7
  • pixx
    #7
    Azért nézzük meg honna jött az android, és mit ért el az elmúlt egy évben, jövő ilyenkorra, már meg fogja szorítani az Apple-t főleg, hogy az Android rendszer készülék független, és elég sok gyártó most ezt a rendszert tolja...
  • warnjames
    #6
    Azt kéne előbb megnézni hogy milyen ütemben fejlődik az android,nagyon hamar le fogja hagyni az appstore-t, az már más kérdés hogy közben mennyire fognak figyelni a minőségre,de szerintem a jövőben nem lesz gond ezzel sem.
  • Bordapapa
    #5
    Tessék észrevenni a finom iróniát a kolléga hozzászólásában plusz az aláírásában. Minden bizonnyal viccnek szánta. :)
  • Bounti
    #4
    :D 1-0 neked.
  • TomecK
    #3
    Erre csak annyit tudok mondani, hogy jelen esetben a programok minősége a program megtervezőjén vagyis rajtad múlik. Bár abban biztos vagyok, hogy ilyen kis butus hozzá állással te valószínűleg tényleg sokkal szarabb appokat csinálnál mint az appstore, úgyhogy te tényleg használd azt ... :). Mennyire szeretem én az ilyen embereket :).
  • farxis
    #2
    ez gagyi! az appstore sokkal jobb 1000x minősségib programok vanak rajta! az aple figyel a minösségre!
  • Azorut
    #1
    Na ezt szépen ki is próbáljuk :D