238
  • Gerygrey
    #38
    androidra meg gyak kurvasok alkalmazás van, ugyanis linux ;) max a felület nincs még rászabva.

    Na azért ezt ugye nem mondtad komolyan? :)

    Szép lenne, ha futna a Desirén a GIMP :)
  • Ulkesh
    #37
    Melyik rendszerre gondolsz?
    Symbian-re, vagy a WinMo-ra amire tucatnyi féreg van már, vagy Androidra, amire már rootkitet is készítettek?
  • Gerygrey
    #36
    Attól még hogy a "tulajdonságok" résznél minden ki van pipálva,attól még egy iphone-t fognak kilesni a kezedből az utcán,vagy a buszon nem egy nokia okostelefont mondjuk.

    Ja persze, villogni tökéletes, az tény :)

    De én nem azért veszem a telefont, hogy megnézzék a buszon. Pláne, hogy havonta max 2-3 alkalommal ülök buszon :)

    Azt meg nem mondtam, hogy a Nokia jó.
  • Ulkesh
    #35
    El vagy maradva a hülyeségeddel.

    Fél napja teszteli több száz emberke Pesten a behozott iPhone 4-eseket.

    Belinkeltem a sommás véleményt a témában.

    De, hogy ne erőltesd meg magad olvasással, csak neked, még egyszer:
    ""Először is: TÉRERŐELDOBÁS. Egyszer sikerült. Egyszer. Azóta ötvenféleképp próbáltuk vagy ötvenen, soha többet nem jött össze. A probléma tehát létezik, de sokkal inkább elméleti, mint valós veszély.""
  • sanyicks
    #34
    "megkímélik a felhasználókat a rendszerbe avatkozó, esetleg kártevő kódsoroktól."

    hát ez érthető, ha egy rendszer nem biztonságos, instabil azt meg kell védeni. De mások inkább normális os-t csinálnak, ami védve van ilyesmiktől ;)
  • lenox01
    #33
    Apple:
    1. Nincs térerő probléma, szarul fogod a telefont
    2. Minden telefon ezt csinálja (beismerve hogy van térerő gondja de mégis kijelentve hogy nincs) :)
    3. Vegyél külön az appletől tokot (ibump)ami megoldja nemlétező problémádat :)
    4. Jön a szoftveres frissítés a nemlétező problémára! (Ami hardveres.) :D

    Steve Jobsnak papnak kellett volna mennie, már rég pápa lenne. Sok hülye barom meg még hisz is neki.
    Idióták...
  • Ferrer
    #32
    Ja, amúgy nem warezolok mindent, csak sokmindennek nincs lite változata meg most a 4-es oprendszernél még csomó minden kifagy.
  • Ulkesh
    #31
    Nem én számoltam össze, ezt tartják nyilván.

    A hülyeséged meg nem kell hirdetni. Az öncélú alkalmazásokat fél éve kiszórták az App Store-ból, ma már nem is lehet ilyet felvetetni, szóval az ostoba sztereotip szövegeddel jó fél évet késtél.

    Azért kíváncsi volnék milyen mobilod van, hogy ilyen nagy arccal nyilatkozol (gyanítom valami Symbian, vagy WinMo kütyü lehet, azok a tulajok szoktak ennyire kiábrándultan és kétségbe esve fújni az iPhone-ra, mert tudják, hogy a halott platformjuk soha nem lesz annyira jó és használható, mint az.).
  • Ferrer
    #30
    bármelyik okostelefon ilyen. guglizol, kiválasztod a programot ami kell, és feltelepíted ;) azt amit akarsz nem csak azt amit megmondanak hogy letölthetsz (appsztór).

    Gúglizol, mi? Én nem utálok annál jobban semmit, amikor install0usban a "feketepiacokon" (lásd apptrackr, ilyen se készítettek a magad fajta lelkes felhasználók más platformra) nincs meg valami, és gúgliznom kell. Meg emlékszem, amikor a SE telefonomra mindenféle fórumokról kellett vadásznom dolgokat - és való igaz, megvan annak is az izgalma, meg a legtöbb javás játék szvsz játszhatóbb, mint sok érintős, de ez már a 21. század!

