501
  • Solten
    #381
    "Diktaturanak azt hivjak, ahol nincs valasztasod"

    Pontosan, lasd az Apple zart rendszereit... Rossz pelda, Windows eseten is van valasztasod, senki nem kenyszerit az Office/egyeb MS program hasznalatara, leteznek remek ingyenes (es nem ingyenes) 3rd party alkalmazasok.

    A vilag 8% (- egyeb) -a (OSX) valasztott es tovabb akar a megvezetett, donteskeptelen tomeg reszekent letezni.
  • FtranX
    #380
    "Ezt a szöveget :D
    Elmagyarázhatnád a megalázkodás mibenlétét?"

    Maguk a korlatozasok megalazoak. Az, hogy egy termeket, amit megvettel, ami a tied nem hasznalhatsz ugy ahogy azt a technikai lehetosegei engednek es hogy a gyarto szamara filleres erdekek fontosabbak, mint a te alapveto jogaid.

    De itt van nehany pelda is:
    -bluetooth fajlkuldes hianya
    -alkalmazasok kitiltasa funkcio duplikalasra hivatkozva
    -mindenfele emulator tiltasa
    -cross compilerek tiltasa
    -flash teljes kizarasa
    -a kezdeti csengohangos korlatozasok
    -szandekos hardver inkompatibilitas (iPad vs USB, azonosito-chipes fulhallgato) aztan aranyaron adott atalakitok

    "Mér szerinted steve jobs-ot csak a pénz motiválja?"

    En azt latom, hogy Steve minden lehetoseget megragad, hogy penzt csinaljon a cegenek. Az Appstore, iTunes, iOS, stb limitacioirol is ordit, hogy ezt a celt szolgaljak.
  • gemihu
    #379
    Sorry,ha valakit megbántottam, de bizonyos pontokat nem bántásnak szántam inkább ténynek ismerősi körömben tapasztaltak alapján.
    Végülis azt próbáltam érzékeltetni, hogy nem mindenkinek jó a MAC és nem is hibátlan.Ez persze igaz a többi cég termékeire is. Másrészt nem is várható el egy cégtől ,hogy mindenki gondolkodásmódját és logikáját kövesse.
    Az is igaz,mint ahogy írtam jól összerakott cucc és elismerem,hogy külsőre letisztult. A csicsát nem is a külsőre értetten inkább program funkciókra,amikre nekem sose lesz szükségem ennyiért,mert nem használom ki.

    A közösségi dolgot meg úgy értettem,hogy a hagyományos PC-nek nincs igazán "klubja",mert sokféle hardverből és szoftverből épülhet fel a rendszer. Sőt az ATI vs NVIDIA, vagy INTEL vs AMD megosztja a közösséget . Itt viszont mindenki egy nagy csapathoz tartozik,akik megoszthatják egymással tapasztalataikat ,ha akarják.
    Szóval használja mindenki amije van, ha szereti,csak értse meg,hogy másnak nem feltétlen jó az,ami neki jó:)


  • FtranX
    #378
    "Már amennyiben a felhasználónak az az érdeke, hogy minden létező személyes adatát megoszthassa egy multinacionális céggel és engedelmes módon napi lehetőleg minél több reklámbanner bámulásával pénzt hozzon gazdájának."

    Igen, reklamnezessel es a szemelyes adatokkal (szemelyre szabott hirdetesek) fizetsz az ingyenes szolgaltatasert. Az adatok kiszolgaltatasa azonban minden felho alapu szolgaltatasra igaz, valamilyen szinten meg kell bizni a szolgaltatoban. A Google gyakorlatilag az iranta felepitett bizalombol el. Brandet csinalt a "Dont`t be evil"-bol. Semmikeppen nem engedheti meg maganak, hogy ez elvesszen.

