36815
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • PhantomAss
    #34847
    Nálam egyik ismerősöm szemüveggel próbálta a Reverbet, vigyázni kell amikor felrakod a fejedre de utána nem volt vele gondja. Simán elfért alatta a szemüvege.
  • whiteskull
    #34846
    Fogalmam sincs. Nekem csak olvasáshoz kell szemüveg VR-rel nem volt még gondom. Bár azért egy 2-3 órás menet le tud fárasztani rendesen. :)
  • whiteskull
    #34845
    Nálam is króm megy.
  • LeonSilver
    #34844
    Fájerfoksz - itt sincs probélma.
  • LeonSilver
    #34843
    Én krómot használok, semmi problémát nem tapasztalok..
  • Papa01 #34842
    Szemüvegesek tudják használni ezeket az eszközöket? Régebben egy OR CV2-est próbáltam ki, nagyon tetszett, de sajna azóta sokat romlott a szemem és szemüveg nélkül lassan a monitort se látom.. :D.

    Már most én is nyomom a ctrl+c-t.. írok a modiknak, hátha.
  • whiteskull
    #34841
    Szia Peti!

    Köszi a kérdésed, egyre jobban vagyunk mindig. :)))
    Igen, tavaly nyáron sikerült egyet szerezni. A baj csak az vele, hogy azóta láttam egy Reverb-et is, és sajnos kell egy olyan. De már megvárom a 2-est. :)

    Bakker külön szövegszerkesztőben kellett megírnom, mert megint elveszett amit írtam.
  • Papa01 #34840
    Szia Zsolti! Rég beszéltünk hogy vagy? :) Van már VR cuccod? :)
  • Capt Baloo
    #34839
    És akkor folytatás:

    Állítás: "az A10 is ugyan ugy hivhatnánk EA-nak, mert még mindig nincs meg benne minden"
    Valóság: nem, az A10 8+ éve gyakorlatilag feature complete, minor javítások, upgradek érkeztek hozzá, illetve most, 10 év után egy grafikai és fm javítás ingyen. Az A-10CII meg egy későbbi szoftververziós, korszerűbb gépet modellez.

    Állítás: "mert akkor mindenképp le lesz ugatva az ember, mindegy,"
    Valóság: szerintem 3an vagytok itt, akiknek valaha neki lett ugorva, és csak akkor amikor valótlanságot állítotok, ok nélkül gúnyolódtok, vagy olyan irreális elvárásokat támasztotok, ami józan paraszti ésszel végiggondolva nagyon is racionális okok miatt nincs a DCSben, vagy pedog fejlesztés alatt van. Ja és mindhármótok bevalottan nem is DCS-zik.

    "Mond meg, hogy kell megadni a látszatát annak, hogy tudjam miről beszélek,"
    Például ha 3 kijavítás után legalább negyedszerre meg tudod számolni a DCS A-10 verziók számát +/- 10%os eltéréssel, vagy nem kevered össze egy 10 hónapja megjelent, EA gép intial release előtti updatejeit, egy 10 éves modul upgradejével.

    " minden olyan dolgot amit beirtam az EDE oldláról szedtem információ, nem én kreáltam. a semmiből"
    Csak hogy ide már valahogy tévesen érkeztek meg, és a következtetések, amiket levonsz belőle, pláne nem helyesek.

    "Akkor elmondhatnátok, hogy mik azok a részek amikkel szemben lehet különvéleménye az embernek"
    Bármivel szemben lehet különvéleményed. Ha valami olyasmit támadsz amit nem is használsz, tárgyi tévedésekkel és nyilvánvaló félreértelmezésekkel tele, akkor viszont nyilván fogod kapni az ívet, nem csak itt, máshol is.

    "Nem láttam a topic leirásban, hogy csak akkor szólhatok hozzá vagy akkor lehet véleményem ha átmentem egy általatok elfogadott teszten és be kell mutatni a replapot "
    Senki nem mondta, hogy ne szólj hozzá. Én is bármikor hozzá tudok szólni bármelyik focis fórumban bármihez, más kérdés, hogy okos dolog e úgy, hogy megnézek évente 5 meccset, labdába meg 10 éve nem rúgtam. Ha hülyeséget beszélek akkor ki fognak javítani, és hát mondjuk úgy, hogy ahhoz képest az én itteni stílusom baráti kézfogásnak számítana. Itt konkrétan az történt, hogy hozzászóltál, és hiába kaptál tényszerű választ, vitted tovább a rókabőr vonalat.
  • whiteskull
    #34838
    Szia! Tegnap nekem is szarakodott rendesen. Amúgy én is behúzom amint kijön. :)))
  • Capt Baloo
    #34837
    Az egész kommentcunami úgy indult, hogy én beposztoltam, hogy a várakozásokkal ellentétben mindössze 10 dollár lesz az A-10C II upgrade, mire te közölted, hogy idézem (ctrl-c):

    "Szóval akkor szikerül nekik a 2. vagy 3. rókabört is lehuzni róla?".

    Egyáltalán nem habzó szájjal kaptál rá választ, közepesen erős iróniával jeleztem, hogy nem, nem a sokadik bőr lehúzásáról van szó, senki nem kényszerít semmire, és a meglévő gépedhez is kapsz upgradet ingyen, továbbá lesz egy nagyobb csomag is elérhető, amit bagóért megvehetsz, ha akarsz (tudnám, hogy ebből hol hiányzott a tárgyilagos ellenérv). Innen kezdted tovább tolni a biciklit a zsákutcán, 1 hsz-be olyan nyilvánvaló és tényszerű tévedéseket zsúfolva bele, minthogy:

    - "5 féle A-10 van" (nem, nincs)

    - "de csak a 5. verzió kapja meg az új 3d külsőt és belsőt." (nem, az eredeti A-10C is megkapja az új kabint, sőt tulajdonképp már hónapok óta megvan hozzá, és szintén megkapja a javított flightmodellt),

    - belekevered a témába az FC3-as A-10A-t is, csak tudnám miért, semmi köze a többi A-10-hez, teljesen más színvonal, ár, stb.

    - valamint felróttad ED-nek, hogy "illetve miért nem kapja meg mind az előző 2 modul a külső javításokat, ha nincs különbség köztük." (Azért, mert pl. az A-10A máshogy nézett ki, és mégis miért várod el egy fejlesztőtől, hogy ennyi év távlatából ingyen adjon bármit is.)

