36900
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • LeonSilver
    #16403
    Természetesen :)
  • i robot
    #16402
    Ha helizel megfordítod a gázkarok irányát? (Úgy értem ha húzod magad felé akkor adod rá a kakaót.)
  • LeonSilver
    #16401
    Működik. Én mondjuk mindig úgy állítom be, hogy tökminusz.. :) A kollektív karral nem fasza ha birkózni kell :)
  • i robot
    #16400
    Akko öröm és bódottág!
    A gézkar nehézségét állító tekerő működik? Sokan panaszkodnak miatta, hogy nem jó, vagy egy idő után veszít az erejéből.
  • Reaper
    #16399
    Már nem azért, de a videóban Wags pont azt ecseteli, hogy nem terveznek sem MiG-25, sem pedig MiG-31 modult belátható időn belül...
  • LeonSilver
    #16398
    Arra én is. Viszont azért kivitelezésre semmivel sem rosszabb, mint egy x52. Azok meg azért elműködgetnek néhány évig. nem beszélve arról, hogy garos.
  • Papa01 #16397
    Ne légy már ilyen ünneprontó/rosszmájú... :)
  • Paladin
    #16396
    Arra leszek kíváncsi, fél év múlva is működni fog-e :)
  • sirpalee
    #16395
    A hüvelykujjnál lévő gomb a CMS rendszer vezérlője. De jah, az nagy érvágás, hogy nem 5 irányú mint a warthogon vagy x-65-ön...
  • LeonSilver
    #16394
    Az első benyomás:

    - nem rossz, de azért jelentősen túl van árazva :)

    - qrva gagyisztikus műanyagok vannak a cuccon

    - a botot jeti-kezű emberekre szabták - nem véletlenül fakkolt az egyik srác a tecsődön. A felső HAT kapcsolót kényelmetlenül lehet csak birizgálni

    - a joyon a hüvelykujjnál van egy nyomógomb, ami ha HAT lenne, mint az x-65f-en, az nagyon nagy királyság lenne (tökéletes lenne trimmelni)

    - hatalmas ötlet ez a cserélhető rugó izé - mindenki a saját kedve szerint állítgathatja

    - nagyon finoman lehet repkedni
  • Papa01 #16393
  • repvez
    #16392
    Képet élménybeszámolót, első benyomásokat kérünk róla, sztem Te vagy az első akinek ilyen van a körünkben.
  • LeonSilver
    #16391
    Aha :) És tényleg qrva nagy! A gázkar viszont nagyon fasza. Finoman lehet mozgatni. Helikufferhoz pont jóó
  • Papa01 #16390

    Naaa megjött a cucc? :-) Gratulálok!:-)
  • LeonSilver
    #16389
    Nekem egy, immár 15-16 éves egyedi tervezésű számítógép-asztalom van.
    A világért le nem cserélném, nagyon jól sikerült darab. A kihízható billentyűtartó is egyedi, viszont ez a rinocérosz akkora, hogy ezt kénytelen leszek újratervezni és legyártatni. Eccccerűen nem férek el..
  • sakkay
    #16388
    Srácok segítség kellene-Gabi biztosan tudja, de már rég volt itt-szóval annak idején felraktam Gabi módját, és észrevettem, hogy néha előjött egy grafikai anomália, ami igencsak recegést okozott(egy tűz folyamatosan égett és robbant, a közelébe iszonyat szaggatás volt.
    Gabi ajánlotta, hogy töröljek pár mappát-talán a psx mappákat. Meg is oldotta. Most viszont vissza akarom rakni a robbanás effektet, de nem tudom hová másoljam be ezeket a psx akármiket, ráadásul nem is biztos , hogy ezek voltak. Valaki?
  • molnibalage83
    #16387
    Ha a MiG-25 és veszik a fáradságot, akkor a MiG-25BM és RBT is érdekes lehet. A baj az, hogy az altípusok modellezése is sanszosan majdnem annyi idő, mint egy új gépé.

    A Cyborg Evo-n pontosan azt tapasztalom amit írsz.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.08.11. 13:28:44
  • Borisz80
    #16386
    Egy MiG-25 érdekes lenne.
    De az orosz és amcsi oldalra is egy-egy multirole gépet semmi sem űberel.

    Saitek.
    3-4 éve van, de még mindig makulátlan állapotban.
    Javasolt az x-52-t használat után letakarni valami porvédővel. Én paraszt módon egy tesco szatyrot mindig ráhúzok miután végeztem. A rászálló por valami gusztustalanul rárohad a gumis bevonatokra. Nekem a blackwidow joyom van lerohadva - az is gumis bevonatú-, mert sose takartam le.
    Utoljára szerkesztette: Borisz80, 2015.08.11. 13:24:32
  • whiteskull
    #16385
    Nos igen. Hamar meg lehet győzni. :)
  • repvez
    #16384
    vagy ha egy eleve olyan méretü és formájú anyagot ragasztasz a karra ami pont befedi
  • Hecker007
    #16383
    A ragasztó ha kicsit is megolvad csúszkálni fog a szalag ide-oda mindent összeragasztózva, a bandázs a legjobb megoldás ahogy Leon is írta.
  • LeonSilver
    #16382
    De az szar!! Elég hamar eldobja magát azon a szigszalagon a ragasztóanyag :)
  • whiteskull
    #16381
    Ugyanerre gondoltam én is.
    Bár lehet, hogy először ilyen szövetes alapú szigetelőszalaggal próbálkozom, mert az vékonyabb. :)
  • LeonSilver
    #16380
    Minden maradt a régi Papa. i5-3450, 16GB DDR3 meg egy nVidia GTX 760
  • Papa01 #16379
    Na jó, de azért nyomkodás szempontjából nem lehet összehasonlítani az A-10-est a Pfalz-al.. :))
    @Leon: Szép lassan összeáll a géped. Tényleg, milyen VGA, CPU van/lesz benne?
  • LeonSilver
    #16378
    Azért mondom, hogy szerintem a bandázs lesz a jó megoldás.
  • LeonSilver
    #16377
    :D Ja, lehet :D



