36900
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • molnibalage83
    #16483
    Akkor nem értem a problémát. Előrehajolva olvasható a műszer.
  • Caterpillar
    #16482
    Dehogynem, már a DK2 is tudta....
  • molnibalage83
    #16481
    Az OCR-nél nem lehet majd előrehajolni, mint TIR-rel?
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.08.17. 21:25:35
  • Borisz80
    #16480
    Csatlakozok. Ez a 1200x1080 felbontás a DCS-hez a műszerek olvasásához gyér lesz.
  • Solt
    #16479
    A végleges verziót, azt ami a videóban van?
  • sirpalee
    #16478
    Öhm, a srác kissé túloz. A felbontás még mindig nem elég... Kéne ide a 4k.

    (pont múlt héten próbáltam ki én is élőben... DK2 után érezhetően jobb, de még mindig nem eléggé)
    Utoljára szerkesztette: sirpalee, 2015.08.17. 20:35:37
  • repvez
    #16477
    igy már elég jól hangzik, hogy 2 kijelzős, ezzel egy csomo gondot megoldottak sztem mint az egy kijelző megfelezésével lett volna.
    Az aspect ratio okozta torzulásra gondolok illetve a szemenkénti nagyobb felbontás és látotér.Meg talán igy könnyebb a régebbi játékokat is rávenni a futtatásra ha 2 ,16:9-es képarányú képet kell futtatni, mintha 8: 9 es képaránnyal ami nem támogatott .

    A szemüveg nélküli használhatatlanságot azért még mindig fájó pontnak érzem :(
  • Solt
    #16476
  • rabbiddgog
    #16475
    sziasztpok nagyon kiráj ez a játék nagyon jó!!4
  • sakkay
    #16474
    Szerintetek ez jó?SSD
    Itt rengeteget vásároltam már, ismerem őket.
    Utoljára szerkesztette: sakkay, 2015.08.17. 19:16:15
  • sakkay
    #16473
    Mostanában megint. Még a kamovot is...reménykedem, hogy jönnek a fák!
  • croatianus
    #16472
    Az új cseszlovák sisakdiszpléj.
    (ISRIS-es bevándorlóknak fejlesztették - a zöld kapukon át lehet eljutni Magyarországra.)
  • zoltang
    #16471

    "This is a Twitch capture I did today while testing a gate navigation mission for the DCS: L-39 Albatros module. This video is using DCS World 1.5 and the L-39C while using flight control and engine debug streaming data."

    A "kapu küldetés" elemei... :)
  • gsg16
    #16470
    mik azok a zöld négyzetek?az egyik androidos repülős játékban láttam ilyesmit...
  • zoltang
    #16469
  • Solt
    #16468
    Mindenkit lehet, engem ne! : D
  • Papa01 #16467
    Inkább RoF és Szu-25/25T ment... :) A Ka-50-est próbáltam, jobbnak éreztem. Te sokat nyomod?
  • sakkay
    #16466
    Oté samsung. Lehet még a héten megveszem. Majd mindenkit zaklatni fogok, a dcs megmentése miatt
  • Solt
    #16465
    Samsung 850 EVO, vagy PRO. ;)
  • sakkay
    #16464
    Ok. Ja tényleg..és hogyan megy a helizés Papa az új joy-al?
    Utoljára szerkesztette: sakkay, 2015.08.16. 20:05:43
  • Papa01 #16463
    Szerintem, az ember bármilyen HW kb ugyanazt kapja a ugyanazért a pénzért(néhány kivételtől eltekintve). És mindegyik gyártónál kifoghatsz egy rossz példányt. Olyan ez mint az orvos/tanár... biztos találsz olyat aki szidja, h mennyire rossz, meg olyat is, aki esküszik rá... :) Én a helyedben a garidőt nézném.
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2015.08.16. 19:38:43
  • sakkay
    #16462
    Csak létezzenek már azok a fák.
  • sakkay
    #16461
    Nem akarok 2 év múlva cserélni..
  • Papa01 #16460
    Olyan sokat?

