36900
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • z0ty4
    #16963
    Eladó jó állapotú Saitek x65f prémium felső kategóriás repülésvezérlő,dobozában!

    ennyiért ez jó ár?
  • sure
    #16962
    Hopphopp, ezt nem tudtam, hogy a MiG-15 az SFM jelenleg...annak viszont elég jó!
  • molnibalage83
    #16961
    Tehát Nevadához fizetős campaign lesz? Nem semmi...
  • Caterpillar
    #16960
    - 2:30 -ig arról magyaráz, hogy fogja beállítani a célzókészüléket rakétákhoz, bombákhoz
    - 2 nagy hír: Előrendelhető a Nevada meg a Mirage 2000C

    Nevada:
    - Public Alpha valamikor november közepe után (és igen kiemelte hogy 2015 november :D )
    - Ha előrendeled október 1. előtt, kapsz 2 Red Flag kampányt ingyé' (F-15C + A-10C)
    - Október 1. után a public alpha megjelenésig előrendelve csak 1 kampány jár - választható
    - Megjelenés előtt mindenképp jár 20% kedvezmény
    - A megjelenés után ha lesz nagy bug, kijavítják és megy steamre is
    - Ütközési modelleket adtak a térképhez meg módosították a színeket (vöröset és barnát hangsúlyosabbá tették)
    - Animálták az approach fényeket

    Mirage 2000C:
    - 20% kedvezmény előrendelőknek
    - FSX -re épül az egész
    - A-10C szintű repmodellt és rendszer modellezést kap

    L-39:
    - Bugokat javítanak
    - Fícsöröket adnak hozzá (új skinek, készülnek az open beta -ra)

    DCS 1.5:
    - Stabilitás gondok vannak, jó pár nagy bug még mindig jelen van - dolgoznak rajta
    - A cél még mindig szeptember vége (remélik)

    Q&A részt ami L-39 -hez kötődik, már nem hallgattam végig...
  • zoltang
    #16959
    Körülbelül 6-8 percig beszél. Mi mikor jelenik majd meg stb. (Mirage, Nevada stb.) Nem vagyok angolos... Várom a szakszerű hozzászólásokat, összefoglalót. :)
  • sakkay
    #16958
    Mond valami érdekeset?
  • repvez
    #16957
    mondott valami érdemlegeset is? most nincs energiám végig hallgatni,de miért nem lehet vizuálisan is bemutatni a változásokat? sokkal több értelme lenne mint, hogy röpködni az albával aztán közbe meg teljesen másról beszél mint ami látszik.
    Az effecteket a repmodellt a grafikát hangokat stb.. rengeteg mindent lehetne mutogatni addig is mig vár a jónép arra , hogy megjelenjen
  • zoltang
    #16956

    DCS World Video News and Q&A for September 20th, 2015
  • Paladin
    #16955
    Nagyon tudom ajánlani a kistesóját, a Flight Stick X-et. Nem hotas, de jóval olcsóbb, és sima potis bot kategóriában best buy.
  • sakkay
    #16954
  • molnibalage83
    #16953
    Sajnos a DCS még mindig csak egy nagy ígéret, de még egy kis hitem azért van. A Hornet valódi multirole gép, új lendületet adhat a DCS-nek ráadásul nemcsakhogy multirole, de hajófedélzeti. Nem F-16C, de nekem bőven jó.

    Viszont az F-15C csapásmérő képességének modellezését illene megcsinálni...
  • LeonSilver
    #16952




    Utoljára szerkesztette: LeonSilver, 2015.09.18. 21:48:48
  • LeonSilver
    #16951
    Az arckönyvön van pár új pikcsör a készülő 18-as kabinjáról. Hát... nem sámedli lesz, az tuti..
  • sakkay
    #16950
    Na most jöttem haza pár nap után, de ez igazán kellemes meglepi volt. Nem érdekelnek ugyan a csöves gépek, de látom nagyon mocorog valami a DCS paplanja alatt..igen jól néz ki. Pár snittnél simán olyan mint a valóságban.
  • gsg16
    #16949
    én anno 8000Ft-ért vettem a tescoban,karácsony környékén,akkoriban a legolcsóbb helyen,is,ahonnan lehetett volna rendelni,18000Ft volt,az enyém utolsó darabként árválkodott a polcon.
  • Adam Jonas
    #16948
    Jah köszi, egyik haveromnak is ilyen van, csak még joy-al nem próbáltam a játékot, így meg nem akarok egyből egy 15 ezer Ft-os eszközt venni. :)
  • molnibalage83
    #16947
    Kár, hogy csak egyfeladatos ASF. Attól független, ha valaha komolyan repkedek majd újra, akkor erre be fogok ruházni. Az fix.
  • repvez
    #16946
    végre azt a gagyi rakéta láng és füstöt modositották amitől felállt a hajam , hogy az inditáskor 120 fokos szögben ég majd ahogy gyorsult egyre csökkent a szög. még akkor is ha a repülö 700km/h val mennt.
    Néhány snitt a valósággal megtévesztő , remélem a 29es is hasonló minőséget képvisel majd vagy az f18-as.
  • VO101Tom
    #16945
    Király ez a video
  • zoltang
    #16944
  • LeonSilver
    #16943
    12 ropi elővételben a mirázs... hát a szekér :D
  • gsg16
    #16942
    én most egy Thrustmaster TFlight HOTAS X -et használok,míg nem jön össze a pénz egy ennél jobbra.bár mostanság ritkábban repkedem,elég is ahhoz.
  • LeonSilver
    #16941
    A pilóta, aki szimulátorban halt meg

  • VO101Tom
    #16940
    Nem hiszem, hogy itt sokan használnának olyat, de egy 3000 Ft-os joystikkal szemben - azon kívül, hogy funkcionálisan működjön a joy potmétere meg a kapcsolók - sok elvárást nem szabad támasztani :) Ha olyan joy kell, ami pontos és sok használattal sem megy tönkre (nem potméteres, hanem hall-szenzoros), azok közül a Thrustmaster T16000 a legolcsóbb. Ezt egyébként többen használják, és nincs gond vele.
  • Adam Jonas
    #16939
    Hali!

