36816
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Klusi86
    #34766
    Ez is az opentracket használja, mármint a számítógépen. Az inputját adja az androidos program. Bővebben a videóban:
  • molnibalage83
    #34765
    A videó alapján egy csoda a TIR-hez képest, ahol kellene a hülye izék és ennek ellenére is állandóan elmozog a közepéről vagy szélső esetben visszaforgatva a fejemet azt se tudja mi van és lehet centerelni.

    Bár a teló, ha jól értem akkor valahogy fejmagasságba kell tenni a monitorra, amit meg speciel pont nem tudok megoldani sehogy...
  • LeonSilver
    #34764
    Király
  • repvez
    #34763
    A facetrack noir nak is van már telefonos alkalmazása ingyen .
    vagy az eredti program is frissult, az is ugyan ugy eszköz nélkül használható
  • LeonSilver
    #34762
    Nem tudom.. ki kelllene próbálni. Erősen hajlok, hogy kicsengetem azt a 10 dodót. Nem tudom az árakat, de gyanítom kevesebb, mint egy mozijegy.. Ha nem vagy nem csak a szelfi kamerát tudja használni, hanem a fő kamerákat is, akkor szerintem működhet kevesebb fénynél is.
  • VO101Tom
    #34761
    Facetrack hasonló volt, de az csak akkor működött jól, ha a szobában elég erős fény volt, hogy lássa a kis fejmozdulatokat is. Ha ez a mobilos kamerával működik sötétben is, akkor tényleg jó lehet.
  • LeonSilver
    #34760
    Nézd meg, olvasd el az értékeléseket. Elég beszédes..
  • LeonSilver
    #34759
    Azért ez elég szép előrelépés a többihez képest. Hogy miért? 10$-ért kapsz egy oylan szoftvert, amihez semm imás nbem kell, csak a telefonod vagy egy tablet. Nem kell a fejedre rakni valami gps-es szart, amit még ráadásul neked kell össze rakni, nem kell a fejhallgatóra applikálni egy ledes bizbaszt..
  • repvez
    #34758
    Megint feltalaljak a spanyol viaszt? Trackir alternatívák voltak már régebben is. Ez mitől jobb mint az eddigiek?
    Sok köztük ingyenes is. Opentrack, facetrack noir. Vagy csak az Edtracker amihez még kamera sem kell és van már vezeteknelkuli verziója is, igaz hogy nem teljes 6dof,de a mintavetelezes eléggé magas és nem befolyásolja a környezeti fényviszonyok
  • bunny
    #34757
    Ötletes. Amilyen erős telefonok vannak, lazán megoldják a számolást.

    https://www.polygon.com/2020/9/8/21427871/smoothtrack-head-tracking-microsoft-flight-simulator-track-ir
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2020.09.09. 08:27:41
  • GaBika6
    #34756
  • repvez
    #34755

    valaki csak kínjában :P
    Utoljára szerkesztette: repvez, 2020.09.04. 21:13:43
  • Razor18
    #34754
    Bammeg, ez olyan, mint a Macskajaj: minél többször nézed, annál inkább besírsz a röhögéstől...
  • LeonSilver
    #34753
    Mondjuk ezt a gépet IS elbírnám viselni a DCS-ben...

  • repvez
    #34752
  • bunny
    #34751
    Na jó, de ez nem default lesz gondolom, viszont ez meg arra vonatkozik. Meg lesz egy G3 ezekkel vagy G2.1 vagy G2pro stb.
    De állítólag erről már volt szó, hogy a teszt példányok nem végleges optikával mentek ki, hát nem tudom. Mindegy, én nem kezdtem árulni a reverb-et, csak érdekesség. Karácsonyra talán megjelenik, azt tuti nem fogják kihagyni.
  • repvez
    #34750
    Lehet valóság alapja, mert láttam egy videót, hogy készül egy másik verzió is a g2 ból amiben lesz szemkovetes és lesz egy plusz kamera az orr előtt ami a száj mozgást figyeli így tud olyan érzelmet megjeleniteni a karakter arcán ahogy épp a viseloje teszi.
  • PhantomAss
    #34749
    Bullshit kb, szerintem csak el vannak havazva és nem tudják tartani a határidőt. Vagy kiderült vmi mint tavaly és dolgoznak a hibán.
    Ez tipikusan egy olyan hír amit nem lehet ellenőrizni, viszont a megrendelőket megnyugtatja hogy érdemes várni mert még jobb lesz a cucc.
    Én majd egy összehasonlító tesztre várok a mostani és az új reverb kapcsán, hogy tényleg láthatóan jobb lett-e a kijelző vagy csak placebo. Ha tényleg jobb lesz akkor elgondolkodom a cserén én is.
  • bunny
    #34748
    HP has informed us that the Reverb G2 is currently being equipped with new, improved lenses in the production process. This upgrade will further increase the quality of the product, but according to HP it is accompanied by a slight delay in the initial delivery to all dealers. Based on the new availability date communicated to us by HP, we expect order to be shipped by the end of October.

