2114
Kingdoms of Amalur: Reckoning
  • Fpocok
    #1994
    Csak példaként nyomtam el.
  • tomsolo
    #1993
    LOL, hát Boggartokra és társaira nem érdemes ezt pazarolni...

    Tüzes chakramot fenemód utálják, pláne ha robban is :)
  • IMYke2.0.0.0
    #1992
    Ezek gyenge ellenfelek. Náluk sokkal erősebb, szívósabb ellenfeleknél bőven lesz lehetőséged a fate általi reckoning móde kiélvezésére - sőt... lesznek olyan ellenfelek, ahol macska-egér harc keretében örülsz majd, ha módodban áll bevetni :)
  • Fpocok
    #1991
    Tehát akkor azért halnak meg, mert olyan nagyokat ütök?
  • IMYke2.0.0.0
    #1990
    Ez nem bug.
    Ilyen velem is volt.
    Nem törvényszerű, hogy mindig lehetőséged legyen a kivégzésekre, ha eleve porfing életerejű ellenfelekkel harcolsz egy felerősített támadás + szuper fegyver kombóval.
    Majd amikor trollokkal harcolsz imádkozni is fogsz, hogy több fate-ed legyen :)
  • Fpocok
    #1989
  • Fpocok
    #1988
    Gondoltam rögzítem a dolgaimat és pont az elsőnél csinálta is. Benyomtam a módot, megöltem pár ellenfelet és mindegyik kifeküdt és nem tudtam ellopni a lelküket. Ott álltam egymagamban, mint egy felizgatott f*sz. Mindjárt lesz videó. Most ennyire béna lennék? Mit csinálok rosszul?
  • tomsolo
    #1987
    Ad az ölésért is, de portálokért és a missziókért sokkal többet - van egyébként ital is ami után több xp ad ha szerzel.

    Ilyen bugról még nem hallottam, másoknak az szokott a bajuk lenni, hogy nem tölt néha a "fae" bar - bár van ilyen átok is, sőt szörny is ami eszi/szívja.
  • Fpocok
    #1986
    Csak idegesít, hogy már 3-4szer is tartalékoltam egy nagyobb pakra, aztán csak egy dobott kétszeres (100%) xpt. Már rég 50es lehetnék, na jó nem. Amúgy mennyi a max szint? :D
  • Fpocok
    #1985
    Igen. Parasztgőzös.
  • tomsolo
    #1984
    Rendes gyári stuff? :)
  • Fpocok
    #1983
    "Reckoning érdemes ezért mindenkit leverni majd egyet kivégezni, ekkor a térdelők is meghalnak tehát ad érte több xp-t."

    De nekem kb 50%-ban NEM TÉRDELNEK LE, hanem meghalnak. Azt kérdem, hogy ez bug vagy én csinálok valamit rosszul (szerintem előbbi, viszont elég gyakran csinálja, szóval wtf).
  • tomsolo
    #1982
    Egyébként marha ritkán használtam, a vége fele viszont lesznek helyek ahol jobb ha tartalékolsz vele ;)
  • tomsolo
    #1981
    Minden ölésért kapsz XP-t, kivégzéskor extra jár mennyit tudsz nyomkodni.

    Reckoning érdemes ezért mindenkit leverni majd egyet kivégezni, ekkor a térdelők is meghalnak tehát ad érte több xp-t.
  • Fpocok
    #1980
    Igen, erről van szó, de amit te írsz, azt nem értem.
    Elvileg mindegyik ellenfélnek így ki kéne dőlnie... de nálam sokszor nem dőlnek ki, hanem meghalnak, mielőtt beszippanthatom a lelkeiket.

    Na majd csinálok videót, ha megint előfordul.
  • IMYke2.0.0.0
    #1979
    Amikor a B gombot kell nyomogatni... akkor kapod a több zikszpét.
  • IMYke2.0.0.0
    #1978
    Hogy tisztázzuk - én erről beszélek: reckoning mode
  • IMYke2.0.0.0
    #1977
    Így van - mindig csak azért kapsz tapasztalati pontot, akin a QTE-t végrehajtod.
  • Fpocok
    #1976
    Nem egészen értem, mire gondolsz, de lehet én írtam rosszul.
    Szóval mikor benyomom az ultit, akkor ha "megölöm" az ellenfeleket, akkor ott fetrengenek, a zöld gomb jelenik meg felettük, és ha mindent kiírtottam és sikeresen kivégeztem egyet, akkor mindegyiktől megkapom az xpt.

