36900
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • sakkay
    #16523
    Ezért van fent nálam még mindig a total c. Ott biztosan mutat mindent ha engedélyezem.
  • macleody
    #16522
    Engedélyezve van, de akkor sincs. Mondjuk nem a c-n van a ts, de attól még lennie kellene. De mindegy, nem akarom babrálni, csak érdekes.
  • sakkay
    #16521
    Engedélyezd a rejtett file-okat, és meglátod. Szóval oda rakja a dolgokat a kis ravasz.
  • sakkay
    #16520
    Nagyon köszi, így megoldódott! Ott volt.
    Most már csak a dcs kell, hogy megadja magát
  • macleody
    #16519
    Nekem nincs ilyen mappám.
  • VO101Tom
    #16518
    Hali. Privátban elküldtem a puma ts adatait, ha szükség lenne rá.
    Egyébként a C:\Users\-név-\AppData\Roaming\TS3Client alatt vannak a ts3 fájljai.
  • sakkay
    #16517
    Na ezt átmásoltam-nem jó. Betöltöttem az elmentett lua file-ot úgysem jó. Valakinek ötlet? 4 gép van pöpecre belőve...ha ezt újra kellene raknom az lenne vagy 2 nap
  • sakkay
    #16516
    Sajnos így nem jó. Előtte a friss ts-el csinálsz valamit?
  • sakkay
    #16515
    Köszi srácok!!
    Valamit frissít nekem most a dcs. Pedig ma raktam fel!
    250 mega
    Utoljára szerkesztette: sakkay, 2015.08.20. 14:07:05
  • asw27
    #16514
    sajátgép->felhasználók->xy->mentett játékok->DCS->config->input(itt van a gépenkénti beállítás tárolva)
  • macleody
    #16513
    Nézegettem én is, valószínűleg a config mappában lehetnek a cuccok. De próbáld meg úgy, ahogy Hecker007 kollega írja, biztos ami biztos :)
  • Hecker007
    #16512
    Egyszerűen az egész ts mappát másold át, nekem úgy megmaradt eddig minden.
  • sakkay
    #16511
    A ts-t nézegetem, de semmi olyan nincsen, hogy profil, vagy ehhez hasonló. Hová menti a könyvjelzőket nem tudod?
  • sakkay
    #16510
    Köszi! Közben megtaláltam...úgy kerestem, hogy trackir, aztán rájöttem, hogy natural..
  • macleody
    #16509
    TrackIR a C:\Program Files (x86)\NaturalPoint\TrackIR5\Profiles-ben kell lennie.
  • sakkay
    #16508
    Végül is még megvan a régi "C" fizikailag is, de akárhogyan nézegetem, nem találok külön file-okat gépenként. Na éppen most akartam formázni, de akkor amíg ez nem oldódik meg megtartom. Azt esetleg tudjátok, hogy a ts és a track ir mentéseket hol, és milyen néven találom?
  • repvez
    #16507
    én is igy tudom, mivel a beállitást is ugy kellett megcsinálni gépenként, igy gondolom a profilok is külön vannak,de még nekem sem kellett uratelepitenem igy nem biztos.
  • sakkay
    #16506
    Ha ez így van akkor ezt nagyon elbaxtam! Valaki mondja, hogy nem... kérlek!!
  • macleody
    #16505
    Nekem úgy rémlik, hogy mikor én mentegettem a beállításokat - mondjuk annak már több mint egy éve - akkor minden géphez külön el kellett menteni, és aztán gépenként betölteni.
  • sakkay
    #16504
    Megvan az új ssd. Sokkal gyorsabb a rendszer. Viszont a bill. kiosztás nem működik DCS-nél. Szóval, hogy is kell ezt? Csináltam egy mentést tegnap-lua kiterjesztés vagy mi-azon van gondolom minden gépem beállítása. Betöltöm a dcs-t, belépek a controlsba, kiválasztom, hogy betöltés és kész..kellene, hogy legyen. De persze nem működik. Vagy én baxom el?
  • Solt
    #16503
    Burzsuj!!! :D

    Na majd úgyis menni fog a promóció ezerrel, kipróbálom majd valahol, bár ahogy ismerem magam, úgyis megveszem! :)
  • VO101Tom
    #16502
    Á clodos fórumokat rendszeresen telesírják a retina displayes moniotorral repkedők, hogy nem látják a messzi kontaktokat, még a nyomjelző is "olyan hamar eltűnik". First world problem
  • VO101Tom
    #16501
    Én is 27-est használok (IPS, led-es 1920x1080), sokkal jobban szeretem, mint a régi 22 colosat. Egy-egy pixelt azon is láttuk (még szép, clodban az 1 pixeles kontaktot időben észrevenni a legfontosabb ), ahogy itt is, csak itt sokkal nagyobb a kép.
  • sirpalee
    #16500
    Fogalmam sincs, az én 27es monitorjaim 1440p-sek. :P Érzésre talán mintha 900p-t néztem volna 27-en, esetleg 720p-t. Érezhetően pixeles volt a kép.