    "Nem, megteszik önként, hisz elhitetik velük, hogy ez a jó nekik"

    Bezartsag = ha korlatozva vagy abban, hogy rendelkezz az adataid es a szamitogeped felett (iOS, Appstore, iTunes).

    "Vajon a Marketen hány olyan alkalmazás lehet, ami minden adatodat kiszolgáltatja egy harmadik személynek?"

    Itt jon kepbe a diktatura elonye, a nagyobb biztonsag. Persze ez sem garantal semmit. A szuron siman atcsuszhat barmi. Lasd: zseblampanak alcazott tethering alkalmazas.

    "Gondolom Jobs is az évi 1 dollárjáért hajt annyit :D"

    Steve Jobsrol koztudott, hogy egy "control freak". A termekeivel kapcsolatban mindent az ellenorzese alatt akar tudni, a hardvertol, a szoftveren at a tartalomig. Ez meg onmagaban elviselheto lenne, ha nem hasznalna gonosz celokra az erejet. :)
  • Tiro2
    #377
    Csak annak aki éretlen...
  • Ulkesh
    #376
    "- aki bízik benne, ennyi pénzért csak jót kaphat"

    Ebben nem bízom, PPC-s érában szívtam eleget az Apple-vel, az Inteles cuccaikkal kevesebb a gond.
    De más gyártók termékei sem megbízhatóbbak, sőt..

    "- aki szeret egy közösséghez tartozni"

    Nem érdekel az ilyesmi.

    "aki szereti a kis csicsákat apró finomságokat,mint pl a mágneses tápcsatlakozó"

    Akinek rántotta már le a notebookját gyerek, vagy valami házi kedvenc, az tudja értékelni :D

    A Del egyébként fn+backspace

    "- aki elhiszi,hogy egy stabil rendszert kap (XMBC első nap kifagyasztotta az OSX-t)"

    Az elmúlt jó pár évben még egyszer sem fagyasztott le nálam rendszer alkalmazás, pedig elég változatos gépeken használom. Mellesleg használj Plex-et :D

    "- aki nem akar hardver és szoftver rengetegből válogatni."

    Nekem elég az a sok millió ami OSX-re van, ha mégsem akkor ott a VMware alatt a Win7. A választás lehetősége nálam adott :)

    "- aki ha játszani akar, konzolt vesz"

    Én spec már akkor konzolon játszottam, mikor még PC-m volt, ma meg már mivel a PC-s játékipar eléggé le van rongyolva ez nem is annyira kérdéses.

    "akkor sem értem ezt a nagy fanatizmust"

    Hatás, ellenhatás.
    Ha nem lennének fizetett trollok akik minden egyes Apple cikk alá kedves kis mocskolódásokat irkálnának, akkor az Apple tulajok sem írnának ide. Senki nem szereti, ha lebirkázzák, buzizzák olyan kis pöcsök, akik max képen láttak olyan eszközt, amit éppen köpködnek.
  • G_ArchAngel #375
    - aki bízik benne, ennyi pénzért csak jót kaphat
    Mindenki ebben bizik, szvsz fuggetlen a brandtol, apamnak csak Reanult-ra van penze, neki az is nagyon sokba kerul es nagyon bizik benne, hogy nem lesz baja
    - aki szeret egy közösséghez tartozni
    Nem, azok a Facebookra csatlakoznak - ahova en nem jarok, de pl. a legnagyobb magyar Mac-es oldalra sem, mert nekem munkaeszkoz, nem potencianovelo
    - aki szereti a kis csicsákat apró finomságokat,mint pl a mágneses tápcsatlakozó (közben persze lemond egyszerű dolgokról,mint a DEL gomb)
    Csicsasnak kozelsem mondanam, hiszen a legletisztultabb, majdhogynem minimalista formaterve az Apple gepeinek van, ezekhez kepest minden cirkuszi latvanyossag, es meg DEL gomb is akad, bar nincs felirva, igy lehet ezert nem talaltad...
    - aki elhiszi,hogy egy stabil rendszert kap (XMBC első nap kifagyasztotta az OSX-t)
    En meg hallottam Bentleyrol ami nem indult, es?
    - aki nem akar hardver és szoftver rengetegből válogatni.(mert az ember tényleg belefárad)
    Nem nem akar, hanem nem szukseges. Persze ebben igazad van, de ez erosen igenyfuggo...
    - aki ha játszani akar, konzolt vesz
    Vagy nem akar jatszani? Nekem a Steam ota a Torchlight van felrakva, 22 ora jatekidovel - talan 2 honap alatt?
    - ja és végül,akinek mindez megfelel:)
    Es csak siman jobb kornyezetben es hatekonyabban akar dolgozni...

