36814
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • repvez
    #33163
    DCS 2.5.5.41256 Open Beta csak ebben van , ha jól láttam



    Utoljára szerkesztette: repvez, 2019.12.19. 19:23:10
  • LeonSilver
    #33162
    Tegnap volt egy nagyobb peccs (a bétának), gondolom abban volt.
  • Wampapa
    #33161
    Megkezdődött a karácsonyi bevásárlás. :) Azt irják, az A-10 C free cockpit update elérhető. Az játék update lesz, van valami spec. módja a telepitésnek, vagy csak bétára érhető el ? Mert még sehol semmi.
  • sakkay
    #33160
    De persze. Ne haragudj. Pontosan mit is akarsz tudni? Ja már írták..
    Utoljára szerkesztette: sakkay, 2019.12.19. 09:20:47
  • bunny
    #33159
    Azért zavar, mert az orosz oldalon Kuznetzov + SU-33 működik. De megnéztem tucat videót, chuck guide végignyáltazva de a rádiózásról szó sem esik csak az inbound-ig. Néha, konkrétan egyszer mondott egy olyant hogy too low talán és egyszer mintha bejött volna a meatball menü de többnyire inbound-ra elmondja az alapokat és oszd be. Tacan-t beállítom meg a course-t, lerepülöm szépen megfelelő sebességgel magasságon a 3 oldalt, kiereszem amit és ahol kell, de ettől se lesz beszédesebb, nem triggerelődik a script vagy tudja fene. Na sebaj, jön a JF-17 mert az kell mint egy falat kenyér. Nagyon kéne már egy konkurencia a DCS-nek, hátha akkor kicsit nagyobb energiát feccelnek a meglévő dolgok bugmentesítésére.
  • Capt Baloo
    #33158
    Dehogynem, multiban humán Air Boss, Marshall, LSO. (Persze ez lehet egy személy is, ha bírja és nincsenek sokan.) A beépített rádiózás még "heavy wip", félkész és egy bughalmaz. Majd az új carrier modullal jön, vagy annak valamelyik későbbi stációjában, addig engedd el.
    Ha ilyesmit akarsz próbálgatni, keresd a VRS-es srácokat, ők szoktak ilyesmit gyakorolgatni.
  • bunny
    #33157
    Senki? Tényleg senki nincs aki szabályosan le tud szállni az F-18-cal anyahajóra?
  • repvez
    #33156
    Az engem nem befolyásol, hogy "civilben" milyen bónája van az adott színésznek, az már inkább bosszant, ha Egy a történet szempontjától függetlenül próbálnak tudat alatt megtéríteni ilyen PC szarságokkal és csak azért forgatnak újra egy filmet, hogy női , fekete vagy más főhőse legyen.Akár az eredeti történetet meghamisítva is.Lsd: kis hableány, terminátor, szellemirtók stb...
  • LeonSilver
    #33155
    Én egyrész rühellem ezt a szcientológus f*sztaligát, másrész ki nem állhatom azokat a filmeket, amelyekből folyik a nyál..
  • molnibalage83
    #33154
    Az egész egy ötlettelen szutyok remake szintjének sem néz ki. Csak már nincs itthon sem az a váú érzés, mint amikor a vasfüggönyön tört át az egész.
  • repvez
    #33153
    Én annyira nem vagyok szkeptikus , mert amit olvasok róla, hogy a repülések legalább valós gépek lesznek többnyire, tehát mint az első résznél és kevés CGI lesz benne, legalább is ami a gépeket illeti.
    Persze az utolsó snitten látott Aurora szerü kémrepülös rész biztos megmosolyogtató lesz, meg hogy kb ujra forgatják az egész történetet az elsőből.
    kb ugyan ugy lesz benne egy harci jelenet az elején, majd kiválasztják a teszt tréningre, a kiképzés aatt meghal a társa a hejtőmú leállás alatt, strandrőplabdás jelenet , szerelmi száll az oktatóval stb..
    DE ez mind jellemző a mostanában elkészült olyan filmekre amiknek az eredetije vagy az első része 30 évvel elöbb volt, mert az uj generáció még nem látta az elödöt, és igy ujra eladhatják nekik. az a korosztály már nem nagyon számit nekik akik az elsőt is látta.
    Vagy akik megnézik az a nosztalgia faktor miatt .

