36900
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • molnibalage83
    #17003
    Amikor az OR-t használod, akkor godolom a monitoron nem jelenik meg semmi. Viszont milyen olyan konfig van, ami képes futtatni szitne minden körülmények között 90 FPS-sel a DCS-t vagy bármelyik repszimet...? A full HD felbontsban nem képes erre a gépem. Az OR-nél meg a két szem képét egyáltalán egy renderből nyeri, vagy valjóában a 2160x1200-at az kétszer kell? Vagy ez már a két szem összesen?
  • PhantomAss
    #17002
    Ezt nem egészen értem. Az Oculus egy kijelző aminek megvannak a paraméterei. (2160x1200 -90hz)
    pl. a DCS is támogatja az oculust, tehát ahhoz hogy az oculus futtassa ezt a játékot ilyen felbontásban és képfrissítéssel, durva gpu kell.
    Szóval nem ugyanarról beszélünk? A játékhoz kell a vas=az oculushoz kell a vas?
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2015.09.28. 13:17:49
  • molnibalage83
    #17001
    Nem az OR ára lesz a húzos, hanem ahhoz a játékhoz, amihez kéne olyan vas kell, hogy talán olyat nem is igazán kapsz ma vagy 500k+ árban van...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.09.28. 12:42:09
  • PhantomAss
    #17000
    Körvonalazódik az Oculus Rift árcédulája
  • Ludowik
    #16999
    Eh és akkor hogy is képzelik hogy pénzt kapjanak a néptől? Komolytalan az egész csinálsz néhány képet meg összefércelsz egy két vidit és kész a hír . Majd ekkor meg akkor meg ez lesz meg az lesz de csak pár kép meg videó és kész. ugyan....
  • beci43
    #16998
    Hol olvastad?Sehol nem találok a DCS fórumon erre hivatkozást.
  • gsg16
    #16997
    és meddig halasztják?jövő szeptember?
  • feca1229
    #16996
    Ki hitte volna...
  • sakkay
    #16995
  • Caterpillar
    #16994
    Félhivatalosan most halasztották el az 1.5-öt... Állítólag hétfőn jön a bejelentés róla... -.-'
  • sakkay
    #16993
    AZért itt lehet találni nem egy szebb képet mint a lenti. De legalább ugyanolyat. És ez működik...legalábbis van róla videó
  • molnibalage83
    #16992
    Volt ingame videó, ahol látszott ez a részletesség, de textúra nélkül.
  • krisztian005
    #16991
    Ha jól tudom mikor ez a Fighter Ops kép megjelent már kezdett gyanús lenni az egész, és lehet hogy csak egy 3d szerkesztővel renderelt kép és nem a játék enginjével készült, ezért nem is csoda ha jobb. Én is nagyon vártam, sajnos nagy csalódás is lett.
  • Borisz80
    #16990
    Nem azért írtam. Felőlem aztán beszélhetünk róla századjára is.
    Amúgy kísértetiesen hasonlítanak a táj renderelések a DCS nevada és Fighter Ops nevada között.
    DCS
    Fighter ops meg az előző képben.
    Sőt a FO-é még talán részletesebb is.
    Utoljára szerkesztette: Borisz80, 2015.09.26. 08:49:12
  • LeonSilver
    #16989
    Kitárgyaltuk, nem egyszer. De látod, Tom nem is tudott róla. Meg jó néha kicsit nosztalgiázni.
    Amúgy nem örülök, hogy nem lett belőle semmi, mert az elképzelés valóban nagyszerű volt.
  • gsg16
    #16988
    ember!!!!ne adj nekik ötleteket!!!
  • Borisz80
    #16987
    A szimulátor történelem legnagyobb átverése a Fighter Ops (KÉP)
    Az elképzelésük jó volt. Hardcore szimulátor, kiképzés, vizsga, gyönyörű dinamikus táj, fényefektek, repülőgép modulok Nagyon bíztam bennük. De azt hiszem ezt már párszor kitárgyaltuk vagy itt vagy a falcon oldalon.

    Mindenesetre a bukásukból kiindulva engem már semmilyen meglepetés nem ér DCS-jék részéről. Az se lepne meg ha egyszer csak kitalálnának egy olyat hogy "fighter management". A géped virtuális alkatrészei romlanak minden repüléskor, a virtuális kerozin fogy, te meg csengess ha üzemben akarod tartani a gépparkodat :D Pay to play.