    Na mindegy, nekik bejön ez a kombináció,nekem viszont nem kell az a sok csicsa ,amire nincs szükségem,főleg annyiért.
    Akinek nem kell csicsa, az hasznal Mac-et es OSX-et, nem pedig GayPride jellegu Win7/Vista-t, mindenfele hulye matricakkal es ledekkel telenyomott gepeken:)
  • gemihu
    #374
    Ahogy én látom a mac vásárlókat:
    - aki bízik benne, ennyi pénzért csak jót kaphat
    - aki szeret egy közösséghez tartozni
    - aki szereti a kis csicsákat apró finomságokat,mint pl a mágneses tápcsatlakozó (közben persze lemond egyszerű dolgokról,mint a DEL gomb)
    - aki elhiszi,hogy egy stabil rendszert kap (XMBC első nap kifagyasztotta az OSX-t)
    - aki nem akar hardver és szoftver rengetegből válogatni.(mert az ember tényleg belefárad)
    - aki ha játszani akar, konzolt vesz
    - ja és végül,akinek mindez megfelel:)
    Tény amőgy ,hogy megkönnyítik a döntést,meg jó cuccokból vannak összerakva és vannak jó programok apple termékekhez,de akkor sem értem ezt a nagy fanatizmust:) Na mindegy, nekik bejön ez a kombináció,nekem viszont nem kell az a sok csicsa ,amire nincs szükségem,főleg annyiért.
  • narumon
    #373
    hát ennek most kivételesen nem örülök, mert éppen kertiparty készülödik/ne. :(
    Mondjuk legalább a klímát ki lehetett kapcsolni egy kicsit :D
  • Permissive
    #372
    végre nincs az a rohadt meleg:)))
    remélem ebben egyet értünk, függetlenül a készülékektől:)))))))))
  • gombost
    #371
    "Mér szerinted steve jobs-ot csak a pénz motiválja? Tudod egy bizonyos kategória fölött a pénz már nem motivál, és ezek a hatalmas cégek vezetői már beletartoznak ebbe. Azért csinálják mer szeretik a munkájukat."

    Hahaha. Micsoda demagóg szöveg.
  • narumon
    #370
    Az aljáról lemaradt az idézőjel.
  • narumon
    #369
    "ja de nekem már próbálták eladni hogy profi zenéléshez csak mac jó pc szar, vagy profi grafikára, stb."

    Hát anno amikor én zenélgetni kezdtem, akkor pl mindenki ATARI ST-t használt rá, mert gyárilag volt rajta midi csatlakozó meg voltak hozzá jó szoftverek. Ebben az időben a PC-nek max 8bites Mono Sound Blaster kártyája volt. Ahogy el kezdett fejlődni a Pc hangtechnika úgy álltak át az emberek az ATARI-ról ami meg akkor már haldoklott szépen a PC irányába. Persze sok helyen használnak MAC-et is. Ez pusztán kényelmi vagy megszokás szempontja, mint ahogy a felhasznált szoftver is. Van aki Cakewalkea esküszik, van aki a Cubasere, van aki Ableton Live-al dolgozik meg van aki FL Studioval. Mindegyikkel készülnek jó zenék. Az biztos, hogy amikor én még "aktívan" nyomogattan akkor külön volt zenére egy PC. Csak a win volt rajta a zeneszerkesztő szoftverrel elkerülve mindenféle lehetséges anomáliát (ami akkor azért még volt rendesen a PC esetében). Szerintem aki abban az időben dolgozott egy Pcvel majd vett egy MAC-et annak nem tudod megmagyarázni, hogy azóta a PC is sokat fejlődött. Lehet hogy azóta nem is próbálta.

