36836
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • SnowFox79
    #17859
    Üdv.

    Igen az egy küldetésem részlete.

    Csak most szerkesztésre szorul ez is mert Anapa felszálló iránya megfordult és az AI gépek nem látják egymást. Ez elég ahhoz, hogy minden küldetés ami tartalmaz AI egységeket az a szemétdomb felé vegye útját...
    Tudom ez csak BETA, de ebből lesz egyszer valami végleges is. Legalábbis hazudtak valami ilyesmit. Mindenesetre megpróbálom helyrehozni mindazt amit az ED elb@szott az editorban és a küldetéseimben.

    De lehet, hogy ez egy teszt, hogy melyik küldetés szerkesztő bírja a legtovább és akkor az dolgozhat nekik... Asszem dobogós lennék...

    Üdv.
    SnowFox
  • LeonSilver
    #17858
    Gondolom Fox kolléga küldetése.. ;)
  • sakkay
    #17857
    Mi az a magyar felirat a jobb sarokban?
  • SnowFox79
    #17856
    Üdv All.

    EDE megoldotta végre a gurulóúton elakadó gépek problémáját.

    Valahogy így.
    http://dcsworld.atw.hu/files/crash.jpg

    Konkrétan nem vesznek tudomást egymásról az AI gépek...

    Üdv.
    SnowFox
    Utoljára szerkesztette: SnowFox79, 2015.11.10. 23:10:31
  • SnowFox79
    #17855
    Üdv.

    Akkor gyártok jó missiont, ha hallgatok a tesztelők észrevételeire, így ezt nem veszem kötözködésnek. Az EWR-t green módba teszem az esetleges riadóig.

    Ma lesz időm tovább fejleszteni a dolgot így bele fog kerülni még sok minden, de a meló és az egységenkénti akció-reakció megtervezése miatt lassan haladok vele. Használható küldetés 1-2 hét múlva lesz belőle de megpróbálom minél jobban visszaadni majd egy valós hadszíntér hangulatát. Remélhetőleg sikerül összehozni egy olyan PVP lehetőséggel is rendelkező küldetést amit lesz értelme többször is végigtolni. Persze ehhez EDE pozitív hozzáállása is kellene.

    Ha bármi egyéb észrevétel van akkor az jöhet bátran.

    Üdv.
    SnowFox
    Utoljára szerkesztette: SnowFox79, 2015.11.10. 14:02:33
  • LeonSilver
    #17854
    Egyre szarabb lesz ez a fos, már elnézést. Én grafikai problémát nem vettem észre (az alatt a két perc alatt..), viszont az fps valami elképesztően fos lett. Rohadjon le a lába EDének..
  • PhantomAss
    #17853
    Vagy nem is tesznek rá DRM-et mert tudják hogy teljesen felesleges (lásd Witcher sorozat)
  • wittman
    #17852
    Nekem ultrán volt a patch előtt is, meg most is, szóval nem csak extreme-en csinálja...
  • s1lkforrent
    #17851
    Na kifutott alólam a szerk, odalett a fele.
    tldr: Rétegjátékok készítői féltik a fillérkéjüket, és elverik a pénzt vásárló szopató random DRM-re(ha jól tudom DCS Starforce-t használ), aminek máshol is lenne helye, miközben a jóval sikeresebb mainstream cuccok már leginkább tojnak rá, és megelégszenek Steam cuccával, amit fél nap alatt törnek. Most akkor ki ül fordítva a lovon?
    Utoljára szerkesztette: s1lkforrent, 2015.11.09. 23:43:50
  • sure
    #17850
    Csak a MiG-21 modulnál szarakodik, illetve végül is nem szarakodik, csak néha random bekér és lenyel egy aktivációt. Az összes többinél (nekem legalábbis) semmi probléma nem volt eddig aktiválással/deaktiválással. Rossz karma, bizonyára ezt osztotta a sors a Leatherneckre Beczl kitúrása miatt.
    Utoljára szerkesztette: sure, 2015.11.09. 23:39:09
  • sure
    #17849
    "Korábban linkelt valaki képet, hogy milyen szar a talaj, nálam is ilyen szar lett...bassza meg az ED..."

    Ez is "csak" az Extreme vis. range haszn'lata mellett lép fel, ultrán vagy lejjebb már jó a talaj.