    Cutter elég szépen felsorolta neked ezen tévedéseket, és próbálta értésedre adni, hogy nem, nem vagy képben a témával, hiszen saját magad bizonyítottad írásban, hogy nem érted és nem is látod át a koncepciót. De ezt sem tudtad elfogadni, toltad tovább a témát, ami valahol ott csúcsosodott ki, hogy párhuzamba állítottad egy még EA modulhoz érkező újabb feature-öket egy 10 éves, már régen nem beta modul fizetős upgradejével, minden kétséget kizáróan bizonyítva, hogy tényleg nem érted az egészet:

    "majd az F16C is kap egy F16C II vagy F16Wild weasel modult, csak mert kap földi radart meg HARM rakétát?"

    Erre válaszul ismét elég tárgyilagosan leírtam, hogy hol tévedsz, és hogy simán üzleti szempontból miért lehetetlen az amit akarsz, hogy miért teljesen érthetetlen 10 dolláron (vagy akkor legyen 20 pörögni), miközben amúgy az original befektetésért cserébe 10 éve kapod a fejlesztéseket a programhoz, amire ennek következtében már rá se nagyon lehet ismerni, és főleg, hogy senki nem kényszerít semmire, de ha tenné is, azzal is csak teljesen szépen beleilleszkedne az iparágba, ahol bizony ezek a szemét fejlesztők időnként új dolgokat adnak ki, és pénzt is kérnek érne, még ha a játék címe ugyan úgy is kezdődik.
    Én neked egy szóval sem említettem a BMS-t, és egy szóval sem mondtam, hogy párhuzamot vontál volna vele, a BMS-re vonatkozó rész teljesen egészében Daninak volt címezve. Te a DCS:A-10CII fizetős upgrade, meg az F-16-hoz érkező, a sima release verzióhoz ígért funkciók közé vontál párhuzamot, ami nyilvánvaló marhaság.

    És akkor most mindezek után jössz, és közlöd, hogy mi csak személyeskedünk veled, és nem kaptál tényszerű válaszokat a meglátásaidra, mindezt egy olyan hszben, ami megint tele van tényszerű tévedésekkel, meg nyilvánvaló ferdítésekkel. De akkor nézzük:

    Állítás: "ugy látszik, hogy nem olvassátok el amit irok vagy csak azokat a részeket ragadjátok ki amibe bele tudtok kötni."
    Valóság: De igen, elolvassuk, tényszerűen elmondtuk hol tévedsz, és jeleztük, hogy a között amit te mondasz meg a valóság között akkora a különbség hogy zongorázni lehetne.

    Kérdés: "Kiváncsi lettem volna mi lett volna a kifogás ha azt irom, hogy heti több órákat játszom vele és akkor is ezt a vélemmyényt irom ?" Válasz: Pont ez a lényeg. Ha heti több órát játszanál vele, akkor nem írnál ilyeneket, mint amiket, mert lehet értenéd a koncepciót.

    Állítás: "Erre ti semmilyen ellenérvet az általános közhelyek puffogtatásán kivül nem irtatok."
    Valóság:
    - "Felrovod, hogy 5 féle variáció van, de nem értem miről beszélsz pontosan. Lesz egy A-10A egy A-10C és egy A-10C II ez 3."
    - "Az sem igaz, hogy csak az A-10C II kapja meg az új dolgokat, az A-10A és az A-10C is megkapják a Flight Model módosításokat"
    - "FC3-as klikkelhető kabinra azt mondták, hogy a kabinbelső 90%-a nem lenne klikkelhető, és nagyon látványos lenne, hogy alig pár dolog használható egy full fidelity kabinhoz képest. Nem a klikkelhető kabin technológia hiányzik mögüle, hanem az, hogy ~25 gombot kapcsolgathatsz az egész gépben."
    - "Ha nem akarod, nem kell. Akkor repkedsz tovább egy korábbi A-10 verziót modellező modullal" És tudnék még másolgatni ide de minek, itt van minden még ezen az oldalon.

    Állítás: "DE az meg sem fordul a fejetekben , hogy ezeket a kritikákat nem azért irom, mert nem ismerem el azokat a dolgokat amiket beletesznek a játékba és csak a fikázás véget, hanem mert szeretném ha jobb lenne és a közösség is egybe maradjon ne aprózódjon szét feleslegesen ."
    Csakhogy: Attól, hogy ebben a fórumban valaki, aki nem is használja a progit, leír valamit, attól nem lesz jobb a játék, ez semmilyen formában nem járul hozzá a jobbá tételéhez. Pláne, hogy ráadásul olyan dolgokat írsz le, amik tényszerűen nem igazak. A közösség meg sok helyen máshol egyben van, csak innen léptek le sokan, pont azért, mert elegük lett a dcs-t nem használó emberek fogalmatlan fikázásából.

    Állítás: "A DCS összes modulja valami csodálatos modon tovább tudott működni a külöbözö verzió váltások között, de valahogy a BS-nek ezt nem sikerült megugrani, és ujra ki kellett addni a teljes modult BS2 néven"
    Csakhogy: a BS1 meg a DCS WORLD előtti időkből származik. A DCS WORLD a BS2-vel érkezett. Ebbe belekötni olyan, mintha az activisiont basztatnád a COD:MW2 miatt, csak mert volt egy COD:MW1 is. Azon túl nem veszed észre, hogy a szoftverfejlesztés nem charity event, vannak üzleti realitások is, amiken nem lehet átlépni, lévén a programozó is pénzért dolgozik. Ugyan úgy elegánsan átlépsz a fölött, hogy aki megvette a BS1-et az olcsóért upgradelhetett 2-re, és 9 éve használhatja ezért a pénzért azt a szimet, ami 3 generációt fejlődött csak grafikában.

    Állítás: "de ezek után egy kis extra upraddel ujra kiadják BS3"
    Csakhogy: 2011-ben jött ki a BS2. Az 9 éve volt. Mire kijön lesz 10 vagy 11. Teljesen irreális elvárás bármilyen fejlesztőtől 10 év után ingyen upgradet, feature-t várni. A COD:MW1-hez se fogsz ilyet kapni, illetve de: Remasterednek hívják, pénzbe kerül, és nem 10 dollárba. Attól még, hogy egy meglévő típushoz 10 évvel később kijön egy fejlesztés pénzért, azt bőrlehúzásnak venni, hát mit mondjak....

