4904
  • Palinko
    #4904
    én s13 meg w1-en vagyok. s13-on olyan pozícióban vagyok, hogy meghívhatlak, nagyon jó céhvezetőnk van és jó viszonyban is vagyok vele. csak lvl-est nem könnyű mert 16. helyen vagyunk a céh ranglistán :(

    szerintem nem válik unalmassá, ha jó céhet találsz. meg nekem főleg azért kellett, hogy üres menetben elklikkelgessek, vagy cikk, könyv olvasása mellett ha valamin el kell gondolkozni. legyen a böngészőben olyan fül amihez bármikor odamegyek van valamit csinálni. arra pedig tökéletes 226 meg 202 es karikkal rendelkezem.
  • Fantusz
    #4903
    Költeni nem érdemes a játékra, rengeteg felépített céhet lehet találni, ahol jó bónuszok segítik a fejlődésed.
    Gomba vásárlásra iszonyatos összegeket lehet elverni, az a befektetés soha nem térül meg, a céhek fejlesztéséhez iszonyat mennyiségű gomba kell -jobb, ha nem vágsz bele, inkább keress egy kiépített céhet.
    Ezek persze csak a régebbi szervereken működnek, az új szervereken építkezni kell, nem tudom ott milyen az aktivitás, a régieken sok az elhagyott, inaktív karakter, viszont ez alapvetően egyéni játék, a közösség ereje a céh felépítéséhez szükséges, s ha az megvan már csak a cseverészés lehetősége a plusz.
    A céhes csatákban jelentéktelen mennyiségű XP-t lehet nyerni, támadóként elbukva sokat lehet bukni, látványosnak sem mondható, tehát, ha nincs nem nagy veszteség. A portyázás magas szintű céhek esetében már ritka, még aktív tagokkal is.
    A többi pedig egyéni feladvány: egyedül kalandozik a hősöd, fejlődik (ebben komoly bónuszokat adhat a céh), párbajozhat az arénában, és egyedül építed fel az erődöt.
    Előbb-utóbb pedig unalmassá válik az egész (mint minden játék)
  • DarkHorSe
    #4902
    jatszik meg ezzel valaki? erdemes elkezdeni?
  • Scareface
    #4901
    S14-en eladó egy 123-as karakter 1 milla arannyal és 20 gombával. Pm! Erőd kiépítve lvl 7-8-9-ig.
  • dori521
    #4900
    s1-en eladó egy 217-es szintű karakter.
    Érdeklődni a [email protected] -n lehet. :)
  • DonZorro
    #4899
    Passzolom h mennyi kell. Nekem is csak úgy meglett oszt Sanyi... :)
  • Palinko
    #4898
    ez menő, köszi, ha jól vágom 13 kell? (akkor nekem még 11 :D)
  • DonZorro
    #4897
    Ha megvan mind akkor egyszerre tudsz lenni két helyen is! :) (Pl városőrség és aréna)
  • Palinko
    #4896
    Mire jók ezek a tükrök? Az utánzás tükörcserepe a birtokomban van, előtte volt az alkonyt tükre, megpróbáltam felvenni, erre eltűnt :D most emez ott van a táskámban, de nem tudom mire jó? :D A leírása nem jó semmire
  • szaszabi7
    #4895
    Sziasztok, szeretnénk aktív játékosokat toborozni az új céh-be(Division). A játékban írj nekem vagy Predi50-nek és beszélünk.Fontos hogy a karakter az s11-en legyen.
    A játékban is szaszabi7 a nevem

    Köszi
  • szaszabi7
    #4894
    Sziasztok, szeretnénk aktív játékosokat toborozni az új céh-be(Division). Írj nekem vagy Predi50-nek és beszélünk.Fontos hogy a karakter az s11-en legyen.

    Köszi :D
  • Fantusz
    #4893
    S1-re gond nélkül be tudok lépni, de S3-ra, s4-re tegnap óta valamiért nem sikerül...
    Másoknak hasonló gond?
  • bobeszka
    #4892
    Eladó egy s8-as 143-as karakter!
    HA érdekel írj! az emailemre
    [email protected]
  • bobeszka
    #4891
    Van egy DrakenSang karim 40-es q5-ös Heredur szerveren elcserélném egy s8-as Shakes & Fidget
    karakterre!
    Ha érdekel írj erre az email címre:[email protected]
  • EXIT10
    #4890
    S6 os karakterem 212-es harcos CSERE BITEFIGHT.HU érdeklődni [email protected] lehet nem harapok senkit a karakterem top 753. a rang listába Üdv Exit
  • EXIT10
    #4889
    S6 os karakterem 212-es harcos eladó postai átutalással vagy csere mágus,ijász 200 feletti legyen vagy max 198-as is jó érdeklődni [email protected] lehet nem harapok senkit a karakterem top 753. a rang listába Üdv Exit
  • hawkie22
    #4888
    Sziasztok!