    Azért lett sok ember ilyen mert a retardáltja utánna sem néz csak mondja amit pár troll fórumon belévertek, meg az apple marketing nyom. Ha meg mutatom hogy mikre használják akkor meg ok de ettől még ...... Na ettől a tudálékos hülyéktől vagyok kész mikor megmondja miért jobb mint egy pc. Munkaállomást, játékgépet, irodai gépet profibbat lehet kihozni, és akár olcsóbbat is. Ha nem érzem ezt az elvakult baromságot akkor ok.
  • Tiro2
    #368
    "Akik Apple termeket vesznek, azok onszantukbol vagy tudatlansaguk miatt veletlenul koltozek egy luxus-diktaturaba. A diktaturanak vannak/lehetnek elonyei (pl. kenylem), de cserebe meg kell alazkodni."

    Ezt a szöveget :D
    Elmagyarázhatnád a megalázkodás mibenlétét?

    "...lehet tudni, hogy nem kizarolagosan a penz altal motivaltak. "
    Mér szerinted steve jobs-ot csak a pénz motiválja? Tudod egy bizonyos kategória fölött a pénz már nem motivál, és ezek a hatalmas cégek vezetői már beletartoznak ebbe. Azért csinálják mer szeretik a munkájukat.
  • Ulkesh
    #367
    Az ilyen alacsony tört számok az ide író egyedeknek a felfoghatóság határán túl vannak :D

    Főleg, hogy némelyik szerint a HTC a legnagyobb gyártó és csak hibátlan termékeik vannak ;)
  • Ulkesh
    #366
    "A Google teljesen mas filozofiat kepvisel, egyreszt uzleti modelljebol adodoan erdekei szinte mindig egybesnek a felhasznaloival"

    Már amennyiben a felhasználónak az az érdeke, hogy minden létező személyes adatát megoszthassa egy multinacionális céggel és engedelmes módon napi lehetőleg minél több reklámbanner bámulásával pénzt hozzon gazdájának.

    "Nem kell oket bezarnia, hogy penzt termeljenek neki. "

    Nem, megteszik önként, hisz elhitetik velük, hogy ez a jó nekik :D közben meg teljesen kiszolgáltatottak lesznek a Google-nek és bárki másnak aki elég rosszindulatú ahhoz, hogy éljen a lehetőségekkel.
    Vajon a Marketen hány olyan alkalmazás lehet, ami minden adatodat kiszolgáltatja egy harmadik személynek? Hány olyan alkalmazás lehet, amiben trójai kód, rootkit, vagy más hasonló ártó szándékú megoldás figyel, hisz bárki bármit feltölthet ellenőrzés nélkül és eltávolítani maximum csak utólag tudják, mikor már megtörtént a baj.

    "Masreszt, mert a ceg harom ember kezeben van (Eric Schmidt, Sergei Brinn, Larry Page), akikrol nyilatkozataikbol, lepeseikbol lehet tudni, hogy nem kizarolagosan a penz altal motivaltak."

    Gondolom Jobs is az évi 1 dollárjáért hajt annyit :D

    ---

    Meg kéne végre érteni, hogy egyik cég sem a Máltai Szeretetszolgálat...
  • Ulkesh
    #365
    "ja de nekem már próbálták eladni hogy profi zenéléshez csak mac jó pc szar, vagy profi grafikára,"

    Ha rám gondolsz, akkor kurvára nem értetted meg amit mondtam.