    Állítás: "igy ugyan az a modul majd lesz 2 féle verzióban az egyiknek szarabb lesz a kinézete és kevesebb fegyvere lesz mig a másik a fullos."
    Valóság: igen így van. És? Ingyen kéne fejleszteniük azt, amit 2011-ben megvettél? Senki nem kényszerít semmire, ha kell az új, fizess érte. Ha nem, használhatod a régit, amúgy azzal is sokkal jobb most a játék, mint 9 éve, és ezért egy fillért se kérnek. Az új 5-ös bömöst se adják oda neked azért, mert egyszer volt egy E34-ed.

    Állítás: "Most az A10C-nél is lesz egy alap verziója meg egy fullos 2 modulba csomagolva"
    Valóság: nem, lesz egy A-10C meg egy A-10CII. Mindkettő szépen néz ki kívülről is, belülről is, a II-höz lesz pár többlet képesség, gyakorlatilag egy későbbi A-10 verzió modellezése lesz.

    Állítás: "És valahogy a külsös studiők is ingyen tudják fejleszteni évek múltán is ugyan azt a modult, sokszor szinte teljesen ujragyártva (lsd:min21),"
    Csakhogy: egyik modul sincs annyi idős mint az A-10C, a MiG-21 a kiadó/fejlesztő belharcai miatt botrányosan el volt hanyagolva, amit most kap, az sok tekintetben egy szintre hozás, de nagyon nem 10 év után. Illetve pusztán azért, mert mondjuk a Razbam 4 év után ingyen upgradelte a Mirage-t az időközben rendelkezésére bocsátott többletinfók és egy katonai megrendelés alapján, attól még irreális ugyan ezt elvárni ED-től a 10 éves A-10-re. Azért mert valaki tett egy szívességet, ne menj már oda tartani a markod máshoz is, hogy de a Gyula is ingyen segített.

    Állítás: "hogy nekik nincs máshonnan bevételi forrásuk"
    Valóság: de van, legalábbis sokaknak.

    Állítás: "igy 2 gép 4 féle verzióba lesz jelen a játékban"
    Valóság: nem, 2 gép, 3 féle verzióban. De egészen konkrétan egy főtípus, 3 különböző verziója 3 különböző modulban, bár abból az első, az A-10A, azért véleményes.

    Állítás: "hogy akár a mission készitésnél is belefuthatunk olyanba, hogy a készitő egy olyan featuret, tesz bele ami az egyik vagy a másik verzios nem tud használni".
    Valóság: nem, ilyenbe nem futhatunk bele, ezt tudnád ha életedben megnyitottad volna a mission editort. Olyanba futhatunk bele, hogy a mission készítője mondjuk csak A-10CII-t rak bele, nem A-10C-t, így aki nem vette meg, az nem tud mibe ülni. Pont, mintha mondjuk csak Tomcat meg Hornet van a missionben, de neked csak Harrier van meg. Szólsz a mission készítőnek, hogy rakjon bele és kész. Minden nagyobb nemzetközi pvp és pve szerón szokott lenni minden egyes géptípusból repülhető.

    Állítás: "Arról nem is beszéélve, hogy a fejlesztés is 4 irányba kell hogy menjen"
    Valóság: Nem kell. Eleve csak 3 lenne ugye, de az A-10A FC3 modulhoz nem fejlesztenek semmit régóta, ez nem is várható el, és nem is érdekel igazából senkit. Feature ready évek óta, pont úgy, mint az A-10C. Ez utóbbihoz se fognak már semmi specifikusat fejleszteni, mert a gép rendszerei készen vannak 8+ éve. Most kap egy grafikai updatet belül, meg fm updatet ajándékba, de ez a modul készen van, nincsenek hiányzó featurök, vagy típus-specifikus oltári bugok. Teszem hozzá, az A-10C II fejlesztése se hiszem hogy hosszú vonal lesz, megkapja a plusz rendszereket, kifaszázzák, kész.

    Kérdés: "Gondolok itt pl a APKWS-re , az F-16/18 harrier miért nem kapja meg ? A lézer Maverick eddig is használatban volt a mostani fejelsztést ugyszintén miért nem lesz elérhető minden tipusra amin rendszeresitve van?"
    Valóság: senki nem mondta, hogy nem kapják meg. Az egyetlen dolog ami tudott, hogy a Laser Jdam nem lesz a Horneten, merthogy az adott fegyvert IRL se rendszeresítették a játékban szereplő Lot20-as C-ken.

    Állítás: "Semmi gondom nem lenne ha azt mondanák, hogy akinek megvan a modul az 2-3 évente kap egy nagyobb fejlesztés minden modulra és azokért 10 dolcsit kell fizetni"
    Valóság: De éppen azzal van gondod, hogy az egyik modullal ezt megcsinálják nem 2-3, hanem 10 év után, és még csak rá se kényszerítenek, hogy fizess.

    Állítás: "De az EDE a jófej és le kell borulni elöttük."
    Valóság: nem kell. Lehet nem tűnt fel, de mi sem szoktunk, sőt. Csak nem kéne akkor is páros lábbal szállni beléjük, amikor éppen jófejek, vagy amikor téged személyesen éppen nem is érint a téma.






  • repvez
    #34836
    Akkor ez csak azért lehet mert mást jelent nálam egy feature complete és mást az EA.
    A feature complett nálam azt jelenti, hogy minden dologgal rendelkezik amivel kell és márcsak a használatot akadályozó bugokat kell javitani és nem plusz dolgokat beletenni , lényegtelen , hogy az 1 vagy 10 év mulva történik.

    AZ EA meg ED esetében csak egy név, Simán lehetne azt is mondani, hogy amikor megjelent az volt a Feature complett mert minden olyan tartalmazott ami miatt ki akarták adni, és most már csak updatelnek hozzá.

    És igy ugyan azt el lehet mondani mindegyikre, az A10 is ugyan ugy hivhatnánk EA-nak, mert még mindig nincs meg benne minden.

    "Nem, nem kell hogy egyezzen a véleményünk, sőt, én támogatom ha több nézőpont jelenik meg egy topicban, jót tesz a beszélgetésnek. FELTÉVE, hogy a nézőpont olyasvalakitől jön, aki legalább a látszatát megadja, hogy tudja vagy ha más nem, érti miről beszél."

