36900
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Papa01 #16443
    Az szép! Az A-10C-vel?
  • molnibalage83
    #16442
    Nem. Nem tervezem.
  • repvez
    #16441
    win10et tettél fel?
  • molnibalage83
    #16440
    45-60 FPS-t tudott az A-10 gyakorláson. Ez már játszható szint. Ha eljön az új DCS, akkor megtanulok szerintem repülni legalább az F-15C-vel. A csapásmérést első körben hanyagolnám...
  • Papa01 #16439
    Gratula! :)
  • beci43
    #16438
    Tudom,hogy nem egyezik,ezzel csak azt akartam ecsetelni,hogy a régebbi op.rendszerre írt driverrel is működik.
  • molnibalage83
    #16437
    Na, megvan az új vas. Kíváncsi vagyok, hogy ez mit tud majd. :)
  • Cancri55
    #16436
    Szerintem nem egyezik az x52 és az X55 driver, éppen ezért nincs jelentősége annak, hogy nálad éppen működik.
  • beci43
    #16435
    Nálam pl. az X52-eshez simán jó a Win7/8 driver.
  • Ati810
    #16434
    Azt tette fel, csak pont az a baj, hogy gondolom ha frissen telepített Win10-re rakja fel, akkor nem működik normálisan. Ellenben ha Win7-re telepíti, s onnan frissít Win10-re akkor esetleg menni fog (gondolom nálam ezért működik).
  • Ati810
    #16433
    OFF
    Ha valakit érdekel a Star Citizen, akkor ezen a linken belépés után meg kell adni a GAMESCOM2015 kódot, s aug. 17-ig ki lehet próbálni az összes hajót az Arena Commander módban.
    Akit érdekel idejében kezdjen hozzá a letöltéshez, mert 25GB.
    END OFF
  • VO101Tom
    #16432
    Hali. Próbáld ki, hogy a W7-hez szánt drivert teszed fel. Hátha...
  • beci43
    #16431
    Írjál a Saitek fórumba,hogy jó lenne ha kompatibilis drivert készítenének.Már 30 millióan tértek át rá.Ez persze a hivatalos,a virágboltiról nem beszélve.Amúgy meg nem szokták elkapkodni,Win 8-ra is majd fél év után jött driver...
  • Ati810
    #16430
    Akkor valószínű tényleg a driver okozza a hibát. Azért ha gondolod átküldhetem a profilt, hátha amikor nem neked kell beállítani, hanem egy készet használsz, akkor nem rendetlenkedik (persze kell egy e-mail ).
  • LeonSilver
    #16429
    Nem :) Megnéztem win7 alatt. A következőképen működik ott, ami tök természetes:
    - ha lenyomod az adott billentyűt a joyon és nyomva tartod, akkor az ugyan úgy működik, mint billentyűzeten - tehát elkezdi szépen, folyamatosan írni a W-ket (hogy a videós példánál maradjunk). Ha felengeded a joyon a gombot, akkor pedig így egy szép, szürke W-t, ezzel jelezvén, hogy felengedted. win7 alatt ez szépen így is működik.
    Egyébként arra gondoltam én is, hogy te valószínűleg frissítetted a win7-et és talán azért jó. Nálam tiszta telepítésű a w10..
  • Ati810
    #16428
    Akkor lehet, hogy tényleg a driver a rossz, nekem meg csak azért megy, mert még Win7-re raktam fel. Bár azt azért meg fogom nézni, hogy a profilerben ha nyomva tartok egy gombot, akkor nekem is így szaggat-e, mert tegnap csak játékon belül néztem meg és ott jónak tűnt.
    Bár lehet, hogy hülyeséget mondok, mert már rég állítottam be, de amúgy nem lehet, hogy csak azért szaggat így, mert nem így kéne beállítani? Csak azért kérdem, mert ahogy a videód alapján beállítottad, úgy azt hiszem azt csinálja, hogy lenyomja-felengedi, lenyomja-felengedi a gombot, de ha jól emlékszek, akkor be lehet állítani, hogy amikor lenyomod a gombot, akkor egyszer mutatja pl. neked vastagon a W-t, majd a többi mind halvány W, mindaddig, amíg el nem engeded a gombot (azaz, egyszer benyomódik a gomb, s addig "nyomva marad" amíg el nem engeded). Azt hiszem pl. így kell a gépágyúkat beállítani, mert ott se lenyomják-felengedik a tüzelőgombot, hanem egyszer benyomják, s amíg el nem engedik, addig lő.
    Ha küldesz privátban egy e-mail címet, akkor elküldöm a profilom, s ott azt hiszem van pár gomb, ami úgy van beállítva, ahogy fentebb elmondtam, s akkor megnézheted (hacsak addig én nem teszem meg), hogy úgy nem szaggat-e.
  • LeonSilver
    #16427
    Nem, nem banális :) Amúgy én nem próbáltam, megteszem majd de nem hinném, hogy ilyen egyszerű lenne a megoldás.
    A Saitek szerint is w10 driver és szoftver kell majd.
  • PhantomAss
    #16426
    tudom banális, de esetleg w7 kompatibils módban futtatni nem próbáltad? Nálam szokott segíteni néha ha bekapcsolom a kompatibilitást...
  • LeonSilver
    #16425
    Ahogy olvasom EDe fórumon, másnak is vannak problémái w10 alatt.
    "Saitek replied to my ticket, and with no surprise we'll have to wait for the W10 driver and software"

