501
  • Ulkesh
    #341
    "1. ezekkel a készülékekkel kereskednek"

    A vicc az, hogy valóban kereskedtem jó ideig hardverrel, csak az éppen PC volt :D

    "2. a normálistől eltérő pszichéjük van"

    Gondolom ezt azután írtad le, hogy magadat már kielemeztetted :D
  • sathinel
    #340
    ezt nézd meg mit hoztak ki a betegek abból az alaplapból:D
    A szörnyeteg
  • G_ArchAngel #339
    Diktaturanak azt hivjak, ahol nincs valasztasod, lasd MS Windows es Office - amig a bankok, allami intezmenyek, oktatas ezen a rendszeren es ettol a rendszertol fugg, addig az Apple csak egy gazdag terrorista/partizan/szabadsagharcos.
    Amikor lesz eselye a legnagyobb cegeknek, hivataloknak is szabadon valasztani, akkor megszunik az MS Birodalom.

    A vilag 8%-a (OSX+ egyeb) valasztott es nem akar tovabb a megvezetett, donteskeptelen tomeg reszekent letezni, mondhatni ontudatra ebredtek.

    Persze nezopont kerdese, hogy ki van a racs mogott es miert - mert megerdemlik, vagy ott vannak biztonsagban:)
  • coolbboy83
    #338
    csak bebizonyította pár droidnak, hogy valóban volt ilyen telefonja......

    Nem értem egyébként, miért nincs még zárolva ez a topic..... mert eléggé gáz ami itt folyik !!
    Menjetek reszelni a barátnőiteket !! főleg a sok puhapöcs DOS arcúakra ráférne....
    Én részemről megtettem este....tegyétek meg ti is!!! Magyarisztánban most van este :-)
  • coolbboy83
    #337
    1, én nem vagyok gyökér, és nem szídtalak.... pedig mondhatnám erre a stílusra, hogy te prosztó geci !
    2, normálisan el lehet ezt mondani..... mivel én nem kapok üdülési csekket így honnan tudnám, főleg innen Japánból hajnali 5:35-kor.... itt nincs üdülési csekk, viszont a tesóm kap, mivel ő is magyarisztánban van még... és ő mondta skype nekem, hogy szerinte nem lehet..... erről ennyit...
    Én kérek elnézést, ha nem úgy fogalmaztam.



  • WTFKidSgGM
    #336
    Megkésve bár, de törve nem. Mindig is lesznek akkora kis gyökerek,mint te akik azt hiszik, hogy 2 szóból mindent tudnak, de leírom, mert attól nekem nagyobb lesz a pöcsöm.
    Barátom közalkalmazott, így egy évbe összejött neki 60k üdülési csekk apja iskolaigazgató, van T-Mobile akármilyen platina ügyfél lószarja, fater megkapta a 60k üdülési csekket, ő pedig a platina ügyfél lófasz bónuszok miatt megkapta a telót 60k-ba T-Mobile-nál 100k+ helyett.
    Kurvára azt hiszi itt a sok kis pöcs, hogy ő találta fel a spanyol viaszt...

    Meg itt ez a sok trollkodás. Apple van megvan a tábora, megveszik nekik is nagyobb lesz tőlük a pöcsük, egyszerű emberek na, a Macek meg jók, mert faszásan lehet rajtuk dolgozni, de semmi mást, sima munkaeszköz azt csók, faszt hasolítgatják itt a PCvel, az szórakozás.
    Na mind1 jó trollkodást.
  • Permissive
    #335
    Te komolyan a saját telefonjaidat fényképezgeted? ecsém ez már beteges:)
  • Solten
    #334
    Milyen erdekes: egykoron a diktatura ellen kuzdo Jobs papa es a cege lett mara diktatorikus, o meg a diktator.
  • lenox01
    #333
    Csak az idődet pazarlod. Mint már írtam ezek az emberek:

    1. ezekkel a készülékekkel kereskednek, ezért képesek bármekkora hülyeségekkel is befolyásolni az ezen fórumokat olvasó embereket
    2. a normálistől eltérő pszichéjük van
  • sathinel
    #332
    Addig nem érdekel amíg nem azt mondják hogy hibátlan, legjobb, stb. Az alienware-nél pl a felhasználók írják hogy mi a pizitívum, és mi a negatívum amit a termékre mondhatnak, majd hogy nekik összeségében mi a benyomásuk. Nem ajnározzák a Dell-t de ezt el tudod olvasni a dell honlapján. A cég nem is írt rá semmit. Nem próbálták megmagyarázni van ami nem tökéletes. Ennyi. Ha ezt elfogadnák az apple fanok, és nem mindíg másoknál jobbnak hiszik magukat akkor ok.