    Zenéléshez nem azt írtam, hogy csak a Mac jó, hanem azt, hogy a legoPC nem jó, kérdezz meg egy olyat, akinek ez a szakmája és fel fog világosítani a miértekről. Az, hogy emellett ezen a területen is a Mac a domináns platform az más kérdés.

    Grafikára, videóra, DTP-re sem csak a Mac a jó, viszont a legtöbb nagy stúdióban ezt használják, mert olcsóbb. Igen olcsóbb, mert kevesebb a fenntartási költsége a készülékeknek. Ismerek olyan külföldi szerkesztőséget, ahol közel 300 Mac-re van egyetlen rendszergazda. No ezt egy Windowsos rendszernél, olyan felhasználóknál akik nem is akarnak érteni az informatikához kissé nehezen fogod megoldani.
  • G_ArchAngel #364
    Az antenna- problema mindeossze 0,55%, a majdnem 2%, az osszes, eddig visszavitt telefon. Ez 6%-k volt a 3GS eseteben.
  • G_ArchAngel #363
    Nem.
    Nem az Apple jobb, mint hardver, hanem az OSX - egyszeruen mindenben jobb, mint a Windows, ha parhuzamosan es gyorsan akarsz dolgozni.
    Biztos, hogy lehet erosebb es gyorsabb, legfokebb ujabb hardvert epiteni, de az OSX elonyei azert leteznek, mert nem millio konfiguraciora kellett (majdnem) tokeletesre csiszolni, hanem csak par valtozatra.
    Igen, a legdurvabb melot pingvines gepek vegzik el a filmstudioknal, de elotte levo lepcsoknel az OSX-et hasznaljak. Az Adobe sem veletlenul enged mast, mint OSX vagy Linux.
    Raadasul borzasztoan felgyorsitja a munkat a Windows kornyezethez kepest.
    Igen, igazad van, csak akkor, ha az OSX-nek megfelelo programokat hasznalunk.
    Ez egy szuk keresztmetszet, de pont a kreativ (CAD, fotozas, grafika, film, zene...) alkotas tamogatva van ezen a rendszeren. Ezert nem kozhely, hanem vitathatatlan teny, hogy gyorsabban lehet rajta dolgozni.
    Nekem barki, barmit meselhet, 1998-tol hasznalok napi szinten ArchiCAD-et es talan 2004-tol Photoshop-ot, ellenben Mac-en 2008 aprilisatol dolgozok, igy van mihez hasonlitanom.

    Es igen, nincsenek ra uj, mainstream jatekok (talan egy-ketto van, nem tudom), de nekem nem is ezert kellett. Nem volt kulonosebb bajom a Windows-zal sem, de az OSX kornyezet nekem jobb. Sokkal.
  • Ulkesh
    #362
    "De így épül fel az iphone 4 kijelzője is, sztem ott is lesz ilyen probléma"

    Nem mert ott nem így épül fel a kijelző (nincs légrés a panelek között, mert azt ragasztó tölti ki, tudod, ami ha nem száradt még meg, akkor sárgás színű :D)

    " bár még ott az is gond, ha kézbe fogod a telót, nincs antenna jel…"

    Sajnállak, hogy ennyire nehéz felfogásúnak születtél.
    Az antennaprobléma gyártási hiba, a készülékek 1-2%-át érinti, ha ilyen készüléket vettél, akkor visszaviszed és kicserélik. Ennyi.

