36848
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • molnibalage83
    #17631
    Még nem volt időm kipróbálni.
  • Borisz80
    #17630
    Na meg jól jön majd a nevadai Red Flag-hez.

    Működik nálad Snowfox DinamoV3 küldetése? Nálam dcs.exe hibával mindig leáll miután a térképről továbbindítom.
  • TG Gida
    #17629
    https://www.youtube.com/watch?v=w-9hJZSkR5Q
  • molnibalage83
    #17628
    MiG-21 vs F-5. Epic.
  • macleody
    #17627
    CBU-97-nél mit kell állítani, mert nem igazán robban.
  • Hecker007
    #17626
    A Belsimtek dolgozik az F5-ön!
  • VO101Tom
    #17625
    Biztos lehet találni, vagy kiszedni más skin mellől. Átírod a fájlnevet, módosítod a description.lua-t és -elvileg- készen is vagy.
  • krisztian005
    #17624
    Értem, tehát a skintől függ, én nem vagyok jártas a készitésében, de majd szétnézek milyenek vannak.
  • VO101Tom
    #17623
    Specular mapnak hívják, a skin festése mellett egy másik fájlt is kell csinálni, ahol a tükröződés mértéket és a tükröződés élességét az RGB channel-ek értékével állítod be. Itt egy jó kis összefoglaló róla: http://forums.eagle.ru/showthread.php?t=88855.

    Ha megcsináltad a mapot, be kell tenni a skin fájlok mellé, és a description.lua fájlban a _Spec sorok "true" értéket "false"-ra át kell írni, hogy ne a default mapokat használja.

    (ugyanitt az NM a normal mapot jelenti, ami a felületi szintkülönbségek, panelosztások, szegecsek ki és benyomódásáért felel. Ritka, hogy a defaulthoz képest ezt változtatni kelljen, de lehetőség megvan rá. Ez a map sima szürkeárnyalatos, ami fekete az bent van, ami fehér az kiemelkedik (a szürke árnyalat %-ának mértékében).
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2015.10.22. 12:09:04
  • krisztian005
    #17622
    A fémes tükröződést mivel sikerült elérni? Nekem csak matt világosszürke szinü a fém felület, vagy a skintől függ hogy milyen?
  • hrundibaksi
    #17621
  • beci43
    #17620
  • PhantomAss
    #17619
    öhm...hát az nem kispályás :)
  • Solt
    #17618
    Giga G1 Gaming 980Ti.
  • PhantomAss
    #17617
    Milyet vettél?
  • LeonSilver
    #17616
    Esténként küldd el vagont pakolni. Keressen egy kis zsetont.. ;)
  • Solt
    #17615
    Eddig elégedett vagyok vele, de érdemben még nem volt időm tesztelni! :) Erő az van benne rendesen... :)
  • beci43
    #17614
    Solt,hogy muzsikál az új kártyád?
  • repvez
    #17613
    A V formájú robbanást mikor fogják lecserélni, egy random formát generálóra? Már a lockon óta ilyen és mindegy , hogy hogyan vagy mi találja el a gépet ugyan ugy robban
  • hrundibaksi
    #17612
  • LeonSilver
    #17611
    Egyéni szoc probléma.
    Én sem vagyok egy amgay, de még mindig inkább ők és a nyugat, mint az oroszok. Ezzel lehet vitatkozni, de nem itt.
  • sirpalee
    #17610
    Ha nem csak orosz gépekkel lenne tele... :/
  • macleody
    #17609
    Mijaza hawg. Egyébként meg nem csipázni amerika.
  • GaBika6
    #17608
  • PhantomAss
    #17607
  • Solt
    #17606
    Parasztnak tejcsoki... :D
  • Hecker007
    #17605
    Külön küldi mind. Én Felhasználód/Mentet játékok/DCS/Missions könyvtárba szoktam rakni a küldiket.
    A Total War 3.2 biztosan működik 1.5 alatt haverral azon szoktunk próbálkozni.
  • hrundibaksi
    #17604
  • molnibalage83
    #17603
    Ezek mind különálló mission-ök vagy több fájl tartozik egyhez? Hova kell másolni őket?
  • wittman
    #17602
    Baszod Feri ezen jót röhögtem... :)
  • wittman
    #17601
    Szia SnowFox!