    Nem ez az egyetlen ilyen cég de példa legó pc-re:
    http://3xs.scan.co.uk/

    Kiválasztod mi kell, majd házhoz szállítják akár be is lövik neked otthon. Otthoni garancia van tehát háznál javítják az első évben Dell/alienware pl még jobb mint ezek.

    munkaállomás, játék pc, irodai mindent ki tudsz választani ár, teljesítmény, stb szerint.

    Pl munkaállomásnak http://www.youtube.com/watch?v=-16R508YLmg egy ilyen alaplap elég durva főleg ha még belepakolsz pár
    3GB-NVIDIA-Tesla-C2050-GPU-Computing-Processor-PCI-E-20-(x16)-3GHz-GDDR5-GPU-575MHz-448-Cores
    vidkarit. Attól függ mire akarod használni.

    A legózhatóság, és teljesítmény alakíthatóság miatt Roland pl Pc-t használ a háttérben. Nem mondanám ezekre hogy szarok. Igaz design fele olyan sincs sokszor de hát az nem érdekli aki munkára használja.
  • item
    #331
    Mennyit tudtok nyavajogni, nekem van Mac-em is meg PC-m is mind a kettőt szeretem, sőt van Nokia N800-am is Maemo linuxal az is nagyon jó kütyü,meg egy 2G-s IPOD-om azt is szeretem, sőt van még egy SE K800i telefonom az is úgy működik mint a svájcióra. Nem értem mit kell ezen annyit siránkozni. Mindenki használja azt ami tetszik neki,a másikat nem kell megtéríteni,majd használni fogja,ha úgy érzi az kell neki. Értelmetlen ez az OSX és Windows nyavajgás is, mind a két rendszer azt teszi amire megkérem,lefagyás és egyéb hiba nélkül! Lehet nem a rendszerekben van a hiba ?! És bizony láttam nem egyszer rosszul működő Macintosh gépet,ami a túlmelegedés közben folyamatosan elköltözött az örök vadászmezőkre,de megannyi rosszul összerakott és gyárilag épített (Dell,IBM,FUJITSU,ACER,STB) PC-t is javítottam,mert bizony állandó jelleggel elhaláloztak.
    szóval semmi sem tökéletes, ne is álmodjatok róla,de aki egy kicsit is konyít a dolgokhoz és persze nem egy szériahibás terméket vásárol,az normálisan tudja használni ezeket a kütyüket.

    Peace!
  • Ulkesh
    #330
    " Lehet tiltani valamit de az MS is rájött nem kell nagyon basztatni a felhasználót és akkor az ő terméküket használják. "

    Azért a termékaktiválós baromságokat nem nevezném a felhasználó békén hagyásának..
    Mondjuk más cég (Adobe) de hiába van a polcon a legálisan megvett CS3, mert tört verziót használok, ami nem szórakozik az aktiválással és annak néhai elfelejtésével).
  • Ulkesh
    #329
    Jó, hát Windowsnál természetes, hogy ha átdugod egy másik portba akkor újra fel kell ismernie és társítania a driverét, de OSX alatt ilyen állatságokat nem szoktak művelni az USB-s perifériák.
  • Ulkesh
    #328
    "Sokoldalú a mama! Enyém nem nyomja ilyen vadul az ipart."

    Hát még ha tudnád, hogy mindezt 78 évesen teszi :D
  • Ulkesh
    #327
    "Nincs szükségem rootolt HTC-re, és várok a 2.2-es frissítésre…"

    Nekem két nap után kevés volt a 133 MB tárterület, ezért muszáj volt rootolnom, engem nem elégít ki a widgetek nézegetése :D

    "Nem azt mondtam, hogy nincs szükség nagyobb sebbeségű micro SD-re, hanem, hogy a te állításod szerint Class 10 alatt értelmetlen más kártyát belerakni, mert használhatatlan a telefon…"

    A gyári kártya Class4-es és borzalmasan visszavetette a készülék sebességét app2sd után.

