36836
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • molnibalage83
    #17699
    Én jelenleg az F-15-tel tanulok csigatempóban repülni és szokom az irányítást....
  • sakkay
    #17698
    Szia láttam-meg majdnem írtam is-de elég kiszámíthatatlan mikor érek rá mostanában. De ha nincsen időhöz kötve, nyugodtan szólj mit kell lerepülni aztán ha tudom, lerepülöm:Minyó-kamov.
  • SnowFox79
    #17697
    Üdv All.

    Senki nem repül manapság?

    Felhívás

    Üdv.
    SnowFox

  • sakkay
    #17696
    Na erről jut eszembe. Most találkoztam egy volt bajtárssal anno még a soros mélységi századból. 20 éve nem láttam, együtt ugrottam vele az elsőket. Ötször volt odaát. Jól megöregedtünk de különben nincsen változás.
  • sakkay
    #17695
    Embere válogatja. Mondjuk a katonai eskü kötelezi. Ezért nem mentem el anno huszon évesen más országot szolgálni. Ha egyszer döntöttél akkor nincsen kianév.
  • molnibalage83
    #17694
    Voltak asszem japán származású katonák a II. Vh alatt és német gyökerűek és olasz gyökerűek is. A japók csak Európában harcoltak, a másik kettővel nem volt gond.
  • sirpalee
    #17693
    Az, hogy milyen közösségbe tartozol, hol élsz, milyen emberek vesznek körül sokkal fontosabb és tartósabb mint az hogy épp hova születtél.
    Utoljára szerkesztette: sirpalee, 2015.10.28. 12:02:46
  • Borisz80
    #17692
    Az ilyen kitelepült katona emberekkel kapcsolatban mindig egy kérdés foglalkoztat. Ha ne adj isten, úgy alakul a történelem akkor szembe szállna saját (jelen esetben magyar) nemzetével? Mit érezne? Mit gondolna? Megtenné? Vagy az USAF erre tekintettel soha nem küldené ilyen hadszintérre?
    Számomra elgondolkodtató dolog lenne.
  • Borisz80
    #17691
    http://airbase.blog.hu/2015/10/24/bagram_kecskemet
  • GaBika6
    #17690


    http://forums.eagle.ru/showthread.php?t=143009
  • GaBika6
    #17689
    http://airbase.blog.hu/2015/10/24/brave_warrior_744
  • SnowFox79
    #17688
    Üdv All.

    Az eddigi küldetések mennek 1.5 alatt de köszönhetően a változtatásoknak ede részéről az összes AI gép fegyverzetét át kell nézni benne. A hibákat a nem megfelelő pylon kiosztás és a hozzájuk tartozó fegyverzet okozza. Mivel most benne vagyok a Grúz konfliktus szerkesztésében így ezt most nincs időm javítani, de ha tudok szakítok időt erre is.

    Üdv.
    SnowFox
  • wittman
    #17687
    Operation Dynamo v3 multiplayerben indítva indítva megy. Apró hibák vannak, de ezek nem vészesek. A hadjárat triggerei működnek, a feladatok is szépen jönnek egymás után.
  • molnibalage83
    #17686
    Nekem sem működik a Dynamo v3 se tisztán megnyitva, se mentés után. :(
    Melyiket kinek sikerült beüzemelni?
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.10.27. 00:28:49
  • SnowFox79
    #17685
    Üdv All.

    Ha repül valaki itt MI-8 as darálót , Orosz vadászt illetve csapásmérőt és van némi szabadideje részfeladatok tesztelésére akkor legyen szíves jelentkezzen itt vagy privátban.

    Előre is köszönöm.

    Üdv.
    SnowFox
  • macleody
    #17684
    Elvileg enterrel. Asszem hosszan kell nyomni.
    Utoljára szerkesztette: macleody, 2015.10.26. 19:05:10
  • Ludowik
    #17683
    Én a steameset openre frissítettem és win 10 64 bittel a ki kellett kapcsolni a comodót meg minden szirszart hogy megcsinálja. elsőre nekem is össze rossantotta magát. Azóta felraktam nem steamesen is és simán indult minden. A rosseb se érti mit miért hogy csinál ez a windóz néha....
  • hrundibaksi
    #17682
  • hrundibaksi
    #17681
    A-10C: Melyik gomb kombinációval ugrik a kijelölt célpontra a TGP?
  • sakkay
    #17680
    Szevasz! Na voltál? Nekem nyomtak egy 11 napos kombót! Most jöttem haza.
  • molnibalage83
    #17679
    Nem tök mindegy? A n+1 1.2xxxx változat sokszor szarabb volt, mint a korábbi. A nem beta 1.5 is lehet egy rakás sz*r...
  • GaBika6
    #17678
    Mikor jön ki a nem open beta 1.5? Jönnek a hosszú hideg téli esték...
  • SnowFox79
    #17677
    Üdv all.

