501
  • Justil
    #301
  • item
    #300
    Folytassátok csak, én nagyon élvezem!
  • Ulkesh
    #299
    Ne zavarjon, hogy ez egy Apple-vel foglalkozó cikk topicja, ahol Te és a hozzád hasonló fikagépek számítanak trollnak.
  • lenox01
    #298
    A fórumozók életének megkönnyítése érdekében javaslom ne válaszoljatok a következő iTrollok üzeneteire (bővítsük):
    -ulkesh
    -ferrer
    -narumon
  • G_ArchAngel #297
    siman, meg egy szaros iPod nano-val is lehet hallani a kulonbseget egy igenyesebb rock/alternativ zenenel, ami rendesen van hangszerelve, nem vmi ciccegos mosogepzenenel...
  • Ulkesh
    #296
    "Ja, hogy még az alapfogalmakkal se vagy tisztában…"

    Fogalmazzunk úgy, hogy fingod sincs miről beszélsz..

    "Te max hallottál valakiről aki látott már olyat akinek a szomszédjának állítólag volt HTC-je."

    Jaja, okoska :D
    Volt már pár HTC, több mint neked és gond is volt velük.
    Trinity - vedlett a burkolata - csere.
    Diamond - megdöglött az érzékelőpanel - csere.
    HD2 - szériahiba (rózsaszín képek foltok a képeken) - eladva.
    Desire - por a kijelző alatt 1 nap után - csere
    Desire - polcról levéve be sem kapcsol - csere

    --

    HTC EVO 4G - hibás ragasztás miatt szétváló kijelző, hibás baseband, rossz hangminőség.

    A HTC egy gyíkfing kis cég az Apple-höz képest, de gondold akkorának amekkorának akarod.

    Tré te vagy a témában, de semmi baj, már megszoktam, hogy ide mindenki írhat.
  • vasziszdasz
    #295
    A jobb cégeknél ki van adva hogy nem fogadhatják el a céges autókhoz a tesco és hasonló kutaknál adott számlákat, mert annyi meghibásodást okoznak a szar benzinjeik. Ennyi.
  • vasziszdasz
    #294
    Persze, mert végül is mi a PDA? Jézusom, honnan keverednek ide ezek a figurák?
    Ja, hogy még az alapfogalmakkal se vagy tisztában...

    Hát erről az EVO 4G tulajok, meg én is mint exDesire tulaj máshogy vélekedünk :D
    Te max hallottál valakiről aki látott már olyat akinek a szomszédjának állítólag volt HTC-je. Nekem volt már Touch, Diamond, HD2, és érdekes mód mind tökéletesn működik. User error.

    Miben a legnagyobb?
    Miben nem?

    Fetrengek a röhögéstől.
    Inkább sírjál, elég tré vagy a témában (is). ^^
  • Ulkesh
    #293
    Őszintén, hányszor cseréltél aksit a készülékeidben?
    Ha valakinek ez szempont, akkor annak valóban problémás, de én speciel kb. 15 éve nem cseréltem akkut egyetlen készülékben sem (utoljára egy Philips Fizz volt ahol erre szükségem volt), pedig jó pár tucatot használtam azóta.
  • Permissive
    #292
    lol:)))))))) ezt melyik agybeteg írta?:)))))))))
  • lenox01
    #291
    "Akksiról meg annyit h [...] jobban megéri szervizzel kicserélni majd egyszer, mint addig egy ronda, lehúzható, letörhető hátlapos telefonnal élni."

    Na ez már tényleg hihetetlen, eddig olvastam a kommenteket mert nincs értelme tovább. Rendesen azt "vallani" hogy még jó is hogy csak szervízben cseráhető az akksi és hogy minden más telefon szar ezért...

    1. ezek az emberek ezekkel a készülékekkel kereskednek, ezért képesek bármekkora hülyeségekkel is befolyásolni az ezen fórumokat olvasó embereket
    2. a normálistől eltérő pszichéjük van

  • hdo
    #290
    Elnézést, tévedtem, nem a szakközépiskola, hanem a NyME-SEK zene tagozata.
  • hdo
    #289
    Te most szándékosan kötsz bele mindenbe amit írok? Miért érdekel téged az hogy hangszínt állítok? Hol nem szarom le, hogy high end cuccokon nincs EQ ha AC97-em van?

    Pár évvel ezelőtt egy nagyon közeli ismerősöm, aki akkor a szombathelyi Művészeti Szakközépiskola zene - énekkar - tagozatának kitűnő másodéves hallgatója volt, sírva fakadt mikor felraktam neki a Winamp mellé az Enhancer 017-et, mert "úgy szólaltatja meg a zenéit, ahogy még soha nem hallotta, olyan a hangzása mintha ott lenne a koncertteremben" - Brahms, Chopin, Schubert, Mozart -, akkor most te ki vagy hogy megmondd a tutit, hogy márpedig a hangszínszabályzó az a zeneszerző ellen elkövetett eredendő bűn?
  • narumon
    #288
    mhm és ponotsan honnan tudod mit írt? Csak olyat hallgatsz akit személyesen is ismersz. A hangkártya minőségét nem fogod tudni ellensúlyozni equalizerekkel meg DSP-vel. (nem véletlen egyébként hogy high end cumókon nincs is semmiféle hanszinszabályozási lehetőség.)
  • hdo
    #287
    Nem értek egyet. Pontosan tudom mit írt a zenész, a DSP beállításokkal a hangkártya minőségét ellensúlyozom. Nem hiába van külön hangszín beállításom minden egyes zenéhez.
  • narumon
    #286
    Ezzel csak az a baj, hogy becsapod vele a füled. Nem azt fogod hallgatni amit a zenész írt hanem amit te hallani szeretnél.
  • Ulkesh
    #285
    GSMArena értékelése a hangminőségről:



  • hdo
    #284
    Még mindig ugyanarról. D750i
  • Ulkesh
    #283
    Milyen mobilról van szó?
  • hdo
    #282
    Jah, hát ha nem lenne a winampom mellett egy enhancer 017 dsp plugin, akkor zenét kizárólag telefonról hallgatnék. Hiszed vagy nem, ennek a készüléknek a médialejátszója veri az ipod nano hangminőségét.még így is van hogy inkább telefonon hallgatok zenét.
  • narumon
    #281
    Jah hát ott nehéz. Nekem a gépre egy Altec Lansing hangszoró szett van kötve, ez bőven elég ide. Pedig nekem egy EMU kártya van a gépben.
  • hdo
    #280
    Abban egyetértünk hogy a hangforráshoz kell hangsugárzót választani.

    Megnézném hogy G_ArchAngel barátunk is hogyan tesz különbséget egy "10-20e Ft-os vacak es egy 50+ AKG fejhallgato kozott" ha AC97-es hangkártyára van kötve.
  • narumon
    #279
    Hogy visszatérjünk a témához: A különbség az, hogy én bármire rádugom az iphonet jacken keresztül amire te a 750-et csak pluszban még ezerszámra válogathatok az iphone/ipod dockal rendelkező termékek között. És akkor ezt most megint le lehet fikázni, hogy minek de tény hogy a BMWben is ipod dock van és nem mittomén HTC dock.
  • Ulkesh
    #278
    "Olvass pár Logitech X230 review-ot."

    Nem kell, itt van az asztalomon :D
  • Ulkesh
    #277
    A dokk port nem a fejhallgatóhoz kell, hanem a komolyabb hifi cuccokhoz.

  • narumon
    #276
    Oké nincs is ezzel baj, csak nem kell megmagyarázni hogy a legjobb a világon.
  • Ulkesh
    #275
    A d750i sem az, sőt egyik SE portos készülék sem az.
    Ott csak sima előerősített jel megy ki, mint a máshol a jacken, csak ezeken nem volt szabványos jack kimenet
  • hdo
    #274
    Amint látod egyszerre írtuk .. igen, AKG fejhallgatóm is van.
  • hdo
    #273
    Hát, én maradok a csóró kommersz Logitech meg AKG márkáknál.
  • G_ArchAngel #272
    Azert nem kell vajtfulunek lenni ahhoz, hogy halljam a kulonbseget vmi 10-20e Ft-os vacak es egy 50+ AKG fejhallgato kozott...
    Es ez meg nem az abszolut high-end...
  • narumon
    #271
    http://tubeamplifierreviews.com/headline/fatman-itube-182/

    Ezt is meghallgatnám kiváncsiságból.
  • narumon
    #270
    Már az elején leszögeztem, hogy a zenei nézetünk különbözik. Sajnos a jó minőségű zenére nem százezreket hanem milliókat kell költeni, javaslom ebben a témában azért olvass el pár reviewt!
  • hdo
    #269
    Gagyi Pxxxx lehet nem line outos, de a D750i az.
  • narumon
    #268
    Izé jobban nézegetve ezt a valamit, arra se jöttem rá, hogy ez most mit csinál? Ez egy sima töltö és ohne?
  • hdo
    #267
    Na erről van szó! Innentől meg már csak a médialejátszó illetve a hangfal hangzása az ami mérvadó.

    Olvass pár Logitech X230 review-ot.

    3500+11000 forint. Nem kell százezreket költeni a minőségre.
  • Ulkesh
    #266
    A P9xx/P1-ben a dokk porton nem vonali kimenet volt, szóval nem igazán digitálisan megy a hang ki.
    Tudom, mert a P1 kivételével az összeset használtam hosszabb rövidebb ideig, a P990i-nél szálltam ki, mert az szégyen amilyen szarra sikeredett.
  • narumon
    #265
    Hű komoly jószág. Öszinte leszek nem tudok ilyet mutatni, mert soha nem néztem még a műanyag kategóriát. Nekem a hangfalkábelem métere többe került mint ez. (kiszámolva nem is kevéssel került többe métere :D :D)
  • Ulkesh
    #264
    Én elvagyok a GS1000-es Zalmanal is :D
  • hdo
    #263
    http://www.tracyandmatt.co.uk/blogs/media/blogs/tracyandmatts_blog/P1i_Stand.jpg

    3500 forint. A zene digitálisan megy át rajta, van rajta egy jack dugó amibe olyan hangfalat dugok amilyet akarok ... Ja, és közben tölti is a telefonomat.

    Mutass te is ilyet, ne tudjon többet, de drágább ne legyen!
  • Ulkesh
    #262
    Létezett, ma már nincs, akinek kell az választhat a Logitechtől a JBL-en át a Harmon Kadronig bármelyik audioval foglalkozó cégtől.