    "Igen, sajnos ez a baj, a hangminőség, és a hangerő erősen összefügg egymással, hiába szól valami, nagyon hangosan, ha torz a hang. "

    De te nem azt kifogásolod, hogy torz, hanem azt, hogy halk, a kettő messze van egymástól.

    "Nyilán ezért halkabb az ipod is, mivel ha hangosabb lenne valószínűleg zörögne :D"

    Nem, azért halkabb, mert törvényi rendelet alapján leszabályozzák a hangerejét. Ezt iPhone-on felül lehet bírálni, iPod-on meg, ha jól tudom csak firmware piszkálással. Ez valami idióta EU-s szabályozás eredménye.



    "Legközelebb ha boltban nézel meg egy HTC-t nézd meg jobban, hogy van az kialakítva, onnan max úgy kerül bele, ha homokban fürdeted"

    Kár, hogy ez több fórumban is tárgyalt hibajelenség ennél a típusnál.

    "még, hogy neked volt HTC-d, persze, max boltban láttad…"

    LOL

    http://kepkezelo.com/images/e5gu4tgt3juk5gf78i7y.jpg

    http://kepkezelo.com/images/az74qfsm8drw03pfv579.jpg

    "Lehet töltőre kellett volna dugni, nem értelmetlenül nyomkodni...van benne egy aksi nevezetű dolog, ami leszokott benne merülni…"

    Lehet nem kéne hülyeségeket irkálnod :D
  • B0nFire
    #326
    "Egyébként az USB HUB egyik lényege, hogy tök mindegy, hogy mit hova dugsz benne, ez mindenki másnál működik, te meg egyedi eset vagy."

    Én is azt hittem. Aztán találkoztam olyan hardverrel, ami telepítéskor hozzákötötte magát ahhoz a porthoz, amelyikbe telepítéskor lett dugva. Emiatt konkrétan már rendszert is kellett újratelepíteni, mert másik portról az istennek sem volt hajlandó futni.

    Igaz, hogy ez le volt írva a harver dokumentációjában is, csak hát ki olvassa el? USB? USB. Bedugom, menni fog. Mindegy melyikbe? Persze, hogy mindegy.

    Hát, néha nem mindegy.
  • B0nFire
    #325
    "(Anyám iMac-jére ami nem igazán egy mai masina van rádugva: két külső vinyó, nyomtató, egér, billentyűzet, midi billentyűzet, néha egy N97 mini, meg egy scanner és gond nélkül kezeli.)"

    Sokoldalú a mama! Enyém nem nyomja ilyen vadul az ipart. Sőt, még én sem.
  • Permissive
    #324
    " A polcról leemelt cserekészüléket viszont nem tudtuk bekapcsolni, teljesen halott volt." wazze, hát ne a kiállított műanyag demotelefont nyomkodd!:)))))
  • Sir Ny
    #323
    A kiadók dögöljenek meg, meg a jogvédőszervezetek ( artisjus, mahasz ) is.
  • Permissive
    #322
  • sathinel
    #321
    Ja pl én otthon letöltöttem sok animét, játékot mert nem volt rá pénzem.
    Most hogy van megveszem a régen látott animéket, régi játékokat amikkel nyomtam mert belenéztem, megnéztem megint őket. Van most rá pénzem. De ha régen nem csinálom nem akarnék jó pc-t venni játékhoz, nem venném meg a játékokat, filmeket, mert nem érdekelne. Az hogy valaki nem tudja felfogni hogy nem azért töltenek le sokan mert csak hanem nincs pénzük az még nem jelenti hogy ez mind tolvaj lenne akkor is ha van pénze rá. És így mégis több bevételhez jutnak hosszútávon mintha leszarnám mit csináltak mert fingom sem lenne róla hogy mi az. Lehet tiltani valamit de az MS is rájött nem kell nagyon basztatni a felhasználót és akkor az ő terméküket használják.

