36783
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • VO101Tom
    #33733
    Ezért csináltak facebookon viccet abból, hogy a TM kiadta a szétszedhető "F-16 botot" is a DCS F-16 megjelenésére. Ott írták sokan, hogy "vééégre, már annyira untam az Warthog A-10-est, rendeltem is azonnal"
  • bunny
    #33732
    Persze, de nem azt írtam hogy melyik kapta melyiket, hanem hogy ugyanaz :)
  • Caterpillar
    #33731
    Fordítva, az A-10 kapta meg az F-16 botkormányt... Igazából az egész HOTAS logika + MFD menü rendszer az F-16-ból lett tovább gondolva :)
  • bunny
    #33730
    Ami nekem meglepő volt az F-16-ban, hogy ugyanaz a botkománya, mint az A-10-nek. Legalábbis a wathog joy-om egész pontosan úgy néz ki, mint az F-16 fülkében ami van :)
  • Wampapa
    #33729
    Mármint az F-16C-n :) Azt vettem meg most, nem bírtam ellenállni az árnak.
  • Caterpillar
    #33728
    Modul, vagy funkció szinten?
    Modulból minden működik, talán a Ka-50 kabin még nem került bele, funkciókból meg itt az utolsó stabil changelog:

    2.5.5 changelog
  • Wampapa
    #33727
    Megvettem én is, szintén a stabilon van.Nincs valami lista stabilon mi műxik ?
  • GálTomi
    #33726
    Sziasztok!
    Segítségeteket szeretném kérni. Gondban vagyok az Alba indításával. Hiába konfigurálom be akár billentyűre akár joyra nem tudom a Hajtómű teljesítmény szabályzó kart kimozdítani a hajtómű leállítási pozícióból. Próbáltam alap beállításon is de mindhiába. (alapból a RAlt+Home)
  • feca1229
    #33725
    Megoldódott a probléma! A tűzfal valamiért letiltotta a frissítést és így nem töltötte le az F-16-ot. köszönöm mindenkinek aki segíteni próbált!
  • beci43
    #33724
    Imádom a 16-ost, de nem fogom megvenni.Most hogy kipróbáltam, csak erősödött bennem hogy nem kell.
  • Gundark 1 1
    #33723
    Igazad van, tegnap én is kipróbáltam a 16ost. Azért van némi falcon előéletem így a Block 50 kabin ismerősként fogadott. Szép is meg jó is. Mondjuk szerintem a kerékkormányzást túltolták. Nem hiszem hogy ennyire borulékony. Repkedtem vele de nem cserélném le a 18-ast :) Sok cuccot várok, pl a Harriert, meg a MiG 15öst.
  • Razor18
    #33722
    Szerintem az, hogy a helikopter kereszt irányban is tud "lengeni", ami jobban megkavarja a tengeribetegséget okozó "szerveket". Mikor elkezdtem VR-ral repülni, rögtön eleve Huey-val, 10 perc után le kellett tennem, mert jöttek a pürézést megelőző jól ismert előjelek. Aztán ahogy kezdtem hozzászokni, már elég volt az is, ha rövid időre átültem valami merevszárnyúba.
  • bunny
    #33721
    Popcornos zacsit? :D Ennyire durva? De miért, mivel másabb az élmény?
  • PhantomAss
    #33720
    Embere válogtaja, nekem semmi gondom a Minyóval vr-ban, meg semmilyen géppel. Szerintem semmi különbség a helikopter és a repülőgép között a vr-ban, ha érzékeny vagy akkor nem bírod egyiket sem, ha meg a repülés megy akkor helikopáter is.
    Több olyan ismerősöm is van akik pár másodperc alatt rosszul lettek amikor elindítottam a játékot.
    De van olyan is aki életében nem ült repülőgépen, azt sem tudta mi az a vr, és simán repült hosszú perceken keresztül, nagyon élvezte.
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2020.03.18. 20:29:42
  • Razor18
    #33719
    Ha VR-ban játszol, a zacsit készítsd oda a helikopterhez...
  • bunny
    #33718
    Hmm, jó ez a free trial, pl. eléggé meggyőzött hogy ez az F-16 szép nagyon, talán a legszebb, de nem nagyon kell nekem az F-18 mellé, felesleges összevásárolni mindent inkább egy vasat kell jól megtanulni. Ugyanígy járt az F-14 is anno, kipróbáltam trialba, lejárt szépen letöröltem, nem hiányzik.
    Úgy látszik nem vagyok elég fanatikus vagy mifene. Azért még tekergek vele ma-holnap, de nem fogom megvenni szerintem.
    A listából hiányolom a mig-21-et, érdekes lett volna kipróbálni, de jó poén lesz pl. a végén a helikoffer, azom nincs és nem is terveztem, de hátha meghozza a kedvem.
  • feca1229
    #33717
    kb most jár a felénél az updater, ha nem akkor megfogadom a tanácsod és megnézem a repairt is.
  • feca1229
    #33716
    stabilra, régen megvolt a béra is de felidegelt, és kurva sok helyet foglalt így már nincs! :-)
  • LeonSilver
    #33715
    Öööö... a bétára próbálod tenni vagy a stabilra?
  • LeonSilver
    #33714
    Ha ez sem segít, akkor próbáld meg a repair-t.
  • feca1229
    #33713
    Csak egy profilom van. Most elinditottam az updater exe. -t jatha ez megoldja. Vegül is bizonyithatóan megvettem, tehát valahol van és előbb utóbb gondolom látni is fogom. Ami a lényeg a profilomban ott van, hogy megvettem!
  • LeonSilver
    #33712
    Azzal vagy bejelentkezve (mármint a játékba), akivel vetted?
    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2020.03.18. 19:01:56
  • feca1229
    #33711
    Nemnprobaltam ingyér semmit.
  • PhantomAss
    #33710
    A játékon belül a module manager nem mutatja?
    Ha esetleg előtte kipróbáltad a free verziót akkor azt előbb le kell törölni azt írták.
  • feca1229
    #33709
    Igen próbáltam, de ott sem látszik. eddig mikor vettem valamit akkor ott mindig egy kis piros felkiáltó jel volt most nem, gondoltam akkor kézzel mint ahogy Leon mondta, de nem látszik a modul. Az DCS oldalán látszik, hogy megvásároltam, látszik a profilomban is de amúgy nincs sehol.
  • feca1229
    #33708
    megpróbálom akkor úgy
  • LeonSilver
    #33707
    Szerintem is jó fejség tőlük, más is lépett hasonlót. Mondjuk engem hidegenhagy, mert szinte minden megvan, ami meg nincs, az nem is érdekel.. :D
  • z0ty4
    #33706
    a modulnál aktiváltad?
  • LeonSilver
    #33705
    Ott a modul menÁger, tedd fel kézzel.
  • feca1229
    #33704
    Én megvettem az F-16ot de eddig nem tette be gépet a játékba! Kapta, mail-t is róla, hogy megvettem de nincs bent a játékban! Mi a f*sz lehet?+
  • Caterpillar
    #33703
    Sok mindenbe bele lehet kötni ami ED, de ez most nem érzem úgy hogy olyan lenne. Szerintem egy nagyon jó fej akció tőlük, tessék örülni neki...
  • VO101Tom
    #33702
    Fél áron a 16-os? Nem arról volt szó, hogy ha nem veszed meg 20% engedménnyel elővételben, akkor legalább egy évig teljes áron kapod csak meg? reddit felgyulladt már? :D
  • Caterpillar
    #33701
    Adott dátumokon adott modulok ingyen kipróbálhatóak, és a teljes időszak alatt akciósan megvehetőek.
    Tehát egészen április végéig le lesz akciózva minden, de ingyen csak a meghatározott időpontokban lehet őket kipróbálni.
  • Razor18
    #33700
    Hogy?
    a). Adott dátumon lehet telepíteni, de áprilisig 50%-on vehető, vagy
    b). adott dátumokon belül kell megvenni, de végig ingyen telepíthető próbálható?
  • z0ty4
    #33699
    én is úgy értelmezem
  • Razor18
    #33698
    Urak,

