36814
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • repvez
    #34804
  • LeonSilver
    #34803
    És szívják...
  • whiteskull
    #34802
    Hát ahogy hallottam. már két doboz nem jön ki belőle. :))
  • LeonSilver
    #34801
    3000 forint bakker... nem cigizek, de gyanítom egy-két doboz cigaretta.
    Én inkább azt kérdezem, hogy éssss... mikó?? Mert tele a pöcölöm a képekkel, videókkal :)
    A qrva Kiowa is.... meg szeretném VÁSÁROLNI!!! ;)
  • Capt Baloo
    #34800
    Igen, valóban felháborító, hogy 10 év után el mernek kérni 10 dollárt, és nem ingyen pofozgatják és fejlesztgetik a szoftvert, amit amúgy 3 990-ért lehetett megvenni a Tescoban :D
    De amúgy nem, nem húznak le senkit, nem kell megvenni. Párhuzamosan marad az eredeti A-10 is, használható továbbra is, sőt, ingyen kap néhány upgradet, pl. új kabint, javított FM-et. HA és AMENNYIBEN igényt tartasz az új dolgokra, mint kipattintott sisakcélzó, LJDAM, APKWS, Laser Maverick stb. akkor kőkeményen elkérik egy Mekis nagymenü árát érte. Persze megértem a felháborodást, én is megvettem a COD4-et anno, és szemeteknek van pofája pénzt kérni utána pár évente minden újabb kiadásért. :D
  • Caterpillar
    #34799
    Nem nagyon vagy okos megint, ugye?
  • repvez
    #34798
    Szóval akkor szikerül nekik a 2. vagy 3. rókabört is lehuzni róla?
  • Capt Baloo
    #34797
    10 dollár lesz az A-10 upgrade
  • LeonSilver
    #34796
    Nemigazán.. :/ Igazából helyem nem nagyon van, ahová rakjam :D Pedig nem kicsi eza maszek "asztal"..
  • LeonSilver
    #34795
    Ezeket.
    Ha az A-10C-t használod és a kapcsolóknak az a funkciója, ami, akkor oké.
    De ha mást akarsz rájuk tenni, akkor elég szar helyen vannak.
  • whiteskull
    #34794
    Ezek szerint megjött amit meséltél. Kitapogatva nem jó? :)
  • Razor18
    #34793
    Melyiket négyet tartod nehézkesnek?
  • LeonSilver
    #34792
    Ugye elég sokan warthogot használunk már. Tök fasza, hogy replika, meg minden, de qrva kevés rajta a gomb, kapcsoló és a bizbasz.
    Egy kicsit jobb, ha a saját szoftverében felprogramozod, de ha csak a DCS-ben, akkor bizony kevés. És van 4 kapcsoló, aminek a használata (ha nem az eredeti funkciót használod rajta), akkor eléggé nehézkes.
    Én csináltattam egy külön kapcsoló bizbaszt, ami tök király lenne, de a VR miatt gyakorlatilag használhatatlan, itt porosodik a polcon.
  • whiteskull
    #34791
    Ilyen gond nincs vele. Szép nagy(meg bazi nehéz), van bőven üres hely rajta.
  • repvez
    #34790
    mondjuk igy első ránézésre nekem, már az az érzésem, hogy too much, annyi gomb van, hogy ahogy a faszi is mondjam nincs helye az ujjaknak pihentetni , hogy ne attol félj, hogy valamelyiket megynomod, meg ennyi gombot megjegyezni, hogy mi mire való eltart egy ideig.

    minden esetre nem tünik rossznak
  • whiteskull
    #34789
    Nekem ilyen van. Egyszerűen imádom. Bár az első programozásával több napot töltöttem el. :)))
  • repvez
    #34788
  • repvez
    #34787
  • Frenky
    #34786


    DCS HUNAF
  • Frenky
    #34785
    Börgönd Repülőnap 2020 P-51D Mustang


    P-51D Mustang Louisiana Kid
  • LeonSilver
    #34784
    Az egész szír map fergeteges, komolyan!
  • molnibalage83
    #34783
    A völgy az valami piszok jól néz ki. Tiszta mach loop.
  • gantus68
    #34782
    Ezért használunk valamilyen headtracker megoldást, esetleg a hat switch-et tudod még használni nézelődésre.
  • Gascan #34781
    kozben en is eszrevettem... de ha kattingatosra kapcsolok akkor a kamerat nem tudom az egerrel forgatni :)
  • gantus68
    #34780
    TF-51D kattintós az ingyenes gépek közül. SU-25T és FC3 (fizetős) nem. Az összes többi fizetős igen. Érdemes megvárni egy akciót, mert a régebbi modulokat 50%-al leárazzák általában.
    Utoljára szerkesztette: gantus68, 2020.09.13. 07:37:45
  • LeonSilver
    #34779
  • Gascan #34778
    koszi
  • whiteskull
    #34777
    Teljesen jó! :)
  • LeonSilver
    #34776
    Csináltam magamnak egy kis szkint, mert éppen ráértem. És tudom, nincs ilyen, de lesz*rom.. ;)