    Viszont lehet, hogy EZT kipróbálom.
  • LeonSilver
    #16424
    Ja. A gombot a joyon nem nyomogattam, nyomva tartottam és ezt teszi...
  • LeonSilver
    #16423
    Ezen látszik, hogy miről beszélek. Asszem.. :)

  • LeonSilver
    #16422
    Neeem. A joy maga tökéletesen működik. DCS-ben is ha nem programozottan használom hanem a DCS-ben rendelem a joy kapcsolóit és bizgentyűit az adott funkcióhoz.

    Viszont ha win10 alatt programozni akarom, akkor nem fasza. Maga a szoftver.
    Mondjuk a joyon lévő "C" gombhoz programozom a "W"-t, mint wheel brake-et, akkor a W-t olyan szaggatottan "nyomja" le.
    Kicsit zavarosnak tűnik :D de talán érted mi a gáz. Win7 alatt fasza, ott nincs baj.
    Egyébként win10 alá telepítéskor valami kompatibilitási katyvaszt ki is írt, csak épp nem foglalkoztam vele.

    Elküldheted a profilt :) köszi. Tanulmányozom :D


    A lényeg amúgy, hogy valami szoftveres hiba lesz itt
    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2015.08.12. 20:36:12
  • Ati810
    #16421
    Nos, megnéztem, s az UH-1H profil, melyet még pár hónapja csináltam, még mindig működik. Ha gondolod átküldhetem.
    Amúgy a joyhoz adott profil készítőben nem tudod beállítani a joyt (Nem, vagy rosszul érzékeli?), vagy ott beállítod és a játékban nem jó?
  • Ati810
    #16420
    Ha lesz egy kis időm megnézem én is, hogy működik-e, mert Win10 frissítés óta még nem repültem.
  • LeonSilver
    #16419
    A linket köszi! Átnézem, hátha van valami ötlet.
  • LeonSilver
    #16418
    A problémám az, hogy win10 alatt nem működik tökéletesen.
    Most próbáltam win7 alatt, ott jó.
  • Ati810
    #16417
    Nekem is tavaly Karácsony óta van X-55-öm, s valóban talán a legnehezebb az egészben a beállítás, de csak rá kell jönni a program trükkjeire. Amit linkeltél videó, ott tényleg sok mindent elmondanak, de esetleg megnézheted ezt az oldalt is, hátha ez alapján könnyebb lesz beállítani.
    Ha gondolod küldhetek egy UH-1H profilt (már ha megvan neked), s megnézheted hogyan vannak ott beállítva a dolgok, vagy esetleg tesztelheted, hogy tényleg nem a Win10 kavar-e be.
  • priluki
    #16416
    nagyon vicces gyerek vagy
  • Cancri55
    #16415
    Itt egy TUTORIAL
  • priluki
    #16414
    hi,melyik gombal tudok kiszállni a repülőből? "nem a katapult.." ha jól tudom ki is lehet szállni?!
  • Lysandus
    #16413
    Én erre leszek kíváncsi:

    StarVR

    210 fokos horizontális és 130 fokos vertikális látómező. Ezzel már a periferiális látást is le fogják fedni jórészt. Azaz vízszintesen teljesen a 210 fokkal, függőlegesen még nem. Nem is tudom utóbbi mennyi lehet, de valamivel több, mint 130 fok.
  • Nesuten
    #16412
    kíváncsi vagyok mikor jön ki a DCS mobilra
  • Nesuten
    #16411
    Sziasztok erről a VR -ről mi a véleményetek ??

    Samsung VR SM-R320
    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2015.08.12. 12:24:50
  • LeonSilver
    #16410
    Hát izé... nagyon fasza a cucc, de a programozása egy rémálom. Egyelőre nem is működik úgy, ahogy szeretném...
    Megvizuálom majd win7 alatt is de nem hiszem, hogy a w10-el lenne a probléma.

    Van egy viszonylag jó vidijó de nem nyújt segítséget mindenben.
  • sirpalee
    #16409
    Meg mindig all az 1.5 szeptember?
  • sakkay
    #16408
    Nem röhög. Így törtem el kis híján a 3 karos saitekemet!
    De tényleg..
  • molnibalage83
    #16407
    Azt mondtam, hogy emlegették. Semmi többet. Odaírtam, hogy beletekertem. Minden perből meghalgattam pár szót, és igazán ezt leszámítva meg az 1.5 szeptembert és Albát semmi érdemleges nem tűnt fel így nekem.
  • i robot
    #16406
    Most próbáltam, de nekem nem megy. Hozzá kell szoknom, soha nem volt még hotas-om.
  • i robot
    #16405

  • repvez
    #16404
    és a széklábához kötve függölegesen :P