2114
Kingdoms of Amalur: Reckoning
  • BEAST #81
    Originen elérhető a demo.
  • titani
    #82
    lilili link ? :)
  • ratgab
    #83
    HA van origin kliensed telepítve ott tudod telepíteni!
  • ratgab
    #84
    2,8 gb a demó mérete egyébként, én már szedem is! Mondjuk ahogy elnézem be fog lassulni mint az állat, egyenlőre 300kb/sec-el jön.
  • MrAndree
    #85
    Ajaj, akkor ez holnapra marad. Na mindegy.
  • BEAST #86
    Nálam szerencsére jön rendesen 1,9-2 megával. Lassan le is ér.
  • titani
    #87
    megnézem ps3-ra kijött -e a demo
  • ratgab
    #88
    Akkor te viszed el a sávszélt...
  • ratgab
    #89
    Most nálam is maxal jön egyébként.
  • JethroHUN
    #90
    Off: De meglepődtem most, amikor felraktam. indítottam az Origint, h Bad Company 2 letöltésre kész. Aztán eszembe jutott hogy megvan dobozosan.

    On: Nálam most 1.5 Mb/s-sel jön. Biztos kicsit sokan szedik... (3.1 lenn e a sebességem) Még szeretném meglesni a játékot, vagy hétvégére marad. Elvileg 4 órás a demo.
  • JethroHUN
    #91
    Na már 4Mb/s
  • wedge31
    #92
    Állitolag karinként 45perc a játékidö de majd kiderül.
  • JethroHUN
    #93
    Jah úgy, akkor biztos egy prologe karinkét.
  • ratgab
    #94
    Nekem lent van. Most először töltöttem bármit is Origin-en és igen begyorsult egy idő után. Miután letöltötte telepítette, de hipergyorsan (pár másodperc), megyek tesztelni!
  • ratgab
    #95
    Ati-sok (lehet nvidián is előjön majd a dolog) kapcsolják ki az optionsben a post processinget, mert ha bekapcsolva van videót sem tud megjeleníteni a játék és maga a játék sem fog megjelenni (nélküle minden ok).

    EA szerverek, meg szépen haldokolnak, mivel nem tudtam belépni a fiókomba csak egy pillanatra.
  • JethroHUN
    #96
    Ennyi volt a demo... elindítom, beállítom a grafot, újra indítom. ÉS most nem tud csatlakozni az EA szerverhez... DE a hiba nálam van, ellenőrizzem a netem.
  • jarlaxxe
    #97
    Nekem nagyon lassan csordogál lefele...
  • jarlaxxe
    #98
    Ugy tünik azért az origin még messze van a steamtöl technikai téren.
  • Rowlend
    #99
    Nem rossz játék ez. :) Végig tolhatjuk a prológust, utána pedig kapunk 45 percet arra, hogy felfedezzük a világot.
  • ratgab
    #100
    Nem kell az neked! Simán x-eld ki azt az ablakot és nyomhatod a kampányt. Majd legközelebb logolsz és megkapod a tárgyakat!
  • ratgab
    #101
    Nem befolyásolja a játékot, mint ahogy írtam is simán továbbléphetsz (csak nem kapod meg a bónusztartalmakat, de ezeket később is be lehet gyűjteni.... most mindenki rá van állva a játékra amúgy is!)
  • BEAST #102
    Nem lesz rossz játék. A grafika hagy némi kivetnivalót maga után, a beszéd közbeni mimika/szájmozgás teljesen hiányzik a játékból, de a történet, a harcrendszer és a kasztok keveredése remélhetőleg kárpótol majd.
  • wedge31
    #103
    Én még a zenét és a craft rendszert is hozátenném mint pozitivumot.

    Most már biztos vétel lesz nálam a játék engem meggyözött ez a demó.
  • Prince23
    #104
    Mindenképpen loggoljatok be Origin fiókba, mert itemeket kapunk a ME 3-hoz, meg a reckoninghoz. Még csak nem is kell végigjátszani a demót XD

    Első 10 perc gameplay, de csak a második fele igazi játékmenet videó.



  • jarlaxxe
    #105
    És telepités...
  • ratgab
    #106
    ME3-hoz egyik installért jár, másik a végigjátszásért (prológ+45 perc).