    A kiadók meg dögöljenek meg. Creatice Commons pl ezért jött létre.
  • pixx
    #320
    Nem tudom elképzelni, hogy nincs 15 euró per órás fizúm, meg jattom, mert akkor mennék máshová...
    Az, hogy neked, mit mond a kiadó, meg mi a valóság, az két különböző dolog, az Apple a kiadókkal áll szerződésben, nem a zenészekkel, kivéve, akkor, ha a zenészé a kiadó is...
    Nem kell itt az ige, hogy mi jó a zenészeknek, mert ők már tavaly elmondták, hogy őket nem érdekli a torrent téma, az ő pénzük ugyanúgy megvan, és nem hiszem, hogy nagyobb együttesnek, vagy előadónak, azon kéne parázni, hogy nem lesz meg a 20 millió eladott példány...
    Szoktam letölteni és venni is zenét, meg koncertre is járni...
    De megvenni, csak azt szoktam, ami megéri, régen heti rendszerességgel vettem cd-t, mára felhagytam ezzel a hobbyval, mert drága...
  • G_ArchAngel #319
    Ezt mar ezerszer leirtam:
    Az iTunes-bol/Steam-bol/akarmilyen storebol vasarolt 'termekek' utan a muvesz/programozo/grafikus kap jutalekot - nem sokat, par szazalekot, de kap. A torrentrol letoltottekert nem.

    Ha jol emlekszem vendeglatoiparban dolgozol.
    Kepzeld el, hogy nincs fizetesed. Borravalot megtarthatod, de abbol is levon a headoffice.
    A vendegnek ellenben nem kotelezo adnia borravalot.
    A zenesz is igy erzi magat - a hozzam hasonlo bolondok megveszik az albumaikat, lehet a 10 GBP-bol csak 1-et kap, de az 100e albumnal mar 100e GBP, ha nem lenne 100e becsuletes marha, akkor nem tudna fizetni a managert, studiot, markatinget.
    A koncert sem mentseg, sokan nem tudnak eljarni - vagy mert a kedvencuk nem koncertezik azon a teruleten, vagy mert ideje nincs ra, vagy maga a zenei mu nem talalhato elokoncerttel.
    Tisztaban vagyok vele, hogy ez nem fog megvaltozni, de aki azert sem fizet, amit kedvel vagy egyenesen a kedvence, annak tenyleg azt kivanom, hogy ugyanennyire ismerjek el anyagilag a munkajat.
  • B0nFire
    #318
    ..az Apple márkakódjának részévé vált az az elképzelés, hogy a technológiai fejlődésen keresztül új kreativitáshoz, szabadsághoz és szociális kapcsolatokat lehet jutni.

    Tehát ha veszek egy szifont vagy mekbúkot, több barátom lesz, vagy mi? Mekkora egy marketingbullshit!
  • pixx
    #317
    Nincs szükségem rootolt HTC-re, és várok a 2.2-es frissítésre...
    Nem azt mondtam, hogy nincs szükség nagyobb sebbeségű micro SD-re, hanem, hogy a te állításod szerint Class 10 alatt értelmetlen más kártyát belerakni, mert használhatatlan a telefon...

    "Mellesleg, ha a hangerőt kevered a hangminőséggel, akkor csak sajnálni tudlak (meg a szomszédaidat is :D )"

    Igen, sajnos ez a baj, a hangminőség, és a hangerő erősen összefügg egymással, hiába szól valami, nagyon hangosan, ha torz a hang.
    Hiába egy 1200 wattos házimozid, ha 80-90 dB-nél zörög a doboz...
    Nyilán ezért halkabb az ipod is, mivel ha hangosabb lenne valószínűleg zörögne :D
    "A hangerő szabályozó gombok magasságában (és valószínű azok résén keresztül) került por a kijelző alá"

