12
  • Geri98
    #12
    hát én őszintén szólva az 1-nek a végén lévő Földön lévő jelzésekből indulnék ki

    bár most hirtelen eszembe jutott hogy mi lenne ha már sok rész volt az assassin's creed-ből mondjuk olyan 4-5, és az utcsó részben mondjuk a desmonddal kéne lenni a modern világban

    ...bár az már hülyeség lenne meg amolyan GTA és assassin's creed keveredése lenne
  • Csörcsike
    #11
    Szerintem az ára nem lesz magasabb az megszokott megjelenési áraknál. Én úgy vettem eszre, hogy az új játékok ára körülbelül meg szokott egyezni, és nem gondolom, hogy most lesz komolyabb változás ezen a téren. Én is nagyon várom már a játékot, mivel az előző részek is nagyon tetszettek. Nagyon jó volt a grafika és a játékmenetre se lehetett az embereknek semmiféle problémájuk.
  • Thaison
    #10
    Nagyon ütős,várom már hogy játszhassak vele, a videók alapján ááá nagyon ott van. Mennyibe fog ez szerintetek kerülni, az ára is olyan ütős lesz mint maga a játék?
  • Julius Caesar
    #9
    Persze hogy a Holdon! Sőt, lehetnénk mi R. Daneel Olivaw, és be kéne tartani a három törvényt!

    Vagy kezdhetnénk egy rabszolgafiúként a Tatuinon!
  • Atkamon
    #8
    Nem muszáj japánnak lennie, ki lehet találni valami olyat is, hogy odakerült valahogyan Japánba az egyik őse... És mondjuk ki kellene "érdemelnie", hogy befogadják az ottani assassin-ok közé... A templomosok is mehetnek valamiért japánba, pl az első rész térképén van egy jelzés Japánban is, szóval ott is kereshetik az egyik Piece of Eden-t...
  • blessyou
    #7
    bár azért a kerettörténetet eléggé meg kellene erőszakolni, hogy Desmond ősei közé hogyan keverednek japánok...
  • Justil
    #6
    van egy 45 perces élőszereplős is :)
  • fergusonpapa
    #5
    egyet értek nagyon jó storyja van,énis a helükyben megcsinálék egy animácios filmet.
  • ADAMEX9
    #4
    A középső videóból egy teljes animációs filmet szeretnék!
    A játék nem tetszik annyira, de a videó... rohadt jó!
  • Risu Führer
    #3
    ott szerintem egy nindzsának kéne inkább lenni
  • balintsanyi
    #2
    Nagyon várom már a folytatást. Remélem legalább olyan játékélménnyel fog szolgálni mint az előző részek.
  • RoyalPredator
    #1
    De imádnám, ha tényleg japánban kéne Szamurájosdit játszani!!!
    Megjegyzem, ott tényleg rohangáltak a háztetőn, ellenben Itáliával.