    Nem mernek ujat csinálni semmiben sem, ami bevált régen az most is eladható, csak azért lesz rosszabb, mert most át kell irni az egészet liberális LCQBB PC korrekt szarrá.
  • molnibalage83
    #33152
    Csak a bűnös élvezet miatt nézem meg, hog röhögjek rajta. Esetleg legyen filmkritika a HTKA-n... :)
  • LeonSilver
    #33151
    99.75%, hogy nem nézem meg...
  • repvez
    #33150
    Sajnos egy kicsit ez is Copy/Paste ,de azért egész jól hozza azt a feelinget amit az eredeti,
  • bunny
    #33149
    Valaki leírná nekem érthetően, hogyan lehet F-18-assal úgy leszállni anyahajóra, hogy engedélyt is kapjon az ember rádión? Inbound-on képtelen vagyok túljutni, nem értem még mindig mit kell varázsolni, hogy végre leszállási engedélyt kérhessek.
  • Papa01 #33148
    Köszönöm szépen! :)
  • z0ty4
    #33147
    nekem a megrendelés mellé küldték az elállás jogához a pdf-et is.

    kép
    Utoljára szerkesztette: z0ty4, 2019.12.14. 19:27:59
  • Solt
    #33146
    Mondjuk azért jó a köztudatba átültetni, szóval jogos a két pont! :)
  • LeonSilver
    #33145
    Az egy dolog, de rendeletileg nem lenne kötelességük ;) Megteszik, mert egy-egy ilyen nem tétel nekik és a jó hírüket kelti.
  • Solt
    #33144
    Tudom, de ettől még egy szót sem szóltak...
  • LeonSilver
    #33143
    "E jogosultság azonban a Kormány rendelet alapján csak fogyasztókat illeti meg. Azaz, azokat a természetes személyeket, akik a szakmájukon, önálló foglalkozásukon vagy üzleti tevékenységük körén kívül járnak el."
  • beci43
    #33142
    Már ez is változott.Nemrég volt egy elállásom az Iponnál,a pénz visszautalását levették 14 napra.
  • Solt
    #33141
    Nem egy elállásom volt az iPonnál céges rendelésnél, egy szót nem szóltak... :)
  • Razor18
    #33140
    És gondolom se neki, se másnak nem jut soha eszébe az ÁFÁ-t megtakarítani azzal, hogy cég nevére vesz valamit... ;-)
  • LeonSilver
    #33139
    Ja, hát céges vásárlásnál nincs elállási jog. De... Papa nem egy cég ;)
  • Papa01 #33138
    Köszi a válaszokat!

    Magánszemélyként vettem cégtől (webshop). Remélem, nem lesz gond. :)
  • Razor18
    #33137
    Szerintem csak ha magánszemélyként vetted. Nekem már válaszoltak olyat, hogy az "elállás" csak magánszemély számára opció. Azt sem tudom, az mindegy-e, hogy Te cégtől vetted vagy magánszemélytől....
  • LeonSilver
    #33136
    14 napig mindenféle indok nélkül elállhatsz a vásárlástól.
    A zsetont visszajár, de a cégnek 30 napja van visszautalni.
    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2019.12.14. 14:25:27
  • Papa01 #33135
    Sziasztok!

    OFF:

    Tudnátok abban segíteni, hogy ha rendeltem egy terméket, és annak árát átutaltam (erről kaptam megerősítő mailt is, hogy megkapták), de a termék még nem jött meg, akkor van lehetőség a vásárlást visszamondani és kérni a pénz visszautalását?

    Köszi a válaszokat! :)
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2019.12.14. 13:25:28
  • whiteskull
    #33134
    Köszönöm szépen! :)
  • LeonSilver
    #33133
    Először is: Isten éltessen barátom!! :)

    Másodszor ha ezt megveszem, aaakkor először is látogatni kell jönnöd. A gagarinba... :D :D
  • whiteskull
    #33132
    Ha meg van, feltétlen kipróbálnám nálad. :)))
  • LeonSilver
    #33131
    AA DCS-nek reszeltek! Itt az új, a felülmúlhatatlan... Jézus szimulátor!

  • sakkay
    #33130
  • molnibalage83
    #33129
    :)
  • molnibalage83
    #33128
    Ja, akkor kár. Mert sokkal jobb a lenne egy 1:1-ben F-16-os bot, mint egy Saitek X52 Pro.
  • bunny
    #33127
    Nem lehet bugos ... ez jó, megnevettettél így szombat reggel, köszi!
  • sakkay
    #33126
    Mondjuk azért te sem gondolod komolyan, hogy nem...én aztán soha nem védem ok nélkül a dcs-t, de ha ezt úgy megcsinálják ahogyan ígérik, akkor korszakalkotó lesz. Szimulátor a szimulátorban. Két dolog ezzel kapcsolatban.
    1. nem lehet bugos-hiszen az azonnali fatális katasztrófát okozhat a fedélzeten
    2. éppen ezért nagy érdeklődéssel várom, mert a bug, meg a DCS elválaszthatatlanok(na nem csak ezért)
  • LeonSilver
    #33125
    Igen, pénzt kérnek érte - de senki fejéhez nem tartanak stukkert, hogy megvegye. Nem akarsz puccos dekket - nem veszed meg, oszt' jó napot.
  • VO101Tom
    #33124