36848
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • molnibalage83
    #17551
    Nem vagyok túl pro, de csinálhatok egy fentihez hasonlót. Akkor legyen, mint a mostani?
  • molnibalage83
    #17550
    Ez már a kellően nagy felbontású változat lesz? Mikor jön ki egyáltalán? Ezt hány hónap alatt várják? Ezek szerint tudnak ennyit gyártani...?
  • PhantomAss
    #17549
    ötmillió Oculus eladásával számolnak jövőre
  • molnibalage83
    #17548
    Van valakinek nagyobb mission-je, amit lehet szólóban repkedni? F-15C az általan preferált típus.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.10.15. 12:19:37
  • zoltang
    #17547
    Lehet. Sok minden befolyásol. Nem 720p-ben akarok játszani sem, ahol jobban kijönne a gyengébb cpu rész.
    Azonkívül nem sok választék van... Meg mit hoz a DX12, Vulcan stb. apu-vga?
  • gantus68
    #17546
    DCS 1.5-re vonatkozik az előző fps.
  • gantus68
    #17545
    1080p: a8-3870+260x 2gb+8gb/1600: high, 2xAA, 16xAF, HDR on, DOF off - 40-60fps.

    A8-5600+750Ti közel azonos.
  • molnibalage83
    #17544
    OFF

    A depleted uránim abban a formában, ahogy a lövedékben van csak annyira "mérgező", mint az ólomdarab, ami a kezdeben van és ameddig nem jelenik meg igen arpó szemcsés por formában, addig semmi baj nincs vele. Tudommal a víz vagy enhény savas víz sem nagyon oldja, tehát ha ledobnád a földe és ott lenne évtizedekig, akkor sem történne semmi.

    Ellenben ólom port belélegezni vagy bármilyen nehézfémet bevinni a testedbe az nem a hosszú élet záloga. Viszont ameddig kemény célba nem ütközik az U magvas lövedék addig nincs proifórikus hatás és égés, tehát por sm. Ezen felül ahogy én és más is írta a gyakorló lőszerek nem viccből léteznek...

    A mentesítés tehát nem azért kell, mert a benne levő 99,7%+ U238 benne veszélyesen sugárzó, mert legfelebb belélegezve jelent számottevő többletdózist.,Viszont én úgy tudom, hogy ha te belélegzel egy ilyen nevetséges aktivitású anyagot maga a nehézfém mérgezés az, ami sokkal előbb végez veled és súlyosabb, mint az hogy egy olyan gyenge aktivitású anyagot viszel be, aminek a felezési ideje 4,5 milliárd év. Minimális U-235 is van benne, annak felezési ideje is laza 700 millió év.

    A nagy semmi ellen tiltakozol és aggóddsz. Nem szórnak itt szét semmit. Egyébként a harckocsikban egyéb mérgező anyag is lehet, ami miatt mentesíteni kell, gőzöm sincs hogy még mi van benne.

    De azt pl. tudod, hogy ha lezuhan egy F-16 akkor a közelébe nem menjél? Ugyanis annak az APU-ja hidrazinnal megy. "Barátságos" egy anyag... Ennyi erővel tiltakozhatnál, hogy ne repüljön kis hazánk felett F-16, mert a végén még lezuhan és ezzel szennyezi a környezetet...

    ON
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.10.15. 11:42:21
  • fpurman
    #17543
    Nekem azt mondták az okosok ,hogy nagyobb kártyát ne rakjak ehhez a processzorhoz mert nem fogja kihajtani.
    Valamint assetto corsanal vették észre ugyan ilyen kártyával mint ami nekem van de intel procival bőven 30-35fps el több volt.
    Tehát megint gondolkodás ,hogy alap lap csere meg procii.
    Bár nem tudom itt mennyit hozna fps ben az intel. Bocsi az offért
  • Borisz80
    #17542
    @Caterpilar
    Nem vagyok képben hogy mikor mivel lőnek, ha nem uránium akkor nekem nyóc.

    @Molni
    Való igaz, nem vagyok professzor. Pl sose érdekelt miért repül a repülő, nekem elég az hogy a nagyokosok azt mondják hogy repül.
    Ugyan ez a lemerített urániumra is igaz. Ha a nagyokosok azt mondják, hogy környezetszennyező és egészségre veszélyes akkor elhiszem nekik. Persze nyilván nem abba hal meg majd az ember, hogy elé raknak egy rakasz lemerített urániummagvas lövedéksort, hanem pl a becsapódáskor szétterülő uránium por belégzése...