    A "határozottan látható" fák megpillantásakor első dolgom volt megnézni, lehet-e velük ütközni
  • s1lkforrent
    #17848
    Egyébként nem tudom miért erőltetik ezeket a szir-szar DRM megoldásokat pont a legnichebb fejlesztők. Warezban multi és frissítések amúgy sem lennének, a potenciális pistikéket pedig a tök ingyenes War Thunder félék, az igényesebbeket meg Benchmark Sims kiadások kielégítik, akkor is tök minimális lenne a warezolók száma ha teljesen DRM free módon adnák ki.
    Battlefront is szopat a Combat Mission letöltés és jogosultság kezelésével, miközben a Graviteam Tactics teljesen DRM free módon fent van minden boltban, de egyiket sem töltögetik a virágboltból. A különbség az, hogy a GT-re és kiegészítőire 3 havonta van -75% kedvezmény, a patchek univerzálisak, és 2-3 új CM anyagát adták ki olcsóbb DLC formában(szerintem a Nomonhan is Mius Front kiegészítőként végzi), míg a Battlefront nyíltan ekézi a Steamet miközben egy határszar rendszert üzemeltet, leárazásoktól jobban irtózik mint a Slitherine, és.. még a patchért is pénzt kérnek. (persze ki lehet magyarázni a "feature upgrade"-eket, de a vége mégis csak az, hogy a párezer fanból épp hogy megélnek, minden fillér számít nekik)
    Utoljára szerkesztette: s1lkforrent, 2015.11.09. 23:27:33
  • priluki
    #17847
    ja egyet értek.. nem lehet amugy valahogy visszatenni az elöző updatera?
  • wittman
    #17846
    Ja még azt akartam írni, hogy kapom az üzenetet, hogy sikerült meglepni őket Gudaután...de hát vazze az Gudaután lévő EWR már x km-ről kiszúrt mikor már Sochiból felszálltam, így azt is látták mikor közeledem. Szóval ebben mi volt a meglepetés...tudom kákán csomó és inkább köszönnénk meg, hogy gyártod a jobbnál jobb missionokat...vedd ki azt az EWR-t Gudautánál, úgy már tényleg meglepetés lesz.... :)
    Utoljára szerkesztette: wittman, 2015.11.09. 22:56:53
  • wittman
    #17845
    Szia SnowFox!

    Próbáltam volna tesztelni, de az ED nem úgy gondolta. MiG-21-et nem is aktiváltam, mert most az nem lényeg. Viszont a célok olyan mint ha ködben lennének, a fák meg feketék...Gudautat- megcsaptam jött is előtte az üzenet, meg a többi is, hogy sikerült meglepni őket, két Mi-26-ost kiszedtem még földön, de a lentről jött az áldás rendesen...jól nézett ki! Aztán egyszer fekete lett a képernyő, csak az FPS számláló meg a chat üzenet boríték látszott a bal oldalon, utána DCS.exe leállt...a szokásos. Szóval eddig jutottam a teszttel.

    Az ED az első 1.5 Open beta-t kiadta, az messze menően stabilabb és kevesebb hibával jobb volt, mint az összes többi hotfix után egyre szarabb az egész. Ez a negyedik hotfix már és most eddig a legszarabb...

    Korábban linkelt valaki képet, hogy milyen szar a talaj, nálam is ilyen szar lett...bassza meg az ED...
  • Cancri55
    #17844
    Hát ez nem sikerült hangulatkeltőnek lenni.... tetszik érteni?
  • priluki
    #17843
    omg .. nekem a frissités óta 10 perc után kifagy mindig :( :(
  • i robot
    #17842
    Jó reggelt!
    Volt egy kis időm, gyorsan ránéztem mi a helyzet ezekkel az updatekkel. Steam tegnap is töltögetett valamit.
    A Mig-21 nekem is sírt egy aktiválásért, a többi nem. Akadt vele más probléma is. Külső nézetben a gépnek gyári lemez "festése" van, ha távolabbra zoomolok akkor visszaugrik a rendes festés. Ráadásul több helyen át lehet látni a gépen. Függőleges vezérsíkon, a géptörzs közepén (itt látom honnan kezdődik a hajtómű) a pilótafülke két oldalán.

    A Mi-8 nál nincs tükör. Az ablakokat meg mintha telifosta volna egy galamb. Remélem ezeket rohamtempóban javítják!

    Egy javulás is akad. Az F-86 idegesítő kabintető csillogása megszűnt.

    A többinél nem tapasztaltam változást.
  • SnowFox79
    #17841
    Üdv All

    Nem mondok róla semmit. Akinek van ideje tesztelje le és majd írja le az észleléseit.

    Egyenlőre csak MI-8, KA-50 és SU-25A+T küldetések aktívak benne.

    Amire kíváncsi vagyok:

    1., A feladatok üzenetben jönnek. A kérdésem: Jönnek üzenetek?
    2., Gudauta elfoglalása után milyen egységekről kapsz tájékoztatást és valóban azok vannak-e a térképen.
    3., Gudauta elfoglalása után a légvédelem dinamikusan változtat helyet és sugárzási módot. a kérdésem: Észrevehető-e a légvédelem ki-be kapcsolgatása.

    Azt hiszem ennyi első körben.

