380
mikor fogadja el az országgyűlés? mi az akadálya? hol tart a dolog? lesz-e valaha?
  • Pepsi Twist
    #300
    bocs sajnos nem tudom bizonyítani de láttam már 1 mákdarálót ennyivel menni
  • wander01
    #299
    én kérek elnézést, de ajánlom hogy felguglizd különben szavadon foglak!!! azt felültetlek a csóka mögé a libakergetőjére. neked annyi ecsém!
  • Pepsi Twist
    #298
    amúgy te full barom vagy... 70 helyett 76? simán megy az 80at is XDDDD
  • Pepsi Twist
    #297


    (csóri gyerek még a korát se vállalja fel)
  • wander01
    #296
    HAHAHA

    ülj le, egyes, mehetsz a zsigáddal XD azt ha majd mutatsz nekem egy hachit ami a neveden van, akkor tépheted a szádat, addig csak egy kis robogos pöcs vagy (azz is apu nevén) XD. amugymeg én is tudok baromságokat beszélni pl, a hachi egy rakás szar. egy Ferka Italia, az már rendes autó.

    azzal ugass amit eddig elértél. neked egy robogo, amit anyuci vett. én szétmeloztam magam egy gti-ért, valamint azért melózok hogy tankolhassam, és alázhassam az ilyen béemvés, hachirokus, audis, tuningrobogós köcsögöket, meg hatalmasakat tudjak veretni jó kis kanyargós utakon :) nekem ez okoz örömet, ezt élvezem :) ja meg hogy 3 ora szórakozás után nem kell nagygenerált csinálni a vason úgy mint egy ilyen összegányolt szaron amit annyira istenitesz. 15 ezrenként olajcsere és csokolom. (nemmondom, egy skyline vagy sylva megdolgoztatja a fantáziámat, de ugye anyagiakban kis különbség) te meg azt élvezed, hogy egykeréken veretsz a szaroddal, várva hogy kivasal egy kamaz, nincs ezzel gondom, csak ne elém essél :) viszont azt hiszem nem nagyon kellene megszólalnod. majd ha egyszer keresel már pénzt, rájössz mennyire nem egyszerü összehozni bármit is amit szeretnél. meg hogy egy ilyen-olyan faszomtudja milyen csodarobogora mikor ráköltesz X százezeret hogy 70 helyett menjen 76-ot,, amivel itt makettkodsz, az vajon anyuéknak hány hónap alatt jött össze? belegondoltál már ebbe? nem? nembaj, majd belefogsz ha nagykoru leszel XD előbb szállj magadba, mutass valamit amit elértél, utána fikázhatod másnak a nem kevés melóval megkeresett cuccait :) birom mikor valaki dobálozik az okosságaival, anélkül hogy akár egy fényévre is megközelitette volna a témát. müanyagautó, skyline persze. öcsi belelóg a kezed a bilibe. szenzoros gázpedál? maradj anyuék fábiájánál, annak magyarázd a faszságaidat lol XD persze majd ha valaha lesz rá jogositványod ^ ^

