124
Avagy az egyik legnagyobb ellenségem.
  • Bandee1987
    #44
    Hát ahhoz bizony bújnod kell a könyveket.
  • AntiHero
    #43
    Egész évbe nem tanultam semmit és 3db 3-as és 2db 4-es lett az éretségi bizonyítványomba:)

    Amúgy én is nagyon lusta vagyok. Mindig halasztom a dolgokat. Rossz tulajdonság:(

    Amúgy csak a kezdés nehéz. Ha valamit elkezdesz utána menni fog az.
  • Phat Smoker
    #42
    látod, most is topikot nyitsz tanulás helyett..nem lesz ez így jó! ;)
  • Bruk
    #41
    Akkor gyorsan iskolát kell váltanom.
  • EnxTheOne
    #40
    biologus akarok lenni:D

  • varax
    #39
    Életkor: 14 alatt
  • syberia2
    #38
    tényleg így van- én is így voltam 2 db négyes kivételével kitűnő, h otthon nem tanultam:D
  • gyepesjoint
    #37
    ha órákon figyelsz,és jegyzetelsz,otthon elő sem kell venned a cuccost...
  • tommygear
    #36
    verd ki
  • geo91
    #35
    töri írásbelire egy percet nem tanultam, szóbelire egy órát talán és összesen 85%-os lett. :D lófasz ez az érettségi. :D
  • Unreal1942
    #34
    Ne problémázz ezen. Az egyetemisták 90% ilyen. Tisztelet a kivételnek!
  • gyepesjoint
    #33
    figy,nyár van,még a július se kezdődött el,kelj fel dél körül,go bolt,cigi-sör be a kosárba,menj ki a strandra,vagy a természetbe haverokkal,és cső,érezd jól magad!!
  • bardocz
    #32
    Ha jövőre érettségizel, akkor még ráérsz bőven:DDD
  • Bruk
    #31
    Ha tényleg egyformán kitanulták akkor igen. :D
  • Bruk
    #30
    Azt elfelejtetted hozzátenni hogy ebben a sz@ros országban. :)
  • FSpofon
    #29
    egy felnőtt aki tesco pénztáros se lehet mert ahhoz is több papír kell :D
  • FSpofon
    #28
    érettségihez nem kell tanulni, egyetemre bekerüléshez se. ottmaradáshoz nem árt, de arra meg még van időd.
  • 5c0rp330n
    #27
    "már nemcsak egyvalaki vagy a sok közül, hanem egy érettségizett felnőtt."
    vagyis egyvalaki vagy a sok kozul :)
  • Fresh Duke
    #26
    Ez tényleg nem a méreten múlik. Persze, ha mindkét fél ugyanúgy kitanulta a szakmát (harcművészet), akkor vélhetőleg az fog nyerni, aki nagyobbat üt, és vélhetőleg az üt nagyobbat, aki nem 20 kiló. :D
  • Bruk
    #25
    Csak azért mondom mert jártam edzésekre és én sem vagyok egy nagy darab gyerek de nálam 2x vékonyabb vert olyanokat és olyan gyorsan hogy csak pislogtam. :DD
  • varax
    #24
    Azért elég nagy hendikeppel indulna :D

    feltéve ha titokban nem egy feketeöves
  • Bruk
    #23
    Mert hülyeség.. Attól hogy sovány még nem biztos hogy megtudják verni. :D .. de így kijavítva már egyetértek. :D:D
  • varax
    #22
    középiskolai pótvizsga =/= egyetemi UV :D
  • N o N a m e
    #21
    3 éve folyamatosan pótvizsgázok ebből-abból :D és mégsem tanulok, csak pótvizsgára, mert az mindig könnyebb :D
  • varax
    #20
    miért? vagy akkor gondolj bele abba, hogy meg akarsz védeni valaki fontosat, de nem tudod... ha ez nem motivál, akkor semmi :D
  • Bruk
    #19
    Azért a soványos résszel vitatkoznék.. :D
  • varax
    #18
    Nálam az ilyen fajta motivációk nem tartanak ki sokáig :D