    íme a file: Georgian Conflict

    Üdv.
    SnowFox
  • macleody
    #17840
    A hangulattal nincs baj. Az van, csak szar. Kurva anyjukat :)
  • GaBika6
    #17839
    Kis hangulatteremtő:

  • GaBika6
    #17838
    Ezzel a képpel mi a baj? Ez amúgy is extrém nagy szar... :)
  • macleody
    #17837
    Nem az a baj, hogy nem megy az aktiváció, hanem az,hogy egyáltalán aktiválni kell. Holott a többi modulnál erre nincs szükség.
  • gantus68
    #17836
    Innen kell letölteni a modulhoz tartozó fájlt: http://en.wiki.eagle.ru/wiki/Problem_with_Activation

    Futtatni, utána menni fog az aktiváció.

  • Hecker007
    #17835
    Minden indítás után teleszemeteli, legalábbis nálam ez a helyzet, kb 10x indítottam el és folyamatosan dobálta befele ezeket a bejegyzéseket. egy indításnál kb 5k ilyen bejegyzést gyártott, de csak a 21-es, a többi modullal semmi gáz.
  • GaBika6
    #17834
  • macleody
    #17833
    Naja, épp pár perce vettem észre én is.
    Nálam a regisztris turkálás nem működik, csak a profile0 van bent, az 1-est töröltem de így is kéri az aktiválást.
  • sure
    #17832
    Azt is bizonyára viccesnek gondolták a srácok, hogy a Mi-8-ban és a MiG-15-ben a customized cockpit-et kínaira állította az update...
  • macleody
    #17831
    Visib range extreme:



    Hát nem gyönyörű?
  • GaBika6
    #17830
    Én ezt akkor is pofátlanságnak tartom, hogy nem tudják ezt az egyszerű hibát helyrehozni. Igaz, hogy kapok újabb serialt ha elfogyasztom, de ez plusz kellemetlenség és időrablás, hogy használhassam az amúgy is bugos játékot.
  • sure
    #17829
    "az a megoldás, hogy a registryből törölni kell az összes hardverprofilt a 0-ást kivéve és ezt majdnem minden indítás előtt el kell játszani"


    Gondolom elég "csak" update utáni első indításkor...
  • Hecker007
    #17828
    Szerintem nem, legalábbis nem tudok róla.
    Én lementettem a regeditben a kulcsokat, és igyekszek csak akkor aktiválni ha nagyon nincs más lehetőség.
    Viszont kérni lehet új aktiváló kulcsot ha elfogyna a 10 alkalom, de azt nem tudom hogy ez a steames modulokra is vonatkozik-e.
  • Hecker007
    #17827
    Bocsi a dupláért, lejárt a szerkesztési idő...
    Úgy tűnik az a megoldás, hogy a registryből törölni kell az összes hardverprofilt a 0-ást kivéve és ezt majdnem minden indítás előtt el kell játszani, mert valamiért a modul teleszemeteli ilyen profilokkal a gépet. Valószínűleg van valami limit ami fölött újra kell aktiválni a modult, ezt nem tudom, viszont nekem ezzel a módszerrel nem kéri hogy aktiváljam újra.
    tehát csak a HardwareProfile0-át kell meghagyni a többi HardwareProfile bejegyzés nyugodtan törölhető, a többi kulcsot nem kell piszkálni. HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Leatherneck Simulations/DCS:MiG-21 Bis/Keys/License0 az elérési útja a 21-esnek.
  • Papa01 #17826
    Lehet tévedek, de néhány havonta nem nullázzák az aktiválások számát?
  • Hecker007
    #17825
    Nekem is ezt csinálja a Mig21 pedig semmi hardverváltozás, még a joyt se húztam ki... csak ma 2 aktiválást lőtt el a semmire...
    A hiba a Mig21 modulban van valahol, regisztriben minden modulnak 1 hardver profilja van, a 21-esnek 9999.
  • macleody
    #17824
    A múltkori update után is nyavajgott, ok mondom rendben, most dobtam +8GB RAM-ot a gépbe, biztos azért rinyál. De akkor is csak a MIG 21. Mindjárt megnézem megint, mert ki volt húzva a joy.
  • sure
    #17823
    Neked is úgy vélte, hogy olyan mértékű hardver változás történt, hogy emiatt szükséges az újraaktiválás? Az, hogy az USB-n épp nem lóg rajt a kormány, nehogy má az legyen...
  • macleody
    #17822
    Lassan nem lesz mivel játszani, mert mindent elbasznak. Ez is valami vicc, hogy minden update után újra kell aktiválnom a MIG 21-et?
  • sure
    #17821
    treesVisibility-t 0-ra lehúzva sokkal jobb a helyzet, így csak az árnyéckuck marad meg ezeckneck a randán kirajzolt fucknak.
  • sure
    #17820
    Érdekes módon "csak" kabin nézetben lett ilyen, a külső nézetekben korrektul rajzolja a fákat...semmi mod nincs fenn, és bárhogy jáccottam a grafikai beállításokkal, a jelenség megmaradt.