36808
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • LeonSilver
    #33838
    Ez a baj velük - kipróbálod és rájössz, hogy kell :D :D
  • Gundark 1 1
    #33837
    Ez nem is neked szól :) Hanem olyanoknak mint én. Kipróbáltam a minyót. Bassz*k meg. Most vehetem meg :) A Harrieren is gondolkozom erősen. Kipróbáljam a Hueyt? De ha meg kell vennem akkor az miattatok lesz :)
  • LeonSilver
    #33836
    Az a bajom ezzel az egésszel, hogy nekem szinte minden modul megvan. Egyedül talán a farbatosz, ami nincs meg és talán érdekes lehet, de annyira nem avgyok oda érte. A JF-17 ami talán nem rossz, de minek?!
  • molnibalage83
    #33835
    Legyen akkor itt a videó is hozzá.
  • molnibalage83
    #33834
    Hölgyeim és uraim, 2. rész a cikksorozatból.
  • majonur
    #33833
    vegre valahara. de, persze csak az openbetan
  • repvez
    #33832
    ha valakinek ingerenciája lenne venni pár kiegészitöt a kabinhoz
  • bunny
    #33831
    Szuper, köszönöm! Érdekes, hogy a repair NEM akarta felrakni a frissítést, de amikor kikényszerített frissítést kértem, feldobta.
    https://www.digitalcombatsimulator.com/en/news/changelog/stable/2.5.5.41371.1/
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2020.04.18. 08:03:25
  • LeonSilver
    #33830
    Igen. Nekem mind a kettő fent van és semmit sem csinálok, elő sem jön.
  • gantus68
    #33829
    Igen, 2.5.5.41371. Pár nappal ezelőtt jöttem vissza OB-ról, először nekem is kért akkor kódot, meg is lepődtem. Nyomtam egy repairt, azóta nem jött elő. Csak 04.12 óta keyless a release.

    https://www.digitalcombatsimulator.com/en/news/changelog/stable/2.5.5.41371.1/
  • bunny
    #33828
    stable verzión? Mit csinálsz máshogy? Elején nem kér kódot, vagy ott mit nyomsz? Vagy beírsz valami kamut?
  • LeonSilver
    #33827
    El sem hiszem, hogy EDének sikerült eljutnia addig, hogy a beállításokhoz rakott 3 gombot, amivel el lehet menteni különböző beállításokat!
    Komoylan leborulok nagyságuk előtt!!!!! :D :D
  • gantus68
    #33826
    Nálam is megy.
  • bunny
    #33825
    De bele is tudsz ülni? Mert belép, ott is van, de ha indítasz bármi küldetést csak a térképet látod. Volt már valami más modullal is ugyanez, ugyanígy aktivációs kódot kért és nem lehetett repülni vele.
  • LeonSilver
    #33824
    Nálam semmi probléma, simán megy. Mondjuk qrva nehezen loginolt.
  • bunny
    #33823
    Ka-50 másnál se megy? Kéri a kódot indításkor, ami ugye nincs. Stabil DCS.
  • PhantomAss
    #33822
    Egy hónapig ingyenesen ki lehet próbálni mindent
    Na asszem újra előveszem a DCS-t
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2020.04.17. 18:56:53
  • LeonSilver
    #33821
    Dear fighter pilots, partners and friends,



    The global spread of COVID-19 is affecting every single one of us. We are a people-first company, and we believe that technology can change lives and give hope. To study the virus, protect the vulnerable and beat this thing requires that we all play a part. We want to update you about what we’re doing.

    Last month we gave the opportunity for all to try and test our products for a two day period at a time. This was well received and a total of over 200 thousand modules and trials were downloaded during this free event.

    In view of last months response, we are pleased to announce our upcoming Free For All event, starting April 19th, where you are welcome to try any and all our products (except campaigns) for free and without limitation for one month. This unlimited access to all our suite of products, including our top fighter jets, such as the F-16C, F/A-18C and A-10C Warthog will help take your mind off things for a while, giving you the opportunity to try something new, and to own it for 50% or less than the normal price.*

    We know that this is a small contribution to your personal lives but we hope that you will take full advantage of the offer and help the time fly by. In addition to this, we will be donating 10% of our net turnover generated during the event to Children First, a foundation that we have become very involved with for the past few years. This organisation supports the work of an amazing Dr Stefano Scaringella, a Capucin Priest and surgeon who has dedicated the past 40 years of his life to saving children and to promoting health in Madagascar, one of the poorest nations in the world. Please check this out, they too are hit badly and need all the help in the world: www.childrenfirst.fund

    Thank you for your passion and support and stay safe.



    Yours sincerely,




    The Eagle Dynamics Team

  • molnibalage83
    #33820
    Semmit nem mondott a videó amit ne tudtam volna. Pontosan azért írtam, amit....

    Csak azért hadrendbe állítani 45 db SH-t, hogy B61-et hordozzon, amit soha nem használ élesben (ha igen, akkor nagy baj lenne) elég nagy marhaság. Főleg, ha használni kéne, akkor annak esélye, hogy el is jut oda, ahova szánják csekély...

    Az, hogy a T1-es EF-eket cserélni kell, az sem új. Különösen, hogy részénél elcseszték a gyártást és sok gép élettartama. Lásd itt és a hírben szereplő linken. Csak önmagában az egész program szégyene az, hogy alig 20 éves gépeket cserélnek le. Mintha a jekik legyártották volna az F-15C flottát, majd a felét kidobják az F-15E miatt.