    Most jöhetnék az öbölháború szindrómával mert egyik elmélete pont ez. De nem jövök mert nem bizonyított.
    Viszont a tank, találat utáni mentesítése valós tény. Biztos nem poénból találták ki.
  • zoltang
    #17541
    Nekem is hasonló gépem van.
    Amd A8-6600k APU
    8GB DDR3 2133 MHz
    Videokártya jelenleg még nincs. Az IGP-vel játszom tavaly október óta eddig még csak offline. :) Az fps. kb. 10-60+ erősen ingadozó. A felbontás 1080p, alsó-közepes minőségben. (R9 380 4GB-ra várok.)
    Szintén a gépek (FW 190 D-9, P-51 D, F-86 F) kezelését tanulgatom, de főként a Langnase-ét.
    Utoljára szerkesztette: zoltang, 2015.10.15. 11:09:44
  • LeonSilver
    #17540
    Én próbáltam ilyent.

    Ha érdekel valakit el kell menni és JÓL megnézni.
    A gázkar gyárilag nehezen mozgatható mág úgy is, hogy teljesen ki van tekerva az alján az a szar.
    De egy nagyon kis mókolással szuperré lehet tenni.
    Viszont csak csöves cuccokhoz jó! Helikoptert szinte lehetetlen vele irányítani és a régi, 2vh-s gépekhez sem ideális.

    Szóval ha valakit érdekel, csövesekkel repül annak ez qrva jó választás LEHET 50 ropiért. De mondom, nagyon meg kell nézni!
  • PhantomAss
    #17539
    Futna simán, de csak kb medium grafikán, a videokártya elég gyenge, és a proci sem egy erőművész.
    De miért nem próbálod ki? Simán töltsd le a DCS World-öt, van benne 2 repülhető gép.
    Saitek x52-t nyúznak sokan mert jelenleg nincs alternativája ha hotas-t akarsz venni, viszont nagyon drága mert inkább csak a pro változatát lehet kapni. Újonnan nem éri meg.
    Ha tudsz hajts fel egy használt x52-t és az elég kezdésnek (15-20k körül lehet néha találni).
    Itt pl. van egy eladó 25k-ért:
    x52
    Ha lehet mindenképp legyen egy külön gázkar és joystick. ha nincs ennyi akkor Thrustmaster t16000 joy is jó vétel, sokan ajánlják.

    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2015.10.15. 10:10:53
  • z0ty4
    #17538
    most találtam
    Saitek X-65F eladó.
  • fpurman
    #17537
    Sziasztok bocsánat a kezdő kérdésekért de nem tudom ,hol kérdezzem meg és végül is ez a játék topicja.
    Teljesen kezdő vagyok repülőgépes szimulátor téren. Tehát még életemben nem játszottam ilyen játékkal.
    Első kérdésem az lenne a következő gépen futna e a játék
    Amd a 8 5600k processzor.
    Ssd 60Gb Hdd 500Gb
    8gb ddr3 1600Mhz
    Gtx750ti 2gb videó kártya.
    Valamint milyen saitek vezérlőt érdemes venni? Mert láttam több fajtát abból is pro meg nem pro verziót.
    Tudna nekem ebben segíteni mi a különbség a típusok között.
    Sajnos sok fórumot amit olvastam ott a legdrágábbakat akarták ajánlani.
    A magyar fizumhoz meg azért nem lenne gond ha nem a legdrágább lenne :)
    Első sorban nem bevetéseken mennék hanem megszeretném tanulni a felszállást leszállást ha ezek mennének akkor lépnék tovább
    A játékhoz milyen kiegészítőket kellene még megvenni? Nagyon köszönöm a segítséget és a válaszokat .
  • Cancri55
    #17536
    Mehet a combat spread novemberben, akkor lesz meg az új gépem :)
  • Caterpillar
    #17535
    Az ugye megvan, hogy léteznek gyakorló lövedékek?