    Megoldás született.

    Újratelepítettem a gépet win8.1 alapokra. Aztán jött Molni javaslata és immár működik is.

    (hogy baszódjanak meg edéék., most minden programomat telepíthetem újra.....)

    Köszönöm a segítséget és a javaslatokat mindenkinek.

    Üdv.
    SnowFox
  • SnowFox79
    #17676
    Service pack fent van. Így sem megy...
  • krisztian005
    #17675
    Nekem se indult hiába tettem fel a vcredist_x64.exe, win7 ultimate volt, feltettem a service pack-ot és utána müködött, ha neked se volt frissitve akkor próbáld meg, egy barátomnak meg az okozott gondott hogy az users mappában nem csinált külön DCS.openbeta mappát hanem a sima DCS mentett mindent, törölte és utána müködött.
  • zoltang
    #17674
  • SnowFox79
    #17673
    Ikonra kattintok ez a hiba jön. Multi szintén. Dcs repair is ugyanezzel a hibával reagál.

    Ez előző verzió tökéletesen fut, azzal nincs gond. A vcredist többször telepítve, javítva és ezek után restartis volt. Az eredmény nem változott.

    Most még küzdök, de azt hiszem ebből nem lesz új mission...

    Üdv.
    SnowFox
  • sure
    #17672
    Ha meg a főképernyő se jön be, a következő tippem, hogy antivírus/tűzfal blokkolja a DCS.exe futását vagy netre kijutását.
  • sure
    #17671
    Amúgy hol száll el? A multi az ikonra kattintva nekem se indult, csak befeketedett a képernyő, de ezt már javított a Ede (nem rak ki multi ikont a telepítő...)
    Főképernyő bejön? Minden modul, amit megvettél, letöltve és aktiválva van? Grafik opsönszben nézd meg, nincs-e valami elborult felbontás beállítva.
  • sure
    #17670
    Ugye a vcredist_x64.exe-t tetted fel (64-bites), nem az x86-ot?
    Ezt a csomagot mindenképp telepítsd még1x, biztos ami biztos, reboot, aztán nézd meg, van-e valami Windows Update (akár ehhez, akár egyébként - na jó, a W7-ről 10-re csomagot azér ne :P ), ha van, telepítés & reboot (akkor is, ha nem kéri), és aztán nyomj egy DCS repair/update-et.
    Utoljára szerkesztette: sure, 2015.10.25. 16:31:53
  • Borisz80
    #17669
    Meg tudná valaki mondani, hogy a mig-21-es és a mig-15-ös magyar skinjét hogyan kell helyrepofozni hogy ismét normálisan működjön?
    THX!
  • Borisz80
    #17668
    ugyan az... megnyitva, más néven elmentve, editorban vagy a mission-ban megnyitva / elindítva, "a dcs.exe leáll".
  • SnowFox79
    #17667
    A küldetést elsőnek mission editorban nyissátok meg majd mentsétek el.

    Utána próbáljátok elindítani.

    Üdv.
    SnowFox
  • SnowFox79
    #17666
    Így sem megy. Uninstall reinstall repair mindent kipróbáltam de semmi változás. (teszem hozzá ez már fel volt telepítve)

    A DCS nek semmilyen 1.5-ös része nem indul. Sem Single, Sem multi sem repair semmi...

    Most kezd elegem lenni...
    Utoljára szerkesztette: SnowFox79, 2015.10.25. 13:11:33
  • SnowFox79
    #17665
    Köszönöm!
  • molnibalage83
    #17664
    Köszi.
  • molnibalage83
    #17663
    Ez kell hozzá. Hihetetlen, hogy majd egy hónap nem volt elég, hogy leírják azt, hogy ez is kell hozzá...
  • Borisz80
    #17662
    users/"username"/saved games/dcs/missions
  • SnowFox79
    #17661
    Gyerekek. Nekem kifagy a DCS Beta indításkor.

    Probléma-aláírás:
    Problémaesemény neve: APPCRASH
    Alkalmazásnév: DCS.exe
    Alkalmazásverzió: 1.5.0.45208
    Alkalmazás időbélyegzője: 560e60b2
    Hiba – modul neve: MSVCR120.dll
    Hiba – modul verziója: 12.0.21005.1
    Hiba – modul időbélyegzője: 524f83ff
    Kivételkód: c000001d
    Kivétel – eltolás: 000000000008ca90
    Operációs rendszer verziója: 6.1.7600.2.0.0.256.1
    Területibeállítás-azonosító: 1038
    További információk 1: 4360
    További információk 2: 43602ea9ace0b575a7f16a4c00554ce9
    További információk 3: 14fe
    További információk 4: 14fee2782bbb4988cdf6abfd7c2d0ad5

    Valami ötlet?

    Üdv.
    SnowFox
  • molnibalage83
    #17660
    Hová kéne egyáltalán bemásolni...?