    Nem támogatott programokat meg fejleszthet bárki, a cydiás tárolók örömmel fogadják, aztán bárki telepítheti őket saját felelősségére. Én jobban örülök, hogy "központilag" megkímélik a felhasználókat a rendszerbe avatkozó, esetleg kártevő kódsoroktól.
    Jailbreak-elni egy jó firmware-el kb. 4 perc.
  • WoodrowWilson
    #29
    a legnagyobb magyar apple fan (persze lehet, hogy csak Ulkesh után)
  • sanyicks
    #28
    persze ezt így megszámoltad :) végignézted a netet és összeszámoltad. androidra meg gyak kurvasok alkalmazás van, ugyanis linux ;) max a felület nincs még rászabva.
    Más kérdés hogy appstoreban van 10k értelmes program, és 260k fing, böfögés generátor, színes szarok mozognak a képen tácsszkrínje deeeejóóó típusú alkalmazások.
  • Ulkesh
    #27
    Én azért 1,5 hónapig teszteltem egy Desire-t mielőtt eladtam, mert nem találtam egy csomó alkalmazásra megoldást, egy csomóra meg amire igen azok is fapados, bugos vackok voltak. A hardver nagyon jó, az Android fejlődő és egész használható, de az alkalmazások kritikán aluliak. Persze, aki Symbian-ről, vagy WinMo-ról érkezik oda, azoknak maga a mennyország, tekintve, hogy azok még mélyebb szintet képviselnek ezen a téren. És nincs smiley, ez sajna így van.
  • sanyicks
    #26
    Hát ha agyad nincs akkor guglizgatsz, bocs én 1 keresőszóra megtalálom általában ami kell :)
  • Ulkesh
    #25
    Windows Mobile 6.x-re 25-26 ezer, Androidra 65 ezer, Symbian V3-V5-re 9-10 ezer alkalmazás van.

    Windows Phone 7-re nincs, Symbian^3-ra, Bada-ra még csak tucatnyi alkalmazás van.

    Mégis miről beszélsz?
  • Banano
    #24
    Igen guglizol ..guglizol aztán még mindig guglizol..én meg közbe 20-at letöltöttem mert minden egy helyen van,és nem feltétlen kell fizetni érte.:)

    De mindegy..apple elleneseket fölösleges győzködni..úgysem értik meg mert még életükben nem volt a kezükben egy iphone-vagy ha volt is akkor is max 1percig-vagy esetleg csak reklámban látták,és a polcukon még mindig ott virít a nokia 3310-es...de a lényeg h 1év iphone használat után,én röhögve dobtam vissza haverom HTC-jét azzal a mondattal hogy ,, mi ez a szar?".:)
  • sanyicks
    #23
    "Persze, hogy az App Store-al jön elő, hisz egyetlen más platformra sem érhető el 270 ezer alkalmazás."

    az idiotizmus netovábbja. vindózra/linuxra nincs semmiféle sztór. Akkor nincs is rájuk több millió alkalmazás? :D
  • Unreal1942
    #22
    Az apple egy túlárazott divatcikk. Vannak jó megoldásaik, de közel sem ér annyit amennyit kérnek érte.
    Az iPhone is jó termék, de olyan 50 ezres áron reális az ára.
  • Ulkesh
    #21
    Persze, hogy az App Store-al jön elő, hisz egyetlen más platformra sem érhető el 270 ezer alkalmazás.

    Azt meg felejtsd el, hogy azért fizetni kell ami máshol ingyenes, mert ez baromság, a teljes választék jó 30% ingyenes alkalmazás ami azt jelenti, hogy több cuccot tudsz ingyen elérni, mint ami más platformon összesen fizetős és ingyenes kínálatban elérhető.

    Ha meg arra gondoltál, hogy máshol könnyebb ellopni az alkalmazást, akkor megnyugtatlak, warez itt is van..