    Szerintem szimplán hanyagság volt.
  • Hecker007
    #16376
    Én próbáltam anno így járt Logitech kormányt megmosni, de csak rosszabb lett, ultrás vízzel kezdtem, végül denaturált szesszel próbáltam, de nem hatott semmi, egy-két napig jó volt aztán ragadósabb lett mint volt.
  • i robot
    #16375
    UUUUU ez nem jól hangzik. Lehet a sors kímélni akar attól a Saitek csodától!
    ( Párom névnapomra megrendelte a vaddisznót szombat 08.08 este, ma délben DPD már le is rakta a melóban az arcom elé. )
  • macleody
    #16374
    Megpróbálom lemosni valamivel, aztán meglátom milyen lesz.
  • LeonSilver
    #16373
    Ja. Whiteskull kollégának is ilyen lett.
    Valami bandázzsal be kellene tekerni, nem? Például amit a bringások használnak.
  • LeonSilver
    #16372
    A péniszt... INNEN rendeltem meg 4.-én reggel. Délelőtt jött a visszaigazoló e-mail, amiben pénteki várható szállítás szerepelt. Egy buxxxa fel is hívott telefonon. Hogy rendeltem és küldik. Pénteken nekem dolgom volt, a fiam itthon ült - joy sehol. Mondom szombat munkanap, talán akkor jön. Nem jött. Ma dél körül elkapott a harctéri ideg - felhívtam őket.
    Azt mondja nekem egy fasz(i), hogy hát húúú... egy kis csúszás volt, de már úton van a cucc, holnap (kedden) érkezik.

    Erre délután 18:06-kor kapok egy értesítést az MPL-től, hogy csomagot adtak fel nekem és holnap kézbesítik.

    Hát én meg írtam ezeknek, hogy elmennek a bánatos picsába! Ha ma nem telefonálok, akkor fel sem adják a csomagot vagy mi a fax?
    És ha valami technikai malőr történt, akkor az nem alap náluk, hogy értesítik a vevőt, hogy csúszni fog a szállítás?!

    Komolyan mondom az agyam megáll ezeken a fasz cégeken.
  • macleody
    #16371
    Bakker, olyan rég repültem, hogy elért a gumi az X52 gázkarján. Ragad mint a sz...
  • VO101Tom
    #16370
    Én azt a CloD-ra mondtam De ez a többire is igaz, DCS, Falcon vagy CloD után ezek az egyszerűsített controls-os gépek nagyon játéknak tűnnek, akkor is ha amúgy az FM rendben lenne. Ha egyszer megszokod, hogy a pilótáskodás a szimulátorban sem csak a bot ráncigálásból áll, nem tudsz visszaszokni az egybites vezérlésre :)
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2015.08.10. 19:58:58
  • Papa01 #16369
    Oks, akkor majd dcs-zünk! :) Leon, úgy legyen! :) Megjött már a joy-od?
  • LeonSilver
    #16368
    plusz egy Harrier
  • sakkay
    #16367
    Szép leszállás volt!
    Maaaarha erősek ezek a kerekek!!
  • sakkay
    #16366
    Papa sajnos nem. Heli van csak. Néha A-10, de a BOS-t sem repültem fél éve. Csak a patcheket nézem meg. Egyszer itt valaki-talán Tom-mondta, hogy a DCS után minden olyan arcade-nak tűnik. Igaza van. Hiányzik a nyomkodás
  • sure
    #16365
    MiG-15 Kuznyecovra szállás, érdekes felfedezéssel egybekötve: a gép a vízbű veszi ki a zokszigént levegőben feltölti magát üzemanyaggal. Ez a valóságban repülőmérnöki Nobel-díjat érne, ennél a kalandnál viszont pont a minél könnyebb géppel leszállás üres tökökre volt a cél, így kellett egy "leszívás" Gudaután.



    A hasraszállás után futó kiengedés, wheelie bonus, kölcsönös ejakuláció egy arra tévedt Su-33-mal.

    Utoljára szerkesztette: sure, 2015.08.10. 17:21:48
  • molnibalage83
    #16364
    Ezek volnának a második körös gépek. A Tornado modellezése talán könnyebb, mint az F-111F-é, csak számomra Vark az egy ikon.

    Az A-6 azért jó választás, mert van belőle A-6A (Vietnám) és PGM képességes A-6E TRAM, no meg Navy...! Persze célszerűbb a TRAM Változat modellezése.

    A Szu-22-őt azért nem váltasztottam be, mert igen hasonló avionikája van a Szu-25 alap változatához, tehát annyira nagy újdonság nem lenne. A Szu-24M-en viszont van lézeres célmegjelölő, van TFR, MAWS, stb.