    "elég nehéz vele telefonálni…"

    Tekintve, hogy éppen a hatalmas méretű antenna miatt ott is lehet vele telefonálni, ahol a tied még jelet sem fog, ez eléggé vicces kijelentés. (Nem, nem én találtam ki, hanem a Gizmodo főszerkesztője nyilatkozta.)
  • readswift
    #361
    Nemtudom miértnem lehet ATI NVIDIA híreket kirakni újabban, miközben itt 5x akkora flém van mint azoknál volt : DDD.
    "nyilatkozataikbol, lepeseikbol lehet tudni, hogy nem kizarolagosan a penz altal motivaltak."
    Jobs meg szét LSD-zte magát ifjonckorában , indiába is kiment megvilágosulni, hát ez lett belőle.
  • FtranX
    #360
    Akik Apple termeket vesznek, azok onszantukbol vagy tudatlansaguk miatt veletlenul koltozek egy luxus-diktaturaba. A diktaturanak vannak/lehetnek elonyei (pl. kenylem), de cserebe meg kell alazkodni. El kell fogadni, hogy az elso mindig a diktator (Apple) erdeke, az allampolgaroke masodlagos. Jogaik korlatozottak.

    A Google teljesen mas filozofiat kepvisel, egyreszt uzleti modelljebol adodoan erdekei szinte mindig egybesnek a felhasznaloival: Minel tobbet hasznaljak a szolgaltatasait, neki annal jobb. Nem kell oket bezarnia, hogy penzt termeljenek neki.
    Masreszt, mert a ceg harom ember kezeben van (Eric Schmidt, Sergei Brinn, Larry Page), akikrol nyilatkozataikbol, lepeseikbol lehet tudni, hogy nem kizarolagosan a penz altal motivaltak.
  • sathinel
    #359
    ja de nekem már próbálták eladni hogy profi zenéléshez csak mac jó pc szar, vagy profi grafikára, stb. Azért lett sok ember ilyen mert a retardáltja utánna sem néz csak mondja amit pár troll fórumon belévertek, meg az apple marketing nyom. Ha meg mutatom hogy mikre használják akkor meg ok de ettől még ...... Na ettől a tudálékos hülyéktől vagyok kész mikor megmondja miért jobb mint egy pc. Munkaállomást, játékgépet, irodai gépet profibbat lehet kihozni, és akár olcsóbbat is. Ha nem érzem ezt az elvakult baromságot akkor ok.
  • narumon
    #358
    Akkor ezt most miért is nekem írod? Pont ezt írtam én is. Attól, hogy winnie szerint szar az izlésem még könnyen lehet, hogy neki az. (ergo ugyanazt írtam amit te mondasz)
  • pixx
    #357
    Ízlésről nem illik vitatkozni, ennyi erővel én is mondhatnám, hogy a te ízlésed szar, mert Iphone-t használsz, ami az egyiknek szar, az a másiknak tökéletes, ahogy írtad nézőpont kérdése...
    Nekem nem jön be az Iphoen, túl van hypolva, próbáltam, fogtam a kezembe, ipodot is, engem pont nem a minőségéről győzött meg...
  • narumon
    #356
    Hát az ízlés az egyedi ugye, mert attól, hogy te találsz hallgatható rádiót attól még lehet a te ízlésed is szar, ez csak nézőpont kérdése. Nálunk ezek a rádiók jönnek egyébként

    Rádió88 = SZAR
    Kossuth = ezt hallgatom a kocsiban de ezen ugye nincs zene
    Petőfi = az egyetlen valamennyire hallgatható magyar rádió SZERINTEM
    NeoFM = Hallgathatatlan (mintha összvissz 20 számuk lenne és az menne végtelenitve
    ClassFM = Másik hallgathatatlan

    oszt nagyjából ennyi.
    Én inkább maradok az internetes rádióknál, ott tematikusan megtalálom ami érdekel, és tudok olyan zenéket hallgatni amiket nem játszanak minden 15. percben.
  • winnie
    #355
    "Ami a magyar rádiókból folyik az = SZAR!"

    mondjuk úgy, hogy te hallgatsz sza*t a magyar rádiókban. attól, hogy nem jót hallgatsz, vagy hogy nem erős az ízlésed, még nem a "rádió" sz*r. csak te nem találod meg a jó adókat, a jó zenéket.
  • narumon
    #354
    "Addig nem érdekel amíg nem azt mondják hogy hibátlan, legjobb, stb. Az alienware-nél pl a felhasználók írják hogy mi a pizitívum, és mi a negatívum amit a termékre mondhatnak, majd hogy nekik összeségében mi a benyomásuk."

