36836
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Sidewinder
    #17659
    Mi ez a nagy sivatag imádat? :D
  • Hecker007
    #17658
    Ez is olyan mint minden DCS cucc... majd leárazásnál :D
  • bgabor911
    #17657
    Látom a DCS weboldalon hogy még csak november végén fog az open alfa kijönni belőle, de azért a ruszkik már árulják pre-purchase formában potom 40 dollárért.
  • bgabor911
    #17656
    NTTS mapot nem tudni mikor teszik végre elérhetővé? A EDGE és az 1.5 azzal együtt ütne nagyot, így végre örökre elbúcsúzhatnánk a krím félsziget környékétől.
  • Indi69
    #17655
    Üdv. Kéne egy kis segítség, valamiért nem működik a bf 109-es két géppuskája. Az elsütő kattog azt hallom, a fegyvert bekapcsoltam, és még- sem tüzel. Az ágyú működik. Ötlet?
  • Klusi86
    #17654
    Köszi, hogy ránéztél. Sajnos volt egy ilyen sejtésem miután elolvastam a #17637 -es hozzászólásban linkelt patch changelogját és abban már nem írták.
  • repvez
    #17653
    Nem magára a megvalósitásra értettem, hanem arra, hogy az emlitett 2 helikopterről már voltak viszonylag elöre haladott állapotot jelző képek évekkel ezelött és még mindig nincs semmi velük, és erre bejelenteneke egy olyat ahol még csak nagyvonalakba van meg a modell.
  • macleody
    #17652
    Nálam nem megy, indítás után rögtön kilép a dcs.
  • SnowFox79
    #17651
    Köszönöm Wittman!!!

    A hibákat ha átdobod priviben akkor rájuk nézek. Jövő héten végre szabadságon vagyok lesz rá időm.

    Üdv.
    SnowFox
  • wittman
    #17650
    Ezt az ED sem tudja még...
  • wittman
    #17649
    Operation Dynamo v3 tesztelve az új update után és egy-két apró hiba van csak, de azonkívül tökéletesen fut, triggerek is működnek!
  • LeonSilver
    #17648
    Én nem találtam hozzá semmit.
  • zoltang
    #17647


    Black Shark 2: Republic Campaign/


    Utoljára szerkesztette: zoltang, 2015.10.23. 21:26:33
  • molnibalage83
    #17646
    Még azon is n+1 classified cucc van. Nem is értem, hogy a többség (?) miért gerjed az új technikára. Minden szempontból előnyösebb lenne, ha az összes szim a hidegháborús cuccokra fókuszálna.
  • Borisz80
    #17645
    Nem tudom ki hitte azt hogy majd a (mindig is szupertitkos elektronikai hadviselésre tervezett) EA-18G Growler-t fogják mostanában megcsinálni. Ez is olyan vágyálom mintha a Gripen , F-22, F-35, Typhoon stb... -t kívánnák hogy full realiszticsben készítsék el.
    Lehet én vagyok maradi de az F/A-18-nál a C variánsig nekem tökéletesen megfelel a típusválaszték.
  • Klusi86
    #17644
    A mostani dcs hírlevélben egy sorra lettem figyelmes: "Added working flashlight and fans to Mi-8MTV2". Itt a "fans" nem a műszerfal tetején lévő ventilátor lenne? Mert a flashlightot megtaláltam a beállításokban, de az előbbit azt nem. Valaki esetleg ránézne? Sakkay, Leon?
  • Papa01 #17643
    Igen, csak eddig az open béta után pár napra jött a végleges... :)
  • VO101Tom
    #17642
    3D szemszögből nagy különbség nincs. Meg kell csinálni ezt is az is. Ami inkább meghatározza a gépválasztást, az a hozzáférhető forrásanyagok, szakértelem, licencek. Milyen fícsöröket tud a játék kezelni, és mire van engedély? Fórumon a készülő 18-as kapcsán volt téma, hogy pl. Growler 18-as sem lesz DCS-ben, egyrészt csomó fícsört úgysem tudna kezelni a játék, másrészt rengeteg titkos anyagra engedélyt sem kapnának. Valami lebutított gagyit meg nem akarnak beletenni. A külsős stúdiókat meg elég nehéz lenne beszabályozni, mert azok is csak olyan gépeket tudnak csinálni, amihez anyaguk van.
  • SnowFox79
    #17641
    Idővel. Addig is átböngészem mi okozza a hibát.

    Üdv.
    SnowFox
  • SnowFox79
    #17640
    Szerintem most ballagj el szépen a rendőrségre. Gondolom vannak bizonyítékaid ami alapján megállapítható, hogy Te feladtad a kártyát. Innentől meg ugyebár az értékhatár miatt bűncselekmény kategória amivel az úriember helyében nem viccelődnék.

    Üdv.
    SnowFox
  • repvez
    #17639
    Hát ha a legtöbb modul még mindig béta akkor még nagyon mesze lesz a végleges.

    Krisztián: ez engem is meglepett,mert az ah64böl már mutattak kabin nézetet is az ah 1 -ről meg volt szavazás,hogy melyik alakváltozást legyen. Erre itt az f5 amiről eddig semmi info nem volt.
    De ezt már megszokhattuk,hogy kiszámíthatatlan és érthetetlen,hogy mi alapján készítik a modulokat.
  • Papa01 #17638
    Szerintetek a végleges patch mikor jön ki?
  • krisztian005
    #17637
    Új patch az open bétához.

