36820
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • GaBika6
    #34090
    Szerintem is Hornet, de azt vedd meg amelyik neked tetszik, mert később megbánhatod. Jelen állapotában nekem a Falkon nem tetszik. Persze nagyon hiányos a Hornethez képest.
    Lehet hogy a Harrier csak egy bizonyos patch felett működik. Olvasd el milyen feltételeket írnak a működtetéséhez.
  • Razor18
    #34089
    Ja, A Grim Reapers is megkapta, gondolom ezekkel a teaser videokkal nyernek még egy hetet... 20-áig...
    Utoljára szerkesztette: Razor18, 2020.05.15. 14:15:19
  • sakkay
    #34088
  • sakkay
    #34087
    Egyértelműen a 18..ha kijön a carrier egy külön szimulátor a szimulátorban.
  • leonforce
    #34086
    Masik kerdes: Falcon("Viper"), vagy Hornet a jobb valasztas a jatekban??
  • leonforce
    #34085
    2.5-osom van.. 2.5.5.33184
  • bunny
    #34084
    Asszem a Harrier volt az, ahol csináltak egy frissítést miatta, és kivették régi regisztrációs metódust és új, keyless-re cserélték. Emiatt nem is lehetett telepíteni, csak a frissítés után. Úgyhogy ha jól tévedek, akkor vagy Harriered lesz vagy 2.5-ös DCS-ed, a kettő együtt nem.

    ( ja nem, a KA50 volt legutóbb, de mintha a Harriernél is lett volna valami ...
    https://www.digitalcombatsimulator.com/en/news/changelog/stable/2.5.5.41371.1/ )
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2020.05.15. 11:46:21
  • leonforce
    #34083
    Elolvastam, koszi(sajna a problemamra nincs benne megoldas)A modul installalasahoz(a jatekban probalom installalni) updatelni akar, de asszem az eleresi ut nem jo(mert nem a C-n van telepitve) es az updater nem talalja(mert a DCS World/bin-ben talalhato updater.exe siman elkezdi az apdetet hiba nelkul, ha azzal probalom) Fingom sincs hogy tudnam megmokolni, hogy az updater megtalalja a ki.szott sajat jatekat.. (tenyleg durva, hogy atom penzbe kerul az egesz es alapveto problemak miatt napok mennek el a faxkodassal).. A durva, h perzsiat, a10-et, ka-50-et siman tudtam telepiteni.. :S
    Utoljára szerkesztette: leonforce, 2020.05.15. 11:45:52
  • Papa01 #34082
    Nem veszem annak, de nem olvastál figyelmesen:
    "De nyugdíjig sok időm van még, szóval kivárom..:D"
    :-)
  • Razor18
    #34081
    Bocs a kérdésért, de ha netán az ED valami varázsütésre jövő héten kiajánlaná Pre-Orderbe mindazt amit leírtál (1 új térkép, meg 3 új típus?), kapásból meg is rendelnéd nagy örömmel, tudva azt is, hogy emiatt a már neked is meglévő, de még mindig max. félkész modulok fejlesztését megint félretennék azért, hogy ezek száma a legújabbakkal csak még tovább növekedjen? Szóval inkább a mennyiség, vagy minőség a fontos Neked a DCS-ben? Tényleg nem kóstolgatni akarlak, csak a motivációt próbálom megérteni...
  • leonforce
    #34080
    Sikerult visszalepni online modba.. Megvettem eloszor a Harriert, probalom installalni, elkezdi, aztan kiirja az 2.9faxom updater, hogy: 2.5.5.33184 is not available.. Qrva jo.. Nem tudom installalni..
  • GaBika6
    #34079
    Nem fog frissíteni ha nem akarod. Ha véletlenül valamit elrontasz, akkor arra a verzióra tudod frissíteni amelyikre akarod...
    Itt van szépen leírva...
    Utoljára szerkesztette: GaBika6, 2020.05.15. 10:37:02
  • leonforce
    #34078
    A verzio: 2.5.5.33184
  • leonforce
    #34077
  • leonforce
    #34076
    Nem steam..DCS E-shopbol van minden..
    Utoljára szerkesztette: leonforce, 2020.05.15. 09:08:01
  • bunny
    #34075
    Háát ez jó kérdés. Engem az szomorít el, hogy az ede fejlesztése ott tart, hogy az emberek ragaszkodnak egy régebbi verzióhoz, mert jobb mint az elvileg javított újabb ...
  • sakkay
    #34074
    Steam vagy nem?
  • leonforce
    #34073
    Sziasztok!