    Feltéve, ha az nem kapcsolatos a DCS-vagy ED-vel, mert akkor mindenképp le lesz ugatva az ember, mindegy, hogy az a kinézetre teljesitményre modulokra vonatkozik, ugyan ugy nekiugrottatok most is és a multban is embereknek miatta. Mond meg, hogy kell megadni a látszatát annak, hogy tudjam miről beszélek, mikor minden olyan dolgot amit beirtam az EDE oldláról szedtem információ, nem én kreáltam. a semmiből

    Akkor elmondhatnátok, hogy mik azok a részek amikkel szemben lehet különvéleménye az embernek . Esetleg mi lenne ha megismerhetné az ember a ti álláspontotok is a témában ,mert én már kétszer is kérdeztem és le is irtam a sajátomat amit már 3x érettetek félre és kiragadva a költségre és arra, hogy nem használom.

    Nem láttam a topic leirásban, hogy csak akkor szólhatok hozzá vagy akkor lehet véleményem ha átmentem egy általatok elfogadott teszten és be kell mutatni a replapot , hogy mivel mennyit repültem .
    Mert anélkül nem lehet semmit sem mondani, nem lehet más forrásból tájékozódni,
  • Papa01 #34835
    Köszönöm!
  • Caterpillar
    #34834
    Ha minden terv szerint megy a teszteléssel, akkor jövőhét szerdán (szept 30-án) fog kijönni
  • Caterpillar
    #34833
    Nagyon egyszerű a válasz, csak megint "okosnak" tetszik próbálni lenni...

    A Harrier megkapja, valószínűleg, de az nem ED-től függ...

    A 18/16 pedig pusztán azért nem, legalábbis egyelőre, mert mindkét gép egy körülbelül 2006-2008 közötti időintervallumban létező gépet modellez. És akkor házifeladat megnézni, hogy mégis mikor állt szolgálatba az APKWS és jelenleg milyen platformokon elérhető, melyeken pedig csak tervezett...

    Mert más logikus magyarázat ugye nincs, főleg ha nem rendelkezel a logikus gondolkodás képességével...
    Utoljára szerkesztette: Caterpillar, 2020.09.22. 12:10:54
  • Papa01 #34832
    Sziasztok!
    Tudja valaki, mikor fog megjelenni az A-10C 2? $9.99 USD-ért engem érdekelne...

    Köszi a válaszokat!

    SZERK:
    Nálatok nincs gond a HSZ-ek elküldésével? Én ezt a HSZ-t 3x írtam meg, mire nem hibaoldal jelent meg, hanem postolta az üzimet.. :)
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2020.09.22. 12:11:46
  • Caterpillar
    #34830
    Noh, most hogy Balu megpróbálta elmagyarázni, hogy mi a különbség egy Early Access modul és egy 10 éve kiadott, feature complete, ámbár mégis támogatott modul upgrade-je között, remélem felfogtad, hogy miért nem oké, a legkevésbé sem, hogy (ahogy előttem is fogalmaztak) a lelátóról kiabálod az okosat.

    Igen a 21 ingyen kap.... dolgokat... Tegyük hozzá, a 21 mint modul, nálam okosabbak szerint is valamikor ott lett szétbaszva, amikor kijött hozzá az első patch release után. Azóta próbálják helyre rakni, több kevesebb sikerrel.
    Ezen kívül, amiket a 21 kap, azok csak és kizárólag azért kerülnek be, hogy a DCS jelenlegi standardjével egy szintre kerüljön. Ezeket az összes modul megkapta cirka 1 éve, szintén ingyen. ( A Gazelle talán még nem teljesen)

    Nem, nem kell hogy egyezzen a véleményünk, sőt, én támogatom ha több nézőpont jelenik meg egy topicban, jót tesz a beszélgetésnek. FELTÉVE, hogy a nézőpont olyasvalakitől jön, aki legalább a látszatát megadja, hogy tudja vagy ha más nem, érti miről beszél.

    Sokszor megkaptam már hogy túl nagy a pofám / arcom / tetszőleges egyéb nagyobbítani kívánt testrész, de sajnos, az indokolatlan ED / DCS ekézést sosem bírtam elviselni és ezután sem fogom, túl sok energiám van a termékben, hogy nektek jobb legyen, mintsem hogy hagyjak ilyesmit


    Utoljára szerkesztette: Caterpillar, 2020.09.22. 10:58:04
  • repvez
    #34829
    Akkor kezdjük az elején.
    ugy látszik, hogy nem olvassátok el amit irok vagy csak azokat a részeket ragadjátok ki amibe bele tudtok kötni.
    Már az első hsz-ben leirtam, hogy nem baj ha nem értünk egyet csak az intelligensen személyeskedés nélkül tegyük.
    Erre te beugrasz és habó szájjal kezded el minden olyan dolgot fenhánytorgatni amit megsem említettem , de rámaggatad csak , hogy hülyének állits be.Egy szóval se emlitettem a BMS-t vagy hogy párhuzamot huztam volna közé, de te ezt is behoztad. a hsz-d kb 60% fillérbaszó hisztizésként utalsz , mikor konkrétan leirtam, hogy nem azzal van a gondom, az csak egy vonzata ami abból fakad amivel a problémám van. Meg csak akkor jöttök ide beirni valamit ha valakire rá tudtok ugrani ha az a ti véleményetekkel nem egyezik, akkor is személyeskedve a tényeket kifelejtve, hogy esetleg ahogy irod konstruktivan elmagyaráznátok a dolgokat ha már annyira jobban tudjátok.

    És ezek után ezt le irod :
    "hogy a konstruktivitásnak még csak a látszatára se adva járkálunk fikázni,"

    Mind a két hsz-ben, tárgyilagosan (semmi utalást nem téve személyekre és a játék kidolgozására) felvázoltam az én meglátásomat.
    Erre ti semmilyen ellenérvet az általános közhelyek puffogtatásán kivül nem irtatok.

    Kiváncsi lettem volna mi lett volna a kifogás ha azt irom, hogy heti több órákat játszom vele és akkor is ezt a vélemmyényt irom ?
    Nem kéne egy kalap alá venni a vártündéresekkel vérpistikékkel vagy aki tényleg nem tudja mi fán terem a dolog csak azért mert IRL dolgok miatt nem tudom használni a programot, nem azt jelenti , hogy nem vagyok naprakész vele kapcsolatban vagy a témával és, hogy nem használtam elötte vagy nincs meg pár modul ami érdekel.

    De ugy látom mintha csak ti fogalmazhatnátok meg kritikát és ha más teszi annak egyből a torkának estek.