    Ez a hír is az "alapos megfontolást" támasztja alá. Döntenek, ahogy a politikai szél fúj. Arról, hogy reptessék is őket, arról szó nincs. Vagy komoly koncepcióról. A Légierő főparancsnoka F-35-ben gondolkodott. Ezért a gondolkodásért kirúgta a politika.

    Idióták ezek a németek. A hadiipari beszerzéseik és üzemeltetésük pont olyan fostaliga, mint az energia politikájuk. Közröhej.
  • Caterpillar
    #33819
    Sehol nem írtak mát... Az eredeti Roadmap postban is idézem:
    "April-May 2020" van...
    DCS World roadmap update

    Sőt, ha a következő 2 hétben nem tudják kijavítani a netcode-ot akkor valszeg kiadják Single Player-nek:

    Kate post 290
    Utoljára szerkesztette: Caterpillar, 2020.04.16. 08:26:25
  • beci43
    #33818
    De a kommenteknél Perederko írta, hogy túlóráznak és azon lesznek hogy ma még kiadják a modult.
  • Razor18
    #33817
    Gondolom, végignézted a videot?
  • bunny
    #33816
    No, aki várta ma a Supercarrier-t az ne várja, elhalasztották multiplayer hibákra hivatkozva. Mondjuk ettől még kipróbálta volna a nép singleplayer, dehát ... kellett egy jó kifogás, és megtalálták. Sebaj, úgyse akartam ezért beta-t telepíteni :)
  • molnibalage83
    #33815
    Köszönjük a mélyenszántó kommentet...
    A német EF flotta hadrafoghatósága 30-40% táján van...
    Erre vesznek még EF-et és még másik új típust csak azért, hogy legyen B61 képessége...
    ...amit, ha el kéne vinni oda, ahova szánják sok sansza nincs.

    Jó lenne érvekkel dolgozni....
  • repvez
    #33814
    ez csak is ugy történhetett meg, hogy nem voltál SG-n egy darabig és nem tudtak jó döntést hozni a Te véleményed alapján.
    már verik a fejüket a falba.
  • molnibalage83
    #33813
    A német védelmi ipar és politika kb. most húzta le magát a WC-n. Semmi értelme nincs ennek. A 15 db Growler kéne és kész.. A meglevő gépekre sincs pénz, hogy reptessék, erre vesznek még.

    Agyrém. És ez az ország Európa gazdasági motorja állítólag...
  • Razor18
    #33812
    Oh... most látom, hogy Németország berendelt 45 Super Hornetet a Tornado-k leváltására, 30 db F modellt és 15 G Growler-t.



    Meg gyorsan 90 Eurofighter-t is, hogy a szakszervezetek se berzenkedjenek annyira...
    Utoljára szerkesztette: Razor18, 2020.04.14. 22:48:50
  • LeonSilver
    #33811
    Nosztalgia?
    Nekem abban az időben egy Matrox G400-as kártyám volt. Tudta (talán elsőként?) az Environment Mapped Bump Mappingot és amelyik játék támogatta (nem volt sok) az qrva jól nézett ki a karin, ami egyébként nem volt egy kapkodó idegbeteg...

    Nos ez támogatta, és rohadt jó volt :)



  • Razor18
    #33810
    Urak,

    F-18 radar locked gunsight csak nekem lő durván a cél elé?

    Kösz
  • whiteskull
    #33809
    Most már csak az a kérdés, hogy te mit éreznél erősen nyomott árnak. :)))
  • bunny
    #33808
    Hát nagyon erősen nyomott áron kéne adnon :D De majd erőt veszek magamon és végre összereszelem a saját pedált. Nem atomfizika csak lusta vagyok rá :)
  • sakkay
    #33807
    Igen, abszolút. HA a DCS a fő, annak meg semmi nem elég, de azon már vállalhatóan megy.
  • whiteskull
    #33806
    Van egy G940-esem, ha gondolod elboltolhatjuk. :)
    Én évekig heliztem vele, bár az mfg tényleg fényévekkel jobb. :)
  • whiteskull
    #33805
    Bár a fiamnak megígértem, hogy gépcsere lesz, és akkor megkapja az enyémet. Hetente most kétszer kérdezi meg legalább, hogy mikor adom neki. :)))
    Akkor esetleg egy 2080 super is jó lehet? Mert a TI már azon a határon van, amit nem fizetnék érte. :)
  • whiteskull
    #33804
    Jó, de pont 1070-es van. :)
  • sakkay
    #33803
    Mondjuk egy oculus s hez képes nem annyival kell nagyobb gép, ha kibírod az élsimítások nélül. Azért egy 1080 minimum kell.
  • bunny
    #33802
    Azt mondják nem annyira gáz a helyzet, mert ugye CV1-nél feltolod a SS-t amit viszont a reverb-nél nem kell.

    Rudder ügyben barátomnál próbáltam, hát ritka vacak, nem lehet finoman bánni vele, akkor inkább semmi aztán majd veszek normálisat.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2020.04.10. 20:31:11
  • Razor18
    #33801
    32e Ft-tal inkább negyed az a tized... De az biztos, hogy "első" pedálnak abszolut megteszi.
  • gantus68
    #33800
    Nem mondtam hogy jobb, kb. tizedannyiba kerul. Abszolut minimum, de mar teljes funkcionalitasu rudder. Meglevo hotas melle jo vetel a nem maximalistaknak ;)
  • whiteskull
    #33799
    A Reverb-bel az a bajom, hogy a cv1-hez képest sajnos az egész gépemet cserélni kellene. :)
    Sajnos láttam Leonnál, és azóta is azzal álmodom. :DDD