    Reckoninghoz alapból kapsz 2 cuccot installért (sors kártya és egy késszerűséget), tutorialért meg egy sipkát...
  • jarlaxxe
    #107
    Most 4 órás vagy 45 perces lesz a demó?
  • wedge31
    #108
    45perces.
  • ratgab
    #109
    prológ (ha beszélgetsz is, akkor olyan 20-30 perc lehet)+45 perc
  • wedge31
    #110
    Már steamről is tölthető a demó.
  • Evoluti0N
    #111
    Még nem töltöttem le, majd később kerítek sort rá, de ez a rész, h mimika, szájmozgás nincs beszéd közben ez elég meglepő o.O (főleg így 2012-ben).
  • titani
    #112
    na mi a helyzet ? ...
    nem löki le a trónról a Skyrim-et ?
  • JethroHUN
    #113
    Asszem nekem nem számolta az időt, még mindig tolhatnám szerintem :D jóval több mint 1 órája kezdtem. lv3 és 3 questet megcsináltam.

    Ezt a demot nem tudom mikor csinálták, de erősen béta. Nagyon.
    -Fura textúra bugok, a megölt ellenfeleken. (mintha széthúzná)
    -A párbeszédekben arcmozgás néha 0
    -Állandóan "beakad" vmeik gomb, ha megnyitom az inventoryt, térképet stb. támadás gomb többnyire.
    -Máris van olyan hiba amitől megcsinálhatatlan egy küldetés.

    A térkép, a küldetések, az egész kinézete a játéknak full mmo.
    DE az irányítás az nem... a harc így nekem nem nagyon jön be, teljesen konzolos az egész. Automata célzás, bár lehet egérmozgatással célt váltani. Jó h el lehet ugrani, de mivel folyamatosan azt kell, hát már elég szem zavaró főleg ezzel a kamera mozgással. A másik, nem tudom h a japán piac-e az elsődleges, de az animáció mind vagy god of war, vagy FF de megmerném kockáztatni h dmc re is hasonlít.

    (+)Jó h lehet kombózni(moves), még akkor is ha max 2 gomb kell hozzá, (BEG vagy block gombja) a gyors fegyó váltás, az azonnali spell cast (nem instant, csak baromi gyors a fegyó elrakás)
    (+)Tényleg elég változatos karikat is össze lehet rakni, destiny cardok alapján, lehet akár rugot/varázsló is stb.
    (+)Nem tűnik (nekem) egy nagy szám játéknak, de biztos el lehet vele szórakozni egy 50 órát min.

    (-)Nem éppen a legjobb graf 2012ben, (nem is csak az számít) kicsit rajzolt hatású
    (-)A kamerakezelés, harcrendszer, biztos meglehet szokni.
    (-)AZ "open-world" jelzőt nem merném elé írni.

    (-) AZ alap farkas vmi hihetetlen OP
  • jarlaxxe
    #114
    Végére értem én is engem megvettek kilóra. Holnap majd még kiprobálok más dolgokat is de igy első blikkre bejövős.
  • gosumofo
    #115
    hát jó kis játék de a skyrimnál rosszabb inventoryt csinálni :D ez valami verseny lehet a fejlesztők között.
  • jarlaxxe
    #116
    De itt legalább látod mit pakolsz rá a karira.
  • Kopiati
    #117
    Ha nem tudnám ki a kiadó, én a City Interactive-ra tippelnék, csak a ME3 cuccokért toltam végig, de a végén már imádkoztam, hogy legyen vége:)

    A kombók jók varázslóval, de a pajzsos hárítás az...az... valami VICC
    A grafot nem szídnám, van stílusa, de kidolgozás és az atmoszféra az eltűnt a fejlesztés során, Ehhez képest a DeathSpank fényévekkel jobb:) (rajzos grafról asszociálva)
  • paj01
    #118
    Hát ez tényleg olyan mint valami mmo. Graf az a tipikus elnagyolt meseszeru, ami egyszerre tud latvanyos es gagyi lenni. Open world az tenyleg tulzas de a kis zonakbol eleg nagy map adodik azert össze. A hentelés része szerethető, látszik, hogy erre van kihegyezve, mind1, hogy mire adsz, milyen fegyverrel mész megy a darabolás ezerrel.Az open world rpg-t kikell kicsit egesziteni: almost open world action rpg inkább illene hozzá. Hangok érdekesek:)a fegyverváltás meg a gurulás hangjabol kisebb dobszolokat lehet csinalni:D Azert zavaro hogy ha mar direkt van ilyen hogy secondary fegyver azt miert nem jeleniti meg egyszerre a mainnel meg a pajzs is a nadragzsebbol kerul elő:D El lehet vele szorakazni de nem lesz az év jateka.
  • JethroHUN
    #119
    Épphogy jobb az inventory, már eleve csoportosítva van minden. Craft hozzávalók is külön "dobozban" Skyrimben minden egy kupacban, Misc menüpont alatt.
  • wedge31
    #120
    A demó alapján olyan 8 pontos játék lesz aki szereti ezt a stilust simán beletud majd pakolni 100+ órát és lesz benne tartalom bőven.
    Az év játéka biztos nem lesz mert az a dio lesz.