36818
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Razor18
    #34248
    "I'm retired military, and I live near Shaw Air Force Base, so I've heard a few rumors. Apparently some idiot in Washington wanted a female pilot to command the F-16 Demo Team for recruiting purposes, because the movie Captain Marvel is out, and the Captain Marvel character Carol Danvers is a F-16 pilot. They thought it would be cool to have a REAL Captain Marvel flying F-16's for the Air Force. But as soon as she started the job it was apparent that she wasn't qualified. This is absolutely NOT her fault. There are many people who aren't qualified for many jobs. They put her in a position that she wasn't ready for, and she paid the price for it."

    Reddit
  • Wampapa
    #34247
    Köszi.
    Nem mentette át így, a megoldás egyszerű volt, safe-load egyenként (gépenként) a konfigokat.
    Az volt a gond, hogy inkább erős vagyok mint okos :P és évek alatt nem jöttem rá hogy azért nem tudom menteni a joy-klavi beállításokat, mert a save gomb csak akkor működik ha belekattintasz (pld) a joy beállitásoknál valamelyik kis négyzetbe.

    Kis off. Tegnap olvastam egy 2019-es cikket egy Capt. Zoe Kotnik nevű pilotacsajról, akit kineveztek az Air Force egyik F-16 os demo teamjéhez leadernek, de egy hónap múlva ki is rűgták. A parancsnoka mismásolt, hogy hibát követett el, megrendült a bizalom a vezetési képességeiben, de reméli hogy blabla és mindig lesznek mellette wingmanek blabla. Nem tudja valaki mi volt a valódi ok,? Nem találtam meg.
  • sakkay
    #34246
  • LeonSilver
    #34245
    Valamelyik angol irodában fogadnom kellett volna rá... ;)
  • sakkay
    #34244
    Jól is teszed. Elindult a vezérhangya nálam is sajnos, úgyhogy ha jó lesz, szimes körökbe meghirdetem a reverbemet. Ha jók lesznek a vélemények azoknak akiknek már eleve olyan van mint nekem és váltottak.
  • sakkay
    #34243
  • Daniel075
    #34242
    Újabb finomság a TFR-al rendelkező aim-9x után
  • beci43
    #34241
    Most Odyssey+ van, elégedett vagyok, de egy ilyenre biztos benevezek.
  • Solt
    #34240
    Csak néha? Többet vártam katona! :D

    Szólj, ha játszol vele... mennék én is, ha éppen ráérek.
  • sakkay
    #34239
    Persze mondom srácok, meg kell várni az első tesztet amit olyan csinál, akinek reverbje van. Aztán meglátom. Néha Onwardozok és ott idegesítenek a követés hibái. De 98 % szimulátor-szóval ez is csak kifogás
  • LeonSilver
    #34238
    A vezeték valóban szar, hogy vaskos, de mióta felfüggesztettem, azóta észre sem veszem. Kamion mondom :)

    A követéssel volt már problémád?
    Mondjuk én aminek örülnék, az a fókusz állítás lehetősége. Szemüvegesként marhára csípné a zuzám.
  • PhantomAss
    #34237
    Én nem igazán látok semmi olyan előrelépést ami miatt megérné lecserélni a mostani Reverbet az újra. Szimulátorhoz ez is jó, az meg hogy jobb lesz a képminősége picit...ez olyan megfoghatatlan, nálam tök jó a képminőség most is. Ha 130° körüli fov lenne akkor azt mondanám okés az előrelépés, de így ez csak egy javított változat (persze így is köröket ver minden másra kb). Én mint Reverb tulaj nem hiszem hogy cserélek, de mondjuk aki váltani akar Riftről vagy ilyesmi, annak ez nagyon jó lehet.
  • sakkay
    #34236
    A (jobb) külső követés miatt, meg ennek vékony a vezetéke ahogyan látom. Esetleg az új lencsék, habár ezzel sincsen gond. Meg az új gari miatt :)) De vacilálok mert ez így még mindig kevés a + pénzért-de majd meglátom az első teszteket.
  • LeonSilver
    #34235
    Minek is? Szerintem ez a Reverb qrva jól eltalált cucc, nem csalódtam benne, ahogy a CV1-ben sem. Egyedül a Cosmos volt hatalmas csalódás. Pedig rohadt jó cucc lehetett volna.
  • sakkay
    #34234
    Ja most én is várok egy tesztet azért.
  • LeonSilver
    #34233
    Azért a pro qrva jó ám ha garanciát kell intézned ;) A pro miatt nem az van, hogy szar > elküldöd > megnézik > tényleg szar > kicserélik.
    Elküldik a cseredarabot, mikor megjött Te elküldöd a szart, oszt' jó napot. Amúgy nem rohanok venni egyet, de ha ezt lecserélem, akkor valószínű ez a HP lesz az új. Vagy nem.. :D :D
  • sakkay
    #34232
    Reverb pro 2 van nekünk-tehát a 2 kiadás amiben kijavították az alap hibáit. Az, hogy pro-mindegy is. ÉS igen az újjal hasonlítottuk. Ugyanaz a felbontás a többit meg írta Repvez..
  • sakkay
    #34231
    Ja nekem is
  • repvez
    #34230
  • repvez
    #34229
    a g2 az az elözö 2 utodja lesz . elvileg a valve index és a reverb mixe lesz pár tulajdonságban plusz megbolonditva a microsoft mixed reality funkcioival is.
  • LeonSilver
    #34228
    Még sem,mi, csak jött a hollandusoktól az emil
  • Razor18
    #34227
    Sorry a laikus kérdésért, csak hogy én is értsem, Ti most a Reverbet vagy a Reverb Pro-t hasonlítjátok össze a G2-vel? Vagy az a két Reverb tul képp ugyanaz? Köszi...
  • Solt
    #34226
    Csak szeptembertől szállítják...
  • sakkay
    #34225
    Van híred, a paraméterekről Papa? Mert amit én találok a követésen kívül nincs nagy különbség.
    Utoljára szerkesztette: sakkay, 2020.05.28. 18:28:40
  • LeonSilver
    #34224
    A hollandoknál, ahol vettük a Reverbet már kapható a G2...