    Ui: ha nem vetted észre nem neked linkeltem a videt szal kuss :)
  • neevous
    #295
    Rázós egy kicsi a padkán menni, ha úgy döntenek, ogy beállnak melléd és ott folytatják a közlekedést. Ettől függetle, ha érkezik valaki nagy lendülettel és meg akar előzni, illik kicsit lehúzódni.
  • matyi0323
    #294
    Mondd, mi?!
  • skate00
    #293
    Ja és még annyit hogy van olyan hogy Családi autó, és külön Hétvégi autó,
    ami általában Sportautó, ami ott kezdődik hogy 3 ajtó, hátsókerékmeghajtás,
    ,vagy az hogy van egy Driftautóm, és hétvégenként kiviszem pályára és ott szétrugatom .
    Ja és simán mehet a Sáv közepén, előre is bemehet, de ha csak 40km/h el mehet
    abba neked nincs beleszólásod, annyi a megengedett neki (persze ezt kb senki nem tartja be.
  • skate00
    #292
    Megnéztem, ez egy "tipukus műanyag autó" , és hozzá GTI nek mondják mikor, egy sima utcai autó, első kerék meghajtás, meg hiába 20000 Le amiből 5% át érzed az autón.
    Bele ülsz egy ladába ahol konkrétan érzed azt a 60 LE t, nem az van hogy Szenzorok figyelik a gázpedált hogy eldöntse hogy eggyáltalán akarok egy gyorsan hajtani.Ez így jó mer lehet vele kanyarogni meg minden, de ennek az árán már veszek egy Nissan Skyline t.
    Ja és PONT Bazsó Gábor, akinek mellesleg van HACHIROKU ja, írja le 3 oldalon keresztül, hogy mennyire egy jó autó, és hogy ez ennél élvezetesebb autóban még nem is ült, emellett épített már 300Le SX et is, meg...
    AM meg 300k tól kapsz Hachirokut, 1m ig, nem egy lepukkant szétrohadtat kell venni.
  • wander01
    #291
    nézd meg :) mikor én ezt láttam, akkor lettem bele szerelmes. gyári, tökéletes. nemmondom az abszolut etalon egy R32 de ez nem "tuning" autó
  • neevous
    #290
    Látom nem érted. Hagyjuk is...
  • Pepsi Twist
    #289
    igen amivel foglalkoznak az kb annyiba kerül mint 1 normális egészséges nyugati autó :D
  • neevous
    #288
    Tudod mi történik, ha kismotorral az út szélén közlekedsz?
  • neevous
    #287
    Amivel nem foglalkoztak elporladt, nyugodt lehetsz. A most futóknak a 80%-ába simán betenném a seggem.
  • Pepsi Twist
    #286
    nálam ez mind megvan, de talán a kutya nem fér be, de miféle barom vagyok hogy kutyát szállítsak? :O
  • Pepsi Twist
    #285
    hacsiroku jó autó? :D az összeset megnézed mind szétvan rohadva max azé nem látod mert te álomvilágban élsz a 14 éveddel ha meg ennél több vagy nem mutatod... és a vento/jetta? ugyan olyan kultuszverda mint a felsorolt szétpörgetem nincs nyomaték autó xD
  • Desiderata #284
    másik véglet amikor a robogós beelőz mindenkit a pirosnál, majd 40-el totyorog a sor elején és mindenki próbálja megelőzni, majd a következő lámpánál újra beelőzi az álló sort...
    az ilyenektől a falra mászok, ennyire nem tud a többi közlekedőre tekintettel lenni? sajna sok az ilyen láma robogós, átülhetnének 125-ösre de attól még lámák maradnának
  • G_ArchAngel #283
    Normalis auto az, amibe berakom a kutyat, funyirot, kimegyek a telekre, vagy a csonakmotort es horgaszfelszerelest es lemegyek a horgasztanyara, kesobb meg a csaladot es lezavarok vele egy nagybevasarlast - ekozben a kutya vagy gyerek nem hulyul meg a menetzajtol, nem erzem az uthibakat, azonnal reagal, egyenletes a nyomateki gorbe, kenyelmes 5 felnottnek, ha egy barom belemjon, akkor senki nem serul komolyan...

    Aki arra veri magat, hogy hangos az autoja, sok paci szaladgal a motorterben es hamarabb van 100on, mint en lenyelek egy pint Guinness-t, az meg nagyon kisgyerek...
    Alairom, jo erzes egy eros autot vezetni, de aki mellkasat dongeti az autojara, annak meg van hova fejlodnie agyilag...
  • skate00
    #282
    te egyáltalán láttál már normális autót?
    Pl Nissan 200sx, 300zx, ha régebbiek akkor Hachiroku...
    ezek eleve jó autónak lettek tervezve, de egy fosnak.

  • wander01
    #281
    semmi tuning. szigoruan gyári :) normális autó, 200 lóval. de sajnos ennyire sötét vagy hogy ennyit se tudsz, csak szarozol :) szived joga, de akkor ne akadj fenn azon hogy visszakapod :)) amúgymeg igen, a tuninfócvágenesek igen nagy tuskók, nincs rajta mit szépiteni :P szerencsére nem sorolom közéjük magam, nincs rá szükségem :)) simán két kategoriával feljebb leledzek :P az ugynevezett táplálékláncban is... matyival pedig teljes mértékben egyetértek.
  • Pepsi Twist
    #280
    vento nem arra való? :D mé mit akarsz tuningolni? trabantot? XDD lakótelepi hülyegyerek vagy?
  • matyi0323
    #279
    Én is értem amit mondasz.
    Először is: bocsánat az előző hsz-ben való megfogalmazásomért, nem szoktam ám ilyen lenni, csak kezdenek felidegesíteni az ilyen "mákdarálók.."

    Nem tudom mikor voltál itthon ( vagy neked lehet az az otthon), tehát Mo-n utoljára, de kint Londonban és úgy Angliában egyaránt teljesen más a közlekedési morál, mint itt Mo-n!! Volt szerencsém párszor már kilátogatni azért tudom ezt magabiztosan kijelenteni.