    Nekem ez van: SAMSUNG 120GB SATA3 2.5" 840 EVO MZ-7TE120BW, de a 840 Evo sorozat lassulási problémáiról sokat lehetett olvasni. Mondjuk nekem nem tűnt fel, annyira meg nem érdekelt, hogy teszt programokkal bíbelődjek...
  • GaBika6
    #16459
  • sakkay
    #16458
    Milyen ssd érdemes venni? Mire figyeljek? Ja és 256 akarok venni.
  • LeonSilver
    #16457
    Pedig nálam is megy faszán az SP
  • molnibalage83
    #16456
    Az FPS kijelzést sem kapcsolja be valamiért. Az alt-tab után nem az asztalt akartam venni. Szimplán csekkolni akartam, hogy mekkora és sikerült-e a felvétel. Aztán néztem, mikor láttam, hogy az istennek sem kelt életre a Shadowplay.
  • Hecker007
    #16455
    Van teljesen csöndes gép csak drága és nem egyszerű összerakni

    Falcon topikban olvastam, hogy gondod van a ShadowPlayel, Alt+Tab-olásnál érdemes megállítani vagy ha az asztalt is fel akarod venni ilyenkor akkor be kell kapcsolni hogy azt is vegye, felvételt és fpst ki lehet íratni.
  • molnibalage83
    #16454
    Teljesen csendes gép nincs. Egyébként mikor terhelem akkor sem pörög fel hála istennek még ebben a kánikulában sem. Ettől függetlenül minek járassam.
  • Caterpillar
    #16453
    Milyen gépet vettél te, hogy a gépednek idle hangja van? :O
  • molnibalage83
    #16452
    Persze. Csak én szeretem a csendet, úgyhogy nem teszem. Nem 2004-et írjuk és 0-1 Mbit sávszélt, amikor ez volt a divat. Csak a magyar netpiac egy vicc sajnos.
  • sirpalee
    #16451
    off

    éjszakára bekapcslva hagyni a gépet?

    on
  • molnibalage83
    #16450
    OFF

    Sajnos az albérletben amit örököltem a netkapcsolat egy vicc. Papíron 10Mbit, ami sokszor jó, ha a fele éppen. Olyat tapasztalok, amit máshol 7-8 éve nem. Ha éppen gyorsan jön le valami vagy töltök fel, akkor lényegében alig tudok netezni olyan vékony a sávszél. Az előző albérletben tényleg nem érdekelt, de most egyszerre egy dolgot tudok kb. csinálni netemmel sajnos.

    ON

    Köszi a tanácsot.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.08.15. 20:05:46
  • Caterpillar
    #16449
    Kérdésedre, hardverapro.hu talán jobb megoldás...

    A második felére meg nem értem, 2015-ben 3-4 giga max 30 perc, az azért annyira nem nagy fájdalom talán. Nyilván ha a DCS frissül akkor a mögötte lévő modulok is frissülnek, a modulok nem statikus valamik....
  • Droughert
    #16448
    Hardverapró
  • molnibalage83
    #16447
    OFF

    Ti hol hirdetnétek meg a régi konfigot eladásra? A Vateránál van értelmesebb ötlet?

    ON

    Az viszont "kellemes" meglepetés volt, hogy megint szedhettem le az összes modult, mert a DCS verzió váltás megint elavulttá tette őket. Nincs lehetőség olyan DCS változat letöltésére, ami nem azzal kezdi, hogy leszed megint vagy 3-4GB-ot?
  • molnibalage83
    #16446
    Eszméletlen videó.
  • Sidewinder
    #16445
    A forgószárnylapát élete a helikopteren. Dányádi Balázs Kamov Ka-26 pilóta videója.Aki nem szeret várakozni, az tekerje 1:30-ig :)


  • molnibalage83
    #16444
    Aham.