    Mondjuk én anno megvettem az első retinás macbook szériát (2880x1800 15 colon), és azóta ha nem retinás laptop kerül elém, akkor már húzom a szám. Szóval lehet csak hozzá vagyok szokva a jóvilághoz.
  • Solt
    #16499
    Szerintem sem, csak van aki arra is azt mondja, hogy elviselhetetlen! :)
  • PhantomAss
    #16498
    nana, az nem gáz :)
    a 24" képest semmi különbséget nem látok, pedig fél éve használom a 27"-est
    persze nem vagyok vájtszemű, lehet van aki észreveszi..
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2015.08.18. 19:46:12
  • Solt
    #16497
    Hmmm... ennyire gáz a felbontás? Viszonyításképpen mint mondjuk az 1080p 27"-n? :)
  • Papa01 #16496
    Szerintem ez is fontos lehet: :)
    #16341
  • sakkay
    #16495
    Köszi.Pendrive..azt nem tudom elbaxni. Talán.
  • VO101Tom
    #16494
    Elvileg úgy, hogy bemész a controlsba, bármelyik sort kijelölöd, akkor aktív lesz jobb felül a mentés. A lényeg, hogy olyan helyre mentsd el, ahonnan könnyű visszaszedni.
  • sakkay
    #16493
    Srácok holnap újra rakom a dcs-t.(ssd érkezik)Mit is kell elmenteni, hogy megmaradjon a key konfig? Steamos a verzióm....marhára izguloksírnék egy negyed órát ha elbaxnék valamit
  • Borisz80
    #16492
    Régi amcsi air combat maneuvering oktatófilm
  • sirpalee
    #16491
    Ezzel a demóval :



    AMD standjánál lehetett kipróbálni siggraphon, egy fury x-en futott a cucc. Demózták az új liquid vr megoldásukat, ami egy általános sdk vr cuccokhoz, plusz kow latency hozzáférést kapsz a kijelzőhöz.

    Egész jól ment, míg nem értél fel a tetejére, ott érezhetően leesett az FPS 40-50-re. A motion sickness kb teljesen megszűnt (én eléggé érzékeny voltam rá régi DK-knál), csak az a fránya felbontás....
  • 2Pete
    #16490
    Azért azt is illik hozzátenni, hogy a DCS vr megoldása kifejezetten gyengére sikerült. Indokolatlanul kicsi a felbontás, szvsz., többet is ki lehetne hozni belőle. Próbáld ki a Flyinside-ot az fsx-hez, annak az 1 db. fejlesztője megoldotta hogy most szinte az FSX nyújtja a legjobb VR játékélményt. (persze azért a hardware nyújtotta lehetőségekhez képest) Az F14X hudja pedig elég jól olvasható.
  • VO101Tom
    #16489
    Ha neked minden alkalommal a műszerfalhoz kellene hajolnod, amikor a HUD-ot vagy az MFD-ket olvasni akarod, az már régen rossz.
  • VO101Tom
    #16488
    ???
    Az 1200x1080 az nem 16:9-es képarány. 1920x1080 lenne az. Az OR ezzel a konfiggal majdnem szabályos négyzet lesz, 1:1.1-es (vagy mondhatjuk 9:8-nak is kb) aránnyal.
  • PhantomAss
    #16487
    Kéne, viszont nincs pc (normális áron) amivel azt meghajtsd. Az a felbontás még a jövő zenéje.
    A dk2-vel a légi harc eléggé élvezhetetlen volt, pl. egy f 18-ból csak annyit láttam hogy egy fekete pixel az, pedig ott volt az orrom előtt Azt sem tudtam kivenni merre fordul.
    Annál azért jobb lesz ez a változat remélem.

    Amúgy tudja valaki hol lehetne ezt a változatot kipróbálni?

    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2015.08.18. 08:57:17
  • Solt
    #16486
    És mivel? Demoval, vagy játékkal? Mesélj már! :)
  • Borisz80
    #16485
    Az a gond hogy alapból, a fej természetes állásában nem lehet leolvasni. Olyan mintha gyengén látó lenne a DCS pilóta :D
    Persze közelebb lehet majd hajolni, a DK2-vel is közelebb lehetett hajolni hogy már az orrod karistolja a műszert.
    Na most majd légiharcban, manőverezés közben, ahol csak egy pillanatra le kellene pillantani a műszerre majd vissza a célra -ami amúgy is gyéren látható, pláne ha a felbontás még rá is tesz egy lapáttal-, majd mindig le és előre görnyedek -megfejelem a virtuális műszerfalat- hogy le tudjam olvasni az adott műszert, pl a magasságot?
    Nem, nincs a gépen HUD. ;)

    Amúgy hajrá Oculus! A DK2-höz képest hatalmas ugrás már ez a felbontás! Mindenképp beszerzek egyet!
  • sirpalee
    #16484
    Igen, ezt a verziot.