36899
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • krisztian005
    #17442
    RGB kódban vannak a szinek, én régebben próbáltam mert kicsi volt a monitorom, rózsaszin, sárga, kék, minden szint lehetett állitani, de végül cseréltem a monitort és nem próbáltam tovább.

    Rohadt jól néz igy ki a táj.
  • molnibalage83
    #17441
    Ez a 3.0 textúra MOD az épület textúrákkal kombinálva? Mert nekem nem így néz ki a 3.0-val. A Sweet FX-et hogyan kell használni?
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.10.09. 10:00:34
  • beci43
    #17440
    Úgy látom,1.5 alatt is műxik.Mivel raktad be,JSGME-vel?
  • hrundibaksi
    #17439
    Jóféle:



  • hrundibaksi
    #17438
    Itt van:
  • hrundibaksi
    #17437
    Igen,de mi a jó érték?
  • krisztian005
    #17436
    Az előbb rosszul irtam, a jó a

    DCS World\Mods\aircraft\A-10C\Cockpit\Scripts\HUD\Indicator\HUD_init.lua fájlban lehet átirni a következő részt.

    day_color = {0, 255/255, 0, 255/255}
  • krisztian005
    #17435
    A gépben csak nappali vagy éjszakai üzemmódközt lehet váltani mert a valóságban is csak ennyi van, itt:


    esetleg átlehet irni egy lua fájlban az értékeket ha eggyik üzemmód sem jó. a
    DCS World\Mods\aircraft\A-10C\Cockpit\Scripts\materials.lua fájlban a materials["HUD_IND_GREEN"] = {0, 255, 0, 255} értékeit.
  • hrundibaksi
    #17434
    A-10C a HUD színét hogyan lehet állítani? Sokszor nem látok semmit!
  • Ludowik
    #17433
    Na z az mikor régen röppen az ember! elfelejtettem mi a kiosztás köszi a rávezetést:)
  • priluki
    #17432
    remélem hamarosan jön hozzá javítás :)
  • 2Pete
    #17431
    Igen, ez megint az elrontott gamma miatt van. Ha azt javítják, szerintem ez is jó lesz.
  • Borisz80
    #17430
    Költői kérdés.
    Megtudná mondani valaki, hogy egy F-15C high AI wingman miért nem tud elbánni 4x AIM-120C-vel 1 db high MiG-29A-val, amikor már 40 mérföldről kiadtam a cél megtámadására a parancsot ő meg copy-zta? És a 29-es lelőtte...

    Közben ráközelítettem a radarra, és TWS-ben nem osztja ki automatikusan a célokat, csak kiírja a célok magasságát a céljelük fölé. Mindegyiket lock-olni kell és az lesz a sorrend. Ami néha működik, néha meg ugyan azt a gépet osztom ki másodiknak is újra, mert nincs egy rohadt FOV azon a radaron
  • priluki
    #17429
    oks kösz.. és az éjjszaka nálad is szar amúgy?
  • Ludowik
    #17428
    köszi meglesem
  • Ludowik
    #17427
    Köszi de ez nem igazán megoldás:) minden más gép rendesen müxik de az f-15 nem.
  • 2Pete
    #17426
    Vedd le a water-t mediumra. Eltűnnek a tükröződések, de a hullámzás is rosszabb lesz sajna.
  • molnibalage83
    #17425
    Lehetséges előre létrehozott egységeket lepakolni, ezeket saját template-be tudod elmenteni. Erről van szó. Nem kell neked szöszölni. Leraksz egy ilyet és kész egy valóságosra hajazó szakasz/század/stb.
  • Borisz80
    #17424
    "nekem a VFS templatjei azok, amin beszartam örömömben"
    mi is ez?
  • molnibalage83
    #17423
    Köszi a linket, nekem a VFS templatjei azok, amin beszartam örömömben. A leghető legreálisabb amit DCS tud. Ez részben Falcon szintűvé egyszerűsíti a mission editálást, mert komplett alakulatokat lehet letenni. Az, hogy hogyan fognak viselkedni persze számomra rejtély hiszen soha nem csináltam komoly mission-t, de a potenciál az odabasz.
  • Colos1357
    #17422
    Arra gondoltam, hogy ha az embernek kell mind, akkor többe kerül. Az viszont valóban igaz, hogy akinek nem kell az összes gép, az jobban jön ki. Én sem repülök Su-27 -en kívül mással...
  • hrundibaksi
    #17421
    Cél terület!
  • priluki
    #17420
    na tegnap este azért elég jó volt nekem is.. viszont azt nem tudod hogy a vizen visszatükröződő tájat,hajot stb hogy lehet kikapcsolni? mert az nem igazán jó.. illetve nálam még az éjjszaka nagyon csúnya,egyépként nagyon szép de riftel nagyon ingadozik a teljesitmény és mosodik a kép ha forgatom a fejem szárazföld felett.. ha magason vagy viz felett repülök akkor "simu" ki ..
  • molnibalage83
    #17419
    Vagy inkább kevesebett, mert valakit nem érdekelnek a keleti/nyugai gépek. A különbség abból jön, hogy asszem az F-15 előbb készült el, mint minden más gép, és kiadták még az FC3 előtt és ez az örökség mai napig él.
  • hrundibaksi
    #17418
    Köszi,akkor várom az őszi akciót,hogy megvegyem az FC-t
  • Colos1357
    #17417
    Semmi. Az utóbbi időben külön is elérhetővé tettek egyes modulokat. Emögött sejtek egy olyan gonoszságot, hogy lehet, hogy majd megszűnik az FC, és csak külön lehet majd megvenni őket, hogy többet tejelj...
    Utoljára szerkesztette: Colos1357, 2015.10.08. 08:55:20
  • hrundibaksi
    #17416
    Mi a különbség a DCS F-15C és a FC3-ban lévő F-15C között?
  • beci43
    #17415
    Az FC3 ha jól tudom,csak később kap komplex modelleket.De lehet hogy soha...
    Utoljára szerkesztette: beci43, 2015.10.08. 06:03:00
  • Cancri55
    #17414
    Más a billentyű kombináció, nem egyezik a fedélzeti ágyú tüzelésével, fejből mondom, ha jól tudom a ctrl+space a A-A raksi indítása és hosszan. Az F15 controll-ban tudod ellenőrizni a bill kombót.
  • Caterpillar
    #17413
    Ebben mi a fura? A kezdetektől így van.....
  • molnibalage83
    #17412
    Kicsit fura a DCS. Az FC3 vadászainak modellezési mélysége inkább arcade szintű, az A-10C-vel összemérve. Úgy értem, hogy ami van az szimulátoros, de semmi komplex startup, se segédrendszer modellezés olyan szinten.
  • 2Pete
    #17411
    Hosszabban nyomd a tűz gombot.