    Nem úgy volt hogy a Belsimtek AH–1 és Mi-24-et csinál, mert azokról semmi infót nem halottam mostanában.
    Utoljára szerkesztette: krisztian005, 2015.10.23. 16:37:24
  • Borisz80
    #17636
    Kár!
    Reméljük Snowfox újra alkot egy hasonló kategóriájú mission-t.
  • macleody
    #17635
    Most próbáltam ki, nálam is összefossa magát a dcs.
  • molnibalage83
    #17634
    Milyen szempontból bonyolultabb az F-5E, mint a MiG-21bisz?
    (Modellezés szempontjából sanszosan az újabb gépek még talán még könnyebbek is.)
  • bgabor911
    #17633
    Na végre egy értelmes gép! :D
    Számomra tuti vétel lesz. Reszkethet a huszonegyes.

    Tetszik amúgy ahogy a Belsimtek szép fokoztosan halad az egyszerűbb gépek felől a bonyolultabb masinák irányába.
    Utoljára szerkesztette: bgabor911, 2015.10.23. 12:48:12
  • 77pxdumbo
    #17632
    Egy kis OFF HerrLacáról
    2014 tavaszán úgy tűnt nekem, hogy Laca visszatér a repüléshez. Írt is pár ilyen értelmű postot, amikben még videokártya beszerzésére készült, de pill pénzzavarban volt.
    Gondoltam régi jó cimboráért megtesz az ember egy- két dolgot. Felajánlottam neki egy ASUS GTX 680 DCuII Top kártyát. Azt mondtam neki, hogy használja és ha beválik, majd később kifizeti, ha nem tetszik akkor meg visszaküldi és csak a postaktg.-et kell állnia. Ezt elég korrekt ajánlatnak gondoltam és Laca el is fogadta, így a karit elküldtem neki.
    Használta is a nyáron, reppentünk is párat, majd augusztusban rákérdeztem, hogy akkor mi legyen, mert több vevőm is lett volna rá (PHaprón meg volt hirdetve 60000 Ft-ért). Laca azt mondta, kell neki a kártya, nagyon jól működik és a 60000 Ft vételár is megfelel neki, amit hamarosan át is utal a számlámra.
    No itt van a bibi. Azóta sem láttam tőle egy vasat sem. Több mint egy éve telefonálgatok, írok neki privát üzeneteket, amelyek során mindig készségesen biztosít az felől, hogy holnap már utalja is a pénzt. Közben ugye rakosgatta fel sg fórumra a képeket a csodálatos pipa, majd azután borotva gyűjteményéről. Aztán németországban dolgozott, és elmondása szerint 7-800000 Ft-ot keresett havonta, tehát a pénz nem lehetett akadály.
    Azt is felajánlottam neki, hogy havonta 10-20e Ft-onként részletekben is kifizetheti, de ha végképp nem telik rá akkor szépen csomagolja be és küldje vissza a kártyát hiszen repülni már amúgy sem szokott.
    Ez tartott 2015 augusztus végéig. Azóta a telefonja nem fogadja a hívásomat, hiába próbálkozom lassan két hónapja elérni: semmi.
    Nem akartam ezt -és a nyilvánvaló balekságomat- közhírré tenni, mert eddig azt gondoltam, előbb utóbb majd csak megoldódik a dolog, de ezek után sajnos egyértelművé vált számomra Laca rosszhiszeműsége az ügyben.
    Ha még esetleg olvassa a fórumot és megkeres, tudatni fogom a nyilvánossággal.
  • molnibalage83
    #17631
    Még nem volt időm kipróbálni.
  • Borisz80
    #17630
    Na meg jól jön majd a nevadai Red Flag-hez.

    Működik nálad Snowfox DinamoV3 küldetése? Nálam dcs.exe hibával mindig leáll miután a térképről továbbindítom.
  • TG Gida
    #17629
    https://www.youtube.com/watch?v=w-9hJZSkR5Q
  • molnibalage83
    #17628
    MiG-21 vs F-5. Epic.
  • macleody
    #17627
    CBU-97-nél mit kell állítani, mert nem igazán robban.
  • Hecker007
    #17626
    A Belsimtek dolgozik az F5-ön!
  • VO101Tom
    #17625
    Biztos lehet találni, vagy kiszedni más skin mellől. Átírod a fájlnevet, módosítod a description.lua-t és -elvileg- készen is vagy.
  • krisztian005
    #17624
    Értem, tehát a skintől függ, én nem vagyok jártas a készitésében, de majd szétnézek milyenek vannak.
  • VO101Tom
    #17623
    Specular mapnak hívják, a skin festése mellett egy másik fájlt is kell csinálni, ahol a tükröződés mértéket és a tükröződés élességét az RGB channel-ek értékével állítod be. Itt egy jó kis összefoglaló róla: http://forums.eagle.ru/showthread.php?t=88855.

    Ha megcsináltad a mapot, be kell tenni a skin fájlok mellé, és a description.lua fájlban a _Spec sorok "true" értéket "false"-ra át kell írni, hogy ne a default mapokat használja.

    (ugyanitt az NM a normal mapot jelenti, ami a felületi szintkülönbségek, panelosztások, szegecsek ki és benyomódásáért felel. Ritka, hogy a defaulthoz képest ezt változtatni kelljen, de lehetőség megvan rá. Ez a map sima szürkeárnyalatos, ami fekete az bent van, ami fehér az kiemelkedik (a szürke árnyalat %-ának mértékében).
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2015.10.22. 12:09:04
  • krisztian005
    #17622
    A fémes tükröződést mivel sikerült elérni? Nekem csak matt világosszürke szinü a fém felület, vagy a skintől függ hogy milyen?
  • hrundibaksi
    #17621
  • beci43
    #17620