  • LeonSilver
    #16986
    Persze! Sőt! Én szívesen fizetnék most is 25$-t, ha mondjuk a Razbam vagy a Belsimtek azt mondaná, hogy "oké. kicsengetsz most 25$-t és egy év múlva olyan Harriert vagy Tornadot kapsz, hogy leteszed a hajadat". Természetesen nem a 25$-ért és még csak azt se kérném, hogy számítsák bele a vételárba. A Fighter ops-on is csak így, utólag röhögünk, hogy menyire lehúzták a népet.
  • VO101Tom
    #16985
    Hát, az nem sok pénz ha mondjuk tényleg jó, belsős infókat kapsz érte, ma ennek többszörösét fizetjük ki mindenféle szarokra.
  • LeonSilver
    #16984
    25$ volt egy év tagság. És volt, aki több évig fizette :)
    Bucser kolléga 4 évig.
  • VO101Tom
    #16983
    Akkoriban nem igazán követtem a modern szimulátoros témákat, erről nem tudtam :)
  • LeonSilver
    #16982
    Jaja, az az!
  • LeonSilver
    #16981
    Nem is tudod Tom?? Bizonyos információkat (hát.. ilyen csinált képeket) csak a VIP tagok láthattak. Azért pedig fizetni kellett :D
    És fővesztés terhe mellett nem volt szabad megosztani az ottani cuccokat. Persze mindig szivárgott ki ez-az, csorgott a nyál rendesen.
    A faszik meg közben a mit tudom én hol nyaraltak :D
  • VO101Tom
    #16980
    fizetni... fórumozásért?
  • molnibalage83
    #16979
    Fighter Ops. A szimulátor történelemben két helyen is említettem. A Falcon 4.0 OIF azért nem jelent meg, mert erre mozdult rá a kiadó. :)
  • Caterpillar
    #16978
    Szerintem az F-35 :D
  • LeonSilver
    #16977
    Úúúúú, srácok. Mi is volt az a szar, amire pénzeket gyűjtöttek, mindenféle képeket jelentettek meg, még a fórumért is fizetni kellett. Aztán annyi lett, hogy a manusok elmentek nyaralni, telelni meg mit tudom én mit csináltak. Mondjuk jól éltek a beszedett zsetonból... :D
    Még "innen" is volt, aki csengetett nekik.
  • LeonSilver
    #16976
    Balázs baszki. Felnőtt ember vagy. Te elhitted EDének, hogy szeptemberben kiadja az 1.5-öt vagy bármi mást?
    Tudom, hogy nem nagyon DCS-zel, de azért benne vagy a szimes világban és ismerhetnéd őket annyira, hogy tudd: az sem igaz, amit kérdeznek! Soha nem is volt az.
    Vagy jelentkezzen az, akit meglep, hogy nem jön az 1.5. A 2-ről meg jövő ilyenkor is csak beszélgetni fogunk baszki :D
    A DCS DukeNukem 4everi szintekre tör! :D
  • sakkay
    #16975
    Szemét buzik ezek. Már bocsánat. De a köcsögöknek még van öt napjuk. AZTÁN...tovább várunk, hogy rohadnának meg.
    Szar dolog a monopólium...ebben az esetben és ránk nézve.
    Utoljára szerkesztette: sakkay, 2015.09.25. 21:07:06
  • Caterpillar
    #16974
    Van még 5 napjuk ;)
  • molnibalage83
    #16973
    De DCS 1.5 sehol...
  • sakkay
    #16972
    Akció a steamon..
  • z0ty4
    #16971
    thrustmaster hotas-al szemezek még
    itt már csak egy 10es.
  • sakkay
    #16970
    Nagyon szép. A fenti meg brutál.
  • PhantomAss
    #16969
  • PhantomAss
    #16968
  • Loca
    #16967
    Sziasztok, nagyon tetszik az L-39-es, és olvastam hogy két verzió lessz, az L-39C ami ha jól tudom csak oktatásra alkalmas, és az L-39ZA ami már könnyü harci gépként is használható. Nem tudok jól angolul és az nem világos számomra hogy ha most megvenném a C tipust akkor ingyen megkapom a ZA tipust is, vagy azért külön kellene fizetni?
  • PhantomAss
    #16966
    Én a helyedben lecsapnék erre ha egy jó ffb-s joyt akarsz:
    link
  • Lysandus
    #16965
    Szerintem ennyiért jó ár, ha tényleg olyan jó állapotban van. Arra figyelj oda, hogy force szenzoros, a bot egyáltalán nem mozog, a kormányok annak függvényében térnek ki, hogy mekkora erővel húzod, nyomod, csűröd a joyt. Illetve arra, hogy minden gomb működik-e rajta, neten utóbbira volt aki panaszkodott.
  • LeonSilver
    #16964
    Mivel repülsz?