    Valakinek van tapasztalata a Genius Maxfighter F17 joystick-kal kapcsolatosan?
  • Borisz80
    #16938
    Valami tönkrevágta a grafikai beállításaimat. Hiába húzok fel minden max-ra a fák, épületek stb csak közel rajzolódnak ki. Sőt, úgy látom a föld részletessége is csak közel bontakozik ki, messzebbre még a folyók sincsennek kirajzolva, a talaj meg egy zöldes paca.
    Ötletek?
  • Kurfürst
    #16937
    Amúgy a limitált FPS 1080-ban asszem HMDI 1.4a kábel sávszél/hardware probléma, valami olyasmit láttam hogy dual DVI (?!) kábellel megoldható.
  • Kurfürst
    #16936
    Nah, kicsit utánanéztem, AMD-s cuccoknál egy HD3D-nek nevezett open source megoldás van erre, amit vagy natív támogat néhány játék vagy egy middlewarrel (TriDef driver) lehet életre kelteni és onnan indítani. Viszonylag rugalmasnak tűnik a cucc, a DCS forumon mintha néhány emberkének már sikerült volna életre kelteni (+ami nagy öröm hogy támogat olyanokat, mint az Arma, Company of Heroes2), úgyhogy este lehet megpróbálom kicsit. :)
  • wittman
    #16935
    FC3, A-10C, CA, MiG-21bis, MiG-15bis
  • LeonSilver
    #16934
    Melyik modulok vannak fent neked?
  • wittman
    #16933
    Probálom reprodukálni a hibát, de nálam ok.
  • beci43
    #16932
    Lődd ki a Maverickeket és nem fog látszani... :)
  • LeonSilver
    #16931
    Nem csak AI.. :( qrvára idegesít már ez a szarság.
    Direkt lelövettem magam...

  • VO101Tom
    #16930
    Ja ja, nvidia kártya alapból tudja. fps esést nem okoz, legalábbis érezhetőt nem.
    A passzív szemüvegeknél az a gond - PC-s szemmel nézve-, hogy van minimum távolság is, ahonnan a szemüveg jó. És az olyan 2-3m.
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2015.09.15. 15:28:57
  • Kurfürst
    #16929
    Köszi Tom!

    Lévén AMD/LG vonalon mozgok, nekem valamennyire más lesz akkor gondolom, de a lényeg akkor is lejött hogy nem kell hekkelni semmit, driver beállításokból megoldható (az LG passziv 3d-t használ, ott valszeg nem lesz az említett felbontási probléma, mert asszem interlace elven alapul)
  • GálTomi
    #16928
    Értem, köszönöm!
  • wittman
    #16927
    Szia!

    Ez a repmodel még közel sem a végleges, mert ez SFM. Béta verzió még a DCS: MiG-15bis, a véglegest sokkal nehezebb lesz repülni, mert az elvileg PFM lesz. Reméljük egyszer ki is jön a végleges.
  • wittman
    #16926
    Meglehet ez valami szingli bug lesz és ahogy látom csak az AI esetén. Multiban ilyen hibát nem tapasztalunk. Tehát lehet erősen így DCS bug is.
  • GálTomi
    #16925
    Sziasztok! Tekergeti mostanában közületek valaki a MIG 15 bis-t? Csak mostanában vettem a fáradságot hogy kipróbáljam. Az hogy nem tudok hajtóművet indítani az az én hülyeségem...... (21-es, minyó indult elsőre pedig hónapok óta nem nyúltam hozzájuk) A repmodell nincs egy kicsit felhasználó barátra készítve? Mit gondoltok róla? (Nehezebben tudom átejteni,dugóba vinni mint a valóságban a Ka 7 et vagy a nyolcast.) Nekem nagy csalódás eddig. Semmi jelét nem mutatja annak amit a típusról korábban elmeséltek. (lebillenési hajlam, lapos dugó hajlam) komolyan mondom a modell 15-ösöm nagyobb odafigyelést igényel reptetéskor ezerszer mint amit a programban tapasztalok.(1.2m 2.4kg nagy a felületi terhelése)
    Utoljára szerkesztette: GálTomi, 2015.09.15. 08:34:13
  • VO101Tom
    #16924
    nVidia control panelen van olyan menü, hogy 3D, ott pipa, hogy engedélyezed, és kb ennyi. A beállított gombbal (asszem F11 alapból) bárhol bármikor ki és bekapcsolhatod. Meg kell adni, hogy mi a kijelző típusa, még ilyen vörös-cián szemüveget is beállíthatsz neki, nem csak az aktív 3D cuccokat. Sőt, 3D vision szemüveggel még 3D TV sem kellene hozzá, bármilyen monitoron valós 3D képet látsz vele (képfrissítési freki a fele lesz, ezért 60 Hz-es monitoron nem érdemes használni).

    Amivel nálam volt a probléma, hogy a samsung TV szemüvegéhez kellett egy külön program, ami a 3D vision helyett a Samsung aktív szemüveget társította a kártyával. Filmek, képek alatt semmi gond nem volt vele, viszont ez játékokban 1080p helyett csak 720p-t engedett (vagy 1080i-t, 25 Hz-en, köszi), de ezen a felbontáson a kabin műszerei már olvashatatlanok voltak.
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2015.09.14. 21:18:53