36807
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Papa01 #33917
    Köszönöm a válaszokat! Lehet májusban megveszem! :)
  • LeonSilver
    #33916
    Azért az Őrjárat az égen más kategória. Elég sokunknak érzelmi szálak kötődnek a filmhez.
    Én 5 éves voltam, amikor vetítették és édesanyám elmondása szerint "elrugdosni" sem lehetett volna a TV elől.
    Azt hiszem a papírrepülőt leszámítva ez a film volt az első élmény, ami miatt az ember "röpcsibuzi" lett.

    De például sok, fiatalabb ember nem is tudja, hogy ez volt az eredeti filmzene és azt később változtatták meg - gondolom jogi bizbasz miatt.

    Ez a videó pedig nagyon-nagyon klassz!! Őszinte tiszteletem azoknak, akik bármiylen formában részt vettek az elkészítésében!
  • molnibalage83
    #33915
    Az eredeti képaránya jó volt. Ezt sanszosa valaki frankeinstein módon felvette és ez lett a vége.
  • sure
    #33914
    Remélhetőleg ott már a képarányt is képes lesz beállítani a video készítője...a feltöltés 2014-es, addigra már eléggé elterjedt volt a 16:9, vagy ha 4:3-al vette fel, töltötte volna fel úgy.
  • molnibalage83
    #33913
    Ezek se rosszak. Meg rosszul emlékeztem. FSX-es volt.
    Nem az eredeti, de asszem ez volt.
    Na, ezt azért megnézném majd DCS-sel.

    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2020.04.25. 17:18:43
  • sure
    #33912
    Nem tudom, biztos a supercarrier modra vártak/várnak...
    A "dcs world top gun" kifejezést leyoutubeozva azért van pár próbálkozás a témában - igaz, nem konkrétan AZ intró remake-je egyik sem. az első 10 találat között, mondjuk a DCS F-14: Dangerzone , [DCS] Top Gun: Maverick vs Jester (First Hop), esetleg "dokumentumfilmként" Top Gun VS DCS comparison ezek témába vágnak.
    Utoljára szerkesztette: sure, 2020.04.25. 12:35:42
  • bunny
    #33911
    A harrier mindenkinek megvan, mert most ingyenes :)
    Nekem elég gyorsan (pár próbálkozás) összejött az a tudás, amit pár hete linkeltem. Nem atomfizika, nem kell kapkodni és nem árt egy rendes joy amin pl. több throttle kar is van mert a tolóerőt és a fuvóka állást egyszerre kell mozgatnod. Ja, és üres géppel, szóval az instant mission-okat felejtsd el mert ott felpakolja a gépet mindig, azzal meg nem bír felemelkedni :)
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2020.04.25. 08:58:18
  • molnibalage83
    #33910
    A LOMAC-kel megcsinálták 2008 táján a TG intrót. Az F-14 modullal és mindennel hogyhogy még senki?
  • PhantomAss
    #33909
    A le-felszállás nem túl bonyolult de azért ne is várd hogy elsőre összejön minden. Van néhány dolog amire figyelni kell (pl. max súly), és az se hátrány ha van egy jó hotas-od ahogy egy tekerőre be tudod állítani a fúvóka állásszögét.
    A felszállás az szinte magától megy, de a leszállásnál nagyon kell figyelni. Mint kb. a Minyó a helikopterek között.
    A lebegés az viszont nem egyszerű, azt gyakorolni kell.
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2020.04.24. 23:55:30
  • sure
    #33908

    Kopogtatott a földszinti lakó, hogy visszahozta az Állam (az ötödiken lakom). Ez most nagyobbat ütött, mint Muhammad Ali fénykorában. Az évtized DCS videója nálam eddig.
  • Caterpillar
    #33907
  • Papa01 #33906
    Üdv Urak!