    Az a baj, hogy én iphone esetében is számtalanszor elmondtam, hogy nem tökéletes meg vannak benne hibák, de gondolom az alienware oldalon is felbaszná az emberek agyát, ha oda menne néhány troll és elkezdené mondani, hogy alienware cuccon nem fut a Cakewalk (hamár az volt a példádban). Gondolom először kijavítanák, hogy márpedig megy, de mikor a huszonnyolcadik topicba is jönne ugyanaz az ember (vagy 4 másik troll), hogy nem megy a Cakewalk a cuccon akkor gondolom ott is bepöccennének.
    Semmi baj nem lenne ha valaki idejönne és elmondaná, hogy neki miért nem tetszik vagy miért nem felel meg az iphone, de minden ilyen topicban az első tiz hozzászólásban biztos van ilyesmi, hogy: "nem normális aki ilyen szart vesz. Magamutogató köcsögök vesznek csak ilyen túlárazott szart." és még sorolhatnám. Kicsit idétlen, hogy számtalanszor megválaszoltunk már egetverő baromságokat, de azért minden alkalommal előjön (pl, hogy 400e forint a telefon előzizetéssel, vagy hogy nem lehet egyszerre zenét hallgatni meg fényképezni, vagy éppen, hogy mindenért fizetni kell az appstoreban, vagy hogy nincs rajta 3.5" jack) és ezeket naphosszat lehetne sorolni. Egyszer valaki kitalálta (gondolom olyan aki nem is látott közelről ilyen telcsit), hogy ezt meg ezt nem tudja és azóta mindenki ezt szajkózza.
    Szóval soha nem mondtam, hogy az iphone tökéletes, sőt tovább megyek tökéletes termék nem létezik. Azt viszont úgy érzem jogosan mondom, hogy nekem ez a legmegfelelőbb telefon (hidd el próbáltam jópárat) és meg vagyok vele elégedve. Ennek ellenére nem ajánlanám mindenkinek, mert nem biztos hogy erre van szüksége.
  • narumon
    #353
    "és nem hiszem, hogy nagyobb együttesnek, vagy előadónak, azon kéne parázni, hogy nem lesz meg a 20 millió eladott példány..."

    Én meg pl nem nagyon hallgatom a "nagyobb" előadókat. Ami a magyar rádiókból folyik az = SZAR!
  • coolbboy83
    #352
    Haver te normális vagy, mert tudod - hogy a cool brand cuccoknál az akku túléli a készüléket....
    Kivétel természetesen lehetséges, hogy meghal idő előtt..... de ez nem jellemző minden esetben.
    Nekem az első ipodom akkuja is full bírja, de a MacBookom 3 éves akksija is még kiviszi a 4 órát.
    A japán barátnőm NEC laptoja is 3 éves és még full jó az akkuja... igaz ezekből kiszedhető, cserélhető könnyen.
  • pixx
    #351
    Ez max az Amloed kijelző hibája, mivel a felület fölött van egy üveglap, oda megy be a por...
    De így épül fel az iphone 4 kijelzője is, sztem ott is lesz ilyen probléma, bár még ott az is gond, ha kézbe fogod a telót, nincs antenna jel...
    Nem tudom mi a gáz, hogy némi por kerülhet a kijelző alá, vagy az, hogy kispórolták a szigetelést az antennáról, és elég nehéz vele telefonálni...nekem például ez döntő egy teló vásárlásnál, tudom neked nem, mert aggódsz a porszemek miatt :D
  • Tiro2
    #350
    "Milyen erdekes: egykoron a diktatura ellen kuzdo Jobs papa es a cege lett mara diktatorikus, o meg a diktator."