    Segitseg kellene! ;)
    2.5 open betam van, fel eve off-line modban vagyok(a jatekos gepembe nincs is LAN bedugva altalaban) es vissza szeretnek terni on-line modba, mert meg szeretnem vasarolni a Harriert es a Hornet-et.. Azt szeretnem elkerulni, hogy a jelenlegi verzio barmilyen modon upgradelve legyen, mert maximalisan elegedett vagyok vele(es nem szeretnem, ha barmi is valtozna).. Ha bekapcsolom az on-line modot nem kezd automatikus upgrade-be? Hogy tudom telepiteni a 2 repcsit ugy, hogy semmikeppen se valtozzon a jelenlegi game?
  • Papa01 #34072
    Nekem tetszene! :)
    Falkland: Az ott lévő típusok is nagyjából meglennének. Ami kéne:
    Harrier GR.3

    A-4B vagy C vagy Q (AI-ként mind.)
    A Mirage III. v Dagger közül, jobb lenne a Mirage, mert ha később lenne Skyhawk, az jó lenne csapásmérésre argentin oldalon. A másik típus meg AI-ként.
    Camberra B62 (AI-ként)

    A Vulcanok és Victorokkal az a gondom, hogy az Ascension sziget úgysem lesz elérhető a map-en...

    De nyugdíjig sok időm van még, szóval kivárom..:D

    @'repvez': Nekem ezzel azért nincs gondom, mert nagyon jó minőségben készülnek a gépeik... és azokkal önmagukban is el lehet lenni (részemről).

  • repvez
    #34071
    nekem se magával a géppel van bajom, hanem ahogy már többször leirtuk, nem lehet sehova se tenni semmivel sem összepárositani.
  • sakkay
    #34070
    Hát Papa, nem fogunk összeveszni-a szigetek hihetetlenül hidegen hagynak-egy lapos kietlen szikla az egész-a gép meg (szerintem) a legcsúnyábbak közül való amik valaha is repültek De még jó, hogy valakinek ez valakinek meg az tetszik :))
  • Papa01 #34069
    Én erre fenem még a fogam: LINK
  • Papa01 #34068
    Húú ezt a gépet nagyon szeretem, meg fogom venni! Köszi az infót!
  • LeonSilver
    #34067
    Engem ez nem zavar lévén a Razbam egy qrva jó cég. A moduljai kezét nem nóengedi el, folyamatosan kalapálja.
    Ha kijön én tuti megveszem, mert kedvelem annyira a Razbam-ot. ;)
  • LeonSilver
    #34066
    Az mondjuk engem is... jó combos forint + nvidia; semmi jó :D
  • molnibalage83
    #34065
    Inkább csak mintha hazudoznának összevissza...
  • repvez
    #34064
    A Razbami s egy ujabb hasznos modulon dolgozik egy Lightningen
  • beci43
    #34063
    Ok... én is olvastam, azért is írtam a jövő év elejét.
  • Solt
    #34062
    Ma volt a konferencia, de a játékos szegmensbe nem jött semmi infó... majd szeptemberben. Csak jelezni akartam, hogy a 3080Ti-t ne nagyon várd fél lábon állva... :)
  • Razor18
    #34061
    Legalább ezt az infot végre összekapartam:

