6609
Dragon Age II
  • MerlinW
    #6449
    3000Ft + Bioware pontok
  • Renjike
    #6448
    Xboxon játszik valaki akinek kell Dead Space 2 armor?
  • ZZ88
    #6447
    Zsír.
  • viruska
    #6446
    Minden oké most már, újra is raktam. Köszi.
  • ZZ88
    #6445
    Ezt nem értem, uninstalláld szerintem, utána nyomd fel újra az előírás szerint.
  • viruska
    #6444
    Sziasztok, nekem is az lenne a bajom a magyarítással, hogy nem jelenik meg a felirat a párbeszédeknél, illetve csak az utolsó mondtad, az is csak késleltetve.. Hogyan lehet orvosolni a problémát? :S köszi
  • grebber
    #6443
    Ha a kiszivárgás miatt nem módosítanak az akciós listán akkor Dec 23-án d2d-n Dragon Age 2 lesz 3,74 fontért! Tuti vétel!
  • ZZ88
    #6442
  • Bucsek
    #6441
    na ujraraktam, most már magyar :D
  • Bucsek
    #6440
    vagy próbáljam h letörlöm a játékot és újrarakom ? :\
  • Bucsek
    #6439
    természetesen mindent bemásoltam, biztonsági másolat is van, egyszerüen marad minden angol :\
  • Bucsek
    #6438
    nemtudnál segíteni hogy nekem miért nem akar működni a felirat ? :\
  • ZZ88
    #6437
    Így csináltad? Mert nekem működött.

    A fordítás felrakása:
    Előtte érdemes egy biztonsági másolatot készíteni a lentebbi fájlokról, aztán felülírni őket.
    A következő helyekre másoljátok őket.


    1. campaign_base_en-us.tlk --> a_játék_főkönyvtára\modules\campaign_base\data\talktables\ (Ez az alapjáték storyja + kutya kieg + Sebastian kieg egy része)

    2. core_en-us.tlk --> a_játék_főkönyvtára\packages\core\data\talktables\ (alapjáték képességei + italai, mérgei, kotyvasztásai + a tárgyak egy része)

    3. da2_prc_seb_en-us.tlk --> a_játék_főkönyvtára\addins\da2_prc_seb\module\data\talktables\ (Exiled Prince DLC 2000 sora, amit más helyszíneken mondanak)


  • ZZ88
    #6436
    Megvártam az első korrekt fordítást a DAO II höz, mert a teljes történetet érteni akartam, most végeztem az alapjátékkal, a kritikákkal annyiban értek egyet, hogy ez tényleg nem az I folytatása és hack and slash stílusú, de ha ettől elvonatkoztatunk egy erős 6.5/10 et adok rá. A legnagyobb hibája, hogy nagyon rövid az alapjáték és a harcrendszert nagyon elcseszték. Remélem a III. részben visszatérnek az I rész irányvonalához. Most kezdem a DLC ket.
  • Bucsek
    #6435
    Sziasztok, letöltöttem a magyarítást, mindent megcsináltam ahogy le van írva, viszont nekem nem magyar a párbeszéd :\ nemtudjátok az okát? :(
    1 párbeszéd nincs meg, mármint 1 filet nemmásoltam be, de az DLC.
  • peterx
    #6434
    Üdv!
    Dead Space 2-höz kaptam egy kódot amit Dragon Age 2-ben be tudok váltani egy Isaac Clark armorra:

    kép

    Akit érdekel az írjon privátot és megegyezünk ^^
  • Although
    #6433
    Csapdákat itt már nem tudsz és italokat sem. Alapanyag források megtalálásával vannak helyek a városban ahol megrendelhetsz italokat, mérgeket. Van a statisztikába egy összefoglaló milyen helyeket tudsz találni. Kicsit lineáris lett. Sokat egyszerűsítettek rajta nagyon. De a boss harcok meg a történet a helyén van. De hard alatt ne játssz vele! Ha már beletanultál az új rendszerbe. :)
  • Plata
    #6432
    Sziasztok,most kezdtem el ezt a résszel játszani,az előző részt sokszor végig játszottam,az lenne a kérdésem hogy hogyan lehet a második részben italokat gyártani,vagy csapdákat,bombákat esetleg rúnát?
  • fejnelkuli
    #6431
    Ha parbeszedeknel nem latszik a felirat,mi lehet a baj?
  • Gruffersten
    #6430
    Nyakamat rá, hogy fog készülni még.
  • Lacoka12
    #6429
    köszi
  • gyonax
    #6428
    Real champion armors?
  • Lacoka12
    #6427
    úgy értem a nexus oldalon valaki régen linkelt ide hogy ha be másoljuk a mappába akkor egyből megkapjuk amint vissza jöttünk a expedicioról
  • ratgab
    #6426
    Arról tudtok valamit, hogy készül-e még DLC a játékhoz?
  • JethroHUN
    #6425
    Előbb megtalálni? Beírod kozolból, máshogy nem.
  • Lacoka12
    #6424
    meg tudja valaki mondani hogy a bajnok páncélba hogyan tudok hamarabb lenni?
  • hovika81
    #6423
    Köszönöm, hogy segíteni akartál de úgy néz ki, hogy rájöttem a hibára! A legújabb driver volt fent azt lecseréltem a 11.4 kiadásúra és most már jó! Egyébként Phenom II X4 955 és ATI Radeon HD 5850 páros plusz az 1.03 patch!
  • Evoluti0N
    #6422
    Leírnád konkrétan milyen videokártyád van? Fenn van legújabb driver? Eredeti játék? Fenn van a legújabb patch?
  • hovika81
    #6421
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, elkezdtem játszani DA 2-vel és már a legelején amikor találkozok a lovaggal és a testvérével, a videónál elkezdek velük beszélgetni és kifagy a játék? Mi lehet a probléma tud valaki segíteni? 4GB ram van a gépben 1GB a videokártya. Előre is köszönöm.
  • bendáj17
    #6420
    Én is remélem az újat még nem is láttam addig én se foglalkozok nagyon :)
  • Lacoka12
    #6419
    remélem a többi dlc-is le forditják addig azokat nem játszom végig
  • bendáj17
    #6418
    Jogos mondjuk készül hozzá egy teljes is a magyarítások.hu-n nézd meg a fórumot. Én megvárom a teljest az egészet szeretném érteni a kódexeket is örömmel elolvasnám meg ilyenek.
  • Lacoka12
    #6417
    de legalább értem mit mondanak
  • bendáj17
    #6416
    Tegnap én is olvastam érdekes :) de sajna nem teljes a fordítás.
  • Lacoka12
    #6415
    http://dragonage2fordit.freeblog.hu/
  • fejnelkuli
    #6414
    Hello!
    Ha a parbeszedek kozott nincs felirat akkor mi a hiba?
  • PiszkosFred
    #6413
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem, de visszater egy kis idore kesobb.
  • PiszkosFred
    #6412
    II. Nem. Van prequestje, anelkul nem talalkozol vele.
  • Evoluti0N
    #6411
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Húha! Nem is tudtam, h ha viszem Anderst is, akkor szürke kamarás lesz Bethany-ból ahelyett, h meghalna. Akkor ez azt jelenti, h ebben az esetben továbbra is állandó társ marad?
  • Scharnhorst
    #6410
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Őszintén szólva virágbolti verziót próbáltam,hogy megéri megvenni mint az elsőt, és 100% h nem jelent meg Isabel. Illetve amire nem találtam jó választ, hogy mitől függ a lezárt ládák kinyitása mely értéktől vagy mely skilltől mert volt amit nem tudtam kinyitni.