    Egy két dolgot elfelejtesz...
    1. Senkit nem köteleztek hogy megvegyék a termékeit. (Akik megvették azok valószínűleg azért mert hasonló az álláspontjuk)
    2. Az Apple soha nem fogja tudni uralni az informatikai piacot mivel szinte csak felsőkategóriás termékeket gyárt, ezért mindig többen lesznek azok akik nem tudják majd megvásárolni... Inkább a Google miatt aggódnék mert az "mindenhová" képes eljutni, és rengeteg területen terjeszkedik...
  • narumon
    #349
    Kemény vagy lenox01. Mi lenne ha elhúznál innen és nem ugatnál bele? (mint általában mindig)
  • narumon
    #348
    Csatlakozom. HTC HD Touch, magától elkezdett repedni a burkolata. Nem fogadták el garanciába. Soha többet HTC telefon.
  • narumon
    #347
    "Na ez már tényleg hihetetlen, eddig olvastam a kommenteket mert nincs értelme tovább. Rendesen azt "vallani" hogy még jó is hogy csak szervízben cseráhető az akksi és hogy minden más telefon szar ezért..."

    Mhm, lehet hogy én nem vagyok normális, de akksit szinte még soha nem cseréltem a telefonomon, ellenben pl a SonyEricson K750i-nek egy idő után folyamatosan lötyögött és lejárt a hátlapja, pedig életemben 1x 2x szedtem le amikor a sim kártyával buzeráltam valamit. (azt is kinek jutott az akksi alá tenni? Legszívesebben hozzábasznám ilyenkor a telcsit)
  • sector512
    #346
    Elég égő volt ez a térerő probléma az biztos. Ettől függetlenül szerintem az iPhone a legjobb választás az okostelefonok között. Sokkal szebb és gyorsabb mint bármelyik másik. Nézegettem az N97 mini-t is, az is nagyon jó kis teló, de jóval lassabb meg körülményesebbnek tűnik a használata is, már amennyire a youtube-os videokon látszott.
    iPad már más kérdés. Szép meg jó meg gyors mint az állat, de nekem pl ott már hiányozna a Flash, nem nagy dolog de ennyi pénzért...
  • narumon
    #345
    "Pár évvel ezelőtt egy nagyon közeli ismerősöm, aki akkor a szombathelyi Művészeti Szakközépiskola zene - énekkar - tagozatának kitűnő másodéves hallgatója volt, sírva fakadt mikor felraktam neki a Winamp mellé az Enhancer 017-et,"

    Én is láttam már embert 50e forintos cucctol elájulni, de csak azért mert előtte egész életében egy kazettás táskarádiója volt.
  • Ironman2
    #344
    Na,ezért kell a rendszerváltás.Még egy élősködő...
  • Ulkesh
    #343
    "Barátom közalkalmazott, így egy évbe összejött neki 60k üdülési csekk apja iskolaigazgató, van T-Mobile akármilyen platina ügyfél lószarja, fater megkapta a 60k üdülési csekket, ő pedig a platina ügyfél lófasz bónuszok miatt megkapta a telót 60k-ba T-Mobile-nál 100k+ helyett."

    Okos vagy, hogy ezt egy nyílt fórumon megosztod a világgal, tekintve, hogy az üdülési csekk nem átruházható (családon belül sem) és ha mégis megteszed azzal áfacsalást követsz el.
  • Ulkesh
    #342
    "Te komolyan a saját telefonjaidat fényképezgeted? ecsém ez már beteges:)"

    Mivel a Desire piacra kerülése után nem sokkal került hozzám a jószág, jó páran kíváncsiak voltak rá, a másik kép meg azért készült, hogy fórumba illesztve megtudjam, hogy miért nem kezel html leveleket a jószág, illetve erre mi a megoldás.