    DE az meg sem fordul a fejetekben , hogy ezeket a kritikákat nem azért irom, mert nem ismerem el azokat a dolgokat amiket beletesznek a játékba és csak a fikázás véget, hanem mert szeretném ha jobb lenne és a közösség is egybe maradjon ne aprózódjon szét feleslegesen .

    Akkor leirom mégegyszer hátha talán eljut a megfelelő helyre és felfogják.
    A DCS összes modulja valami csodálatos modon tovább tudott működni a külöbözö verzió váltások között, de valahogy a BS-nek ezt nem sikerült megugrani, és ujra ki kellett addni a teljes modult BS2 néven, most addnak ki egy javitott verziót hozzá ingyen. de ezek után egy kis extra upraddel ujra kiadják BS3 névvel. igy ugyan az a modul majd lesz 2 féle verzióban az egyiknek szarabb lesz a kinézete és kevesebb fegyvere lesz mig a másik a fullos.
    ugyan ez a verzió lesz eljátszva most az A10C-nél is lesz egy alap verziója meg egy fullos 2 modulba csomagolva.És valahogy a külsös studiők is ingyen tudják fejleszteni évek múltán is ugyan azt a modult, sokszor szinte teljesen ujragyártva (lsd:min21), hogy nekik nincs máshonnan bevételi forrásuk, ED-vel szemben.


    igy 2 gép 4 féle verzióba lesz jelen a játékban ami azt jelenti , hogy akár a mission készitésnél is belefuthatunk olyanba, hogy a készitő egy olyan featuret, tesz bele ami az egyik vagy a másik verzios nem tud használni, ezzel kizárva a játékol. és vagy arra kényszeritve, hogy megvegye a másik mdult is vagy ahogy ti szoktátok ajánlani akkor nem kell megvenni vagy játszani vele.Arról nem is beszéélve, hogy a fejlesztés is 4 irányba kell hogy menjen a bugfixek és egyéb megoldandó problémák miatt. Meg olyan fejlesztések és rendszerek vannak excluzivan egy modulhoz kötve amit több másik is hasznosithatna.
    Gondolok itt pl a APKWS-re , az F-16/18 harrier miért nem kapja meg ? A lézer Maverick eddig is használatban volt a mostani fejelsztést ugyszintén miért nem lesz elérhető minden tipusra amin rendszeresitve van?

    Semmi gondom nem lenne ha azt mondanák, hogy akinek megvan a modul az 2-3 évente kap egy nagyobb fejlesztés minden modulra és azokért 10 dolcsit kell fizetni,akinek nincs az épp az aktuális legujabbat megveheti teljes áron,ahelyett hogy megveszek egy modult és pár featuret hozzácsapva kiadják ugyan azt mégegyszert teljes áron ,ugy hogy közben a régebbi verzió is ugyan ugy ott marad a rendszerben.
    De az EDE a jófej és le kell borulni elöttük. kicsit Stockholm szindromát érzek amikor ennyire véditek.

    Ja és Tom kezdheted huzni a szájad:
    How much will it be?

    The full version of A-10C II will be $79.99 USD and the upgrade price will be just $9.99 USD for a limited time. After 1 month from release of the A-10C II, the upgrade price will increase to $19.99 USD.

    A régebbi A-10C meg 59.99 ért ugyan ugy ott lesz a listába.

    Peace

  • Capt Baloo
    #34828
    Igazából én értem, hogy téged ez felhúz, és meg is értem, mert (szándékosan) sértő és lekezelő a stílus (vissza olvastam, azért alpárinak nem mondanám, az nem ilyen), mindenesetre kifejezetten STT-ben.
    Magam részéről örülnék annak, hogy ha normálisan lehetne beszélgetni DCS-ről itt is, ahogy tesszük ezt sok másik, többek között pont az itteni szituációk miatt zártabb fórumban (tök jó lenne egy pörgő, teljesen nyilvános, gyakorlatilag google-el megtalálható fórum, aminek ez éppen megfelelne). Ebbe az is beletartozik, hogy ED kapja az ívet (tőlem is szokták bőven), az is, hogy a DCS számos hiányossága is folyton terítéken van, ezek mellett a dolgok mellett nyilván akkor se lehetne elmenni, ha nagyon akarnánk. Ami viszont szerintem nem része semmilyen témáról szóló semmilyen értelmes beszélgetésnek, az a pálya széléről történő folytonos bekiabálás, ugyan azon frázisok ismételgetése éveken keresztül, az, hogy a DCS-t saját bevallása szerint sem használó pár ember az itt-ott olvasott-hallott féligazságok alapján osztja a jelen fórum témáját képező szimet, mindennek megfelelően persze predesztináltan nem a valóban kritizálható vagy lényeges pontok mentén, olykor már tényleg a legelemibb logikát is felrúgva, és jellemzően kellően gúnyos/kárörvendő stílusban, mintha a világ több lenne azzal, ha a DCS szar, és mindenki hülye, aki használja. A magam részéről amúgy elég ritkán jövök fel ide, még ritkábban szólok hozzá, viszont nem tudom hogyan, lehet, hogy csak nekem nincs szerencsém, de az valahogy hót' ziher, hogy ha felnézek, akkor 10 hsz-en belül az említett "a szar se elég rossz izű" különítményből valaki éppen beleköt valamibe, amit amúgy olvasott vagy hallott valahol, vagy látta valami yt videóban és reflexszerűen kp-nek vette, csak hát jellemzően vagy már nincs is úgy, vagy sose volt úgy, vagy a jelentősége a gyakorlatban pont nulla. És innentől toxic az egész. Többen is próbáltunk elsőre meg másodjára is kellő asszertivitással hozzáállni ehhez a kérdéshez, de nem vezetett sehova, minden ment tovább a régiben, az egész vége meg az lett, hogy a DCS-s társaság általam ismert részének döntő többsége - ami ugyan nem egy reprezentatív minta, de azért nem 2 emberről van szó, és nem is 3-ról - már inkább fel se jön ide, mert semmi kedvük azzal vitatkozni, hogy "oszt mégis mire jó, szar az egész, lehúzás, semmit se tud, semmi nincsen készen, csak videózásra jó".
    Ha tényszerűen nézed, jelen társalgás is úgy indult, hogy a fejlesztő 10 év után még mindig ingyen támogatást nyújt egy szoftvermodulhoz, nem csak használható állapotban tartja, hanem konkrétan fejleszti, jobbá teszi azt, hogy 1 évtizeddel később is színvonalon maradjon és e mellett elérhetővé tesz egy még nagyobb upgradet bagóért - és akkor erre jött a lelátóról, hogy hányadik bőr lehúzása, majd a "ha jól értem" után a bizonyosság, hogy nem, egyáltalán nem érti jól. Úgyhogy bocsásd meg nekem, ha itt az én arcom is elkezd megnőni, és a "jdam nélkül tégla az egésznél" már marhára pikírt vagyok.
  • LeonSilver
    #34827
    Amíg egymás felmenőinek emlegetése vagy nagyon durva sértegetés nincs, addig nem szólok közbe.
    Te is tudod, hogy ez egy régi és jó kis közösség és bár az arckönyv térhódítása óta nem születik annyi poszt, azért jól elszoktunk itt diskurálni.