    Szeretném megérteni egyszer, hogy miért szól valaki olyan témához hozzá, amiről gőze sincs. Legalább vegye a fáradtságot, meg 2 percet és keressen rá a Google-n...
  • Ulkesh
    #20
    http://appleblog.blog.hu/2010/06/28/kezunkben_az_iphone_4

    "Először is: TÉRERŐELDOBÁS. Egyszer sikerült. Egyszer. Azóta ötvenféleképp próbáltuk vagy ötvenen, soha többet nem jött össze. A probléma tehát létezik, de sokkal inkább elméleti, mint valós veszély."
  • sanyicks
    #19
    azért hihetetlen hogy pont az appsztórral jönnek elő, mikor az apple cuccok egyik legnagyobb hátránya az, hogy nem használhatsz akármilyen programot rá, és még fizetni is kell olyanokért amik amúgy ingyenesek.
  • sanyicks
    #18
    bármelyik okostelefon ilyen. guglizol, kiválasztod a programot ami kell, és feltelepíted ;) azt amit akarsz nem csak azt amit megmondanak hogy letölthetsz (appsztór).
  • sanyicks
    #17
    pl ez a reklám egyik célja, hogy a buta user azt hiszi minőségi. Itt szar ott szar, itt gagyi ott gagyi, de nem látja, mert megmondták hogy minőségi, és az bizony neki kell :)
  • A1274815
    #16
    Az egyszer biztos, hogy soha sem fogok ekkora rajongást bármi felé megérteni, de ez elég jól illusztrálja a helyzetet.
  • Banano
    #15
    Miaz hogy sokkal jobb?:D
    Vannak a telefonok,vagy az okostelefonok..és van az iPhone, külön kategória.
    Attól még hogy a "tulajdonságok" résznél minden ki van pipálva,attól még egy iphone-t fognak kilesni a kezedből az utcán,vagy a buszon nem egy nokia okostelefont mondjuk.Most nem kezdem el ecsetelni hogy miben különbözik,elég ha felmész az appstore-ra és rögtön látni fogod hogy mi is pontosan a különbség,de ha nem akarsz felmenni akkor elárulom hogy a 200.000 alkalmazásról van szó,kezdve a fuvolás hülyeségtől a kutya ugatáson keresztül a macska nyávogáson át bármit megtalálsz.NA ilyet NEM tud egy okostelefon,sőt már az is problémát szokott sok embernek okozni h találjon rá egy "kompatibilis" játékot..ez iphonenál úgy működik kb wifi on, appstore be, letölt, és már használhatod is.Mutass kérlek még egy ilyen telefont!
  • torreadorz
    #14
    "Az Apple termékek szimbólumok azoknak, akik szeretik a minőséget"

    Hehe. Több haveromnak is van apple laptopja, kivétel nélkül mindegyik megrepedt ott ahol a laptop teteje érintkezik az aljával (összecsukott állapotban)...
  • sanyicks
    #13
    gondolod? :D 160k androidos telefon/nap
  • sanyicks
    #12
    minőség :DDDD ja lefogod 1 helyen, elmegy a térerő. Burkolat vonzza az ujjlenyomatokat, sárgul a kijelző, korlátozott az os, ez a "minőség" :DDD
    Hát nemtudom de nálam ez a dzsunka kategóriát jelenti.
    Legjobb számítógépek? Felvilágosítalak, ha egy gépbe beraknak egy core i7 920-at, egy geforce 9600gt-vel, az pont olyan lesz mint egy sima apple felirat nélküli core i7 920-as geforce 9600gt-s gép :D
    De kipróbálhatod egy suzukin hogy ha rárax egy ferrari emlémát akkor ferrari lesz-e :D
  • Ferrer
    #11
    "a legtöbb orzságban a minimál bér 4-5x- se a miénknek..."

    Én ezt azért nem mondanám! Legfeljebb a legtöbb nyugat-európai országban.
  • Ferrer
    #10
    Ezt te sose fogod megérteni, legfeljebb majd akkor, ha veszel magadnak egyet, és nem csak fikázol. Az Apple termékek szimbólumok azoknak, akik szeretik a minőséget, meg tudják fizetni, és eddig soha nem csalódtak benne (sokan vannak) Az Apple gyártja a legjobb okostelefonokat, legjobb számítógépeket (a fikázók már minden hamis ellenérvet elfüstöltek), még szép, hogy izgatottan várják az újabb fejlesztéseket.