    Next beta update időpontja
    Utoljára szerkesztette: Razor18, 2020.05.14. 19:34:01
  • beci43
    #34060
    Amit most májusban jelentenek be, az az új Tesla lesz.Én január-februárig kivárok, nem rohanok elsők között a kártyáért.A 1080Ti-met sikerült egész jó pénzért eladnom, azt majd beleteszem az új árába.
    Most egy kölcsön 2070 super figyel a gépembe, azzal el leszek egy darabig.
  • VO101Tom
    #34059
    Igen, azt, hogy piramisjáték, azt mindenki látja, de sajnos (igen, sajnos) egyenlőre nagyon megéri nekik ez a modell, Nick írta redditen, hogy tavaly félmillió modult adtak el, és 2019-ben 80%-al (!) növelték a játékosállományukat. Ezek brutális számok, akkor is ha sokat akcióznak, viszont amíg ennyi pénzt szednek be ezzel a modellel, addig teljesen esélytelen, hogy bármin változtassanak. Ugyanitt írta Nick azt is, hogy az összes plusz bevételüket visszaforgatták a fejlesztésbe, és több dolgot fejlesztenek egyszerre, ami hatalmas faszságnak tűnik úgy, hogy pár hónappal korábban még arról panaszkodtak, hogy e.a. eladások nélkül fenntarthatatlan a cég pénzügyi működése. Mintha nem is törődnének azzal, hogy ez hosszú távon fenntartható-e.
  • Solt
    #34058
    Azt ne nagyon várd még... eleve szeptember környékén fogják bejelenteni, hogy mikor jön az új széria és először az eddigi gyakorlat alapján a 3080 jön majd és rá 4-6 hónapra a Ti, szóval szerintem cirka 1 év még. Az árát meg inkább hagyjuk is, mert meglepne ha 400000.-Ft alatt lenne az ára...
  • beci43
    #34057
    Én tojok mindenre, a 3080Ti jönne már...
    Utoljára szerkesztette: beci43, 2020.05.14. 17:57:32
  • sakkay
    #34056
    Érdekes, eddig mindig jobban megérte az eredeti oldalon..szorulnak
  • repvez
    #34055
    igen ugy is 4-5 difi van a kettö között. napi árfolyamon, 79.99 dollár az 74,99 euró. és Steamen 69.99 euro a modul.
  • sakkay
    #34054
    Dollár euró árfolyamot számolod?
  • repvez
    #34053
    Az hogy lehet, hogy a steamen 10 dollárral olcsobban van ugyan az a modul? ési gy az 50%os akcioval is olcsobban jön ki mint a saját oldalukon plusz promókoddal? A promokod a steames vásárlásnál is használható?
    milyen különbségek vannak a steames és nem steames dolgok között?
  • Razor18
    #34052
    Szerintem ez mindig attól függ, épp mennyi fejlesztőt tud allokálni az adott feladatra ill. modulra. Nem tudom, a fejlesztői létszám bővülése mennyire követi a kibocsátott modulok számát, tartok tőle, hogy nem egészen, hisz akkor a növekvő bérköltsége pont megenné a nyersen kiadott modulokból származó plusz bevételt. Így viszont bármelyik félkész modul felgyorsítását csak másik modul lelassítása árán tudja megvalósítani. Bevételük csak új modulból van, hisz nem havi előfizetést adunk értük, ebből fizeti rendszeresen a fejlesztők munkáját. Viszont a feladatok száma így exponenciálisan nő minden új modullal, hisz ha plusz embert venne fel, nőne a bérköltség. Ez így egy elég reménytelen spirál. Ezért mondom, hogy egyre inkább piramis játék...
  • VO101Tom
    #34051
    A rendszerek fejlesztését párhuzamosan kell érteni (akkor az összes zöld kb mostanában lesz kész), vagy ezek egymás után jönnek? Ha az utóbbi, akkor ez cirka 40-80 heti fejlesztést jelentene, úgy még a 2021-es befejezés is necces...