    Egyébként pedig van, aki megérdemli a kioktatást.
  • PhantomAss
    #34826
    Én is fel tudom magam hamar húzni az ilyesmin, de pont azért szeretek ide járni mert itt kb. normálisan lehet beszélgetni, és azért lássuk be nem sok ilyen fórum van.
  • Capt Baloo
    #34825
    Az adjon isten meg a fogadj isten közötti közmondásos reláció mentén mindezt, és nem, a legkevésbé sem mindenkivel, sőt. De az "És az F-16-on mégis mi olyan qrva jó" stílusra válaszul egészen addig elő fogom venni az arcomat én is, amíg Leon azt nem mondja hogy sok ;)
  • PhantomAss
    #34824
    Azért egy picit visszavehetnél az arcodból. Te vagy kb. az egyetlen aki ha hozzászól valamihez itt a fórumban azt alpári, lekezelő, kioktató stílusban teszi mindenkivel.
  • Capt Baloo
    #34823
    Ja, már amennyiben a tégla tud TGP-t vinni, AIM-120B/C-t, AIM-9L/M/X-et, CBU-87-et, CBU-97-et, CBU-105-öt, MK82/84-et, Snakeye-t, MK82AIR-t, BDU-33-at, GBU-10/12-őt meg irányítatlan rakétából vagy 4 félét hajigálni, ahhoz is érkezik a héten a HARM HAS módja meg a Maverick, azon is van datalink, sisakcélzó, működik a radar gyakorlatilag minden lényeges A2A funkciója (RWS, TWS, STT, ACM módok), a Tacan, leszáll bonyolult időben ILS-el, utántölt levegőben, vagy éppen amennyiben lehet vele mondjuk JTAC laser opsot gyakorolni humán JTAC-el pl. De valóban, JDAM az még pont nincs, innentől valóban nem jó az egész semmire.
    Egyúttal gratulálunk, két díjat is nyertél, az egyiket a világraszóló felfedezésért kapod, hogy az Early Access játék, amihez a shopban oda van írva, hogy nem feature complete az valóban nem feature complete (pikachu gif), a másikat azoknak osztjuk, akik szűk kis buborékjukból annyira se képesek kitekinteni, hogy felfogják, nem mindenkinek ugyan az jelenti az élményt, ami nekik, ezért olyan világraszóló intelligenciáról tanúbizonyságot tevő kérdéseket intéznek másokhoz, hogy 'oszt abba' meg a mi a jó?

    Amúgy technikai kérdés: a Falcon topikban is van pár hülyegyerek, akiknek még csak fel se volt érdemben téve soha a cucc, de évek óta hetente elmondják, hogy Korea még mindig nem alföld, a légvédelmek még mindig nem tudnak rádolgozni ARM-ekre, a grafika meg 10 éve is szarnak számított volna? Legyen? Vagy csak ott uralkodik ez az általános f*sz tudja honnan jött sértettség, hogy a konstruktivitásnak még csak a látszatára se adva járkálunk fikázni, gúnyolódni, faszkodni anélkül, hogy bármi közünk lenne az adott cucchoz?
  • Razor18
    #34822
  • whiteskull
    #34821
    Csak leszállásnál. De akkor tényleg. :)
  • LeonSilver
    #34820
    Á, tégla az!
  • whiteskull
    #34819
    Na mindegy! Én is nagyon szeretek az F-16-tal repülni. :)
  • LeonSilver
    #34818
    Pedig ott van.. Illetve tényleg nincs. Az ellenség keze betette a lábát.. vagy valami.
    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2020.09.21. 20:55:54
  • whiteskull
    #34817
    Valami történt. Írtam egy hosszú litániát, és egyszerre az a poszt is eltünt, amire írtam. :)
  • LeonSilver
    #34816
    Szeretek egy darab téglával repülni? Érted, ugye?
  • LeonSilver
    #34814


    Pont írni akartam, hogy vannak dolgok, amiért lehet EDét basztatni, de ez most pont nem az.
    De Te szépen leírtad, megfogalmaztad.


    Ja! F-16 - EA és mégis qrva jó modul!! Nagyon-nagyon kedvelem!
    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2020.09.21. 17:48:32
  • Capt Baloo
    #34813
    Az alapvető probléma azzal van, hogy úgy alkotsz véleményt, hogy valójában nem használod a terméket, ennek megfelelően pedig a véleményed annyira fals, és annyira távol áll a valóságtól és a realitásoktól, ráadásul kellően pikírt stílusban adod elő (2. 3. bőr lehúzása ugye), hogy az elég könnyen kinyitja a bicskát azoknak a zsebében akik viszont valamennyire tényleg belelátnak a DCS berkeibe, hát még azokéban, akik komoly munkaórákat is raknak abba, just for community, hogy jobb legyen - szóval ezek után a személyeskedésen én nem csodálkoznék, sőt, hogy őszinte legyek, egy kicsit keveslem is. Vagy nem látogatja a DCS közösség eléggé ezt a fórumot, vagy sokkal kulturáltabb társaságról van szó, mint sok más játék esetében, ahol a hasonlóan kitartó hosszú éves nem-is-játszom-vele-de-olvastam-róla fogalmatlan fikázást sokkal vehemensebben honorálják. De tényleg, tisztán látszik a hozzászólásaidból, hogy a híreket olvasgatva mennyire nem látod át az egészet... vagy ha igen, akkor direkt csavarsz ki mindent, ami meg már inkább szánalmas kategória.

