36836
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Fürtös
    #17779
    Ránézünk mégegyszer ha összejönnek a srácok!
    Két 25t egy a10 és egy mi8 volt a serveren mikor panaszkodott a mi8 pilótája ,hogy nem kapott küldit, de lehet nem vette észre a nagy lövöldözésben :D
    A vörös oldal implementálását köszönjük!
    Ha bárhol bármikor összefutunk tetemes mennyiségű sörre vagy vendégem ezért a kitaró munkáért!
  • sakkay
    #17778
    Ja, hogy ja! Ok
  • SgtChris
    #17777
    Jaaa...hát mondjuk az lehet, hogy multiban szerényebben muzskál a cucc. Én mostanában max. fél órákat tudok repülgetni, ahhoz meg elég egy-egy single mission, gyakorolni, hogy mi és miképp.... :-)
  • SnowFox79
    #17776
    Ne végigültem az összes Minyót. Minden küldetésről jön üzenet egy rádióhang kíséretében.

    Minden egység megjelenik ezekhez a feladatokhoz, mind single mind pedig multiplayer módban így sz.tem nem hibás a küldetés.
    A vörös oldal beintegrálása a küldetésbe nem egyszerű feladat, de nem kivitelezhetetlen. Maradjunk annyiban, hogy V6 körül ezt is meg fogom oldani, de az kicsit más lesz, lévén PVP orientáció lesz a mission-ben.

    Sakkay: azért nem volt nagy ellenállás mert az csak a második fázis. Az elsőről kapnod kellett üzenetet a nagy ellenállás ott lesz majd :-)

    A küldetés fejlesztése most a V5-nél tart. Ebben az ellenséges veszteségek is jobban számolva vannak, így a gép hatékonyabb ellencsapásokat tud mérni, változatosabb formákban.

    Üdv.
    SnowFox
  • sakkay
    #17775
    Felszálltam Anapából elsunytam Krymsbe. ..és ott minden szétlőttem. Sanszos, hogy pár egység nem lőtt rám. Mert nem volt nagy ellenállás. Valaki igen mert szétvágta a seggem, de azért még befejeztem a mészárlást. Kamovval voltam.
  • SnowFox79
    #17774
    Gyere fel ts-re kérlek és nézzük át.

    Most nézegetem és működik a dolog.

    Utoljára szerkesztette: SnowFox79, 2015.11.01. 16:23:53
  • sakkay
    #17773
  • macleody
    #17772
    Ez már a korral jár :) C/users/neved/saved games/dcs/missions
  • sakkay
    #17771
    Elfelejtettem, hova kell másolni Snow missionját. Segítene valaki?
  • Fürtös
    #17770
    Snowfox,
    Tegnap éjjel reppentünk pár órát a dinamo v.4. el. Teljesen jó,semmi FPS drop, müködik minden!
    Az egyetlen gond a MI8 küldikkel volt, hiába repültünk Mi8-val nem adott küldetést.
    Hála és köszönet a melóért!
    (Apró személyes kérés tőlünk: nem lehetne a vörös oldalt repülni néha?)
    Utoljára szerkesztette: Fürtös, 2015.11.01. 12:57:31
  • macleody
    #17769
    Nekem is 7850 van, tegnap repkedtünk Gabikával, volt hogy 20-ra is leesett az fps. Meg olyan is mikor 100 fölött volt. Nem lesz ebből a cuccból sose normális játék, attól tartok. Még reménykedem az EDGE-ben, de ki tudja.
  • SgtChris
    #17768
    Huh, köszi! Meglett, jól elbújt, én valami grapicsxx.lua-ra emlékeztem.... :-D

    Meg persze nem a C:/-n volt a mentés...de sebaj a kereső megkereste.

    Amugy nincs gondom a 7850-el, egész szépen fut, a felbontás emelést jobban viseli, mintha a antialiasing-ot tornásznám feljebb... megvan a 35+ FPS. :-)

    Mondjuk a depth of field opció nem tetszik neki -igaz nekem se- így az OFF-on marad.
    Utoljára szerkesztette: SgtChris, 2015.11.01. 08:39:30
  • macleody
    #17767
    C/users/neved/saved games/dcs/config/options.lua

    Nem lesz az sok annak a szegény 7850-esnek?
    Utoljára szerkesztette: macleody, 2015.10.31. 23:17:09
  • SgtChris
    #17766
    Üdv!

