36816
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • sakkay
    #34646
    Köszi srácok!!!!!!!!
  • VO101Tom
    #34645
    Nekem is el akarták lopni az Origin accountomat pár éve, egy név és jelszó páros ma már nagyon vékony védelem sajnos. Ha visszakapja, akkor a Steam Guard-ot állítsa be, azután csak a telóra vagy az e-mailra kapott kóddal lehet bármit változtatni a profilján. Napi szinten ezekkel dolgod, nyűgöd nincs, viszont sokkal nagyobb biztonságban lesz az accountja.
  • LeonSilver
    #34644
    link
  • sakkay
    #34643
    Ha valakinek lenyúlták a steam fiókját kinek lehet írni?
    Köszi! Egy haveromét lenyúlták...
  • LeonSilver
    #34642
    "Following your feedback and careful consideration we are working on the F-16C Viper
    development roadmap. We continue our push to fix engine and module bugs in addition
    to core performance improvement measures."
  • molnibalage83
    #34641
    Ez a roadmap szavazás vége?
  • repvez
    #34640
    F16/18 update
  • Razor18
    #34639
  • Lysandus
    #34638
  • bunny
    #34637
    Számomra is érthetetlen de úgy tűnik.
  • molnibalage83
    #34636
    Jól értem, hogy a DCS most jut el oda, hogy nem számol azzal, ami nincs a képernyőn....?
  • beci43
    #34635
    És nagyon faszán műxik.Főleg ott jön jól, ahol nagyon beesik az fps. Végre valami hatékony módszer, remélem a fejlesztők merítenek belőle.
  • LeonSilver
    #34634
    Itt van, hogy miért is szar... hang nincs, mert elfelejtettem átáéllítani az OBS-t és még a Rift hangját keresi :D :D

    Ja! És amikor a fejemet balra fordítom, akkor az a szar jobbra fordul.. :D



    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2020.08.12. 12:44:27
  • LeonSilver
    #34633
    Á, dehogy. Használhatatlan. Nem lehet célozni vele. Valamit elkúrtak, nem most és szokás szerint szarnak az egészbe. Helyette beraktak utólag egy ilyen mondatot a leírásba: "VR Support not currently available for this module."
  • molnibalage83
    #34632
    Mi a probléma vele? Alacsony az FPS?
  • LeonSilver
    #34631
    Aha.
  • molnibalage83
    #34630
    A Combined Arms?
  • bunny
    #34629
  • LeonSilver
    #34628
    Mióta VR cuccom van még nem próbáltam a CA-t. Tegnap gondoltam megvizuálom - hasznáhatatlan! Annyira szánalmas...
  • LeonSilver
    #34627
  • molnibalage83
    #34626
    Zsír.
    Akkor viszont én arra tippelek, hogy ezért nem adták ki a MAC-et. Mert abban is benne lesz és talán rájöttek, hogy a tömegeknek anélkül semmit sem ér. Mert a tömegek nem fognak manuális bevetések gyártásával szórakozni...
  • sakkay
    #34625
    A dinamikus kampány ingyen lesz...
  • molnibalage83
    #34624
    Pont ez lenne a lényege. Anno a Falcon 4.0-nál repültem butított elektronikával és úgy is fantasztikus érzés volt, hogy maradandó következménye van a tettednek.

    Hatalmasat dob az élményen az, hogy hiába nem HC a cucc, de nem agyatlan lövölde lesz ettől az egész.

    Ez nem unlimited ammo lesz. Az avionika lesz egyszerűbb és a fegyverek ebben sanszosan balanszolva és nem modellezve lesznek. Ez nem Ace Combat. Pont erről szólt a podcast interjú...

    A Falcon 4.0 is közel árkád szintre volt anno butítható, de akkor is maradta din. hadjárat, mint közeg. Ez lenne MAC, csak XXI. századi formában és nem arkád szint. A HC és árkád között.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2020.08.11. 16:56:57
  • repvez
    #34623
    Majd meglátjuk, hogy lesz e egyáltalán belöle valami, ha 2018 óta jegelték a dolgot akkor biztos, hogy valamit alapjaiban változtattak az elgondoláson.

    DE én akkor is azon vagyok , hogy ha minden amit ede eddig elmondott a din hadjáratról az eléggé overkill lenne egy vérpistikés lövöldéhez, mint ahogy mondták egy komplett RTS engine-t akarnak alápakolni ami az utánpótlástol kezdve minden egyebet generál hozzá és később akár még egy moralis rész is befolyásolhatja majd az elérhető egységeket vagy épp a bevethetőséget.

    Ez sztem senkit nem érdekelne egy olyan játékban ahol vérpistike felmegy 10 percre ,hogy mindenféle szabály nélkül löjjön mindenre unlimited ammoval amig le nem lövik és ezt ujra és ujra eljátsza amig meg nem unja arra a napra.
  • LeonSilver
    #34622
  • molnibalage83
    #34621
    Én arra gondoltam, hogy ez generálnál le ezeket a meccseket.
    Egyébként semmi akadálya, hogy ez a változat is egyből kapjon egy DLC-t. Kétszer lehet ugyanazt a terméket eladni...