    Én sem autópályáról beszéltem, hanem főút/ autóút-ról.
    Igaz, nem vagyok köteles elengedni a mögöttem lévőt, de azért próbáljak már alkalmazkodni, és ne csak arra menjen a "játék", hogy hogyan tudok vele a legjobban "kiszúrni", akadályozni.

    Amúgy tudom, hogy a topik 125ccmről szól, de ezek a mákdarálók szerintem közelében sincsenek a 125ccm-nek, azért írtam, mert úgy gondolom nem ez lenne az első, második.. off hozzászólás.

    Egyébként nem Veled, vagy az "olyan fajta" motorosok/robogósokból van elegem, mint Te ( ahogy hallottam futárkodsz, nem a futárokkal van bajom, mert Ti/Ők vagy a 250ccm/250ccm+.. motorosok az eddigi tapasztalataim szerint miindig normálisan közlekednek), hanem az ilyen 13-17 éves 50-70ccm-es mákdarálósokból, akik a városban, város melletti utakon vagánykodnak "jobb" esetben BÁRMILYEN KATEGÓRIÁS JOGSI NÉLKÜL!!!!
  • G_ArchAngel #278
    Nem tudom otthon mikent mukodik, de UK-ben az 125ccm es alatti motorok nem mehetnek autopalyan, amugy meg a jol karbantartott 125-os kepes 80-90 mph/val menni, annal tobbet pedig szemelyauto sem mehet, teherauto pedig emlekeim szerint maz 60-70mph-val.
    Varosban pedig az en Suzuki-m pillanatok alatt 30-40 mph kozott volt, ami a legtobb helyen mar a gyorshajtast jelenti.
    Altalaban egy kamion, busz vagy kisteherauto siman kapott tolem egy feltavot ket lampa kozott. Utana meg Ok sem mehettek 30-nal, tobbsavos elkeruloutakon 40-nel. Itt mindenhol kamerak vannak es a csekk 120 GBP-nel kezdodik, illetve 3 pont minusz.
    (12 pontja van mindenkinek, ha jogsi kell a melodhoz es 6 ala csokken, akkor automatikusan elveszted az allasod, ergo 2 ev alatt 2 gyorshajtas es munkanelkuli vagy, ugy hogy Londonban van talan a legtobb speed camera a vilagon).

    Ertem, amit mondasz, de szerintem otthon sem lehet ilyen szunyogokkal autopalyara menni, a topic a 125-osokrol szol, azok pedig autouton tudjak tartani a megengedett tempot.
    Sehol, senkit nem vagy koteles elengedni a megengedett sebesseghatar felett.
  • matyi0323
    #277
    Én nem tartom őket a tápláléklánc aljának, de valahol igazat adok annak mikor jön a kamion és 10 perc követés utáán letolja a kis pöcs kávédarálót a faszba. Igen, ők is része a közlekedésnek, de mindig el vannak tévedve, nagyon is! Része, de nem azt jelenti, hogy a fasz kétkerekű elektromos biciklim megy 110-et dombról lefelé 400km/h-s hátszélben, akkor keménynek érzem magam és pl. egy 4-es nagyságú úton fogom és bebaszom magam a sáv közepére, az fel sem merül bennem, hogy lejjebb húzódnék esetleg ha jönne valami elférjen, mert az egy másik dolog, hogy ahhoz már igencsak balfasz vagyok, hogy belenézzek a tükörbe, már ha van... De integetni, meg szidni a .... anyját a másiknak azt tudom, mikor letol a 40tonnás kamionnal esetleg városba, mert megunja, hogy előtte vagánykodok, mert apucinak anyucinak jól megy és vettek nekem egy fostaligát, míg szerencsétlen dolgozna, mert ebből él.

    Isten.. letolnám az összes ilyen faszkalapot az árokba ha tehetném, utána meg jönne a sok normálatlan biciklis.
    ( Tisztelet a kivételnek. )

    és lehet szidni a megfogalmazás miatt, meg az elveim miatt, nem érdekel,
    de kurvára felbasz, mikor tegnap is mennék, mert mindenhol munkaidő.. de nem mehetek..nem, mert előttem egy faszfej 15éves vagánykdik a szarjával, mire megelőzném jön egy nyomorék biciklis, akinek a kreszhez akkora a fogalma, mint nekem a kínai helyesíráshoz, és amikor rádudálok még felháborodva káromkodik,meg leköpi a kocsit.

    Tehát: a legtöbb kétkerekű faszságot 100ccm alatt, a biciklisekkel együtt, ha tehetném beletolnám az első árokba!!!

    Még egyszer mondom: TISZTELET A KIVÉTELNEK.

