25
  • passatgt
    #25
    és pont azért adták ki a fejlesztőknek, hogy fejlesszenek rá:)
  • passatgt
    #24
    egyrészt még meg sem jelent, másrészt iphonera sem volt 1 órán belül 3 millió program:)
  • Ulkesh
    #23
    Elsődleges mobilnak semmiképpen, de tesztelgetésre nekem is kéne.

    Alkalmazások hiányában egyelőre nem sok mindenre lenne jó :D
  • passatgt
    #22
    nekem is nagyon tetszik, inkább egy ilyen telót választanék, mint egy iphone-t jelenleg, utóbbit már kicsit unom, ennek meg teljesen más felfogású az ui-ja nagyon bejön
  • Ulkesh
    #21
    Nem lesz ez rossz: http://www.engadget.com/2010/07/19/windows-phone-7-in-depth-preview/

    Az meg, hogy kijelölt elemeket külön objektumként kezelik és nem hagyományos clipboard megoldással lehet átvinni másik alkalmazásba, vagy dokumentumba nem azt jelenit, hogy nincs copy, paste.

    Multitask meg hasonló megoldással lesz megoldva mint iOS4 alatt, ami jelenleg a legjobb létező technológia mobil platformon.
  • fergusonpapa
    #20
    több éve vagyok az sg-n és érdekes mondon 1 kezemen megtudom számolni a commentek számát ahol az iphonosok fikáztak másbejegyzésben.na most nézd meg csak az uj iphone hirt..ott kapásbol ennek 100x-osa van fikázokból.

    nem azzal van baj h vita van.hiszen nincs annál jobb mikor éles elmék saját véleményéküket feszegetik egymás felé.de itt nem eröl van szó.közel sem.a fikázok 80% mint a dedoban...csak mert jól esik.

    nézünk téged..tegnap amit irtam páran reagáltak és mind "leosztotad"h te legyél a jani...devolt 1 értelmes témához ilö hozzászolás arra nem reagáltál..na akkor mi vagy ha nem flammer??

    és ezzel befejeztem az sg szinvonala kezd nagyon béke sege alá meni.
  • tetrisman
    #19
    Szerintem is nagy bukás lesz ez a Win 7...nagyon elkapkodják az egészet,hiányos. Szépen lassan az lesz az eredménye ennek hogy a Win el fog tűnni és egyre inkább Anroid lesz a nyerő meg az iOS...egyre kevésbé tudja felvenni a versenyt velük a Microsoft ilyen téren.
  • coolbboy83
    #18
    Akkor mivel van Apple termékem én is iTroll vagyok ezek szerint......... meg sokunk...

    Akkor szerintünk te meg droid vagy !!!

    Ennyi idiótát bazdmeg !! FELNŐTTEK VAGYTOK, VAGY KISDEDÓVÓ EZ ???????
  • Tiro2
    #17
    "a pöcsöd az a pont... vérfanboy."

    Kicsit vissza vehetnél... Ezzel csak magadat minősíted.
    (Mellesleg nem vagyok a fanboy.)

    " mert ők egy ellenreakciót váltottak ki azzal, hogy bejöttek minden apple ellenfél topikjába, és elmondták hogy az milyen szar és az ifos milyen jó, meg hogy az apple a legjobb."

