36900
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Solt
    #17323
    Otthon van neked a DK2 nem? Vagy legalábbis a 770-n tesztelted amíg nálad volt? Mit tapasztaltál?
  • sakkay
    #17322
    Találtam ilyet..VR para.
  • sakkay
    #17321
    Srácok. Decemberben akartam videó karit cserélni(most gtx 770 van9alapvetően az oculushoz. Egy jó barátomnak elígértem-aki nem áll túl jól anyagilag-hogy el fogom adni neki, olyan áron ami aktuálisan a legolcsóbb a neten mínusz még pár ezer. A gondom csak az, hogy nem tudom mit vegyek. Nemrég feldobta valaki, hogy gondja van az NV kártyákna a tervezett oculussal. Van erről valakinek új híre? Mit ajánlotok. Első körben amúgy 970 akartam venni.
    Utoljára szerkesztette: sakkay, 2015.10.04. 16:49:07
  • molnibalage83
    #17320
    Azért a fórumon pont olyan cenzúra van, mint eddig. A beyond perfect címre reagálva betettem a Mi-24 vs F-16 és ATGM esetét. Hogyhogynem rögtön törölték...
  • Frenky
    #17319
    Sziasztok! Az 1.5 OpenBetában a P-51D és TF-51D gépeknél nem látom a festést, nem jó a skin. Mi okozhatja? Van megoldás? Üdv. HUNter



    Az új 1.5:


  • Hecker007
    #17318
    Az erdő képes megenni az fps-t de csak egy pillanatra, meg ami még ilyen azok a robbanások, su25-ről elindítok 10-20 irányítatlan rakétát mondjuk egy konvojra és elfeleződik az fps mikor robbannak.. mondjuk ez az 1.2-ben is így volt kb. Van még benne mit optimalizálni, de már sokkal jobb mint volt, meg a netkódot is csinálják remélem ezerrel mert vannak érdekes laggok meg desyncek..
  • PhantomAss
    #17317
    Én felraktam mintent maxra (HDR-t kikapcsoltam mert engem idegesít), általában megvan a 60 fps de itt pl. a 4. percnél rázoomolok az erdőre és konkrétan megállt a kép 2 mp-re:

    Még ki kell tapasztalni hogy mit kell beállítani mert ez így nem jó, Az 1.2 nem akadt ennyire hasonló beállításokkal.
    Meg hiányolom a "warm colors" optionst is, így nagyon fakó nekem.
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2015.10.04. 10:45:55
  • macleody
    #17316
    Nincs baj azzal a Depth of Field-vel, külső nézetből jól mutat a videókon, cockpit nézetben meg nincs.
  • Borisz80
    #17315
    Dánke!
    F-15C-hez konfigolok.
    Nem tudom miért a target-ban erőlködtem :D
    Targetban beállítottam dx_rot_axis és dy_rot_axis-ra a tengelyeit.
    Dcs-ben meg:
    deadzone 3
    saturation 20
    többi maradt alapon.

    Így már jobban falcon radarkurzor érzésem van :D Bár egy kicsit még "gumi egérkurzor" érzésem van, de már megfelel.

