36819
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Flanker27
    #34289
    Reptérről próbáltam, nem hajórol, a bug-ot meg arra értettem hogy miután beinditom a hajtómüveket és müködik a rádió, akkor is csak a hajtómüinditást van az ATC opciói közt, igaz arra se válaszolt, ezért nem tudom hogy bug vagy én nem csinálok jól valamit. Az A-10-nél lehet használni a rádiót az akkuról is, még APU sem kell ha jól emlékszek, de nyilván ez gépfüggő. Majd kipróbálom ground powerrel is.
  • beci43
    #34288
    Ha valaki használja ezt a módot , az új patchez ne tegye fel, nem működik vele.
  • Capt Baloo
    #34287
    Még a végén lesz rendes rakéta modellezés végre.
  • Capt Baloo
    #34286
    Nem bug, ez ilyen. Mivel nincs áramellátása a gépnek, így természetes, hogy nem működik (az akkut nem terhelik ezzel, bár arra nem esküszöm meg, hogy irl is így van, de van benne logika. Mindenesetre hajón nem a pilóta rádiózik a hajtóműindításért, hanem színesmellényes emberkék intézik, és adnak jelet a pilótának indításra). Kérj a crew-tól külső tápellátást, úgy elvileg működni fog.
  • Flanker27
    #34285
    Sziasztok, most tanulom a Hornet használatát, és van egy kis gondom, a rádiót a hud alatti panelről lehet használni azt meg csak hajtőómü inditás után tudtam használni. Addig amig nem megy a hajtómü nem tudok engedélyt kérni a toronytól hajtómü inditásra, ha meg már megy a hajtómü mikor engedélyt kérek nem tudok a komunikációval továbblépni. Én csinálok valamit rosszul vagy ez egy bug?

    Megjelent a legújabb frissités DCS 2.5.6.50321 Open Beta
  • Razor18
    #34284
    Vélhetően mert nem mindenki van azon a tudásszinten, mint Te. És gondolom Te sem itt kezdted.
  • Daniel075
    #34283
    Egy ilyen alap funkció miatt minek videót feltölteni ? Amúgy meg ha a JTAC küld koordinátát azt a DEST page re szokták beírni hogy ne csesződjön el a flight plane.
  • repvez
    #34282


    A Falcon is kapott egy kis videot
  • sure
    #34281
    Nem mentem sehova
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    továbbra is itthonról dolgozom a cég idei roadmapjén
  • Razor18
    #34280
    Holnapi Hornet updated features videók

    Wooohooo ! Hátha sure is visszajön elolvasni...
  • Razor18
    #34279
    Nem akarok nyilvánvaló vagy túl alapvető dolgot ajánlani, gondolom néztél már rá játék közben a Feladatkezelőre, benne a Teljesítmény fülön a CPU terhelésre?
  • bunny
    #34278
    Na akkor körbenézek, mi okozhatja a bajt, mert nekem nagyon betérdel. Persze lehet a 4771-et kéne már cserélni, bár eddig nem éreztem a szűk keresztmetszetét.
  • beci43
    #34277
    Akkor gondolom minden maxra van állítva nálad.Nálam VR-ben ennyi.Egyébként VR nélkül 65-70 FPS.(Látótáv: high, árnyékok max., msaa x2, cockpit res. 1024, felbontás 2560x1440) 1080 Ti.
    Utoljára szerkesztette: beci43, 2020.06.03. 09:39:07
  • LeonSilver
    #34276
    Annak idején megvettem a CV1-et. Aztán mentünk 10 napra a Boriékhoz (a lányom) Svájcba. A főnököm kérte, hogy úgysem leszek otthon, adjam már kölcsön neki, hogy kipróbálja. Mire hazajöttünk már vett magának egyet, pedig alapvetően nem tervezte :)
  • LeonSilver
    #34275
    Engem is meglepett, hogy nem vagy nem észrevehetően csökkent az fps a szupermutteren.
  • sakkay
    #34274
    Pár szaros figura?? A két hajó ég és föld kinézetre is. Néz már körül rajta! Amúgy nekem 30-40 körül van VR-ben..szóval lehet nálad nem stimmel valami.
  • bunny
    #34273
    Várj, ez nekem monitoron mért érték nem VR :( Egyébként nem értem, mint tesztelték valami bitcoin rig 8db 2080ti-vel, hogy nem tűnt fel nekik hogy az a pár sz*ros figura megeszi az fps-t?
  • Razor18
    #34272
    "Köszi, Csoki !"
    Utoljára szerkesztette: Razor18, 2020.06.02. 19:29:14
  • sure
    #34271
    A roadmapek tök jók, mert cégmérettől függően a néhánytól a rengetegig terjedő számú prodzsektmenedzsert lehet alkalmazni annak érdekében,hogy végül mégse jöjjön össze, illetve jól el lehet adni a jelenlegi produktumot/szolgáltatást a vontatott csali effekttel.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Kettővel ezelőti melóhelyem:
    Roadmap 2013: Move to cloud, automation
    Roadmap 2014: Move to cloud, automation
    Roadmap 2015: Move to cloud, automation
    Roadmap 2016: Move to cloud, automation