    A Dinamo-t ma este tesztelem, ha jól működik, akkor szervezünk rá nyílt repülést, jó pár óra eltelik majd vele.
    Utoljára szerkesztette: wittman, 2015.10.20. 10:22:24
  • gsg16
    #17600
    egy másik sikertelen akciójuk:
  • LeonSilver
    #17599
  • LeonSilver
    #17598
    Tegnap vagy tegnap előtt láttam egy videót, sajna nem találom.
    Ezek a kretének aknavetőztek valahol... ment nagyban az allakk akbar... nagyjából a 4. vagy az 5. gránátig aztán robban. Helyben :D
  • sure
    #17597
    Annyi millió HUF-ot szeretnék, ahány Allahu akbar elhangzott a videón... a rotorok szöge azért sejteti, lehet, hogy csak egy hajtóművel evickélt tovább a Minyó, de ha nem fake a videó, akkor respect az orosz vasnak!
  • Cancri55
    #17596
    Mi-8, azok ott lent sem tudták már mit akart valójában allah
  • molnibalage83
    #17595
    Istenkirály. Ez már Falcon szintű dinamikus hadjárat. Ezeket kb. a játékhoz kéne mellékelni. Én istenbizony felvetném a DCS World fórumán. Ezekből kellene minél több.
  • SnowFox79
    #17594
    Csak egy dologra készülj fel :-)

    Pl. F-15C elkezded a küldetést és ha minden ellenséges gépet amit eléd gurít a küldetés le szeretnél győzni akkor 150+ gépet kell majd leszedned. Sokszor több irányból támadó gépek, utánpótlást szállító egységek, alacsony támadó vadászbombázók esetleg nehézbombázók, vagy csatahelikopterek személyében.

    Csapásmérőként pedig 1000+ cél vár rád.

    De mint mondtam sosem voltak könnyű küldetéseim.

    Üdv.
    SnowFox
  • SnowFox79
    #17593
    Akkor leírom miként működik.

    Elindítod. A Script végez egy sorsolást és az eredménynek megfelelő folyamatsort indítja el. Ha csapásmérő vagy akkor azt ha vadász akkor azt de hogy a 64 különböző lehetőség közül melyikkel szembesít majd a gép azt nem tudhatom még én sem. Ezzel párhuzamosan a Script folyamatosan figyeli a hadszíntér változásait, változtatásokat iktat be, erősítést ad vagy csapatokat von ki, ellenlépéseket tesz bizonyos esetekben és közben folyamatosan sorsolja a következő folyamatot az X változat közül.

    Példa: beülsz egy vadászba. felfegyverzed és indítasz amikor kapod a feladatot mit kell csinálnod. Elkezded a feladatot és utánna már benne is vagy a darálóban. Folyamatosan pörögnek a feladatok eléd, de hogy milyen gép, honnan milyen magasságban és milyen céllal repül be a légtérbe azt a gép dönti el sorsolás útján. Aztán ha olyat sorsol akkor törli a feladatot és fontosabbat ad, vagy vissza esetleg őrjratra rendel de ez mind Random.

    Példa 2: A10. beülsz fegyverzel és kapod a parancsot. Segget fel irány távolság célpont típusa. Elindulsz de látszólag a besugárzásjelződ behülyült. Hol van hol nincs lokátoros AAA egység. Pedig mindig van. Csak mindig máshol mindig más időben egymástól függetlenül kapcsolgatják ki-be a lokátort és véletlenszerűen változtatnak helyet is. Aztán jönnek a vadászok. Menekülnöd kell de a Script figyel. Ha nincs HUMÁN vadász a légtérben akkor rendel neked védővadászokat akik kigurulnak, felszállnak és járőröznek a terület felett. Ha HUMÁN csatlakozik a játékhoz pl Online akkor a következő AI páros védőd már nem száll fel. Dolgozzon az ember elven.

    Ezen Scriptek mind mennek OFFLINE módban is. nincs korlátozás. Jobb Online repülni ezeket, de minden egyes részét OFFLINE repültem le és teszteltem. Így ha a mostani verzió támogatja akkor minden működik majd OFFLINE módban is.

    Üdv.
    SnowFox
  • molnibalage83
    #17592
    Másképp fogalmazok. Amíg elindítom és a scrip generál olyan bevetést, ami modul által repülhető, akkor én beleülhetek? Az újrafegyverzés és refuellel elvileg addig repülhetek egy géppel, amíg van supply és életben maradok? Vagy offline a szkriptek egy része nem üzemel?