    Akinek megvan a Harrier, mennyire nehéz/bonyolult a helyből fel és leszállás, illetve a lebegés? :)
  • LacAI
    #33905
    vietnám war huey
  • Gundark 1 1
    #33904
    Azt már megvettem rég :) Szeretem :)
  • bunny
    #33903
    Nincs bent.
  • majonur
    #33902
    sziasztok! most akkor a Heatblur Simulations kivette a Tomcat et az igyenes honapbol, vagy en vagyok hulye, hogy nem latom a mar a lehetosegek kozott? pl. az openbetan se.
  • bunny
    #33901
    F-18? Nálam az a leginkább favorit, kellően műszerezett de azért el lehet rajta találni, és főleg mindent tud (na jó, egyhelyben lebegni nem :D)
  • sakkay
    #33900
    Pedál nélkül az
  • Gundark 1 1
    #33899
    Van igazságod. Nekem A harrier, a 21-es meg a minyó jött be igazán. A II világháborús gépek talán a Kurfürst kivételével egyáltalán nem. A MiG-15 meg kedvencem marad :)
  • whiteskull
    #33898
    Hál istennek! Jó helyen van. :)))
  • LacAI
    #33897
    Köszi. Akkor hagyom is a fenébe.
  • LacAI
    #33896
    Ugyan. Csak kérdeztem:) a clodhoz amúgy se lenne jó.más meg nem érdekel. Az is csak az Afrika térkép miatt. De kéne még egy halom hardver, lehet nem is foglalkozom vele. Hazamegyek motort fogok építeni, ezek jobban lekötnek. Nem szoktam már monitor előtt üldögélni. Van egy xbox om néha lövöldözöm vele de tényleg csak szökőévente. Csak ingyé van oszt eltöprengtem ezen a búváron. Tavaly megtarthattam volna egy oculus. Nem kellett.
  • Paladin
    #33895
    Hát, az illető, aki megvette a Rift CV1-em, áradozott, hogy az mennyivel szebb képet ad, mint a PSVR. Szóval képzelem, az milyen minőség lehet... :)
  • PhantomAss
    #33894
    Nade Laca, búvárszemüveget a fejre? Hát hogy van ez?
  • bunny
    #33893
    Na ezt kipróbálom, még nem töröltem le úgysem, köszi :)

    Sakkay: Megnézem, le is van töltve már körbenéztem benne, vicces a 3 emberes csapat. Bár pedál nélkül szo*óroller nem helikopter attól tartok.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2020.04.24. 07:15:15
  • LacAI
    #33892
    Olvasgatom ám a fórumot. :) apropó. Van itt egy ps VR, utána néztem kell hozzá egy kiegészítő dolog és tudnám használni PC n. Van erről tapasztalata itt valakinek? Jó ez egyáltalán.
  • beci43
    #33891
    HerrLaca!

    Jó felőled hallani, plusz köszönjük a sztorit! Sűrűbben is benézhetnél!
  • LacAI
    #33890
    Na srácok én tegnap egy spontán helikopteres bemutató részese voltam. Jelenleg LA ban vagyok, mondjuk úgy kint ragadtam, szóval tegnap egy ficak felment itt a szomszéd ház tetejére a kisfiával és pár próbalövést végzett az új airsoft puskájával. Na de ez csak órák múlva derült ki:)) Egy buzgó szomszéd azonnal értesítette a szerveket, na erre jött ide boldog boldogtalan, komolyan megszámolni se akartam mennyi rendőrautó, mindenhol beöltözve a rendőrök, egy halom mesterlövész akárhova néztem. És a lényeg. Először csak két heli variált itt vagy 2 órán keresztül. Aztán jött még kettő. Négyen igen szép manővereket csináltak. És ami meglepett mert eddig fel se tünt. Van nekik Eurocopter AS350 B2 on partról is. Na aztán jött a meglepő. Megjelent egy sólyom, voltak benne derekasan ahogy néztem, tokától bokáig vasban, azt meg kísérte egy cobra. Mondjuk ezeket nem volt nehéz felismerni. Ezek is itt jöttek mentek vagy 20 percig. Mondjuk a cobrát nem értettem, mert végül is mi a bánatot csinált volna, az elkezd lőni az itteni házából pozdorját csinál. Minden esetre nekem ingyen volt a műsor. Bontottam egy jó japán whiskyt,meg rápöffentettem egy szivarra.Amúgy meg elég drága műsor lehetett.
  • LeonSilver
    #33889
    Azért, hogy a lehetőség ott legyen
  • gantus68
    #33888
    MIG19-el ez lehet a problem VR fps radar issue
  • sakkay
    #33887
    A minyót azért szerintem még érdemes. Ha szereted a heliket.
  • sakkay
    #33886
    Elfelejtettem egy csomó mindent ezzel kapcsolatban, de a 2080 ti egyenlőre viszi a hátán a dolgokat.
  • bunny
    #33885
    Ma végre belevetettem magam a géptesztelésbe. Nagyon hasznos ez a free hónap, bár az ED nem fog profitálni belőle, mert így baromi gyorsan lejön mekkora lapát f*s némelyik fizetős jószág. Pl. kiprószáltam a mig-19-et, nézem mi a franc ez a szaggatás, kirakom a mérőt, 20-25 fps VR-ben. Jó, nem atom a gépem egy i7-4771 de azért van 32Gb ram, meg egy 1080ti mellette, ennél azért többet tud. Szar az új nvidia driver? Csaknem. Próbából betöltök egy F-16-ot és hopp, stabil 45FPS (nekem oda van lockolva, a 90-et úgyse tudja). Na ennyit a mig-19-ről. F-14 ugyanez az FPS drop, bár nem ennyire durván. Szóval egyre inkább érzem, hogy én nagyon elleszek az F-18 + Flaming Cliff 3 kombóval. Esetleg egy harrier még lehet beugrik, a lebegés jó dolog és az is úgy látom még tisztességesen le van kódolva.

