36836
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • SnowFox79
    #17739
    a klikkelhetőeket nem kell leállítani, az fc3 gépeket le kell.

    Molni majd referálj, hogy tetszik.

    Üdv.
    SnowFox
  • GaBika6
    #17738
    THX! Valamiért nem tudtam letölteni a reg file-t, de manuálisan töröltem és úgy elfogadta újra a serialt. Buktam egy regisztrációt, de bekaphassák... :)
  • molnibalage83
    #17737
    Nem. Nálam is. A V1.5 repkedésnél volt, hogy 30-40-re zuhant az FPS, ami eddig volt 70-80.
  • macleody
    #17736
    Csak nekem van olyan érzésem, hogy az első open beta klassz volt, az update-ek után viszont kezdett esni az fps?
  • molnibalage83
    #17735
    Közben rájöttem, hogy ezt köll csinálni. Elég mozgalmas az eleje, le is szedtek annak és rendje szerint.
  • sure
    #17734
    Bal ALT+ '
    (Rearming and Refueling Window)
    Gépe válogatja, hogy a felfegyverzéshez/tankoláshoz le kell-e állítani vagy nem a masinát (MiG-15, Mi-8-at nem kell, Su-25, Su-27-et igen)
  • molnibalage83
    #17733
    Ne, futtatom a v1.5 missiont. Apró gond, hogy fegyverzet nélküli F-15C-be ülök bele és nincs briefing előtt arming. Hogy a rákba rakok fegyverzetet a gépre?
  • LeonSilver
    #17732
  • SnowFox79
    #17731
    Vegytiszta No comment kategória.
  • wittman
    #17730
    Feri!

    Hát ez még off-nak is rossz, szóval meg se néztem.
  • macleody
    #17729
    Ezt nekem is eljátszotta tegnap indításkor, nemtom miért. Mondjuk bedobtam még 8GB RAM-ot, lehet ez nem tetszett neki. De a retry-re nyomva megcsinálta.
  • gsg16
    #17728
    off:
    vegytiszta művészet!!!
    on
  • molnibalage83
    #17727
    Ez nekem nem működött...

    Elvileg ez az. Töltsd le a modulhoz tartozót, nevezt át, .reg kiterjesztésre és futtasd a reg fájlt. Aztán mehet újra az aktíváció.

    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.10.29. 17:23:03
  • VO101Tom
    #17726
    krisztian005 leírta a #17193 -ban, az nekem működött. Mig-21-nél a "Mig-21" -et kell a végére írni.
    (hmm, lehet, hogy ez más probléma, nekem nem a serial volt rossz, egyszerűen nem látta a feltelepített modult)
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2015.10.29. 17:21:08
  • molnibalage83
    #17725
    Igen. Van erre valami DCS link, amit a support adott, hogy mi kell csinálni. nálam is ez volt. Egy letölthető fájt kell átnevezni reg-re és futtatni és törli a rossz reg bejegyzést és enged futtatni. Írj a supportnak és megadja a linket. Én képtelen vagyok megtalálni még Google keresővel is.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.10.29. 17:18:49
  • GaBika6
    #17724
    Nem működik a 21-esem. Azt írja ki hogy a serialt aktiváljam, de hiába aktiválom nem fogadja el valamiért. Valaki tapasztalt hasonlót?


    Utoljára szerkesztette: GaBika6, 2015.10.29. 17:01:29
  • GaBika6
    #17723
    Nem kell ezt olyan nagyon felfújni sztem. Bár idegennek tűnő dolog, de a függetlenségi háborúban is harcoltak magyarok ottani egyenruhában... link
    Amúgy meg az ottani vezetés tudatosan nem vetne be ilyen katonákat, de ilyentől nem kell félni a jelen helyzetben. Én úgy gondolom, hogy aki külföldön él és sikeres valamiben az nagyobb magyar mint az, aki itthon van és élősködik a rendszeren...
  • bgabor911
    #17722
    Én egyetlen katonát vagy pilótát sem tudok hibáztatni azért mert egy igazi hadseregben/légierőben szeretne szolgálni ahelyett a valós képességek nélküli PR intézmény helyett, ami idehaza van. Ez nyilván nem a katonáink, hanem az elmúlt huszonöt év politikai vezetésének hibája, de akkor is ez a helyzet.
  • molnibalage83
    #17721
    Ja, hogy ezt az apróságot leírhatnák... Azért a szégyen gyalázat, hogy ilyen dolgokat nem közöl a rendszer. Én meg sakkozam ki...
  • Borisz80
    #17720
    -Indítsd el a DCS-t.
    -felül ahol a modul , options és login ikonok vannak, nyomd a logint.
    -itt be kell jelentkezned azzal a névvel és jelszóval amivel regeltél a DCS-hez
    -multiplayer
    -servert kiválasztod
    -join
  • molnibalage83
    #17719
    RG-ként vagyok belépve minidg, de csekkolom.
  • macleody
    #17718
    Kipróbálhatod azt is, hogy rendszergazda módban indítod a játékot, ha esetleg nem úgy indítottad volna eddig.
  • SnowFox79
    #17717
    Üdv.