    Igen, már jók az árnyékok.
    Utoljára szerkesztette: 2Pete, 2015.10.07. 20:46:02
  • Borisz80
    #17410
    Nekem nincs oculuszom, de teljesen mindegy milyen küldetés. Misson generator küldetés, szerkesztett küldetés, gyári kampány küldetés... bármelyiknél fagyhat.

    Oculussal rendelkezőktől kérdezném, hogy a kabinban az árnyékok már jól vannak megjelenítve?
  • Ludowik
    #17409
    láma kérdés de f-15c vel miért nem tudok a küldikben rakétákat indítani? Csak a cannon megy akármit is csinálok rakétára váltok befogom a célt világit sípol minden ,de csak a skúló repül rakéta nem.
  • macleody
    #17408
    Milyen küldiket próbáltok? Gyári, vagy kreált cucc? Nem lehet, hogy a régi küldiket meg kellene nyitni mission editorban és újra elmenteni? Lehet valami kompatibilitási probléma van az 1.2 és az 1.5 között.
  • 2Pete
    #17407
    Nekem egész délután jó volt a DCS így. Ja és a biztonság kedvéért ráraktam a rendszergazda jogokat is.
    A gamma (is) el van baxva sajnos. Talán a következő patchban...
  • priluki
    #17406
    detto mint te. ha 10-ből 1 -szer elindult kifagy a küldi végénél.. nekem most vista sp 2 re állitva lett talán jo vagy jobb de nem akarom elkiabálni.. Nálad is egyépként olyan a rift-tel mint ha fel lenne tolva a gamma? nagyon világos a kép.. azzal nem lehet csinálni valamit?
    Utoljára szerkesztette: priluki, 2015.10.07. 20:21:11
  • 2Pete
    #17405
    Igen a bin-ben lévőt állítottam.
    Az én, illetve minden Riftel játszónak az volt a gondja hogy ha elindítottál egy missziót akkor a töltés felénél 95%-ban ctd lett. Ha meg elindult akkor a küldetés befejezésekor quit-ra nyomva, 100%-ban ctd. Na ezt teljesen megszüntette a "vista" módszer.
    Steames DCS-t használok, bár nem hiszem hogy ez számít.
  • Borisz80
    #17404
    Küldetések betöltésekor fagy nálam, és mindig ott amikor már majdnem elér a loading csík a végére, kb az 1/5-e hiányzik még.
    Valamint küldetésből kilépéskor, rányomom a quite-ra és kész... fagyás. Párszor fagyott már úgy is ki, miután már beültem a cockpitba, és megkezdtem a gurulást.
  • priluki
    #17403
    a bin mappában a dcs.exe-t állitod vistára? mert nekem azon is folyton fagy.. :(