    A legjobb motiváció az, amikor belekóstolsz abba, hogy mi vár rád ha valamit nem csinálsz meg, pl.:
    - ha szarul tanulsz és pótvizsgára kell menned (vagy szar jegyet kapsz).
    - ha beszari vagy, akkor egy szép lánytól kapott csók :)
    - ha kövér vagy, akkor egy közterületen való beégettség
    - ha sovány vagy, akkor egy verés

    Az ilyen intenzív élmények sokban befolyásolják egy ember életét. Persze a legjobb az, ha egy ember a másik kárán tanul...
  • Bandee1987
    #17
    Először is: találd ki, hogy mivel akarsz foglalkozni.
    Nem feltétlenül kell kikapcsolni a gépet.
    Ha már nagyon kötődsz a géphez, akkor kösd össze a kellemeset a hasznossal: tanulj meg programozni, vagy olyasmit csinálni a gépen, amivel pénzt kereshetsz.
  • n3whous3
    #16
    Az olcsó dolog, vesz másikat, ha rájön az ötperc. Én minimum a monitort lakatoltatnám le.
  • MR ME
    #15
  • n3whous3
    #14
    :DDD
  • n3whous3
    #13
    Magadra erőlteted és 1-2 nap múlva már nem lesz annyira gond, hogy neki kell állni tanulni. Mikor már elkezdtél valamire készülni nem lesz gáz.
  • Jagumo
    #12
    Mellesleg apukám orvos, ezt csak így utólag. Tehát akármilyen lusta mert tényleg az :D 2 szakvizsgája van :)
  • Jagumo
    #11
    ..Ellenség. Dehogyis :D Ez csak egy tulajdonság amit meg kell tanulni szeretni. Én apumtól örököltem, és kurva jó lustának lenni, mert amikor ráveszed magad valamire hogy csináld meg ezt vagy azt utána olyan büszke vagy magadra. 17 éves vagyok , tehát még csak ritkán dolgozok, de ha igen akkor normálisan kell és arra nem vagyok lusta, mivel pénzt kapok érte. A tanulás más tészta.. de szerencsére agyam van tehát azzal sincs probléma. Nem hinném hogy olyan nagy peobléma lenne a lustaság :)

    Szerintem nem az érettségi renget meg, hanem hogy fél év után kibasznak az egyetemről, mert ott 1 hét alatt annyit KÉNE tanulni mint középsuliba 1,1.5 hónap alatt :D Mert gondolom te se tanulsz valami sokat középsuliban (ui: tényleg lófaszt se ér az érretségi XD )

    Bátyámnak is ez a baja és nincs ötletünk hogy hogy lehet ezt megoldani :D Én viszont úgy vagyok vele ha kell tanulni (pl múlt nyár pótvizsga) 7 nap alatt bemagoltam a 10.-es anyagot de akkor napi 5-6 óra tanulás, mert akkor volt motivációm, az ha megbukok kb felakasztom magam mert imádom az osztályom :)

    Egy jó tanács ne pánikolj, mert abba beledöglesz! :)
  • Paranoia
    #10
    fél egészség
  • lord nihilus
    #9
    azok a bölcsészek nem?
  • Metalmilitiakid
    #8
    ja végülis jó csak lófaszt se ér az érettségi :D
  • Monoton
    #7
    Húzd ki a tápkábelt, add oda a szüleidnek. A többi jönni fog magától.
  • Garfield
    #6
    Első körben kikapcsolod a számítógépet.

    Bár nem muszáj, mert Tinmannak igaza van, McDonalds-os eladós, Tesco árufeltöltős melót is csinálnia kell valakinek...
  • Vlala #5
    Próbáld motiválni magad!

    Általában a lustaság akkor jön elő, ha nem látod, mi hasznod lenne abból, amit csinálnod kellene.
    Képzeld el magadat, amikor átveszed az étrettségi bizonyítványt, és elédtárul egy új, lehetőségekkel teli Élet, már nemcsak egyvalaki vagy a sok közül, hanem egy érettségizett felnőtt.