    Gerygrey:
    "Viszont a másik négy együttvéve sem kap akkora sajtóvisszhangot, mint az iPhone egyes verziói külön-külön. Miért van ez? "

    Talán mert több Iphone-t adnak el összesen, mint vackokat külön-külön?
  • fergusonpapa
    #9
    épp ezt mondtam másik témában..a sokidiota jön id emost flamelni,de egy iphonos nem megy másik témába kötekedni...enyit külön állat fajról én nem fogok senkivel vitatkozni.

    az ténleg gáz hogy sorban állnak,mert én ugy vok vele ha lenne rá pénzem h megvár az késöbb is.

    téreröt énse értem.

    az meg h jöna többi fika hidegen hagy és szolok midenkinek aki flehuzná magát.edig épp kéz láb érveket sem kaptunk.csak a fika megy.felesleges vitázni.

    mert hiába fogja majd csak az egyel régebbi generáciot utolérni a többi gyártó,szinte semmit nem ér az erö a készülékben ha nem hazsnálod ki alkalmazásokkal.ezt meg jopár évig egyetlen gyártó se tudja majd nyujtani.

    én azért szurkolok az androidnak hátha vaalmi jó sül ki belöle de mégpár évig,kb nincs értelme fikázni az iphonet.mert ez jelenleg a legjobb.tudásban és támogatásban.


    az ára megfizethetetlen a másik kérdés..a konkurens ami talán hasonlo tujadonságokkal bir pl egy Htc készülék vagy egy uj nokia ,szintén ilyen áron van...tudjuk ti azokat venétek...am a legtöbb orzságban a minimál bér 4-5x- se a miénknek...ugyhogy igy máris nem olyan drága..akinek van külfödön dolgozo ismeröse tudja miröl beszélek.ha csak 1-2honap félre tesz rá a fizetéséböl megis van....

    többet nem füznék hozá.
  • Gerygrey
    #8
    Én sem értem ezt a hisztit.

    Egy jó telefon az iPhone (a 3GS óta) viszont kapásból fel tudnék sorolni még úgy négyet ami ugyanolyan jó (sőt, nekem például sokkal jobb)

    Viszont a másik négy együttvéve sem kap akkora sajtóvisszhangot, mint az iPhone egyes verziói külön-külön. Miért van ez?
  • JoinR
    #7
    Antenna fail.
  • BaLeeX
    #6
    Tudod vannak amerikában (is) olyan emberek akik ennyire ráérnek és ez egy olyan dolog az életükben, amiért érdemes egy éjszakán át a bolt előtt várakozni.
    Én igazából inkább sajnálom őket...

    Persze ez hasonló, mint a premier napján éjfélkor beülni egy film vetítésére.
    Biztos van olyan aki úgy áll hozzá, hogy ez egy jó buli.

    De aki esetleg munka mellett csinálja ugyanezt, hogy másnapra esetleg szabit kér na az már szerintem elég gáz...
  • Glutamin
    #5
    A sorban állókat én sem tudom megérteni. Tényleg csak pár hetet kellene kibírni.
  • Lopici Geza
    #4

    Semmilyen flém nem lesz, méter vastan sz*rok az iFos-ra meg a kukacos, rohadó, almacsutkára is úgy ahogy van. Még ha erre a "kis" hibára nem is derült volna fény , még akkor is sz*rnék rá vastagon. Az hogy ezt a sok barmot így be lehet hülyíteni, arra is megvan a magyarázat: mindig a hülyéből van a legtöbb és az olyan okosból mint amilyen én vagyok, na abból van a legkevesebb. Úgyhogy ennyi.
  • macleod2005
    #3
    Apple rajongók... külön állatfaj
  • TommyGun
    #2
    Bevallom nem igazán értem ezt a Hypeot ezért a telefonért. Nem csak azért, bármiért, 24-48 órát sorbanállni egy szaros telefonért ? Ki az a balfasz ?
    Mi történik ha y 3 hét múlva lesz ilyen telefonod ? Összemegy a pöcsöd ? Komolyan vki magyarázza meg nekem mitől ilyen hülyék az emberek.
  • narumon
    #1
    Start the flame.