    Új lencse, hmmm ... hát pedig a G2 eleve újat kapott, ez mégújabb? Most akkor az mégse volt jó? Ki tudja ezeknél ...
  • bunny
    #34747
    Ja, én nem tipródom ezen, soha nem veszek aranyáron cuccokat inkább várok picit.
    Más. Október végére tolódik a reverb G2, szóval még ne kezdjétek árulni a "régit" :)
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2020.09.02. 17:52:34
  • LeonSilver
    #34746
    Nem értek Veled egyet :p Bukó? Miért? Mit buksz? Pénzt? Nem befektetésnek veszi az ember a VGA-t, nem beszélve arról, hogy használtad ergo (valószínűleg) kellemes perceket okozott, amíg birtokoltad. Nem buktál rajta, inkább nyertél - fogd fel így ;)
  • LeonSilver
    #34745
    Tudod mit mondok? Egy jó darabig hiánycikk lesz a 3090.. ;)
  • LeonSilver
    #34744
    Az Nvidia új zászlóshajójának szánja az RTX 3090-et, de gondolt azokra is, akik nem akarnak 450 ezer forintot kifizetni egy GPU-ra.
  • PhantomAss
    #34743
    Én is azt vennék, csak annak még híre sincs. Kiváncsi leszek a speckóra és az árra ha bejelentik.
    A 1080ti már nagyon sír hogy adjam el :)
    A 3080 is brutális lesz (persze megvárom a teszteket), csak az a 10gb memória elég kevéske ennyiért.
  • LeonSilver
    #34742
    Úgyis az volt a problémám, hogy a pasziánsz kicsit szaggatott... ezzel majd nem fog. ;)
  • molnibalage83
    #34741
    Ezek a nyitó árak voltak anno?
  • Solt
    #34740
    Az nem biztos, hogy Ti lesz a neve, de, hogy lesz kártya a 3080 és a 3090 között arra nagy összegben mernék fogadni. Bevett gyakorlat az NV-nél, hogy legalább kétszer eladja az adott GPU széria csúcs kártyáját. Például jött a GTX980 550 USD-ért, aztán a Titan X 1000 USD-ért, majd pár hónap múlva a 980Ti 650 USD-ért, de a Titan X tempójával. Igazából az lep meg, hogy most erről a lehúzásról lemondtak.
  • beci43
    #34739
    De lesz Ti, ahogy Papa írta jövő év elején. Hagyják kifutni a 80/70 szériát, pláne hogy jön a karácsony, jól megszedik magukat, aztán újra megfejik a nagyérdeműt, 'merhát kő az újdonság!
  • VO101Tom
    #34738
    Ugye hogy ugye? 3080? Kell a francnak :D
  • bunny
    #34737
    Ja, azonos teljesítmény jobb megfogalmazás lett volna.
  • Palinko
    #34736
    Egyáltalán nem biztos hogy lesz Ti. Mert a 3090 a Titan RTX örököse, tavaly behozták a superozást, lehet hogy átállnak erre a super tagra innentől és a titant teljesen kivezetik. Az előző generációkor is a legerősebb kártyáikat mutatták be és akkor már launchkor volt titan a 1080-nál jött később.
  • Palinko
    #34735
    Pedig egyszerő már 2 generáció óta nem emeltek jelentősen ram mennyiséget sőt a 1080Ti-n több is volt mint a mostani 10-es a 3080-on, pár év és kihoznak olyan játékokat amik majd a vram-ot kezdik zabálni, nagy polygonszám, nagy textúra gyorsan meg fog telni az és akkor rektelik majd azzal a húzással az összes addig kiadott alacsony vRAM-os kártyát... Persze nem idén se jövőre fog ez megtörténni, de 4-5 év múlva simán amikorra nem biztos hogy olyan elavult roncsok lesznek a mai 3080-ok, mint ahogy még manapság se rossz egy 980 számítási teljesítményben, viszont a vRAM korlát miatt már el sem fog indulni ezen a kártyákon és vedd meg az aktuális csilli villi modelleket.
  • repvez
    #34734
    az azonos kategória zavart meg, mert ugye a 2080ti és a 3070 nem egy kategória. mig az elöbbi az egy zászlóshajó volt a szériájába mig a másik a belépő szint.
  • bunny
    #34733
    Ezért mondom, hogy azonos kategória árának a fele, kétharmada. Tehát ha $500 az új, akkor 250-350 amit max ér a 2080ti. Ami azért egy nagyon nagy bukó.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2020.09.01. 22:45:45
  • Solt
    #34732
    Azért várjuk meg a teszteket, hogy valóban nyers erőben jobbak-e ennyivel, vagy bele van csempészve az eredménybe a sugárkövetés vagy a DLSS.

    Egyébként majd február környéken 850 USD-ért a 3080Ti lesz a jó vétel 3090 közeli teljesítménnyel! ;)
  • sakkay
    #34731
    Én csak azt a 8gb ramot nem értem...
  • repvez
    #34730
    normális esetben igy van, de most egy 1200 dolláros kártya teljesitményét megkapod 500ért akkor annál többért sehogy sem lehet eladni majd.a 2080ti-t
  • bunny
    #34729
    Azonos kategória nettó ár 2/3 - 1/2 kb amit érni fognak. Iszonyat bukó lesz (már most is) eladni. Én se fogok sokat kapni a 1080ti-ért, nade 150-ért vettem mégse fél millás kártya.
  • repvez
    #34728
    most lehet majd ezekután bevásárolni olcson 2080ti bol. aki megteheti az vált majd róla és eladja, meg a raktáron ezek után beragadnak majd,mert a kutya sem fogja megvenni ha olcsobban erősebb VGA-t vehet.
  • bunny
    #34727
    3080-as elég instant get kategóriának tűnik, ram elég, sebesség a 2080ti felett, ár jól hangzik de azért majd megnézzük mire itthon polcra kerül ...
    Mondjuk a 2070super = 1080ti szerintem kicsit alulméri a 1080ti-t de mindegy.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2020.09.01. 21:47:15