    De akkor mégegyszer: az A-10C egy 10 éves modul, amit annak idején teljes áron olyan 40 dollár körül lehetett megvásárolni, de számtalan akcióban elérhető volt ennek cirka a feléért, vagy a DVD-s változatok esetében akár annál is olcsóbban. Teljesen irreális és a közgazdasági-üzleti érzékedről is elég lesújtó képet festő hozzáállás egy for-profit fejlesztőtől elvárni, hogy egy adott szoftverhez 10 év után nyújtson ingyen bármilyen támogatást, fejlesztést, plusz featureöket. Ilyet egyetlen játékszoftver fejlesztője sem csinál, mert ez egyszerűen nem finanszírozható, nem tartható fent, csak ha valami egyéb nyalánksággal kombinálod, például a pay-to-win koncepcióval, vagy ha a skineket is pénzért árulod. CSAKHOGY ED-től mégis megkapod mindezt a támogatást, mindenféle rejtett kötelező költség nélkül. Ha csak egy pillantást vetsz a 2010 körüli meg a mai screenshotokra, akkor világosan látszik, hogy gyakorlatilag nem ugyan arról a játékról van szó, hogy az AI unitok listáját, a sokszor updatelt editort, vagy még vagy 150 másik, modul független és for free upgradet ne is említsem. Aki annak idején megvette az A-10-et, az a mai napig tudta, és a jövőben is fogja tudni használni, az original X0 dollárért miközben a gépet körbevevő környezet folyamatosan fejlődött, és mindezért egyetlen fillért sem kellett kiadni, ráadásul mindezt úgy, hogy most még INGYEN kapsz updatelt pilótafülkét, korrigált FM-et, ajiba. Továbbra sem kényszerít senki semmire, nem kell egy centet se fizetned, pusztán egy lehetőséget kapsz, hogy 10 egész dollárért megvegyél egy még jobban upgradelt verziójú gépet. HA AKAROD. Ha nem akarod, nem kell. Akkor repkedsz tovább egy korábbi A-10 verziót modellező modullal. És ha már az elveknél tartunk, felnőtt embereknél az elv az az, hogy 10 dolláron hisztizni fillérbaszó mentalitás (2 darab olcsó menzás ebéd vagy 2 doboz cigi áráról beszélgetünk ugye, de képes vagy ezen gúnyolódni úgy, hogy senki nem kényszerítene semmire akkor se ha játszanál a DCS-vel, de hát ugye nem is teszed...). Amit te csinálsz az olyan, mint odamenni egy céghez, és lebaszni, hogy mi a szarnak ad ki új terméket, ha te már egyszer megvettél tőle egy régebbit... Ha te úgy gondoltad, hogy egyszer kifizeted az A-10-et, és onnantól neked life-time supportod van a típusra, mert hát te már egyszer megvetted, és innentől minden egyes újítás, javítás, feature jár ingyen forever, és minden újra-kiadás azt jelenti, hogy neked ugyan azt adják el újra, ás újabb bőrt nyúznak le rólad, akkor nagyon, de nagyon el vagy tévedve valóság ügyileg. Esetleg menj már oda az Activision-höz, és dobd be, hogy mi a pöcsöm ez az MW Remastered, vagy az EA-hez, hogy hogyan képzelik, hogy újabb bőrt nyúznak le a C&C-ről, te már '95-ben megvetted, ne adják el ugyan azt még egyszer.

    Az F-16 egy jelenleg Early Access státuszban lévő modul, ami ennek megfelelően nem érte el még az eredeti release állapotát sem. Analógiát rakni az apránként érkező képességei, meg a 10 éve kvázi feature-ready állapotban megjelent A-10 upgradelése közé az valami elképesztő tájékozatlanságról és ostobaságról tesz tanúbizonyságot - annyira, hogy erős a gyanúm, hogy valójában nem erről van szó, hanem valami isten tudja honnan eredő zsigeri ellenérzésről, ami miatt folyamatos kényszert érzel, hogy valahogy valamibe bele tudjál kötni. Szóval nem, nem lesz egyelőre F-16 II, meg semmilyen egyéb F-16 modul, és ha ennyire nem érted a koncepciót, akkor vagy próbálj meg kicsit óvatosabban fikázódni, vagy ne csodálkozz, ha lebohócoznak - főleg azért ne, mert ez nem egy személyeskedő jelző lesz, hanem egy tényszerű rámutatás.

    És mielőtt elkezdődne a fanboyozás, továbbra sem arról van szó, hogy ne lehetne ED-t kritizálni, vagy épp kutyázni, vagy ne lenne a DCS-nek számtalan hibája, hiányossága. De az azért elég meredek, hogy amikor ED gyakorlatilag a teljes DCS közösség konszenzusa szerint jófej, ti akkor is képesek vagytok faszkodni.
  • VO101Tom
    #34812
    Az A-10 II az 10 dollár, ha teljes modul áron adnák, arra én is húznám a szám, de erről szó sincs most. Csináltak egy ráncfelvarrást, adnak hozzá extra dolgokat, amiért elkérnek egy -ED szintjén- alacsony összeget, ami ráadásul nem is kötelező. Ez szerintem is rendben van így. A Mig-21-et külsős stúdió csinálja, hogy ők miért kérnek vagy nem kérnek pénzt, az az ő dolguk és ED-nek nem is kell hozzájuk igazodni. Az F-16 még early access, azért jó, hogy nem kérnek plusz pénzt, de ha 10 év múlva kiadnak hozzá pár új fejlesztést hasonló összegért (ha akkor már kint lesz ea-ból ), az sem lesz tragédia ott sem.

    FC3-as klikkelhető kabinra azt mondták, hogy a kabinbelső 90%-a nem lenne klikkelhető, és nagyon látványos lenne, hogy alig pár dolog használható egy full fidelity kabinhoz képest. Nem a klikkelhető kabin technológia hiányzik mögüle, hanem az, hogy ~25 gombot kapcsolgathatsz az egész gépben.
  • Daniel075
    #34811
    Az A10C II upgradben nincs benne a Sniper TGP szóval ki tudja lehet lesz még A10C III is
  • repvez
    #34810
    Nem tudtam, hogy csak akkor lehet véleményem valamiről ha az egyezik a tiedével .
    DE nem bánom ha nem értünk egyet csak azt kulturáltan és ne személyeskedve tegyük.
    A hozzászólásodvan azon kivül, hogy lehülyéztél és lébohócőztál más nem derült ki, hogy számodra vagy más számára mitől ad annyival többet hozzá az A10C II a sima A10C-hez amiért egy uj modulként kellett kiadni.
    Vagy az miért , hogy a Mig 21es kb ugyan ezt (külső+belső 3d udate, FM és fegyverrendszer javitás) ingyen megkapja.