    Egy kérdésem van. iPad-en játszom a játékot, és csak német nyelvű klienst tudtam letölteni. Ha esetleg játszik valaki iPad-en, hol tudom átállítani a nyelvet? Köszi
  • Mr0Siris
    #4887
    Sziasztok!

    S8 szerveren eladó egy lvl252 kari. (csere nem érdekel!!!)
    segítők: mind 252-es
    album: 98,24%
    következő kazi: 13/1
    következő torony: 42

    e-mail: [email protected]
  • Themplars
    #4886
    s2re 76os felderítőt cserélnék wot karira. 1-3kazi kész 6 eposzi tárgy amíg nem kapok emailt viszem tovább
    ([email protected]) /emailt is adok a wotra is ugy várom/
  • Euro Truck
    #4885
    Szisztok.
    Van s1 en egy 109 es mágus és s6 on egy 50 es(nem biztos lehethogy több) harcos. Cserélném travianra :)
  • zsolt123455
    #4884
    sziasztok segitséget kérek egy gyerek feltörte a karim és most nincs valaki tud 1 olyan karit amit nem használ és min 40 es akinek van az [email protected]
  • EXIT10
    #4883
    Sziasztok 211-es karakterem cserélném s8-ra 150-es karaktere 211-es karim az harcos van e-mailom is írj [email protected]
  • Beni2002
    #4882
    hello azt szeretném kérdezni mennyiért adja el a karriert mert érdekelne sürgösen
  • ayden
    #4881
    S1-en 3db 274-es kari eladó, eddig tartott a torony varázsa:)
  • Ádám9608
    #4880
    Üdv!

    Cserélném az S1 es en lévő 62 es szintű Harcos karimat egy hasonló szintűre az S8 as on!
    Akit érdekel az írjon: [email protected]
  • sata75
    #4879
    s1-en 244-es mágus eladó.
  • Shevchenko
    #4878
    Sziasztok!
    Toborozás van a s8-as szobába keresd a céheknél a Lájtmen Csoport írjatok levelet Föfi-nek
    Már elég sokan vagyunk és erősek.
    Portyára kellenek még emberek.
    Üdv: Sheva
  • XXPT
    #4877
    Engem érdekelne s1-re 40 szint feletti kari (pénzt nem adnék érte,más játékos karikra cserélném,ha ingyen nem adja)
  • ayden
    #4876
    S1-en eladó lett 3db LVL263-as karakter. e-mailben lehet érdeklődni nálam: [email protected]
  • Nono100
    #4875
    Eladó s2-őn egy 183-as harcos karakter!(folyamatosan fejlődik)
    Akit érdekel az írjon e-mailt:
    [email protected]
  • morcosqtya
    #4874
    Akkor törölte magát vagy nem jól írod be. :)
  • arni17
    #4873
    Hy all!
    Az lenne a kérdésem hogy tudok embert név szerint keresni?Mert a dicsöség csarnokba hiába irom be a nevét nem hozza ki. (jól irom be)
  • tonyr #4872
    arénában mikor kapok jobban dicsöséget ill pénzt ?
    hiába verek le nagyobb szintüt azt irja könnyen nyertem pedig épphogy...
  • tonyr #4871
    rendben, köszi :)
  • morcosqtya
    #4870
    Album: varázsboltban, random adja be.
    Kulcsok: adott szint felett vagy feltétel megléte esetén. Link itt van a banner alatt.. tessék olvasni!

    kazamaták
  • tonyr #4869
    kazamatákhoz kulcsot véletlenszerüen dobja, vagy egy bizonyos szint felett ?
  • tonyr #4868
    bocs még kezdő vagyok, hol lehet venni ilyen albumot ? köszi
  • bega82
    #4867
    Gyakorlatilag belekerül minden talált tárgy, legyőzött szörny, és százalékban mutatja, hogy hogy áll az albumod. Az elért százalék alapján pedig több tapasztalatot szerzel a kalandokban. :) Szóval érdemes megvenni minél előbb, és elkezdeni gyűjtögetni bele. ;)
  • wolf magic
    #4866
    Hali all!
    lehet venni egy pedánsok gyűjtőalbuma tárgyat 25aranyért....ezt a tárgyat mire lehet használni ? :D pontosan mire jo mert semmi nincs alatta : )
  • ImMaximus
    #4865
    Drakensang online karakteremet cserélni S&F karira.
    Nemtudom ki mennyire ismeri azt a játékot. Több mint 7.5 millió regisztrált tag van.
    40 a max szint enyém 38as fullos cuccokkal és a legjobb tárgyakkal amik vannak.
    Ha esetleg valakit érdekelne irjon privátba. köszönöm