    A földi egységek meg mindkét játéknál azonosak lesznek, mert azok modellezése olyan primitív, hogy szétválasztani nincs értelme.
  • repvez
    #34620
    sztem nem, mivel ahogy eddig alakulnak a dolgok a din hadjárat is külön modulként lehet majd megvenni , nem pedig az ingyenes DCS word része lesz. igy sztem nem adják oda a butitott verziónak.
    meg ott hogy egyezteted össze a butitott gépeket és ha a földi egységek meg nem lesznek butitva, ahhoz eléggé bele kellene nyulni, hogy ne anyázás legyen a része annak aki mondjuk billentyüzettel akarja tolni.

    Egy wártündérbe sincs semmi ilyen söt még talán mission sincs, ott kb mint egy death match van mindenki lő mindenkit és mindet alapon kill /death számok alapján rangsorolva , nem az a cél hogy teljesitsd a küldetést élve
  • molnibalage83
    #34619
    Félreértettél. A kérdésem arra vonatkozott, hogy ez a két véglet közé pozicionált játék is megkapja-e a dinamikus hadjáratot. Szó nem volt arról, hogy össze eresszék őket. Éppen azért alkotják meg, hogy akiknek túl arcade a WT és társai, de a DCS meg túl durva, akkor azoknak legyen ez köztes valami, ahol viszont a széles játékosbázis által a háború tömegessége mégiscsak jobban átélhető. Ehhez pedig pont dukálna egy ilyen rendszer.
  • repvez
    #34618
    nem tudom, hogy mi a céljük ED-nek, de vagy az van, ahogy a interjuban is mondták, hogy a vártündér és a DCS közé pozicionálják és egy free to play üzleti modellben kiadják.
    Vagy megcsinálják ezzel a motorral és kiadják mint egy sima játékot és jóvan az úgy felkiáltással csak a nagyob nagy bugokat javitják és eleresztik a kezét , hogy amig megy addig megy cimszóval .

    A 3. variáció amit el tudok képzelni, hogy már az uj Vulkan motort eleve ugy csinálják, hogy könnyen lehessen benne ezt a lebutitott verziót is megcsinálni és akkor egy verzóval viszik a 2 játékot mindig bövitve az ujonnan megjelenő modulok butitott verziójával .

    DE azt , hogy a két tábort összeeresztenék a dimamikus kampány alatt vagy multiba azt kizártnak tartom.
  • molnibalage83
    #34617
    A videó interjú végén beszéltek róla. Aminek a trailerjét az ED eltüntette. 2 éve volt.
  • repvez
    #34616
    melyik arcad verzióra gondolsz a lomac-ra aminek már vagy 3 éve meg kellett volna jelenni és még mindig semmi hir róla ?
    Sztem kizártnak tartom, hogy bármilyen kapcsolat legyen a kettő között, ha igen akkor az elég furcsa helyzeteket fog eredményezni
  • LeonSilver
    #34615
    Jó, mondjuk nem annyira rossz ;) Amúgy meg lehet eltolom az újat jövő tavaszig, hogy a friss cuccok kiforrják magukat. Nem kell sietnem semmivel, mert azért a DCS ezen már eldöcög és alapvetően ez a lényeg.
  • molnibalage83
    #34614
    Az arcade változattal vajon fog menni a din. hadjárat? Erről nem esett szó...
  • whiteskull
    #34613
    Már múltkor is mondtam neki, hogy engem is nyugodtan az unokájává fogadhatna. :)
  • sakkay
    #34612
    A szar gépedet??? Páran itt szeretnének csak ilyen szart
  • beci43
    #34611
    Tényleg jobban fut, Supercarrieren végre van FPS. Azt hittem csak nekem tűnt fel...
  • LeonSilver
    #34610
    Hát... még semmi sem 100%, de talán az év vége felé lesz annyi gempa, hogy a mostani, ócskavas :D gépemet lecserélem valamivel jobbra.
    És szerintem nekiadom ezt a Daninak. Az unokámnak. Most voltak itthon, és qrvára élvezte a helikopterezést. Olyan 1-1.5 óra után már tök jól ment neki. Szóval ha összejön, akkor azt hiszem megörökli tőlem a gépet is meg a Reverbet is. Amúgy nem tudom mi történt, de 1-2 hete mintha sokkal jobban futna a gém... persze lehet csak placebo :D
  • sakkay
    #34609
    Á még nem, annyi mindent költöttem mostanában a sportjaimra-meg a tengerre-hogy mínuszban vagyok, nem is kicsit. De Szeptember, okt. körül megveszem, ha lesz fix vásárló a reverbemre. Tesztek alapján nagyon jó..
  • LeonSilver
    #34608
    Te már megrendelted a G2-t tezsvírem? Ha igen, akkor honnan? Megint a hollnadusoktól?
  • molnibalage83
    #34607
    A kép sokat sejtet az egész léptékéről. A funkciókra leszek kíváncsi, hogy mit lőnek be hozzá.