    Eggyel ezelőtti melóhelyem:
    Roadmap 2017: Automation, move to cloud
    Roadmap 2018: Automation, move to cloud

    Jelenlegi melóhelyem:
    Roadmap 2019: Move to cloud
    Roadmap 2020: Move to cloud

    Edééknél:
    Roadmap 2019: Hornet ready
    Roadmap 2020: Hornet ready
    Roadmap 2021: Hornet ready
    ….



    Utoljára szerkesztette: sure, 2020.06.02. 18:59:59
  • Razor18
    #34270
    Final Hornet roadmap
  • Solt
    #34269
    Amikor az irigység, a butaság és a rosszindulat lehetőséggel, vagyis bekötött internetkapcsolattal párosul! :D Szerencsére kevés ilyen agyalágyult van és sokszor ezek is csak trollkodásból csinálják, de ettől még tény, hogy idegesítőek... :)
  • whiteskull
    #34268
    Én is végigolvastam a kommenteket. Az e-bike-kal kapcsolatban is hasonló a vélemények alakulása. Az fröcsköl rá a legjobban, aki még ki sem próbálta.
    Akinek eddig megmutattam otthon a VR-t annak mind tetszett. Konkrétan még az anyósomnak is. :)))
  • LeonSilver
    #34267
    Elég régóta vagyok az ezsgén (jóval korábban, mint a reg.), de még mindig elcsodálkozom, hogy mekkora retardok járnak ide és kommentelgetnek.. A főoldalon van valami czikk a VR-ről. Szánalom a kommentek 90%-a. Nem is értem, hogy valamiről hogyan lehet véleményt alkotni, ha rohadtul nem érdekli és ki sem próbálná... Az eszem megáll, komolyan.
  • beci43
    #34266
    Örülj, hogy ennyi FPS-ed van...Nálam 25-30 pedig VR módot használok.Azt olvastam, hogy optimalizálják, talán a köv. bétában már jobb lesz.
  • bunny
    #34265
    Érdekelne, kinek mi az fps tapasztalata F-18 cold start supercarrier mission esetén? Sima FHD monitoron simán 80-100fps körül szokott lenne, ott alap kameranézet (a két felszállásra készülődő F-18) 35 körül kolbászol. Nálatok is ennyit dropol ott? Ennyire sokat zabálna az a néhány mozgó figura, vagy valami más eszi? VR-ról meg ne is beszéljünk.
    Töröltem shader, fxo foldert, nyomtam egy repairt.
  • bunny
    #34264
    Stand alone nem steam-es verzióm van, és egy árva mukkot se szólt csak simán nem töltött. Beállt az egész dialog box az utolsó állapotra, semmi üzenet csak onnan láttam hogy halott, hogy a letöltés méret nem nőtt. Mindegy, közben kb. 5 megszakítással de lerántotta úgyhogy a beta ment a winyóra egyelőre de ha jó a stable akkor megy a kukába.
  • ToMy_
    #34263
    Ha 'disk write error'-al áll meg, akkor ez már régóta létező probléma, a PDF-ekkel van gondja, vagy a steam log-ban megnézed, mikor melyikkel van nyűgje, kézzel odarakod vagy odaraksz egy másikat megfelelő névvel, vagy kikínlódod a folyamatos continue-val.
    Itt az egyik lehetséges megoldás.
  • flyinghigh
    #34262
    Mivel új keyless rendszer nem jött be és egy hete feltörték (meg persze azóta is folyamatosan) az összes modult/dlc-t így most updatelgetnek. Egyszer fogták az FXes procik támogatására, utána valami bugfixek-re máskor 2-3 sor bejegyzésért nem nagyon volt verziófrissítés, de egyelőre a steames verziók másodlagos védelmének lőttek, az alap steam védelmet meg két kattintással lehet likvidálni már évek óta.
  • repvez
    #34261
    Nem akarok példálozni, de a BMS-hez mellékelik a configokat a CH és a TM hotasokhoz is. és azok még macrokat is tudnak használni alatta.
    2020ban tényleg elvárható lenne , föleg hogy a TM Ede partnere, tehát minden belsős informáciot megkérhetnének vagy akár alakithatnának rá ahogy a legjobban megfelelö mindegyik fél számára.
  • sure
    #34260
    Néha a HTTP download gyorsabb, mint a P2P, de ritkán töltöm le az egészet, nem tudom, hogy viselkedik több 10 gigás letöltéseknél.
    A Free for All alatt lehúztam 2 térképet meg 3 gépet, ott nem emléxem hogy gond lett volna.
  • bunny
    #34259
    A beta frissítés is csinálta most a stable is (ami basszus 70 giga). Szóval nálam a hiba, vagy másnál is csinálja, hogy egy idő után megáll a letöltés és csak cancel majd újraindítás után megy tovább? Olyan 10 gigánként durván. Az ablak azt írja, hogy tölt de onnan lehet kiszúrni, hogy a letöltött méret nem változik.
  • repvez
    #34258
    az utóbbi pár napban többen is megcsinálták több kevesebb sikerrel, jónak jó, de valahogy még nem az igazi minőség mint amit néhány igazán jó video készitő ki tud hozni a DCSbol
  • molnibalage83
    #34257
    Na, megcsinálta valaki.