  • repvez
    #34775
    sehogy, az ingyenes dcs worldben lévő gépek nem kattinthatós kabinnal rendelkeznek csak. ahhoz valamelyik plusz modult kell megvenned,
  • Gascan #34774
    sziasztok... letoltottem az ingyenes verziot steamrol. A SUval probalkozom, hogy lehet ugy a kabinban kattingatni egerrel mint pl. a microsoft simulatorban ... ALT+Cvel ha valtok akkor a kamera nem mozog es kattingatni se nagyon lehet
  • repvez
    #34773
  • gantus68
    #34772
    Aláírom. Nekem is be van állítva egy center a joy-ra és egy samu s3-ast használok, aminek jobb a giro-ja, mint bármelyik kínai. Edtracker-nél sajnos már csak a diy rendelhető.

    IR ledes tracker-el sokat szenvedtem a világos háttér miatt, ez teljesen megszűnt azóta, hogy telót használok, immár két éve. Nekem bejött.
  • repvez
    #34771
    A telefonban lévő Giro nem a legpontosabb és folyamatosan elmaszik a kiindulási pontról. De ezen az elven működik az Edtracker amihez az alkatrészt kb 1000 Ft-ért megveheted alirol 5 vezetéket meg sztem bárki be tud forrasztani és márcsak a programot kell ratolteni.
    Ezért írtam, hogy újra fel akarják találni a spanyol viaszt,, mert mások is ugyan ilyen elvek alapján működnek és mindegyiknek ugyan az a baja.
    A legtöbb ilyen mindig elmaszik a center pontból vagy elveszti a jelet. Abban is biztos vagyok, hogy ez a 10 dolláros is ugyan igy lenne.

    A legpontosabb és a legkisebb gonddal az Edtracker jár. Ott nincs gond a fényekkel nem nehéz nem nagy van vezeteknelkuli verziója nem kell keresni neki jó helyet a head set meg amúgy is ott van ahol kell
    Utoljára szerkesztette: repvez, 2020.09.09. 18:34:09
  • gantus68
    #34770
    Ez teljesen ingyen van, ha van egy giroscope-os telód:

    headtrack smartphone
    Utoljára szerkesztette: gantus68, 2020.09.09. 18:00:31
  • Klusi86
    #34769
    Megvettem androidra béta program keretében 1600Ft-ért. A kompenzációs gombok még hiányoznak az androidos kezelő felületről. A telefont én egy kis állványra raktam a monitor alatt így elfér . Kicsit a késleltetésen még dolgozni kell, mentem vele egy gyors küldetést Il-2-ben. A hirtelen hátranézéseknél éreztem egy kis döccenést, de ezt lehet opentrack állítgatásával, lehet finomítani. Eddig is opentracket használtam csak pseye + ir led kombóval, és minden beállítást úgy hagytam ahogy volt, kivéve az inputot változtattam meg. A tűzfalhoz sem kellett manuálisan hozzáadni, ha megváltoztatod a bemenetet "UDP over network"-re akkor indítás után a windows auto dobja, hogy hozzá adod-e a tűzfalhoz. Ez 3 percet sem vett igénybe. Próbáld ki, ha nem tetszik, akkor ha 2 órán belül törlöd a telefonról az app-ot a google visszatéríti az árát. Viszont ami még tetszett, hogy le lehet kapcsolni a telefon kijelzőjét, és akkor egy kis szürke lámpát jelző ikon marad csak a kijelző alján, ez pl super amoled kijelzőnél igen csak jól jön, mert spórol a naftával. Lehetne mondani, hogy rakjam töltőre a telefont közben, de hardverigényes feladat alatt én olyat nem szoktam csinálni, nem rongálom az akksit
    Utoljára szerkesztette: Klusi86, 2020.09.09. 17:11:56
  • ToMy_
    #34768
    Ahonnét a teló kamerája látja a fejét. Az app UI-ján van csomó kompenzációs gomb, amivel korrigálni tud. Konkrétan az elején úgy fogta a kezében, mintha szelfizne, és úgy is ment, szóval kb. bárhogy és bárhová rakható, ahonnét a kamera normális minőségben látja a fejet.
  • molnibalage83
    #34767
    Csak azt nem látom, hogy a telóját hova és hogyan teszi...
  • Klusi86
    #34766
    Ez is az opentracket használja, mármint a számítógépen. Az inputját adja az androidos program. Bővebben a videóban:
  • molnibalage83
    #34765
    A videó alapján egy csoda a TIR-hez képest, ahol kellene a hülye izék és ennek ellenére is állandóan elmozog a közepéről vagy szélső esetben visszaforgatva a fejemet azt se tudja mi van és lehet centerelni.

    Bár a teló, ha jól értem akkor valahogy fejmagasságba kell tenni a monitorra, amit meg speciel pont nem tudok megoldani sehogy...