    Hol tudom manuálisan visszaírni a monitor felbontást? Nem találom sehol sem, pedig valami lua lesz, biztos.

    A HD7850-emen bekapcsoltam a VSR funkciót, így full HD helyett 2560*xxxx lett volna a felbontás (kevesebb lenne az AA), de nem középre teszi a képet, hanem a bal felső sarokhoz igazítja, így a jobb oldal és az alja lelóg a képről.... és persze ott van az OK gomb....

    Köszi előre is! :-)

    Utoljára szerkesztette: SgtChris, 2015.10.31. 22:00:10
  • macleody
    #17765
    Leállítva.
  • macleody
    #17764
    Elindítottam Snow missionjét csak úgy kíváncsiságból. Ha van kedve valakinek jöhet. Server: microby, pass: 123456
    Stream
  • macleody
    #17763
    Most néztem egy missiont kikapcsolt és 16x anizoval. A10c-ben ülve a reptéren kb. ugyanannyi volt az fps, persze elég csúnyán néz ki a kifutó. Egy repülő SU-27-et nézve F2-vel és F3-mal viszont akár a 30fps-t is elérte a különbség.
  • wittman
    #17762
    Sajnos nem elérhető a HDF 59th Server internet problémák miatt. Ha esetleg helyreáll, akkor indítva lesz és látszódni fog a szerverlistában. A jelszó is ki lesz írva magyarul ofkorsz...
    Utoljára szerkesztette: wittman, 2015.10.31. 12:04:05
  • molnibalage83
    #17761
    WOW!
  • hrundibaksi
    #17760
    Már nyomom! Brutál szép!
  • SnowFox79
    #17759
    Üdv All.

    A küldetésben voltak hibák így javítanom kellett. A javítások eredménye az lett, hogy most már OFFLINE módban is elindul a küldetés és fut rendesen.

    OPERATION DINAMO V4

    2015.10.31.-én 15:00 kor Wittman fellövi a VMH59-es szerverre a missiont. Akinek van kedve csatlakozhat.

    Üdv.
    SnowFox
  • wittman
    #17758
    Ez egy jelentett hiba, memória szivárgásnak hívják. Hotfix 3-ban(múlt héten szombaton jött ki) sajnos még sem rakták bele a javítást, pedig a hírlevélben meg azt írták, hogy javítva lesz a hotfix 3-ban. Ez hiba, amúgy a hotfix 2 mellékterméke lett...

    Reméljük javítják...
    Utoljára szerkesztette: wittman, 2015.10.31. 02:28:41
  • GaBika6
    #17757
    DCS benyalta nálam ma a 8-10 giga ramot, de macleody "ősjátékos" is erre panaszkodott... Elég durva sztem! Meg macleody is!
  • molnibalage83
    #17756
    Kijött az új BMS4, DCS skippelve...
  • repvez
    #17755
    nézz átt itt az sg a falcon 4 topicban ott megtalálsz mindent hozzá, és a felmerülő kérdéseidre is ott kapsz majd választ
  • VO101Tom
    #17754
    A BMS 4.33 kvázi ingyenes, installnál kéri, hogy mutatsd meg az ősrégi falcon4.0 exe-t, de az csomó helyről letölthető.
    Az sg-n van saját topikja, ott kaphatsz segítséget, ha telepítésben, használatban kérdés lenne (fejlécben a telepítéshez szükséges linkek is ott vannak). Falcon 4.0 - Generation
  • gsg16
    #17753
    a DCS-t nem kell megvenni,csak a modulokat.
  • sakkay
    #17752
    Mármint hogy érted, hogy megvenni?
  • hrundibaksi
    #17751
    Honnan lehet megszerezni?
  • z0ty4
    #17750
    OFF:

    kijött a BMS 4.33. Hangulatos kis trailer.

    ON

    A DCS-t most akartam megvenni, de asszem egy kicsit csúszni fog.
  • zoltang
    #17749
  • krisztian005
    #17748
    Mig-21-nél UB-32-ből lehet egyenként vagy csak egy pár rakétát inditani? Nekem mindig egy csomót lő ki egyszerre.
  • hrundibaksi
    #17747
    Ez a Halloween sale karcsúra sikerült: :-)
  • SnowFox79
    #17746
    Üdv all.

