36836
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • croatianus
    #17819
    Hogy használják-e?
    Telepakolták lapostévével.
    5+ gen-re fejlesztették (vagy 6-ra?):

    Gondolták, addig fejlesztik, míg F-16ossá nem változik.
    És lám:

    Utoljára szerkesztette: croatianus, 2015.11.08. 11:18:48
  • macleody
    #17818
    Nincs mit.
  • sakkay
    #17817
    Ja nekem is ilyen fura lett.
  • GaBika6
    #17816
    Eladó pár modulom, amiket nem érek rá használni és meguntam folyton újra megtanulni minden báját, így feleslegesnek tartom. Akit érdekelne privátban keressen meg kérem. THX!
  • sakkay
    #17815
    Mi a fax????
  • gsg16
    #17814
    nálam is ez a jelenség van
  • gsg16
    #17813
    árvíz van...
  • GaBika6
    #17812
    Jó lett a frissítés!!! Vagy csak nálam ilyen?
  • krisztian005
    #17811
    Azta, pont ma voltam a környéken, csak ezt a körforgalmat elkerültem. A román Mig miért van kiallitva, itt még használják őket, vagy ez egy leselejtezett darabb?
  • f2d
    #17810
    Köszi.
  • gsg16
    #17809
    van update az open beta-ban
  • macleody
    #17808
    A képek alapján nem nehéz megkeresni google mapon. A reptértől délre, a 445-ös és 44-es út kereszteződésében. A képeken látszik a zöld tetejű épület. Bár a google térképen még nincs ott körforgalom.
    Itt.
    Vagy fotóval.
    Utoljára szerkesztette: macleody, 2015.11.07. 21:10:59
  • f2d
    #17807
    Kecskeméten van jónéhány körforgalom. Pontosan melyikbe?
  • repvez
    #17806
    Nem volt nagyon kegyes az idő a szállitásnál ahogy láttam.

    Merjünk nagyot álmodni ,, ha harc hát legyen harc :P
  • croatianus
    #17805
    Válaszcsapás a marosvásárhelyire!
  • TG Gida
    #17804
    A repülőtér mellett van?
  • gsg16
    #17803
    "kecskeméti körforgalom"
  • Vogel
    #17802
    MiG-21 9606

    Jó meló volt :)
  • f2d
    #17801
    Wow! Ez hol van? Megnézném.
  • repvez
    #17800
    A kecskeméti körforgalom
  • repvez
    #17799
    Amugy ez az állapot és a video már 1 éves ,csak a fejlesztők most csináltak új weblapot maguknak és ennek alkalmából tették ki a videot.Meg ők dolgoznak a BO-105-ösön is.

    CSak a multirole gépek hiányoznak, mindegyik oldalról .DE ha lehetne akkor párba kéne megjeleniük, hogy egyenlö erők legyenek mindkét oldalon, de mint tudjuk ez csak álom
  • molnibalage83
    #17798
    No meg persze a valódi 3D fára. Anélkül helikopterezni semmi értelme. Szétcincál minden, a legalapvetőbb helikopteres taktika nem alkalmazható. Nem tudsz elbújni...
  • Ati810
    #17797
    A Mi-24-en a Belsimtek "dolgozik", de feltehetően csak a következő év elejétől foglalkoznak vele ismét komolyabban, legalábbis erre enged következtetni PilotMi8 kijelentése, miszerint akkor fogják a projektet "unfreeze"-elni (gondolom azért fagyasztották be a fejlesztést, mert várnak a DCS World 2-ben bevezetendő multicrew képességre, s anélkül nem akarnák kiadni + most ott van még az F-5 fejlesztése is).
  • PhantomAss
    #17796
    Nem rossz. Én személy szerint a Ka26 /Mi 24-re várok, hátha valaki megcsinálja majd.
  • repvez
    #17795
  • SnowFox79
    #17794
    Üdv All.

    Szerkesztem az új küldetésemet és kérdésem lenne.

    Próbálta az 1.5-el valaki a hajófedélzeti üzemeltetést? SZU-33 érdekelne, ugyanis a haditengerészeti légierő is bekerülne a küldetésbe ha használhatóak a hordozók.
    A válaszokat előre is köszönöm.

    Üdv.
    SnowFox
  • Cancri55
    #17793
    Hát azzal, hogy nem érdemes a bugokkal foglalkozni, nem értek egyet, főleg azért, mert pénzt kérnek érte. Az régóta nyílt titok, hogy katonai fejlesztés a fő profil, nekünk morzsákat dobálgatnak bugosan ;).
  • molnibalage83
    #17792
    Mit mondanak el és miért...?
  • Cancri55
    #17791
    Off

    Üdv all!

