6609
Dragon Age II
  • horthy
    #6529
    A kacat-ot ( ruhadarab , törött dolgok stb )érdemes-e gyüjtögetni ? Kellhet-e valamilyen küldetésben ? Vagy adjam el őket ??
    Most kezdtem a játékot 3 napja ! Dragon Age I-et végignyomtam 2 éve nem emlékszem lett volna benne kacat !
  • Bender86
    #6528
    Üdv

    Nekem olyan problémám lenne, hogy ha felpachelem akkor az életcsikok nemlátszanak.
  • berczy #6527
    Helysbítek, minden patch-nél ez a jelenség.
    Indításnál kifagy, mikor már menne a játék. Addi gokés a vidók, minded, de lefagy. Alappal megy rendesen...
  • berczy #6526
    Sziasztok!

    Miért van az, hogy ha felteszem az 1.04-es patch-et, akkor kifagy a játék hibával a kezdő videó után? Alappal megy rendesen, de az 1.04-el nem.
  • totya4
    #6525
    Üdv mindenkinek, 1.04-es patch, megveszem a fagy elleni páncél rúnát (frost warding) de mikor rúnát akarok készíteni a listában nem látom. Magyarítás van fenn, de magyarítás nélkül sem jelenik meg hiába veszem meg.
  • Quler
    #6524
    hy
    Ezt az Anders spirit healer modot(Nexus) hogy kell aktiválni?nem sikerül sehogy.
    A consolet sem tom elöhozni.
  • bendáj17
    #6523
    Igazad van ezt el is néztem. Amint lehet azonnal töröljék ki. Ez már warez téma. Nagyon nagy elnézést kérek.
  • szutyi93
    #6522
    nekem nem ez a kód kell hanem ami az EA accounthoz kell kód amit te beszúrtál az serial kód ami nekem kell az product key és azt csak a crack-el lehet kiütni.
  • Calver
    #6521
    ezt a társalgást baromi gyorsan helyezzétek át az offtopicba (banner alatt), még mielőtt egy mod meglátja. főleg a cd-key beszúrós részét...
  • bendáj17
    #6520
    vagy lehet kellene egy megfelelő cd-key nem? WZHP-ZGQW-5Q3A-LHHQ-AFE8
    EZWX-U7JX-WQ5P-6JUU-1F21
    63EX-G7WQ-ZLXH-56ZU-7ADD

    P7QH-Q5U7-7U5W-EQ3Z-14AF
    G3X7-6QZU-QZ3Z-A573-538F
    PEJX-AZJH-7G7L-6PPW-5797

    PWWJ-EQJG-7AEP-Q5P5-1C87
    G6AE-57JJ-Q5G6-WJPP-E1D9
  • szutyi93
    #6519
    kösz a tippet kerestem az 1.03-mas patch-hez való cracket de lehet én voltam vak mert sehol sem találom már találtam 1.02 meg 1.01 hez valót de a az 1.03-hoz valót nem tudna valaki linkelni egy jót?
  • bendáj17
    #6518
    A patch-hez megfelelő crack kell és megoldva a probléma.
  • szutyi93
    #6517
    valahogy csak meg lehet oldani nem hiszem el hogy mindenki vegvette aki játszik vele :D
  • ratgab
    #6516
    Játék dobozából, ha megvetted. Ha nem, akkor passz.
  • szutyi93
    #6515
    Letöltöttem a játékot fel patcheltem 1.03-ra magyarítottam amikor el akarom indítani az EA-nál kell csinálni egy accountott és utána kér egy product key-t olyat hol lehet szerezni?
  • CamelX
    #6514
    :DDDDDD
  • Calver
    #6513
    amúgy tényleg remek szövegeket raktak bele, nekem még a pofozkodás és a történet is bejött... ami megölte a játékot, az a copy-paste helyszínek. de az nagyon durván.

    ellenben még ennyit bedobok, ezen is iszonyat röhögtem amikor először meghallottam, sajnos női hanggal nem találtam, pedig Jo Wyatt a szarkazmus mestere (plusz kb ez az egyetlen értékelhető dolog Seba dlc-ben)
  • CamelX
    #6512
    Óriási, ez rémlik, pedig nem mindegyiket veszi észre az ember :) lehetne ebből kollekciót csinálni. Játékmenet nem fogott meg úgy mint az 1es, de a DA univerzumot élteti rendesen. Talán a 3 majd mind2-ben kielégítő lesz.
  • Calver
    #6511
    iszonyatosan szövegek vannak néha DA2-ben

    nekem a fav egynek amikor a főkarakter gúnyolódik Wounded Coast nevén (lehet h ez csak szarkasztikus Hawke-nál jön elő):
    "Looks like they took him to some bolt hole in the Wounded Coast. I wonder if it's near the Injured Cliffs? Or the Limping Hills? Massive-Head-Trauma-Bay? No? Just me? *sigh* Forget I said anything."

    másik amin játék közben kifeküdtem, az ahogy Hawke kiakasztja a Harbormaster-t, ez nem tudom mennyire működik férfi karakterrel, de a női szinkronszínész zseniálisan adja elő
  • CamelX
    #6510
    Na ez óriási, ilyen kifektetésre nem számítottam :D Isabella kérdi Aveline-t a szeretőjéről:

    Did he Dwarf your beard?
    Arl your Eamon?
    Gray Your Warden?
    ..
    :DDDDDD
  • Hegyirabló #6509
    Most éppen valóban felajánlja a live chat-et, igaz, hogy azt írja 10 percet várnom kell, csak most már okafogyott, mert a kereskedő visszavette a játékot.
  • gerey
    #6508
    Én tegnap Live chateltem ME3-mal kapcsolatban, úgyhogy megy az hétvégén is. Igaz angolul, magyarról nem tudok nyilatkozni. De én ott próbálkoznék, hamarabb jutsz valamire mint email/facebook-n.
  • HEszkimo
    #6507
    Nem rég indult, magyar Dragon Age oldal: itt.
  • Hegyirabló #6506
    Ja, és a live chat nem megy hétvégén, nekem meg viszonylag sürgős lett volna megtudni, segítenek-e, mert ma még visszavihetem a játékot, holnap meg már nem.
  • Hegyirabló #6505
    Írtam már nekik, 24 órán belüli választ ígértek, majd mindjárt ránézek, megjött-e. E-mailre még nem kaptam, de hát ha a fiókomba. Azt mindenesetre láttam, hogy megjelent egy felület, ami az EA-hez intézett kérdéseimet mutatja.

    Egyébként Explorerrel is ugyanúgy kellene működnie, mint bármi mással!
  • gerey
    #6504
    Vagy esetleg live chaten kérj segítséget, és ne facebook-n. Nekem eddig minden problémámat megoldották ott. Meg esetleg IE helyett is használhatnál valami normális böngészőt.
  • Although
    #6503
    Próbáld meg a Steames verziót.
  • Evoluti0N
    #6502
    Sőt! Ugyanez a problémám volt az Originen a Mass Effect 3-mal is.
    Szerencsére ott a letölthető verziója a játéknak elérhetővé vált. Szal tölthettem le a tizenx gigát ahelyett, h dvd-ről raktam volna fel.
  • Hegyirabló #6501
    Én mondjuk egyszerűbben megoldom, visszaviszem holnap a boltba, pénz vissza, aztán csináljanak vele, amit akarnak!
  • Evoluti0N
    #6500
    Hasonló problémám volt a The Old Republic-kal, ami ugye szintén Bioware/EA játék. 2 hétbe és kismillió email-be telt mire megoldották a problémámat.
  • Hegyirabló #6499
    Na jó, szóval az EA nem véletlenül lett 2011 leggyűlöltebb vállalata. A weboldaluk gyakorlatilag használhatatlan. Ha be is tudok lépni, master ID-t akar kreálni, de bármit írok be, nem fogadja el. S nem én vagyok a hülye, tucatnyian panaszkodnak erre a neten.

    S még azt mondod, ne szentségeljek! A DAO 1-el ugyanekkorát szoptam!Ezek után miért vegyem meg pénzért a termékeiket, miért ne töltsem le a rákba ncore-ról? Azok legalább mennek, s még olcsóbb is.
  • Hegyirabló #6498
    Írtam nekik a Facebookon, vagy 5-6 órával ezelőtt, semmi válasz, de ahogy nézem, nem csak nekem nem felelnek, a Világ minden tájáról írnak nekik, és semmi válasz. A nyelvre meg figyeltem, angolul írtam.

    A supportjuk szerintem használhatatlan, ha éppen be tudok lépni. és nem írja ki azt, amit beírtam, akkor sem lehet megtalálni, hogy hol kellene felvenni a kapcsolatot velük. Ha esetleg Neked megvan a link, hálás lennék, ha bemásolnád.
  • gyonax
    #6497
    Próbálj írni az EA supportnak(van live chat is a honlapjukon), bármilyen meglepő is, amikor nekem problémám volt a ME1 aktiválásommal, akkor 10 perc alatt megoldották. Amúgy a nyelvre figyelhetnél....
  • Hegyirabló #6496
    Most meg azt írja ki, hogy a product key-em already used. Hát én beszarok, bazdmeg!
  • Hegyirabló #6495
    Azt a telibebaszott kurva mindenit a kurva istennek!

    Ez a kibaszott játék csak aktiválás után indul el, de az EA aktiváló oldala hosszú töltés után azt közli, hogy "Az Internet Explorer nem tudja megjeleníteni a weblapot!"

    Hogy a kurva anyját miért nem bassza telibe az a patkány féreg, aki ezt kitalálta?!?
  • kozi001
    #6494
    Köszönöm! :)
  • Although
    #6493
    Általában a társak saját questjeinél biztos hogy nem választhatsz helyettük mást.
  • Although
    #6492
    Jó kis összefoglalás :)
  • Tyrpak
    #6491
    Vannak olyan részek, ahol egyik csapattag fix, és csak kettőt tudsz választani.

    Meg ha jól emlékszem, a Sebastian-os mellék küldinél van egyszer, hogy csak kettő jöhet.
  • Sunset
    #6490
    Sziasztok!
    Azt szeretném megkérdezni,hogy az normális hogy a csapatválasztó
    képernyőn,Kirkwall-ban csak 2 társat tudok kiválasztani a lehetséges 3 helyett?