    és lehet anyázni..
  • skate00
    #276
    A Robogó tuning egy hobbi.Mert nem cigire, meg egyéb okos dologra költöm a pénzem hanem inkább erre. Meg ez nem olyan mint az autóknál hogy bemegyek a szalonba , oszt veszek egy Ferrarit, ezt magadnak kell megépíteni, és általában mindeki az egyediségre törekszik szall nem valószínű hogy még egy ugyan olyan jön veled szembe az utcán.
    Én szeretem az autótuningot is , de aztis ésszel kell, szall nem egy Ventoból kell csinálni, hanem olyanból ami alkalmas is rá.
    Németbe ez már egész műfajjá nőtte ki magát.
    Custom show
    SAWE
    +1 csak ugy
  • DanielT
    #275
    Kiválóan alátámasztja a tuningFosvágenek sofőrjeiről kialakult képemet ez a két címeres türhőparaszt itt a topikban.
  • Pepsi Twist
    #274
    nincs ablak... csak lőrés mit nem értesz ezen baszdmeg?
  • G_ArchAngel #273
    van aki nyaralasra kolti egy auto vagy studiolakas arat - szerintem semmi kozunk hozza...
  • Sir Quno Jedi
    #272
    De mér is kell egy autó árát rákölteni egy kávédarálóra (neméti)?!
  • DanielT
    #271
    A második képen lévő gép elég vadállatnak tűnik.
  • skate00
    #270
    Figyelj, azt nézd már meg hogy te ilyen idősen hol tartottál???
    Sehol, biciklid se volt, valószínűleg azért vagyok itt a topic-ban
    mert B jogsi mellé megkapjam az A1 et( hogy ne keljen külön 70k kiperkálni)
    De te minek vagy itt????? Ismét idézek:i
    " ha motorozni akarok akkor szerzek 1 1000es gixxert"
    Akkor meg mi a fosnak jössz ide asszonyoskodni a szar kamu Ventod al?
    Mert a Vw topicból már kiútáltak mert otti s csak kamuztál.
    És én vagyok a közveszélyes, mikor ki az az elmebeteg állat barom aki egy ezeréves fos gané autóba belerak egy 300 Lovas motort, 80 nál meg kihullik a szélvédő, és ha meg kéne álni talán 2 km után kezdene lassulni.
    Mert azt eleve egy hulladék népautónak tervezték, az nem versenyautó.
    De tudom hogy neked nincs ilyened, szall hiába teszel fel akárhány videót, ugyse fogja elhinni soha senki.
    Már előre tudom hogy mi lesz erre a válasz szall inkább most leírom:
    Az Aerox-nak 3 szor többet tud a futóműve mint amire tervezték, a váz meg miden túl van merevítve, robogók között a ezen vannak a legjobb fékek, Elől hátul Brembo tárcsafék, és ezeket általában aki kicsit is ad a motorjára az lecseréli 280 as Óverszájz tácsákra ami, nagyobbat fog mintegy Busán a fék. ilyen
    meg ilyen e, de ez lehet kisseb.
  • G_ArchAngel #269
    Picit tajekozodj...
    A komolyabb vadakkal valo utkozesnel nem gyakran, de elofordul, hogy az allat az utasterben vegzi.
    Az egy dolog, hogy a femen ritkan megy at, de az uveg nem fog meg egy 70kg felett repulo testet...

    Felre ne erts, nem kivanok semmi rosszat, de eros korlatoltsagra utal, ha valaki serthetetlennek erzi magat.
  • Desiderata #268
  • Pepsi Twist
    #267
    pilóta? berepül? :D lőrésen nem repül be XD
  • G_ArchAngel #266
    az nem, de a pilota berepul es amit a sisakkal kaphatsz, azon mar Photoshoppal sem tudnak segiteni:)
  • neevous
    #265
    Még szerencse, hogy figyelsz a másikra, mivel neki is vannak barátai családja és várják otthon haza.
  • Arcor
    #264
    Nem a kávédarálók hanem az ilyen májer emberek miatt nem lehet normálisan közlekedni.
  • Arcor
    #263
  • Pepsi Twist
    #262
    jééé de jó hogy bevan csövezve a vento :D nem kúrja szét a motor a kasztnimat :)
  • Sir Quno Jedi
    #261
    Emmá egy újabb. Az előző 89-es volt és 5 ajtós, ez 91-es sedan, fullos, még a légkondi is faszányosan operál (pedig 1x már totálkárra törtem ezt is)! Van egy igen jó állapotú fullos hyundai lantra-m is, de abban má fosnom kéne a mocisoktól!? :D