    A grafika szép, de az FSX-es mégis sokkal pontosabb.
    Amit már mutattam.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2020.05.31. 10:28:00
  • PhantomAss
    #34256
    Ilyennek kell egy szimnek lennie 2020-ban. Kár hogy kihalt ww2 vonal online. Még lenne egy bombázó mindkét oldalon, plusz 2-3 vadász, és lehetne nyomni. Majd egy 10 év múlva kb :)
  • sakkay
    #34255

    Nem igazán értem mi lehet e mögött, hogy megcsináltak még egy ilyen térképet. Mondjuk van egy két ötletem. Amúgy szép, meg jobban fut mint a másik, már amennyire így meg lehet ítélni.
  • bunny
    #34254
    Ha már ede fejlesztés új funkciókkal. Azt nem értem, hogy a szimes közönség nagyon nagy része használja a TM hotas warthogot, miért nem lehet a nyamvadt programjukat egy kicsit optimalizálni rá? Neadj isten felismerni, és default kiosztást kínálni, de ez már túlzás lenne. De ha mondjuk a kapcsolók off állásához is lehetne funkciót rendelni, máris nem kéne külső programmal hókuszpókuszolni, és azért ez nem egy atomfizika ellenben iszonyú sok emberen segítene. Meg persze az se lenne olyan bonyolult, hogy ha egy kontrollernek nincs XYZ stb tengelye, akkor ne rendeljünk hozzá funkciót ezzel meghülyítva az irányítást.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2020.05.31. 00:15:32
  • Razor18
    #34253
    A csapat vezetésére nem volt alkalmas. Attól még lehet jó pilóta, meg lehet jó kísérő is, persze. Csak Demo #1 nem.
  • Wampapa
    #34252
    Hali

    Ja, vágtam hogy az alapfelvetés ilyesmi.
    Csak az érdekelne mi volt a baj a csajjal. A sorok között inkább valamiféle viselkedési probléma olvasható ki, nem pilóta szakmai hiányosságok. De nem találtam. Elég sok repült órája van, nem sokkal kevesebb mint a Tbirds 5-ösének.

    Bár az sem gáz ha egy műrepülő csapatba kevés, attól lehet egy kiváló harci pilóta.
  • Razor18
    #34251
    Urak,

    ha az Oculus a fejemen van, és azt akarom, hogy más is láthassa a monitoromon azt, amit én a szemüvegben, ahhoz ha jól tudom, az Oculus Mirror segít. Azzal a monitoromon látszik a tükrözött képernyő is (monitorra széthúzva), de középen látszik az eredeti szemüveg képe is egy "másik ablakként", azt hiszem 1:1 oldalarányokkal. Hogyan tudom a monitorról eltüntetni a szemüveg natív képét, hogy csak a Mirror kép látszódjon?
    Utoljára szerkesztette: Razor18, 2020.05.30. 15:21:40
  • repvez
    #34250
    Na ede összeállt a varjo -val, kíváncsi vagyok mi sül ki belöle.
    Mondjuk az elgondolás nem rossz, hogy a mixed realitivel a joysticket és egyéb dolgokat láthatod a kabinban, igy nem kell felemelni a szemüveget ha nem találsz meg valami gombot, ehhez már csak egy kis interakció kellene, hogy a játékban lévő gombokat a kezeddel tudd nyomkodni

    Utoljára szerkesztette: repvez, 2020.05.30. 14:45:33