    Íme a javított verzió. Ez is multiban indítva megy csak de legalább rendesen megy.

    OPERATION DINAMO V.4

    Üdv.
    SnowFox



  • GaBika6
    #17745
    Működik rendesen az A-10 C-n az ALQ 131 és a 184? Miben különböznek?
  • GaBika6
    #17744


  • molnibalage83
    #17743
    Mivel csak F-15-tel repkedek, nekem a csapásmérés egyelőre kimaradt. Évek óta nem repülök már a Falconnal sem, olyan fakezű és béna lettem, hogy arra szavak nincsenek.
  • SnowFox79
    #17742
    A földi csapatok meg vannak osztva. Aminek a nevében megtalálható a CA jelzés az irányítható.

    Mentés nincs és időgyorsítás sincs ezek multiban nem működnek.

    Tegnap alakítottam még rajta így ha kevesen játsszák nagyobb hangsúly helyeződik az MI irányította erősítésre. Ma ezt a verziót publikálom. (Sajnos ez is csak multiban megy majd)

    A túlerő az valós de ezt a hadihelyzet miatt alkottam ilyenre. Egy reptér invázió elején, körbevéve ellenséges erőkkel. Így lett valósabb a dolog.

    Ez 10-12 embernek 10-12 óra alatt teljesíthető ha mindenki teszi a dolgát.

    Dinamikus környezet: Ha beülsz vadászba akkor nem mindig ugyanazon irányból, ugyanazon magasságon ugyanazon gépek jönnek. Ez változik mint ahogy az ellenséges légierő eloszlása is.

    Csapásmérőként, a kapott célok változnak, nem biztos hogy minden csapásmérő ugyanazokat a feladatokat fogja kapni mint előtte.

    A légvédelmi egységek változóak. Más helyeken jelennek meg minden induláskor, ki-be kapcsolgatják az érzékelőiket és némelyik helyet is változtat véletlenszerűen. A hadihelyzet alakulása is befolyással bír a dolgok menetére. Ha túl sok ellenséges egység hal hősi halált akkor a küldetés ellencsapást generál. Ez lehet egy egyszerű páncélososzlop, vagy egy taktikai nehézbombázó osztag a kiindulási reptér ellen. Szintén dinamikusan számolja a küldetés az elvesztett gépeket és az elvesztett földi technikát is. Ennek függvényében ad vagy vesz el földi csapatokat a földi parancsnoktól...

    Hosszú a lista a dinamikus dolgokról.

    Holnap délután Wittman fellövi az 59-es szerveren a javított/bővített OPERATION DINAMO V4-et. lehet jönni bárkinek és próbára tenni tudását.

    Üdv.
    SnowFox
    Utoljára szerkesztette: SnowFox79, 2015.10.30. 15:03:09
  • molnibalage83
    #17741
    A földi csapatokat én irányítom vagy háttérben MI? Tegnap próbáltam mozgatni őket, nem sikerült.

    Menteni gondolom nem lehet, tehát addig tart a móka, ameddig fut a játék? Időgyorsítás sincs, mivel multiplayerben megy akkor is, ha csak én tolom.

    Mivel egyedül repülök nekem úgy tűnik, hogy így kevesebb gép van fent, mintha valóban emberek repkednének. Felszáll az elején én meg talán egy F-15C és jön egy rakás heli és alsó hangon 4 MiG-29. Elég komoly túlerő, ez van...

    Mennyi időra van tervezve a móka? Hány órás futásra lőtted be? Tetszik a dinamikus környezet, csak még nem látom át, hogy ez pontosan mit is jelent számomra meddig és hogyan.
  • s1lkforrent
    #17740
    Tudtok valamit áremelési, vagy inkább ár le nem engedési fenekedésről Eagle Dynamics részről? Múlt heti nagyon langyos Black Shark 2 akciónál csiripelték, hogy mostanában erre lehet számítani, vége a jó világnak.(ami már réges-rég elmúlt az orosz Steam régió tavalyi vaslefüggönyzésével, nincs több 1200 forintos Flaming Cliffs 3)
    Most éppen szintén árat engedményeznek Steamen, és a 20-40%-os kedvezmények nem épp az ellenkezőjét bizonyítják a pletyinek. Márpedig ha a 45 eurós modul árból szokássá válik max 30%-ot engedni, akkor nem lesz annak jó vége.