    Egy csomószor azt csinálja, hogy mondjuk 6 ellenfél közül egy lesz ilyen, a többi simán meghal... és akkor végezhetek ki egyet és csak tőle kapok xpt.
  • IMYke2.0.0.0
    #1975
    Azért nem, mert a kivégzéshez tartozik egy QTE - ha az nem zajlik le, akkor nem kapsz érte +XP %-ot.
  • Fpocok
    #1974
    Basszátok meg, miért van az, hogy benyomom az ultit (jobb meg bal trigger), de hiába ölöm meg az ellenfeleket, nem adják a kivégzés után az xpt, mivel ULTI KÖZBEN MEGHALNAK.
  • IMYke2.0.0.0
    #1973
    Így már érthető lenne...
  • grebber
    #1972
    Szerintem $7.99 volt és valami 5$-os kuponja volt!
  • IMYke2.0.0.0
    #1971
    Nem inkább 20 dollárért?
  • MerlinW
    #1970
    Én 2$-ért vettem kiegészítővel együtt amazonon:)
  • grebber
    #1969
    Most $5.99-ért meglehet venni originre!
  • awacs111
    #1968
    Na az vajon mitől van,hogy játékindításnál ezt írja ki:applicaton load error P:számok.Eddig simán ment a játék,most meg ezt teszi velem,Segítsetek légyszí!!!!!
  • ffxi
    #1967
    Item-eknél van amit hiába eladok, nem szabadul fel szabadhely a inv-m :(
  • awacs111
    #1966
    Azért köszönöm hogy megpróbáltad.Gondolom azért nem hagyom abba,csak így sokkal lassabb lesz.Mondjuk az az előnye meg megvan hogy gyalog megtalálok mindent.Azért ha Nálad is előjönne ez a hiba(remélem nem lesz),írd meg a megoldást légyszí!Köszi mindent!!
  • MerlinW
    #1965
    Passz. Lehet elkezdtél felvettél egy küldetést, ami alatt nem lehet utazni, vagy nem tudom. Én még csak 5-6 órát játszottam, az alatt nem volt ilyen gondom. Zárt térben nem lehet az biztos.
  • awacs111
    #1964
    Nincs valami más megoldás?Nem tudnál segíteni nekem?:(
  • awacs111
    #1963
    Köszönöm a válaszod!De mit jelent az hogy küldetésen kívül?Eddig bármikor(természetesen nyílt terepen)tudtam utazgatni.
  • MerlinW
    #1962
    Csak nyílt téren, semleges területen tudsz utazni, tehát küldetésen kívül.
  • awacs111
    #1961
    Újabb kérdésem lenne.Nem engedi a gyors utazást a játék.Mi lehet a gond?Eddig probléma nélkül tudtam utazgatni,de történt valami.Akárhonnan,akármikor akarok gyors utazni,ezt írja ki:you cannot fast travel from here.Segítsetek légyszí!!
  • awacs111
    #1960
    Nagyon szépen köszönöm!!
  • MerlinW
    #1959
    Inventory-ban fogd meg és húzd el jobbra valahova a karaktered irányába, ahol nincs semmi.
  • awacs111
    #1958
    Sziasztok!Segítenétek?Nem tudom eldobni a felvett tárgyakat.Vagy nem is lehet?Csak eladni?
  • wedge31
    #1957
    Hát a játékmenetre lehet mondani de a storyra? elég jó lett a történet és nagyon komoly lore is van a játékban.
  • NiGhTM4R3
    #1956
    Olvastam :D én nem vagyok azért annyira pro játékos nekem elég volt a legnehezebb szint de páncélokkal.

    Pihentettem a játékot, hogy majd kedvet kapok hozzá de nem, semmi késztetést nem érzek, hogy befejezzem.
    Ennyire gyér küldetésekkel nem tudom mikor találkoztam utoljára, a párbeszédek 90%-a totál unalmas, semmitmondó. A skillekkel sem vagyok igazán megelégedve.

    Ha gonosz lennék azt mondanám teljesen megértem miért csődöltek be, miért nem fogyott a játék.. de igazad van, biztosan nagyon sok mindent pakoltak volna még bele és mindenki elégedett lenne, én most nem vagyok.

    Az egyik dlc-t youtube-on néztem meg, az is elég unalmasnak tűnt de a srác hozzászólásai viccesek voltak, de így sem néztem végig.

    Aki játszik még ezzel annak további jó játékot, én 9 óra után töröltem.
  • lammaer
    #1955
    Sztem akkor laposodik el, amikor kellően magas szintre jutva már semmi kihvást nem nyújt. Nem nagyon vannak speckó szörnyek, akiknél taktikázni-trükközni kell, egyszerűen odamész és lecsapod.

    (DLCket nem láttam, talán ott vannak)

    Egy ideig ezt többen úgy orvosoltuk, hogy kicsit nehezítettük magunknak

    Viszon tuti biztos, ha nem purcan meg a játék, rengeteg cuccot beleratak volna, a játék jó alapot biztosított volna erre.
    Pl már az is nagy nehezítés lett volna, ha egyes szörnyek pl nem billennek hátra ha megütjük őket, nem szakadt volna meg a támadásuk...