36815
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • whiteskull
    #34685
    Meg van, de a joyt sem tudam konfigurálni rajta. Egyenlőre hidegre tettem. :)
  • LeonSilver
    #34684
    Én asstzem nem is fogom megvenni - minek?! Az FSX is megvan - évek óta el sem indítottam, fent sincs a gépen.
  • repvez
    #34683
    Nem, nincs hozzá meg a megfelelő hardveres háttér.egyelőre csak videokat nézek róla.
  • LeonSilver
    #34682
    @repvez Te egyébként megvetted ezt a mikroszoft csodát? Vagy valaki más innen?
  • sakkay
    #34681
    Ok, vágom a ph-t, az nem volt meg, hogy eladta másnak.
  • z0ty4
    #34680
    a jelentgetés össze-vissza nem müködik. vannak szabályok.
    másnak adta el nem szabályellenes csak szemét dolog.
  • PhantomAss
    #34679
    Jó hírek, sztem idén még megjelenik.
  • sakkay
    #34678
    Nagyon nem mindegy, mert más is rábaxik majd. Valamivel jelezd, hogy egy tróger...
  • z0ty4
    #34677
    mind1
    elengedtem a témát
    majd lesz másik
  • beci43
    #34676
    Nyugodtan írj a modiknak miatta, nem csípik az ilyet, de nyilvánosan is kioszthatod. Én biztos megtenném, mert mi lenne ha előre utaltad volna a pénzt?
  • molnibalage83
    #34675
    Pontosan ezt akartam mondani. Clickbait az egész. Értelme 0. Ennyi erővel összevethetné egy F1 játék Monaco pályával is az FS-t. Kb. annyi értelme lenne.
  • LeonSilver
    #34674
    Láttam már két-három hasonló, összehasonlítós videót. Én azért megkérdezném azoktól, akik csinálják, hogy ennek úgy kábé mi a fasz értelme van? A két szoftvernek annyi köze van egymáshoz, mint győzikének a magfizikához.
  • repvez
    #34673
  • LeonSilver
    #34672
    Már csak "két hét" :D Azé' nem állnak rosszul - ha igazat írtak róla.

    Mi-24P Hind Development Report

    Overall
    The cockpit model: Aft Crew Station and Front Crew Station - 100% completed.
    Animated cockpit objects: Aft Crew Station - 100%, Front Crew Station - WIP (40%).
    The external 3D model - 100%
    Animation of external model objects - 70%.
    The flight model is complete now and will undergo fine tuning.
    Power plant - 100%.
    Helicopter Systems
    Completed Electrical Power Supply System - 100%;
    Fuel System - 80%;
    Hydraulic System -100%
    Oil Systems - 80%
    Anti-Ice System - WIP
    Fire Detection & Extinguishing Systems - 70%;
    Brake system - 100%,
    Air Conditioning System - WIP
    Lighting System - WIP
    Flight control system (including SAU-V24) - 80% (WIP - SAU setting)
    Completed radio communication equipment - 100%;
    Helicopter radio navigation equipment -> 80% (WIP - the map indicator is being revised).
    Instruments and avionics -> 80% (WIP - connection of operator's cockpit objects).
    Armament and Weapon control
    Sight ASP-17V and Analog-Digital Computing Device (AСVU), AUTO and Manual modes - completed
    Pilot weapon control panel (PUVL) - completed
    Built-in cannon and mounts (30 mm, GSh-2-30) - completed (with all fire modes)
    Universal gun or grenade launcher container systems (GUV-1) - completed
    Bombing munitions and racks - completed
    Guided weapons (9K113 Guided Missile System with 9M114 or 9M120 missiles) - WIP
    PKI operator's sight - WIP
    Rockets
    UB-32 rocket launchers with S-5 rockets - completed
    B8V20A rocket launchers with S-8 rockets - completed
    B-13L rocket launchers with S-13 rockets - completed
    APU-68UM3 rocket launcher with S-24B rocket - completed
    The RWR SPO-10 is under development
    The crew AI (pilot /co-pilot) is currently WIP
  • whiteskull
    #34671
    Eladósorba került a G940-em, és az X-52-őm. A G940-hez van saját készítésű asztallapra szerelhető tartóm is. A Logitech gázkarját éppen nemrégen huzaloztam át. Azóta megint jó. :)
    Mostanában mit lehet kérni értük?
  • z0ty4
    #34670
    nem lesz ebből semmi
    ha küldi átveszem ha nem akkor kenje a hajára
    a Kamov-hoz pedig jó lenne egy pedál
    Utoljára szerkesztette: z0ty4, 2020.08.21. 08:11:45
  • bunny
    #34669
    Stabilt használok, oda még nem csorgott le ez a javítás gondolom. Illetve ez a hiba csak azzal a beállítással jön elő amit linkeltem, ha azt kikapcsolom akkor jók a figurák.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2020.08.20. 13:24:44
  • PhantomAss
    #34668
    Na az faxa
    Jól jársz vele ennyiért sztem
  • z0ty4
    #34667
    10 napja igérgeti hogy elküldi. Azóta várom :(
    Ki kéne baszni az ilyen marhát a picsába
  • Razor18
    #34666
    Pedig a legfrissebb changelog szerint:

    *DCS Supercarrier by ED*
    Super carrier figures only render in one eye in VR and the encyclopedia - fixed.

    Changelog aug 19
  • bunny
    #34665
    Az a baj, hogy a SC-ben az emberek csak a bal szemen jelennek meg, ami elég bosszantó mert minden más látszólag oké.
  • LeonSilver
    #34664
    Lejött a frissítés, most érkezik a map :)
  • PhantomAss
    #34663
    Esetleg egy próbát megérhet egy CH pro rudder 12k-ért, régi cucc de nem rossz
    eladó rudder
  • gantus68
    #34662
    Nekem is T.flight-om van, belépő kategória. Én használtan vettem (1 hónapos volt), a csúszkát már újra kellett zsírozni, mert kevés volt a gyári és akadt. Jó minőségű szilikonzsír megoldotta. Lazítottam a pedál csavarjain is egy kicsit, hogy könnyebben mozogjon, gyárilag elég szoros volt. A rugó elég erős benne, így a középre húzás is tökéletes. A saroktámasz is használható, de lecsavarozható, ha mégsem kell.

    Ha olcsón hozzájutsz, akkor bestbuy, de 40-t nem ér. Akkor inkább egy saitek pro flight használtan.

  • beci43
    #34661
  • LeonSilver
    #34660
    DCS: Syria Map Coming 19 August 2020

    We are excited to announce that the DCS: Syria Map will launch into Early Access on Wednesday, August 19, 2020. Ugra Media has put an extraordinary amount of work into this map, and we believe the Syria map videos have shown this. It’s an incredibly varied map with boundless mission opportunities.
  • beci43
    #34659
    Már holnap?Akkor gyorsan meg kell vegyem...
  • LeonSilver
    #34658
    Holnap jön is a map :) Hö... király!
  • beci43
    #34657
    Szírija Blek Sárk
  • Gundark 1 1
    #34656
    Inkább repülők, de ha jön a 24-es akkor az. Bár a minyót is szeretem, de messze vagyok a mester szinttől :) Inkább 18-as :)
  • LeonSilver
    #34655
    Attól függ - ha nem nagyon helikopterezel, akkor akár jó is lehet.
  • beci43
    #34654
    Én azt használok.Kicsit keskeny, de a célnak megfelel.
  • Gundark 1 1
    #34653
    Gondolom használtok "rendes" pedált. Van valami tapasztalatotok a Thrustmaster T Flight pedáljával? Gondolkodom egyen, de ha nem jó nem vennék.
  • LeonSilver
    #34652
    Én is, csak aki nem akar annyit költeni rá, ez alternatíva lehet..
  • whiteskull
    #34651
    Hát ennyiért tényleg nagyon jónak tűnik. Mondjuk most, hogy láttam a Virpil terveit, lehet, hogy megvárom azt.
  • LeonSilver
    #34650
    Ez mondjuk nem is sok érte...

    WHERE TO BUY IT
    Unfortunately, K-51 has no website yet but you can contact them by email at [email protected].

    The K-51 collective costs (US) + shipping from Russia.

    https://www.helisimmer.com/news/k-51-released-low-cost-collective



    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2020.08.16. 12:40:29
  • Razor18
    #34649
    "... in the next update, or potentially the one AFTER..."

    Két hét...
  • LeonSilver
    #34648
    Dear all,

    Ugra has been listening to your concerns about lack of sea area for naval operations, and they have now greatly expanded the sea area to the west of the map. Cyprus is clearly missing in the attached image, but that will come later during the early access period. As mentioned in a previous video, we are still determining the how and when of how the addition of Cyprus (as huge undertaking) will be handled.

    Kind regards,
    Wags
  • repvez
    #34647
  • sakkay
    #34646
    Köszi srácok!!!!!!!!