    Próbáld ki a következőt:

    Users\Saved Games\DCS.openbeta mappát töröld ki, vagy nevezd át.

    Ezek után indítsd el.

    Ha nem működik így sem akkor túrom tovább a netet a megoldásért.

    Üdv.
    SnowFox
  • molnibalage83
    #17716
    Más szerverekhez való csatlakozáskor meg join gomb lenyomása után semmi sem történik... Nem, nem lakatos jelűekhez akarok csatlakozni...
  • molnibalage83
    #17715
    Nem jött fel tűzfal figyelmeztetés. Hozzá van adva a kivételekhez, az eredmény ugyanaz...
    A tűzfal kikapcsolása sem segít...

    Fasza...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.10.29. 08:38:30
  • hrundibaksi
    #17714
    Ground texture MOD
  • hrundibaksi
    #17713
    Mükszik 1.5 alatt?
  • sakkay
    #17712
    Ez igaz. De a honvédségtől leszerelt. De igen el lehet moralizálni ezen egy ideig.
  • GaBika6
    #17711
  • sure
    #17710
    Tűzfal fogja. Nekem feljött a WIndows tűzfaltól a figyelmeztetés, és amíg nem engedélyeztem, addig a háttérben a töltőképernyő állt. Mikor a telepített antivírus/tűzfalon állítottam be a Block All-t, a küldetés kiválasztása és a START-ra nyomás után a leírt jelenség volt észlelhető - fekete képernyő. semmi-se-történéssel.
  • SnowFox79
    #17709
    Csatlakozom.

    Nálam is megy gond nélkül.

  • wittman
    #17708
    Azt a multiplayer ikont töröld le. mert már 1.5-ben nem kell használni! Csak Indítsd el a DCS World ikonnal és ott multiplayer.

    Gyors voltam. Akkor nálad megint gebasz van...mert azért ilyen hiba nem nagyon van.

    Utoljára szerkesztette: wittman, 2015.10.28. 23:57:54
  • molnibalage83
    #17707
    A DCS World multiplayer parancsikonnal nekem egyszerűen el sem indul a játék. Bevillan a DCS logo aztán fekete képernyő és nyitsa. Akkor most mi van...?

    A sima parancsikonnal kiváltasztom a mission-t, megcsinálom a szervert és aztán indítás után az eredmény dettó ugyanez.

    Hát, azért van még min reszelni...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.10.28. 23:56:11
  • wittman
    #17706
    Gyere fel TS-re.

    A felhívásodhoz meg annyi, hogy részemről a szemcsere. Su-25A és T-vel jövök.
  • Borisz80
    #17705
    De ő felesküdött mind két hazára.
  • SnowFox79
    #17704
    Wittman. Majd TS-en jogokra lenne szükségem. 8.1 reinstall volt és minden beállításom oda. Előre is köszönöm.
    Utoljára szerkesztette: SnowFox79, 2015.10.28. 20:48:56
  • SnowFox79
    #17703
    Üdv All.

    Mióta nem foglalkoztam vele sok minden változott.

    Ami nagyon de nagyon jó dolog és régóta trükközni kellett vele.

    1., működik script és trigger nélkül a LATE ACTIVATE. Kliens gépekkel is!!!!!!
    2., Működik gond nélkül a troop transport helivel és járművel is!!!

    Ezek nagy dobások!

    Üdv.
    SnowFox
  • Frenky
    #17702
    Hi! Itt is vannak, akik repülnek a DCS 1.5-el is. :-) DCS Virtual Hungarian Air Force - HUNAF Üdv, HUNter
  • LeonSilver
    #17701
    Su-25T egy-két kör erejéig
  • Colos1357
    #17700
    Su-27, de csak hétvégente tudok vele foglalkozni.