    F-15C-vel kapcsolatban egy másik kérdés.
    Az normális hogy üzemmód váltáskor a radart mindig újra be kell kapcsolni?
    Tehát NAV módban ("1") vagyok és keresek a radarral, majd célt találok és átkapcsolok BVR módba ("2"). A radar pedig kikapcsol. Ez normális? Bármely üzemmódba kapcsolok aktív radarral, átváltáskor mindig újra be kell kapcsolni.
  • sirpalee
    #17314
    Axis commands, és ott tudod beállítani. Csak jó alaposan le kell húzni az érzékenységet, mert alapból nagyon gyors. Nekem pl.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ["a2033cdnil"] = {
    ["added"] = {
    [1] = {
    ["filter"] = {
    ["curvature"] = {
    [1] = 0,
    },
    ["deadzone"] = 0,
    ["invert"] = false,
    ["saturationX"] = 1,
    ["saturationY"] = 0.26,
    ["slider"] = false,
    },
    ["key"] = "JOY_X",
    },
    },
    ["name"] = "TDC Slew Horizontal",
    },
    ["a2034cdnil"] = {
    ["added"] = {
    [1] = {
    ["filter"] = {
    ["curvature"] = {
    [1] = 0,
    },
    ["deadzone"] = 0,
    ["invert"] = true,
    ["saturationX"] = 1,
    ["saturationY"] = 0.26,
    ["slider"] = false,
    },
    ["key"] = "JOY_Y",
    },
    },
    ["name"] = "TDC Slew Vertical",
    },
  • Borisz80
    #17313
    Segítséget szeretnék kérni warthog tulajoktól.
    Az egérkurzor mozgató kis gömböt hogyan tudnám beállítani arra hogy a radar kurzorját tudjam mozgatni vele? Össze vissza próbálkoztam a TARGET beállításában de nem sikerül.
  • Borisz80
    #17312
    Pont arra :D , de felfigyeltem másra is.
    Külső nézetben ha jó szögben forgatod a kamerát a Nap felé, akkor ujjlenyomatokat látsz a ?lencsén?. Üvegszem rulez! Felesleges túl effektelés.
    Így álló képen nem túl feltűnő de ha mozgatjátok a kamerát... balra a két repülőgép fedezék feletti felhő felett lehet látni, néhány fehéren csillogó ?lencsére? ragadt szösszel...

    Utoljára szerkesztette: Borisz80, 2015.10.04. 09:49:10
  • sakkay
    #17311
    Nem hiszem, hogy kellene, ha megnézed a képeket. Nekem is fent volt, de az 1.5 szebb.
  • beci43
    #17310
    Nem lesz "rendes" 1.5.2.0 lesz,az 1.5 béta marad.
  • GeriDoc
    #17309
    Köszönöm, meg is van. Viszont nekem a GaBika féle terrain fent van, akkor azt állítsam előbb vissza, ugye? Illetve utána működik azzal, vagy egyenlőre nem?
  • Colos1357
    #17308
    Tényleg változott valami a Su-27 -es trimmelésén. Olyan, mintha nem az IAS -tól függene, pedig attól kellene. Az előbb is lejöttem 8000 -ről, és hiába álltam be 1000 -en ugyanarra az IAS -ra, módosítani kellett.
  • f2d
    #17307
    A Steam kliensen belül Jobb klikk a DCS World ikonra, a menüből kiválasztod a tulajdonságokat, itt pedig a Beták fület, a fülhöz tartozó lapon, a legördülő menüből openbeta-Public beta versions-t, amikor ez is megvan, akkor ráklikkelsz a kód ellenőrzése gombra. (Érvénytelen hozzáférési kódot fog kiírni, de nem kell vele foglalkozni.) Indítod a játékot és frissíteni fog. Ennyi az egész.
  • GeriDoc
    #17306
    Szerintem is butaság. Ezzel nem azt imitálják, hogy mit lát az ember szeme, hanem, hogy mit lát egy objektív. Mint a lens flare. Az is csak objektíven keresztül lesz látható, a saját szemünk nem képez ilyet.
    Ezek inkább replay visszanézésnél lehetnek jók, mert egyfajta művészi képet ad, de a játékmenet során felesleges.

    A rendes (nem béta) 1.5 megjelenése mikorra várható? Ezt nem értem, hogyan kell felrakni. Steamen nem találom az openbeta-t.
  • Colos1357
    #17305
    Csak egy valamit felejtesz el te is, meg a fejlesztők is, akik ezt a marhaságot erőltetik. Amikor a valóságban odapillantasz, akkor azonnal átfókuszál rá a szemed. Ha a játékban nézel oda, akkor pedig nem, csak akkor, ha a monitor közepén van az a rész, amit épp nézel. Ez csak akkor fog menni, ha esetleg kitalálnak egy olyan cuccost, ami figyeli a szemedet, és be tudja azonosítani, hogy a monitornak éppen melyik részét nézed.