    Esetleg majd az F16C is kap egy F16C II vagy F16Wild weasel modult, csak mert kap földi radart meg HARM rakétát?
    DE a valóság meg , hogy ezeket ingyen adják annak akinek megvan a modul:
    Complete the Litening targeting pod

    AGM-65D/G/H/K/L Maverick

    Flight model and FLCS tuning

    HARM Targeting System (HTS)

    AGM-88C HARM POS and HAS modes

    Complete Air-to-Air Radar: DTT SAM mode, bullseye, intercept steering cue, ACM Slew, Velocity Search with Range,

    Landing and takeoff handling tuning

    Integration of the JHMCS with the HARM Targeting System (HTS), Link 16, AG Mode, and AIFF

    Sniper XR Targeting Pod


    Szóval ha annyira érted a koncepciót mögötte kérlek vázold fel érthetően, hogy a későbbiekben egyértelmübb legyen ,hogy mik azok a fejlesztések amiért pénzt kérnek és mi az amit ingyen adnak. vagy külön modullá teszik .
    És itt most nem az összeg a lényeg.
    Hanem , az elv, hogy ugyan azt a tipust 2x eladni, csak mert betették a sisakcélzót és más fegyvert, amit amugy a másik is tudna használni lévén, hogy a valóságban ugyan az .

    Az FC3as gépeknél meg ha már annyit megtennének, hogy aminek van bill kombinációja és müködik eddig is ugy ahogy, azoknak miért nem lehet a kabinban is a megfelelö helyen egy kapcsolója? nem azt kérem, hogy szimuláljk le az egész mögötte lévő rendszert, de legalább a látszatja lenne meg, hogy minden modul egy szinten van és a kabinban is kacsolgatható.
    Azt is megértem, hogy nem rajtuk múlik, csak furcsája az ember, hogy az egyik oldalon egy szinte még rendszerbe se állított fegyver rendszert is beletesznek a másik oldalon meg egy 40 éves elavult technologiát se lehet mégcsak felületesen sem.

    És igen eltaláltad nem repültem vele elég régen, de megvan az FC3 és a F16C. De nem tudom , hogy ez mennyit számít, ha attól még a hireket elolvasom és megnézem a videókat róla vagy szted az többet ér ha valaki 1 órát repül vele just for fun?
  • Caterpillar
    #34809
    Hogy te nem érted a koncepciót, valószínűleg abból fakad, hogy egyiket sem repülöd egyáltalán, de javíts ki ha tévedek....Már csak mert, ha 1 óránál többet ültél volna bennük, nem mondanál olyanokat, hogy az FC3 gépek új kabinja és külső 3d mosellje több mint az amit most az A-10C II hoz.

    Felrovod, hogy 5 féle variáció van, de nem értem miről beszélsz pontosan. Lesz egy A-10A egy A-10C és egy A-10C II ez 3... Hogy hányféleképp veheted meg ezeket a gépeket, mire mennyi kedvezményt kapsz az pontosan miért is számít, azon kívül, hogy $10 dollárért kapsz egy felújított gépet, olyan képességekkel, amik máshol egy új gépet is kitennének (Sisakcélzó és a hozzá tartozó funkciók...)

    Az sem igaz, hogy csak az A-10C II kapja meg az új dolgokat, az A-10A és az A-10C is megkapják a Flight Model módosításokat.

    Tehát még egyszer, egy külső modell és egy kabin szerinted nagyobb változás, mint amit az A-10C II ad az eredeti A-10C-hez képest... Bravo :D Ugye tényleg fogalmad sincs az egészről?

    Teljesen következetesen csinálják, Dolgoztak sokat az A-10C II-vel és most pénzt kérnek érte. Ennyi. Hogy te Full fidelity FC3 gépeket szeretnél..? Van egy rossz hírem, egyik sem lesz soha és nem azért mert ne akarnák megcsinálni....


    Összegezve, fogalmad sincs sem arról mit tud jelenleg az A-10C sem arról mit tud majd ehhez képest az A-10C II, de még arról sem, hogy pontosan hogyan is néz ez ki a játékban (az 5 féle variációs agymenésre gondolok), mert ahogy a commentet kezdtem, nagy összegben merek rá fogadni, hogy egy percet sem repültél nem hogy a C-vel de az A-val sem, sőt megkockáztatom a DCS-t sem indítottad el már legalább 1 éve...

    Legalább ne csinálj magadból bohócot
  • LeonSilver
    #34808
    De nem is Neked írtam.
  • repvez
    #34807
    A multkor sem az ár miatt irtam amit irtam, csak nem nagyon értem a koncepciót mögötte, ahogy sokszor at eddigi modulokkkal .

    Ha jol értem akkor most van az A-10A amit meg lehet venni külön modul ként és meg lehet venni az FC3ban.
    Aztán van az A10C ami külön modul 70$. és amit lehet upgradelni 10$-ért az A-10C II-re.
    Illetve megveheted egyből az A10CII-t direkten is 79$-ért

    Tehát akkor 5 féle variáció modul két altípusra ami külsőleg pár antennában tér el, de csak a 5. verzió kapja meg az új 3d külsőt és belsőt.
    A változásokat nem érzem olyan nagynak vagy hangsúlyosnak, hogy azt egy uj modulként kellene árulni. illetve miért nem kapja meg mind az előző 2 modul a külső javításokat, ha nincs különbség köztük.

    Az Fc3as gépek mikor külön modulra szedték őket kaptak egy teljesen új külsőt és belsőt , de az FC-3 tulajok ingyen kapták meg pedig az sokkal nagyobb változás volt ehhez képest.

    Nem azt mondom, hogy ne fejlesszenek a régieken és ne kérjenek el érte pénzt, csak akkor következetesen tegyék és legyen valami ami tényleg megéri.
    Az FC3as gépek kattintóssá tételéért is fizetnék .És akkor talán lenne egy egységes szint az összes modulnak .
    Utoljára szerkesztette: repvez, 2020.09.20. 10:07:22
  • LeonSilver
    #34806
    Figyeljcsak.
    Senki nem tart stukkert a fejedhez, hogy ezt vagy bármelyik másik modult megvedd, valamint szeretném, ha linkelnéd azt, ahol EDe arról prádikál, hogy a lézer mav. új és ezért kell kicsengetned a 10$-t.