    Eladó LG IPS LED 231 23" (58 cm)-es full HD 2014-ben vásárolt pár hónapot használt monitor kiváló állapotban, minden tartozékkal, eredeti csomagolással. Eladás oka, nem érte meg kireptetni Thaiföldre. ára: 35.000.- HUF. Átvétel Budapest, XVI. kerület, Veres Péter út eleje (közel az Örshöz) Érdeklődni a [email protected].

    Postázás is lehetséges, egyeztetés kérdése.

    adatok:

    Képernyő átló: 23"
    Ívelt kijelző : Nem
    Panel tipusa: IPS
    Felbontás: 1920 x 1080
    Képarány: 16:9
    Kontrasztarány: 5000000:1
    Fényerő: 250
    Válaszidő: 5 ms
    VGA/D-SUB : Igen
    DVI: Igen
    Mini DisplayPort : Nem
    TV tuner : Nem
    Szín : Fekete
    Multimédia : Nem
    3 nap pixelhiba garancia: Nem
    Forgathatóság: Igen

    On
    Utoljára szerkesztette: Cancri55, 2015.11.04. 15:11:52
  • killbull
    #17790
    Sziasztok!

    Megmutatom miért olyan amilyen a DCS World és a volt Lock On sorozat, és miért nem fontos a bugokkal annyit foglalkozni.

    Szerintem a videók mindent elmondanak!






    Nem vitát szeretnék csak megmutattam mit találtam. :)
  • beci43
    #17789
    DCS Mi-8 changes is Open Beta 1.5
    Utoljára szerkesztette: beci43, 2015.11.04. 14:27:00
  • wittman
    #17788
    Még mindig nem javították a memória szivárgási problémát! Sajnos...
  • GaBika6
    #17787
    Top Gun Round 2 For DCS 1.5 Kicking Off November 14th!
  • GaBika6
    #17786
  • GaBika6
    #17785
    Próbarepülések után tapasztalataim:

    A cbu bombáknál tapasztalt fps probléma nagyjából megszűnt. 1-2 cbu esetében nem vettem észre, 8 db cbu-97 ejtését követően 50-ről 11-re esett vissza az fps-em és ez sztem már elfogadható szinten van a korábban tapasztalhatókhoz képest. A hőkamera képpel nem vagyok megelégedve, mert ott villogást tapasztaltam, ami nagyon zavaró a célok felkutatásánál. Gyakorlatilag nehezen lehet elkülöníteni, megkülönböztetni a célpontokat a háttértől és a táj növényzetétől. Nyilván hőképe van egy fának is, de egy felforrósodott T-55 sztem még ki kéne tudni szúrni, hideg, meleg képen egyaránt. Szu-25T nem próbáltam... (Remélem ez hiba és javítják). A füst effekt nagyon jóra sikeredett. A repülőket mintha messzebbről észlelném vizuálisan, ami szintén csak pozitív. A program majdnem ugyan azt az fps-t tudja nálam mint korábbi 1.2-es, de sokkal szebb környezetben. (Az első frissítés előtt mintha több lett volna, de lehet csak érzés). Így ez valamilyen szinten előrelépés, de a látótáv továbbra is fogja erősen a gépet. Szóval lehúzni nem akarom, de vannak még problémák, gyerekbetegségek a dcs-be ami korábban. A-10C-n ILS valamiért nem megfelelően működött, lehet csak én bénáztam. :) Az 1.2-ben szerkesztett MIG-21 küldiknél, amiket betöltök 1.5-be a MIG-21-nek textúrahibái vannak. Korábban már volt szó a memóriaszivárgásról, eddigi legtöbb 15 ramot evett nálam. Hasonló problémák másnál? THX!
  • GaBika6
    #17784
    OFF
    Erősen gondolkodom, hogy megtanulom használni ezt a típust...

    ON
  • wittman
    #17783
    HDF 59th VAB Server üzemel az Operation Dinamo v5-al.

    A jelszót megtaláljátok majd a szerver nevében, a listában.

    Köszi a mission update-et SnowFox!
    Utoljára szerkesztette: wittman, 2015.11.01. 21:12:30
  • SnowFox79
    #17782
    Íme a V5.

    http://dcsworld.atw.hu/files/Operation_DinamoV5.miz

    Üdv.
    SnowFox

  • Fürtös
    #17781
    Vissza az egész, most nézem,hogy a v3 at futtattuk tegnap :D
  • SnowFox79
    #17780
    Rendben de a sört majd felajánlom a VMH59 tagjainak. Nélkülük nem jött volna létre egy teszt sem :-)

    Üdv.
    SnowFox