    Egyszerűbben: a játékban a fejedet kell fordítani ahhoz, hogy ráfókuszáljon, míg a valóságban elég a szemeddel félre nézni, fejfordítás nélkül.

    Erre elég jó bizonyíték az, hogy a valóságban csak akkor veszed észre a távoli/közeli dolgok életlenségét, ha direkt erre figyelsz. A játékokban meg azonnal feltűnik, mert félretekintesz, és nem fókuszál át.

    Úgyhogy ez az effekt egy baromság

    Amúgy az feltűnt másnak is, hogy memóriát szivárogtat a játék? Kb. 2 GB szemetet hagyott a RAM -ba, amit nem találok.
    Utoljára szerkesztette: Colos1357, 2015.10.04. 07:21:07
  • Caterpillar
    #17304
    Nekem tetszik, elvégre se kamerával se szemmel nézve nincs végtelen mélységélesség....
  • Hecker007
    #17303
    Mélységélességet állítja, a háttérben lévő dolgokat elmossa.
  • gsg16
    #17302
    ez a beállítás mire jó?olyan lesz tőle a játék kinézete,mint egy androidos játéknak.
  • Hecker007
    #17301
    Max ha olyan kedve van akkor hamarabb becuppantja :D
  • molnibalage83
    #17300
    8GB memórával semmi gondom nincs.
  • Hecker007
    #17299
    Azért a memóriát tudja ám zabálni rendesen... 16GB-ből 10-et simán megeszik és most pl ki is dobott pedig csak új gépbe akartam ülni egy sikertelen landolás után :(
  • molnibalage83
    #17298
    A terep felbontása lesz egyébként valaha magasabb?
  • macleody
    #17297
    Potyautasom van.
  • molnibalage83
    #17296
    Szerintem 3D. De ha nem is, akkor sem értem a meglepődést. Mindig is ez volt. Ezért kérdeztem pár hete a látótáv növelő MOD-ot, amit nem sikerült aktíválni...
  • Borisz80
    #17295
    options- depth of field OFF
  • Borisz80
    #17294
    @Molni
    Jól látom hogy a 3. képeden az épületek 3d-ben neked sincsennek kirajzolva? Csak a textura van.

    Többiek.
    Akkor jönne a következő kérdés, hogy akkor nálam is normális hogy csak akkora távról rajzolódnak ki a 3d objectek ultra látótáv mellett? Mert én távolabbi kirajzolódásra emlékszek régebbről.

    Másnál se működnek a MiG-29-nél a visszajelző tabló lámpái?

  • hrundibaksi
    #17293
    A háttér táj homályt hogyan lehet kikapcsolni?

  • gsg16
    #17292
    köszönöm
  • knix15
    #17291
    \bin
  • hrundibaksi
    #17290
    Tényleg brutál!
  • gsg16
    #17289
    freetrack használatához,a headtracker.dll file-t hová kell másolni a játék könyvtárban?
  • knix15
    #17288
    Saitek X52 pro eladó, "nagyobbra" váltás miatt. Ha valakit érdekel, írjon rám.
    Csere érdekelhet rudder pedálra

    az emailre hamarabb tudok reagálni: [email protected]

    lentebb vki keresett joyt, vegyük fel a kapcsolatot.
  • hrundibaksi
    #17287
    Még csak most fogom kipróbálni,de A-10C-t akartam,tehát akkor belülről installál
  • molnibalage83
    #17286
    A régi modulok egyik sem megy, csak a beépített module managerrel megy a dolog tudtommal. Ráklikkelsz és lehúzza ami megvan. Az 1.2 szedd csak le, semmi szükség már rá.
  • hrundibaksi
    #17285
    Pl. az A-10C-t hogyan kell installálni az 1.5-re?
  • hrundibaksi
    #17284
    A modulok installálásárol kell valamit tudni? Csak meg kell adni a BETA helyét?