2114
Kingdoms of Amalur: Reckoning
  • Laza
    #1914
    Beteg emberekkel foglalkozó szervezeteket sem ment meg senki, akkor miért pont egy játékfejlesztő céggel tennék ezt? Az élethez nem nékülözhetettlen ...
  • gerro
    #1913
    hali

    Rathir városban tudok szerezni valami házat magamnak?
    ha jól tudom, van valami aréna szerű valahol, ahol lehet versenyezni, harcolni..merre van?

    köcce választ
  • Balage76
    #1912
    :( Ebből nem lesz akkor max szint emelés meg új kieg.
  • lammaer
    #1911
    Bezzeg a kib*szott vérszívó bankokat rohant az összes állam megmenteni...
  • gosumofo
    #1910
    utcara-kerulnek-a-kingdoms-of-amalur-fejlesztoi
  • davidka003
    #1909
    Engem az zavart például, hogy voltam egy hegytetőn valahol és onnan nem engedett fast travelezni és ezért újra végigkellett járnom a lenti folyosókat, hogy kijussak a szabadba és végre tudjak teleportálni.
    Nem szeretem az ilyen időrabló játékelemeket.
    De amúgy nem rossz játék.
  • Balage76
    #1908
    Csak épületen, városon és labirintuson belülről nem lehet fast travelezni. Egyébként bárhonnan bárhova ugorhatsz a felfedezett pontok között. A futással pedig ezért elég hamar át lehet jutni egy területen.
    Nem mértem még le, de szerintem kb 10-15 perc folyamatos futással el lehetne jutni Dalentarth nyugati végéből (ahol a játék kezdődik) Rathirba.
  • IMYke2.0.0.0
    #1907
    Én meg úgy gondolom, hogy ez nem hátrány - hiszen így aktívabban kerülhet összeütközésbe a környezetével.
    Nem kicsit lenne unalmas és túlságosan egyszerű a folyamatos "teleportálgatás".

    Így megkapja az ember azt az érzetet, hogy bizony el kell jutni ide-oda, mint egy ilyen világban elvárható: gyalogosan.

    Nekem nincs bajom a dologgal.
  • davidka003
    #1906
    Az a baj, hogy nincs ló és messzi vidékekre kell elsétálni.
    Az unalmas benne.
    Meg hogy nem lehet bárhonnan fast travel-elni.
  • IMYke2.0.0.0
    #1905
    Ilyen "rohangálós" küldetés nem is olyan életszerűtlen - ráadásul csak kismillió RPG-ben van ilyen... :)
  • Balage76
    #1904
    Sajnos van jópár olyan side quest, ami teljesen értelemetlen rohangálásnak tűnik, olyan is van, hogy egy falun belül kell ide-oda rohangálni és az eredmény kb 1000 arany... :(
    A Mel Senshir-i csata viszont érdekes volt. Sajnos már én is belefutottam a szint limitbe, pedig még csak most jöttem át Klurikon-ba, semmit nem csináltam a kalózokkal, viszont a Teeth of Naros kiegészítővel már megvagyok. :(
  • wesker24
    #1903
    Nekem is 72 órám van már benne de én ugy vagyok vele hogy még mindig nem unom az ilyen tipusú játékokat !

    Van ugy hogy felveszek egy Side Questet de aztán semmi nem lesz belöle mert útközben teljesen máshol kötök mint ahova a Quest szólitana !
  • lammaer
    #1902
    Ami persze semmivel se különb, mint a mellékküldetések :)
    Menj ide, menj oda, csináld ezt, csináld azt :D Igaz, én se tudnék jobbat kitalálni, szóval ez van.

    Persze különbözőek vagyunk, van aki 80 óra után se unja meg, van aki 40 után már unja. Akárogy is, a játék rohadt jó...
  • wesker24
    #1901
    Hát jah ha az ember csak a mellékküldetésekkel foglalkozik elég hamar beleun haladj tovább a föszállal !
  • davidka003
    #1900
    30 óra játék után úgy, hogy csak mellékküldetést csináltam, érzem azt, hogy unom.
    Nekiállok a főküldetésnek hátha megjön a kedvem még hozzá.
  • Fpocok
    #1899
    Igen, ez volt már.
    De most vissza kéne mennem, és foggalmam sincs hogy :S
  • IMYke2.0.0.0
    #1898
    A "The Champion" küldetés teljesítése az alapfeltétele annak, hogy eljuthass oda. Ezután, odamész a "Summer Ends"-hez, az épületben beszélsz Sagrellel, és utána, "What Lies Beneath" küldetés alatt megszerzett síppal tudod a minitérképeden megjeleníteni a kristályokat. Nélküle nem láthatók.
  • Fpocok
    #1897
    Valaki?
  • Fpocok
    #1896
    shameful selfbump. Valaki?
  • Fpocok
    #1895
    Térkép itt mutatja, de nem lehet felmenni. WTF?