    Érdekes mióta sg olvasok azt látom hogy csak az Apple híreknél megy a Trollkodás. (ugy hogy szerintem elgurult a gyógyszered)
  • Alwares
    #16
    Nekem kelleni fog. Tetszik, jó rendszernek tűnik a béta alapján. Látványos, kellemes használni. Copy-paste szerintem lesz a véglegesben, IOS4 szerű multitaskról is beszéltek, hogy lesz benne. Szerintem el fog készülni.
    Csak jó készülékeket építsenek köré és a Live-al megtámogatva ütős kis mobilplatformmá alakulhat. Többet látok benne mint a Bada-ban vagy a MeeGo-ban(bár az utóbbi még okozhat meglepetéseket, de még szkeptikus vagyok vele).
    Ez a mobilos IE pedig szerintem a legjobb IE amit az MS eddig csinált :D
  • Oláh Herkules
    #15
    Le lett írva az itrolloknak amikor kérdezték, hogy azért megyünk minden apple topikba trollkodni, mert ők egy ellenreakciót váltottak ki azzal, hogy bejöttek minden apple ellenfél topikjába, és elmondták hogy az milyen szar és az ifos milyen jó, meg hogy az apple a legjobb. És az egyik itroll mondta hogy ilyet még nem látott. És most írtam ide, hogy itt a példa, bejön és rögtön leszarozza :D
    Kicsit gondolkodjál az előzményeken, iqhuszár ;)

    Tiro2: a pöcsöd az a pont... vérfanboy.
  • Tiro2
    #14
    Ott a pont ...
  • fergusonpapa
    #13
    beirt annyit hogy nem kéne neki.téged meg miden iphone bejegyzésnél megtalálni és nyomod a fikát...nem gondolod h igy szapulni mást kissé hülyén jön ki??ez olyan bagolymondja...am nem is tudom h miért nincs fika a többi telefon cikknál csak az iphonél...na akor kik a trollok??!!..Iq huszár..
  • Oláh Herkules
    #12
    És attól még itroll vagy, és egyből alázod azt ami nem :)
  • passatgt
    #11
    nekem kéne
  • Ferrer
    #10
    "Az ifos faszságok alapjain indultak el"

    Na ki az, aki trollkodik, hülyegyerek? Én egy szóval se említettem meg az iPhone-t ennél a cikknél.
  • Oláh Herkules
    #9
    Az ifos faszságok alapjain indultak el, de nembaj, nincs szükség winre telefononokon is...
  • Oláh Herkules
    #8
    na megvan az első itroll aki más topikban flémel. És akkor az ifos topikban verik magukat hogy de ők nem :DDD
  • Ferrer
    #7
    Ingyen se kéne..
  • Darth Sith
    #6
    Megint túlzottan kapkodnak és olyan hibákat vétenek amelyek nem megengedhetőek. Ebből az lesz, hogy kiadnak egy félkész telefont amelynek negatív lesz a viszhangja emiatt később hiába foltozzák be és lesz belőle egy jó cucc, nem fogja tudni lemosni magáról az első benyomásokat és nehéz lesz onnan kimásznia, míg ha várnának még pár hónapot és rendesen összeraknák és nem csak a szép GUI-ra gyúrnának, sokkal jobb eredménye lenne, de így.

    Nem is értem, h a kopipészt miért marad ki, amikor kb 3 sor kód a megvalósítása és már 8 évvel ezelőtt is benne volt az összes winmo-ban. :F
  • asysoft
    #5
    A fenti állítás valóban pontatlan, viszont úgy tűnik, a böngésző tényleg nem fogja támogatni a Silverlightot, flash-sel és HTML5-el egyetemben (MS néha érdekes döntéseket tud hozni, bár alighanem időhiány miatt vágják most piacra, majd a v2, vagy v3!).
  • FoodLFG
    #4
    van benne valami...
  • T2k
    #3
    "sőt a Microsoft által erősen támogatott Silverlight sincs jelen az eszközök között"

    A Windows Phone 7 egész felhasználói felülete Silverlight alapú, ezek után azt állítani, hogy nincs is benne hatalmas tájékozottságra vall.
  • vttomi
    #2
    hát térerő ezen sincs sok

    meg PowerPoint szerkesztés? ez egy telefon lenne
    (erre jönnek majd a kommentek, hogy pedig ő szokott ppt szerkeszteni mobilon minden nap)
  • Bagoly81
    #1
    volt már legalább 5 win mobilom, most is az van. de a következő nem az lesz, és bukás szaga van megint, nulla vagy lassu fejlesztés, már legalább 2-3 éve megkelett volna jelennie. hello a többi konkurens.