    Kinek mi a véleménye, savanyú fax vagyok vagy ti is hasonlóan látjátok?
  • Colos1357
    #33884
    például?

    Elszámoltam a TDP-t, azt észrevettem. Meg valójában nem is egyenesen arányos a frekvenciával, de a 120W hihetőbb.
    Utoljára szerkesztette: Colos1357, 2020.04.23. 20:58:24
  • beci43
    #33883
    3-4
  • gantus68
    #33882
    Ha megvan a jo hutes, akkor erdemes megkeresni a legalacsonyabb feszt is a proci tuninghoz. Nalam 20 fokot hult a proci alacsonyabb fesszel, az auto beallitasok tulmeretezettek.
  • Solt
    #33881
    Juj... azért itt elhangzott 1-2 zöldség! :)
  • sakkay
    #33880
    Hát valamelyik Katana hűtő..a videókari nincs húzva, a K procira meg csak annyit ha valaki nem húzza-Leon Papa :))))) akó minek? Jó pár éves már a procim, és az alaphoz képes pl a DCS-ben volt, hogy 20% hozott!!! Az nagyon sok ám.
    Új helyen van a ház, aztán igen igen nem szellős a terület, és a házban csak egy régi venti kocok. Szóval vettem még kettőt-aztán jó lesz.
  • Colos1357
    #33879
    Megmondom: egyrészt, a K -soknak magasabb az alapórajele, (és természetesen a turbo órajele is), másrészt, amihez pl. az i7-9700K alapon, 4,6 GHz allcore turbóval nem elég, annál az alig 10% -al magasabb 5,0...5,1 GHz -el sem leszek kisegítve
    Így rohadtul nem éri meg kínlódni a stabilitástesztekkel.

    Arra kell figyelni, hogy jól legyen hűtve, és a lap VRM -je bírja el. Az Intel manapság csal a TDP jelzésekkel, nem szabad elhinni pl. azt, hogy az i7-9700K 8 maggal 95W úgy, hogy a pontosan feleannyi maggal rendelkező i7-7700K 91W volt.
    Szerk: most nézem, a 7700K alapórajele 4,2 GHz, és 4 mag, 8 szál. A 9700K alapórajele 3,6 GHz. A 95W alighanem a 3,6 GHz -re vonatkozik... De ez akkor is csalás, a 4,6 GHz -es procit 3,6 -nak adják el, hogy ne kelljen bevallani a 150W -ot :D

    A vízhűtés meg egy másik parasztvakítás, had ne menjek bele termodinamikailag, hogy miért. Régen talán volt neki alapja, manapság nem termelnek annyi hőt ezek a cuccok, amit egy jó léghűtés ne tudna elszállítani.
    Nekem egy majdnem 10 éves Mugen 3 van rajta, HAF 932 házban, és a CPU-t még nyáron a 32°C -os szobában, folyamatos allcore 100% -os terhelés alatt sem láttam még 75°C fölött. (Intelnél 105°C a limit...)
    Utoljára szerkesztette: Colos1357, 2020.04.23. 19:07:17
  • beci43
    #33878
    Asztat aztán meg lehet rángatni egy jó vízhűtéssel, 5-5,1 gigáig!