    Legközelebb ha boltban nézel meg egy HTC-t nézd meg jobban, hogy van az kialakítva, onnan max úgy kerül bele, ha homokban fürdeted, még, hogy neked volt HTC-d, persze, max boltban láttad...legközelebb kérd ki a kirakatból, hogy jobban megnézhesd, és találj ki valami okosat...
    " A polcról leemelt cserekészüléket viszont nem tudtuk bekapcsolni, teljesen halott volt. "
    Lehet töltőre kellett volna dugni, nem értelmetlenül nyomkodni...van benne egy aksi nevezetű dolog, ami leszokott benne merülni...
  • pixx
    #316
    Csak tudod, ez egy fél éves ipod, karira kaptam a munkahelyem, csak nekem akkor jobban szólt a nokia xpressem, ezért adtam az asszonynak, végűlis ingyen volt, azért meg olyan szar minőségű felőlem amilyen...egyszer bekapcsoltam, ugyanazokat a zenéket rosszabb minőségben játszotta le, mint a Nokiám...
    A HTC-hez meg nem lehet viszonyítani, mivel klasszisokkal jobb...szerintem, ahogy szerinted, meg az ipod...
    Viszont a legális zeneletöltés dologgal nem nagyon értek egyet, azért a válság után mindenhol volt átalakulás...nem egy Iphonos kolléga volt, hogy mondjak oldalt, ahonnan zenét tud leszedni...
    Egy koncertre nem sajnálom a pénzt, de egy olyan zenére, igen, amit ingyen lejátszik a rádió, arra igen...a zenekar a koncertből profitál, de ezt nagy zenészek is megmondták pl. Madonna, U2, meg még egy pár arc...
    Szóval, ha te az Apple-t és a kiadókat gazdagítod lelked és pénzed rajta...viszont ne győződj másokat erről mert értelmetlen...
    Illegálisan is két kattintás :D, már persze annak, aki tudja mit csinál...
  • WoodrowWilson
    #315
    Hát Istenem, hozzáértő a témában, így könnyebben tud véleményt mondani. Ha meg nem lenne neki, akkor azt mondanád, hogy úgy könnyen beszél. :P
  • Ulkesh
    #314
    A cikk elég érdekes, főleg az utolsó mondat fényében, ez neked nem szúrt szemet? :D
  • Ulkesh
    #313
    "Android, és win mobil híreknél akkor hogy nem sírnak az emberek hogy persze jönnek trollkodni az apple fanok? "

    Mutatnál ilyen cikket és hozzászólást?
    (Főleg ahol én írtam.)...
  • Ulkesh
    #312
    "Érdekes, nekem Desirém van több, mint egy hónapja, viszonylag poros helyen is lakok, mivel itt Írországban elég sokat fúj a szél, de egyik hibát sem észleltem…"

    A hangerő szabályozó gombok magasságában (és valószínű azok résén keresztül) került por a kijelző alá ami napfényben és kikapcsolt kijelzőnél látszott a legjobban, engem az ilyen apró hibák is zavarnak ezért visszavittem. A polcról leemelt cserekészüléket viszont nem tudtuk bekapcsolni, teljesen halott volt. A második dobozban lévő működött, ezt 1,5 hónapig használtam is, de az Android alkalmazások fejletlensége miatt inkább eladtam.

    " Class 2-es kártya van benne, és van rajta zene, és egy Blue-ray rip, ami közel 2 giga, 2000 kb/sec az átviteli sebessége a filmnek. Megnyomom a gombot, és működik, a zenék nem különben...semmi akadás…"

    A hozzáértés süt a mondandódból, de majd ha felraktad a Froyo-t és az alkalmazások is a kártyáról indulnak, no meg a rendszer cache-ek is oda kerülnek, akkor majd ne lepődj meg, hogy picit akadni fog az egész kóceráj :D
    Persze, ha rootolt lenne a készüléked és használnál app2sd-t akkor már most tudnád, hogy nincs igazad, de hát biztos poénből gyártanak gyors SD kártyákat és biztos viccből raknak gyorsabb flash tárakat a készülékbe (már, ha nem a filléreskedő HTC-ről van szó, akik kispórolják ezt is, meg a szoftveres licenceket is, ezzel kiherélve az amúgy gyors hardvert).

    "Ipod és hangminőség…"

    iPod-ot soha nem használtam, de iPhone-t elég sokat hallgatok főleg kerékpározás közben, nekem nem tűnik halknak, főleg, hogy utcai zajban kb. 40%-os hangerőn hallgatom.

    Mellesleg, ha a hangerőt kevered a hangminőséggel, akkor csak sajnálni tudlak (meg a szomszédaidat is :D )
  • juhasz1
    #311

    Gyere nyerj Notebookot vagy iphone-t!Ingyen!meg most!
    http://pontpark.eu/b_regisztracio/e079529ba2c9a8206291576db5a381ca
  • G_ArchAngel #310
    Zavar, ha visszacsatolok?