    725€ adóval
    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2020.05.28. 18:23:15
  • LeonSilver
    #34223
    Nem baj... :p Amúgy van benne DCS is, szóval...
  • molnibalage83
    #34222
    Van Mircropse topik.
  • Razor18
    #34221
    Bocs, picit off DCS, de:

    MicroProse The Mighty Eight (B-17 és B-24) VR and crew co-op !!!

    DCS ON: Razbam long term plan F-15E Strike Eagle
  • Razor18
    #34220
    Mai Béta hotfix...

    Tán kitört a lázadás a régi AMD tulajok részéről?
    Noch zum Plus egy kis SC performance boost
    Utoljára szerkesztette: Razor18, 2020.05.27. 16:35:18
  • sure
    #34219
    A John S. Tennis fedélzetén a felvonók továbbra is anti-Su-33 taposóaknákat rejtenek. 0:08-tól a gyógyulás alatt, az a rángatás meg hasonlít ahhoz, amit valaki a SC fedélzeten szambázó személyzetről posztolt.
  • Razor18
    #34218
    Ja, egyelőre még csak a felszállást segítik. A leszállás utáni rész később jön.
  • repvez
    #34217
    Akinek megvan a SC , az tud mondani róla , hogy az emberek a fedélzeten csak a katapultálás folyamatánál vannak ? Mert még sehol sem láttam, hogy a lesszállás után az állohelyre vagy az állohelyról a katapulthoz lett volna valaki aki integet vagy rádiozna.
    A ready room részt sem láttam még sehol sem . a hangárt mutatták, begurulással, de indulni is lehet onnan ?
  • bunny
    #34216
    Eh, minap húztam le és már megint. Na ezért álltam át anno stable-ra :) Szerencsére nekem csak 770Mb, de akkor is na. Mondjuk remélem a crash-t javítja, mert mióta beta van fent már 2x állt bele a földbe a játék. Stabillal nem volt még gondom.
  • Razor18
    #34215
    Beta Update ma
    Utoljára szerkesztette: Razor18, 2020.05.26. 20:18:33
  • beci43
    #34214
    C:\Users\felhasználóneved\Saved Games\DCS , azon belül a config\input almappában vannak a joystick beállítások, modulonként.Egy próbát megér.
    Utoljára szerkesztette: beci43, 2020.05.26. 18:37:48
  • Wampapa
    #34213
    Üdv Uraim. Szeretnék átváltani releasedről bétára, de átmenteném a joy beállitásaimat meg a skinjeimet.
    Mely mappákat kellene át copy-pastelnem és egyáltalán kompatibilis a két kiadás ilyen szempontból ?
  • Micsu
    #34212
    remélem szépen töltik fel a microprose szimulátorokat mert eddig nem nagyon voltak
  • molnibalage83
    #34211
    Balról a második kép a banner alatt.

    Meg lenne hozzá editor?


    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2020.05.26. 13:19:34
  • Razor18
    #34210
    Hol látod a Korea térképet?
  • molnibalage83
    #34209
    Nevetni fogsz, pont az rész következik. Csak semmiféle forrást nem találok arra, hogy ez hogy került oda. Asszem ma megveszem.