  • Fpocok
    #1894
    De ha gamepadozok, akkor nem fogok billhez nyúlni :D

    SEGÍTSÉG:
    Hogy a faszba jutok el ide? Manuális úton nem tudok, mert fel kéne mászni valahogy, amit nem lehet. Ez az a rész, amikor fel kell venni a ballados ruhát és úgy mehettem tovább. Ott jártam már, csak vissza kellett portyolnom, mert tele volt a hasitasim. Most meg nem tudok elmenni oda :S Cursed Kingdom a qst neve.
  • IMYke2.0.0.0
    #1893
    Szívesen segítettem.

    Emellett, nem tudom, észrevetted-e, de az X360-as vezérlő mellett szabadon használható a billentyűzet/egér is, tehát, ha megnyomod mondjuk valamelyik számos gombot, akkor az ahhoz társított funkció működni fog :)
  • Fpocok
    #1892
    AHHA!!!

    Ezer hála.
  • IMYke2.0.0.0
    #1891
    Á, Youtube-on videót is találtam neked: Youtube - Amalur - társítás
  • IMYke2.0.0.0
    #1890
    * Bal karral kiválasztod a társítani kívánt képességet
    * Megnyomod az "A"-t a társításhoz egy NEM HASZNÁLT gombhoz!
    [X-el tudsz egy gombtársítást törölni].

    Ennyi.
  • Fpocok
    #1889
    Azóta nem játszottam. Valaki elmondja, hogy gamepaddal hogy lehet előcsalogatni a többi cuccot? Pl a frost trapet? Csak mert egérrel tudok váltani... de gamepaddal nem tudom, hogy kell.
  • Laza
    #1888
    Erről regéltünk páran az elején :)
    A harc ég és föld .... ezerszer dinamikusabb.
  • Fpocok
    #1887
    Hogy kell ellőni pár képességet? Frost trap meg ilyenek? Gamepadadl nyomom.
  • Fpocok
    #1886
    Egész faszán belejöttem. Tetszik, hogy tök lassan lehet szintezni. 3 dolog viszont zavar: Nincs coop, a kamera, túl gyorsan tölt be a játék, nem tudom elolvasni a tippeket.
  • IMYke2.0.0.0
    #1885
    Sajnos nem - anyagilag csehül állok. A határ nálam jelenleg 1.990 és 4.000 Ft között mozog.
  • Fpocok
    #1884
    Akkor 6k még nem elég olcsó neked, ezek szerint...
  • IMYke2.0.0.0
    #1883
    Nem véletlenül írtam, fejtettem ki korábban, hogy az elejétől fogva vezérlővel játszva eszméletlenül más [pozitív értelemben] a játék - egyszerűen érezhető, hogy ezt kontrollerre tervezték.
    Miközben nem vitatom, hogy egerezni is jól lehet benne - kábé, ha 3 játék elindítás alkalmával próbáltam... 99%-ban gamepad.

    [Mondtam már, hogy ez a játék kötelező vétel a számomra, ha olcsóbb lesz? :) ]
  • Fpocok
    #1882
    Előbbivel, főleg.
  • IMYke2.0.0.0
    #1881
    Kontrollerrel, xbox-vezérlővel, vagy azt képzelve, hogy akciójáték [mert az]?
  • Fpocok
    #1880
    Hát baszki, azért így sokkal másabb a játék :DDD
  • Fpocok
    #1879
    Kap a játék egy második esélyt... ezúttal xboxc. el nyomulok és akciójátéknak képzelem, mintsem RPGnek :D
  • Noodlee
    #1878
    A játék elején jók, de lvl 10-15 környékén már kuka.
    Emlékeim szerint.
  • drholmes
    #1877
    A fegyveres DLC-ben kapott fegyverek mennyire erősek, unalmassá teszik a játékot, vagy csak az elején jók, s érdemes őket használni, mert később lesz jobb is?
    (A steamen akciósan packban vettem, ezzel együtt olcsóbb volt, mintha csak a másik két DLC-t veszem)
  • ratgab
    #1876
    Remélem megoldódik a gondod.
  • poori
    #1875
    Értem,köszönöm.