    Akkor miert kell felhozni allandoan - nem mondom, hogy Te voltal - az antennahibat, ami a keszulekek 0.55%-at erinti?
    Egy ceg sem tokeletes, vannak ennel meredekebb hibaszazalekok is, de az senkit nem erdekel, mert nem Apple.
    Ha Margit nenit Ozd kulvarosaban megeroszakoljak, kiraboljak es megolik, akkor talan a helyi online magazinokban megjelenik a hir, ha leszurnak egy Veszpremben jatszo roman kezilabdast, annak mar van olvasottsaga. Holott mindeketten artatlan emberek voltak, csak az egyik ertekes a medianak, a masik csak a hozzatartozoinak...
  • sathinel
    #309
    Mindegy mit modassz. Én már mondtam nekik hogy liverpoolban elég sok iphone, és android teló is van. Nem hisznek nekem. De te valsz látod a sok sony, HTC, Google reklámot a sajtóban, utcákon, és látod hogy használják korlátlan nettel. Amikrt mondanak én is csak nevetek rajta. Biutos van pár teló ami szar, de mint a procigyártásnál x% slejt mindíg termelődik, és nem biztos hogy kiszűrik. De az apple hibátlan és minden terméke tökéletes. Csak még én nem láttam ilyen céget másikat a világon:D Még IBM is gyártásnál beleveszi ezt a számításba pl cell procik, stb de valsz az apple-nek jobb ötletei vannak ezekre is hiába az IBM licenceket használja szinte minden cég a világon procigyártásra, stb.
  • Match
    #308
    Csak egy kérdés, ezek közül melyik volt az a desire amit állítólag több hétig/hónapig teszteltél?
  • sathinel
    #307
    Android, és win mobil híreknél akkor hogy nem sírnak az emberek hogy persze jönnek trollkodni az apple fanok? Mert ott is előjön ez a téma:D

    De ezt már kérdeztem párszor válasz nem igazán jön rá. Csak az a gond ha a hőn szeretett apple kap?
  • G_ArchAngel #306
    hangminoseg =/= hangero =/= fej- vagy fulhallgato izolacioja...

    1., Ettol fuggetlenul a regi iPod-ok semmivel sem jobbak, mint a tobbi belepokategorias mp3 lejatszo, ellenben a lent linkelt cikkben nem is szerepelnek, ott a HTC-t az iPhone-nal, iPad-dal hasonlitjak ossze...

    2., Minosegtol fuggetlenul az Apple azzal huzta meg az eladasokat es tette nepszeruve a kozepes minosegu iPod-okat, hogy rakott moge egy konnyen kezelheto, sokoldalu online mediauzletet.
    Az emberek tobbsegenek jo erzes, ha egy zenet/albumot megkivanva ket kattintas utan mar jon is le a LEGALIS eredetu album.
    Nyugaton nagyon sok embernek van borzasztoan regi iPod-ja, egyszeruen nincs igeny a cserere, megszoktak, vakon kezelik, mukodik.
    A Sony kicsit ugyesebb, akkor osszejohetett volna egy hasonlo Walkman szeria, de mivel nem volt mogotte zenetar, igy senkit nem erdekelt a fizetokepes piacok vasarloi kozul.
  • WoodrowWilson
    #305
    El vagy tévedve. Elolvastad a cikket? Mert ezek szerint a cikk maga is trollkodik.
  • pixx
    #304
    De tuti megmagyarázod, hogy te jobban tudod :D már alig várom...
  • pixx
    #303
    Érdekes, nekem Desirém van több, mint egy hónapja, viszonylag poros helyen is lakok, mivel itt Írországban elég sokat fúj a szél, de egyik hibát sem észleltem...lehet boltban kéne venni, nem havertól kéz alatt...
    Melesleg a micro SD-s kártyákba vetett hited, miszerint csak a Class 10-es kari van egy szinten az Iphone flash memóriájával, nem igazán látszik nálam. Class 2-es kártya van benne, és van rajta zene, és egy Blue-ray rip, ami közel 2 giga, 2000 kb/sec az átviteli sebessége a filmnek. Megnyomom a gombot, és működik, a zenék nem különben...semmi akadás...
    A másik érdekes dolog, a héten repültem vissza, a HTC-n simán lehetett zenét hallgatni, királyul elnyomta a repülőgép zaját, míg az Ipod Shuffle, ami az asszonynak volt, ezt nem bírta megtenni, így ő fél óra utána kivette a füléből, és inkább újságot olvasott...
    Ipod és hangminőség...
  • Justil
    #302
    nyáh, nem jó, majd így!