36815
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • repvez
    #34725
    Nem hagyták le csak már nem fért rá a képre a teljesitmény pötty :D
    Amugy 1490 érrt lesz a 3090 és 8k 60 fps-t tud Raytrace-el 24gb Vrammal.
  • VO101Tom
    #34724
    Ahogy nézem a 3090-es kártyát a tervezett 1500 dolláros árával előzékenyen lehagyták
  • LeonSilver
    #34723
    Én a 3080TI-t várom :D
  • repvez
    #34722
    ezekután kiváncsi leszek az AMD árazására is, remélem , hogy elkezdik lefelé nyomni az árakat.
    Mert az azért már nonsense volt, hogy egy PC a millios árat karcolta már.


    Utoljára szerkesztette: repvez, 2020.09.01. 18:49:06
  • PhantomAss
    #34721
    Jó lesz az a 3080 a 1080ti helyett akkor.
  • repvez
    #34720
    Na ugy látom, hogy belátták, hogy nem emelhetik az egekbe az árakat , mert nem lesz aki megvegye.
    Az Uj NVIDIA kártyák bemutatója megvolt a 3080as 2x gyorsabb lesz mint a 2080TI és 699 dollár lesz az ára
    A 3070es még mindig gyorsabb lesz a 2080TI-nál 499es áron.

    nvidia
    Utoljára szerkesztette: repvez, 2020.09.01. 18:43:37
  • leonforce
    #34719
    Sorry!!! Beneztem: update managerrel frissitettem es az a stabil verzio(a vasarlasi oldalon csak az esett le, h 2.5.6 kell hozza a beta mar nem jutott el az agyamig) Mea culpa!
  • leonforce
    #34718
    Nyilvan.. A legujabb beta van fenn(2perce telepitettem).. Hogyan tovabb?(ED-nel azt irja, h module managerbol elerheto.., Nevada es Normadia kivetelevel semmi nincs nekem, mert a tobbi fenn van) ;)
    Utoljára szerkesztette: leonforce, 2020.08.31. 14:41:58
  • LeonSilver
    #34717
    Fizetős és egyelőre csak a bétában érhető el.
  • leonforce
    #34716
    Akkor segits pls! Hogy installaltad?! Mert nekem a bazarban/module manager/ nincs ott(ehhez nem annyira ertek)..
    Utoljára szerkesztette: leonforce, 2020.08.31. 14:15:17
  • sakkay
    #34715
    Annyira mint a többi, szerintem nagyon faxa!
  • leonforce
    #34714
    Koszi a valaszt! RAM-ot mindenkeppen boviteni akartam igy is, az F16-nal barmilyen jatek beallitasnal felmerul a problema.. Az atlag FPs-sel semmi problemam, csak egy fel ora jatekido utan elkezd szaggatni a 16-osnal(nem veszes, csak idegesito kis akadozasok).. es utana egy orokkevalosag, mire ki tudok lepni a kuldetesbol, es az egsz jatekbol is..
  • gantus68
    #34713
    1. Érdemes elsőre letörölni a modult, majd újra felrakni, és/vagy javítani a dcs-t, ha csak egy géppel van gond.

    2. A ram-od egyértelműen kevés a komplex map-okhoz, min.24, de inkább 32 kell a folyamatos futtatáshoz. Ennek minden modulra igaznak kell(ene) lennie. Ram-ot mindenképpen bővíts, ha tudsz.
    3. Vga ramod is kevés, min. 8 kell, próbáld meg levenni a részletességet a minimumra, ha megjavul, akkor kifutottál a 6gb-ból. Utána tudsz találni egy megfelelő beállítást, vagy vga csere.

    4. Az általad leírt jelenséget okozhatja throttling is, mind cpu, mind gpu oldalon! Ráadásul ED fóruma tele van az usb eszközök által okozott laggokról és egyéb okokról:Game Performance
    Utoljára szerkesztette: gantus68, 2020.08.30. 10:12:17
  • leonforce
    #34712
    Eppen ideje, mert a felhok kritikan aluliak a DCS-ben(ami nem lenne akkora problem, ha labdajatek lenne es nem repules..).. Meg az FS9-ben is nagysagrendekkel szebbek voltak..
  • leonforce
    #34711
    Szevasztok! Kis "teljesitmeny" kerdes F16-hoz(mert csak annal tapasztalom, minden mas tipusnal no problem), de altalanos kerdes is egyben: perzsa mapnal allandoan beszaggat, ugy, h a global/altalanos FPS magas,idonkent, foleg a repido fuggvenyeben egyre gyakrabban szaggat be 0,5-1-2 sec-re(a max 6sec kifagyas volt), mikor repulni kezdek meg semmi, de aztan(kb. fel ora) elindul a szaggatosdi, plane, ha nezeteket valtogatok), mire visszaerek a kiindulo repterre eleg gyakori(igaz tele vannak pakolva a repterek mindenfele geppel, legvedelemmel, biszbasszal), de csak a 16-osnal jon elo a problema.. A kerdes az az, hogy ez RAM(16GB), vagy VRAM(1060,6GB) problema e? Ha pl szerzek 32GB uberallat RAM-okat, akkor javulhat e a helyzet? Mi okozhatja?
    Utoljára szerkesztette: leonforce, 2020.08.30. 09:41:35
  • leonforce
    #34710
    Ennek orulok.. :) Mennyire bugos?
  • LeonSilver
    #34709
  • sakkay
    #34708
    Köszönöm!
  • LeonSilver
    #34707
    https://archive.codeplex.com/?p=wkeydisabler#
  • LeonSilver
    #34706
    Nem tudom, de ez tuti: https://pcworld.hu/szoftver/hogyan-tiltsd-le-a-windows-gombot-154966.html
  • bunny
    #34705
    win10-en is megy vajh?
  • repvez
    #34704