    jól értem, bár az ingyenes kipróbálás ideje hosszabb, de az F-16 50% (meg a többi modul dátumokkal) csak a megadott dátumokon belül megtörténő vásárlásra igaz?

    Vagy a diszkontok a teljes időszakra élnek, de ingyen telepíteni csak a megadott napokon lehet, konkrétan az F-16 márc 18-19 (ma+holnap)?

    Vagy?
  • z0ty4
    #33697
    ma holnap f-16 :)
  • bunny
    #33696
    Itt a teljes leírás, de a lényeget leírtad. Juhúú, irány az F-16 :D
    https://forums.eagle.ru/showpost.php?p=4248521&postcount=243
  • PhantomAss
    #33695
    Plusz ingyen ki lehet próbálni a modulokat egy pár napig:

    March 18-19: F-16C
    March 20-21: F/A-18C
    March 22-23: F-14B
    March 24-25: JF-17
    March 26-27: A-10C
    March 28-29: AV-8B
    March 30-31: M-2000C
    April 1-2: Spitfire
    April 3-4: Mustang
    April 5-6: Fw 190 A8
    April 7-8: Bf 109 K4
    April 9-10: Persian Gulf Map
    April 11-12: Nevada Map
    April 13-14: F-86
    April 15-16: MiG-15
    April 17-18: Black Shark Ka-50
  • feca1229
    #33694
    Kedvezmeny van a DCS-en, az F-16 39 dollar, ha valakit érdekel.