    Kis olvasnivaló a 30x173mm-es lövedékfajtákról...
  • PhantomAss
    #17534
    Úgy tudom gyakorlásra nem urániumot használnak
  • molnibalage83
    #17533
    Ameddig kemény célba nem ütközik az lövedék, addig semmi baj nincs belőle... Másfelől gyakorlásra szerinted mióta pazarolnak ilyet? Én úgy érzem, hogy nem igazán vágod, hogy mi a depleted urániuim...
  • Borisz80
    #17532
    Ha már tudsz repülni egy F-15C-s kötelékben elreppennék veled ;)
  • Borisz80
    #17531
    Én aztán rohadtul nem engedném hogy magyarország területén szétfossák az urániumot...
    Jah, lemerített uránium. Aki azt hiszi hogy ez C vitamin, az majd kérdezzen meg egy amcsi harckocsizót hogy a doktrína szerint, amikor találatot kap a lemerített urániumú páncéllemezére egy M1A2 SEP akkor a bázison miért kell sugármentesíteni előbb a tankot, mielőtt a legénység kiszállhatna.
    Nem hiába nem favorizálják európában az urániummagvas lövedékeket, hanem inkább tungsten-t használnak.
  • hrundibaksi
    #17530
    kéne tudni pontos helyszíneket,mert én is megnézném
  • PhantomAss
    #17529
    Azt írják jönnek Hajmáskérre is lőni, én meg ott lakok nem messze. Ha szerencsém lesz még tán látok is egyet :)
  • Cancri55
    #17528
    A legjobb helyszín Aranyosgyéres lőtér környéke lenne :)
  • hrundibaksi
    #17527
    A-10 sound
  • hrundibaksi
    #17526
  • PhantomAss
    #17525
    Menjetek Pápára A10-est nézni:
    link
  • Frenky
    #17524
    Morgen! 1. Kezdő pilóta az, aki most ismerkedik a DCS-vel és keveset repült még vele. 2. Lényegében mi nem II.vh.-s gépekkel repülünk, hanem ami benne van jelenleg a DCS-ben :-) A tagok 80-90% csöves gépekkel repülnek, én szeretem a légcsavaros gépeket :-) Az alap SZU-25T és egy alap TF-51D, vagy az FW-190D felszállás között óriási különbség van, az elsővel "gyerekjáték" felszállni és landolni a "kávédarálóhoz" képest! Összegezve a nagy átlag: A-10C és SZU-27 és sajnos a töredék része a légcsavarossal... További szép napot.



  • PhantomAss
    #17523
    Ha lelősz engem 1vs 1 légi harcban (mustang vs valamelyik német gép), akkor csatlakozhatsz :D
    Csak viccelek...szerintem bárki csatlakozhat, csak vállald a közös repülést néha.
  • Cancri55
    #17522
    Szia! 2 kérdés: Mi az a szint ami nálatok már nem számít kezdőnek? Ha jól tudom ti lényegében II. vh-s gépekkel repültök, vagy kévádaráló, szerintem rajtam kívül sokan szimpatizálnak a sugárhajtású csodákkal, főleg, hogy a régi modelleket is fejlesztik fokozatosan, és akkor még nem is említettem a várható új modulokat.
  • Frenky
    #17521
    Sziasztok! Leírom, akit érdekel csatlakozzon bátran! A DCS Virtual Hungarian Air Force egy zárt csoport! Azért hoztam létre, hogy egy helyen legyünk, akik HASZNÁLJÁK ezt a szimulátort. Digital Combat Simulator. Ezáltal mindenki számára elérhetők a létrehozott események, oktatási anyagok és információk. Céljaink között szerepel, hogy egy jó társaságban, kulturált keretek között tudjunk online repülni, képezzük magunkat, a kezdő pilótákat is. Olyan jelentkezőket veszünk fel, akik aktívan részt vesznek a közös többjátékos repüléseken. Az új jelentkezőknek részt kell venni egy TeamSpeak_en történő beszélgetésen, ez a felvételhez tartozik, valamint az alábbi adatokat el kell küldeni: Neved, a játékban használt neved, kedvenc géped, mennyi ideje használod a DCS-t! A tagoknak ajánlott, hogy repül online közösségben, a csoport által szervezett repüléseken, részt vesz. Jelentkezés és infó küldése ezen az elérhetőségen: [email protected] Üdv, HUNter DCS Virtual Hungarian Air Force <-- FaceBook
  • LeonSilver
    #17520
    Bannert már kértem valakitől néhány hónapja mert én nem értek az ilyesmihez.
    Ha kész lesz és le elsz cserélve akkor frissül majd a szöveg is.
  • molnibalage83
    #17519
    A bannert nem kellen frissíteni és alatta a szöveget? :)
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.10.13. 12:37:41
  • GaBika6
    #17518
    THX a videót... Nagyon meghozta a kedvem, hogy leporoljam a joy-t. Remélem hamarosan lesz időm repülni és hallgathatom, nyomhatom a JTAC-et...
  • feca1229
    #17517
    Köszönöm!
  • sakkay
    #17516
    Csak mondom szólok mielőtt nem repülnél ezért a dcs-vel.
  • molnibalage83
    #17515
    Akkó jó. :)
  • sakkay
    #17514
    Balázs kipróbáltam-nem igaz a hír. Legalábbis a ka-50 flare-je simán dobja le a rakétákat. Gondolom ez nem csak ott van így. Direkt csináltam rá egy tesztet editorban.
    Utoljára szerkesztette: sakkay, 2015.10.12. 20:17:42
  • Frenky
    #17513
    Hi! Nekem is ez volt w8.1-nél, ez megoldotta Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable Package (x64) "vcredist_x64.exe"
  • hrundibaksi
    #17512
    Pilsung