    DCS felhők egész pofásak , eléggé megfogja dobni a látványt a mostani pamacsok helyett.
  • LeonSilver
    #34703
    https://hvg.hu/tudomany/20080324_windows_gomb_letiltasa
  • molnibalage83
    #34702
    Pattintsad ki a helyéről. Így nincs mit megnyomni.
  • sakkay
    #34701
    Hogyan lehet letiltani a win gombot a billentyűzeten? Lehetőleg minél egyszerűbben:))
  • LeonSilver
    #34700
    Szerintem is! És nem kell túl sokat kalapálni rajta. A sebességen kellene egy kicsit javítani, bár még VR-ben sem vészes.
    Reggel csapattam egy kicsit a Harrierrel, földközelben - eszméletlen a látvány és az érzés!!!
  • sakkay
    #34699
    Nagyon komolyan mondom-messze a legjobb map.
  • LeonSilver
    #34698
    Ugye?!
  • sakkay
    #34697
    Szerintem messze a legjobb mind közül..
  • beci43
    #34696
    Hát én is csak próbaképpen szedtem le, de megy a levesbe.

    bunny: minden map megy, mindegy honnan szállok fel.Mondjuk a Balaton, meg Budapest qrvajó!
  • LeonSilver
    #34695
    Kinek hogy tetszik a szír map? Nekem baromira tetszik. Ha kicsit kalapálnak a sebességen fergeteges map lesz, ahol a helikopteresek tobzódni fognak :) Qrva jók a völgyek, marha jó a nagy házak között ezerrel szambázni! Mondjuk nekem kicsit túl steril a környezet... lehetnének félig lerombolt települések, égő bizbaszok, stb...
  • LeonSilver
    #34694
    Tudom. A démont még a w10 előtt használtam, csak mondtam, hogy én még azért is csengettem.
  • bunny
    #34693
    Dt-t minek használod? A win10 alapból tudja mountolni az iso-kat mindenféle extra nélkül.
  • LeonSilver
    #34692
    Kössz a tippet, de... :) Én már nagyon kevés játékkal játszom, ezek pedig jogtÉszták ;) Windóz is, office is. Még a hülye Daemon toolsért is csengettem némi zsetont. Egyrészt én sem szeretném, ha vatikáni valutával fizetne a főnököm, másrészt meg így nincs qródás :D
    Persze például a fotóboltot nem vettem meg, mert azért kicsit sokallom, hogy egy évben talán kétszer-háromszor használom és fizessek érte egy talicska zsetont. A gimpet meg meg jkellene szokni és újra kellene tanulni, ahhoz meg már semmi humorzatom.
  • bunny
    #34691
    Azzal az a baj (így látatlanban) hogy a lényeg, a dinamikusan letöltött műholdas táj szerintem nem megy benne, hiszen blokkolod a tűzfalon. Meg aztán akinek tényleg 300ft-ot se ér meg ...
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2020.08.23. 08:18:51
  • beci43
    #34690
    A virágbolti fent van az nCore-on, lehúzhatod Papa.Nálam fel van telepítve, nem rossz, de annyival nem jobb mint a DCS, ahogy beharangozták.A felhők és az időjárási viszonyok viszont tényleg profi módon vannak implementálva.
  • LeonSilver
    #34689
    Talán ha lesz már benne VR, akkor kipróbálom.. ;)
  • PhantomAss
    #34688
    +1
    Én is megvárom a vr-t, egyelőre elég sok a bug is benne.
  • bunny
    #34687
    Nem kell megvenni, első hónap 300ft game pass-szal kipróbálhatod.
  • repvez
    #34686
    én majd csak akkor ha már lesz benne VR támogatás meg nekem is meglesz minden hozzá. ,mert azért ugy már nem lehet rossz bejárni a világot, körülnézni arra amerre szeretne az ember.