36836
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • macleody
    #17899
    Most néztem, jött egy 422MB-os update. 1.5.1.47025.99
  • priluki
    #17898
    mi a franc történt?! tegnap ment még ma meg 10 -ből 10 -szer lefagy a missio inditásnál.. jött valami "frissítés" ? steames verzio
  • SnowFox79
    #17897
    Szedd le újra Wittman. Nem tudom mi okozta az anomáliát ezek nem voltak beállítva a küldiben.

    Teszteltem egy mentés után, engem leszedtek.

    Üdv.
    SnowFox
  • wittman
    #17896
    Na meg is volt az első DCS.exe leállt történet a szerveren, mert nagyon durván memória szivárgás van, fél óra futás után 6,4GB RAM-ot befoglalt a DCS a szerveren.

    Nem tudom, de a MiG-29C-vel és Su-25T-vel repülve, unlimited fegyó van és nem lehet összetörni sem, csak ha katapultálsz. Az AI vadászok (F-16C) nem tudták leszedni sem a támadó helikoptereket, sem az ellenséges MiG-29C-ket sem, így Anapa repterét csúnyán szétszedték a helikopterek. Su-25T-vel Vikhr-el szedtem le a Mi-24-eseket.

    Most újraindítottam a szervert.
  • wittman
    #17895
    SnowFox, teszteljük a missiont mi is a szerverünkön, akinek van kedve jöhet nyugodtan.

    Sajnos az aktív pause még mindig nem működik...
  • sakkay
    #17894
    Kamovhoz rendben érkeznek az üzik, igaz amit találtam páncélos oszlopot nem menetben volt, de lehet már harcban álltak. Faxa eddig amúgy!
  • Ludowik
    #17893
    nem semmi.....
  • VO101Tom
    #17892
    Amikor bejelentették, hogy nemsokára pénzdíjas 1v1 online légiharc bajokságot szerveznek erre a két típusra, az első gondolatom az volt, na ezek szerint ezek eladásai mennek a legszarabbul :)
  • GaBika6
    #17891
    Azért itt is megmutatkozik, hogy mennyire kapzsi EDE!
    Szenzációs vásár itt
    Majd külön-külön a modulok olcsóbbak ha megnézitek. Csak gratulálni tudok ismét!
  • Fürtös
    #17890
    Köszi Snowfox!
    Hétvégén rámegyünk!
    Ha van kedved csatlakozni ugorj be majd!
  • SnowFox79
    #17889
    Sajnos az egységszám egy konvojban sarkalatos pontja a dcs-nek. Itt a sok egység miatt "hisztizik"
  • gsg16
    #17888
    nem keveset tököltem azzal,hogy olyan útszakaszt találjak,ami körül nem dombos a környezet,és nem kezdenek elmenni a szomszéd megye felé
  • SnowFox79
    #17887
    Üdv All.

    A legfrissebb verzió. (open alpha.... :-) )

    - F-15 elakadás a reptéren javítva (F-15 F16Block52re cserélve)
    - Hibás küldetéskiosztás MI-8 hoz javítva
    - Nem aktiválódó feladatok MI-8 esetén javítva

    ORERATION DINAMO V5_1

    Ez a változat csak DCS 1.5 verzióval működik!

    Üdv.
    SnowFox


    Utoljára szerkesztette: SnowFox79, 2015.11.13. 21:29:11
  • SnowFox79
    #17886
    Nem feltételezem, hogy hibáztál :-)

    De leteszteltem. Valóban nem az útról indulnak, deeee

    Gyönyörűen beállnak az útra és rendeződnek elég gyorsan. Nem kóvályognak nem akadnak el mennek szépen ahogy kell. Mind a két konvoj rendben van
  • gsg16
    #17885
    átküldöm,bár nem én hibázok.amikor a küldetés szerkesztőben látom a harckocsi oszlopot,ott úgy mutatja,mintha az az úton állna,követve az út kanyarulatát.ehhez képest a valóságban nyíl egyenesen teszi le őket,az első fele az úton áll,aztán az út elkanyarodik,és a többi jármű már a réten dekkol.onnan meg aztán,ha van egy térd magasságú domb előtte,kurva nehezen indul el,az első tesztemnél,volt olyan,hogy az utolsó 10 jármű,elment egy kb 2km-es kitérő útra,hogy kikerülje a már említett térd magasságú dombot.aztán rakosgattam őket minden felé.ugyan ez volt a jelenség
  • wittman
    #17884
    Azt hiszem ebben a hozzászólásban benne van minden, ami hűen visszaadja az ED hozzáállását:
    DCS 1.5 hibák
  • krisztian005
    #17883
    Vannak ED-éknek fura dolgai, de ezt már tényleg nem értem, nem azért jelenik meg a beta, hogy aki használja az megtalálja a hibákat és értesitse a fejlesztőt? Erre meg törlik a hozzászólást amiben valaki a hibákat jelzi a hibákat, érthetetlen.
  • molnibalage83
    #17882
    Dettó ezt a véleményt osztom. Egy sokat ígérő kezdés után megint csak a régi nóta szól...
  • wittman
    #17881
    SnowFox!

    Szerintem hanyagold a régebbi verziót, kár pocsékolni rá az időt. Pihenj egy kicsit, majd ha lesz épkézláb repülhető súlyos hibáktól mentes DCS 1.5, majd akkor folytatod a nagyszerű mission gyártásokat, folytatni a Grúz Incidenst is.

    Meglehet így nyugodt karácsonyod lesz...
    Utoljára szerkesztette: wittman, 2015.11.13. 09:17:10
  • SnowFox79
    #17880
    Üdv All.

    Egyenlőre visszatértem szerkesztésre az 1.2.6-hoz. Továbbiakban a tesztelés is ezen a verzión fog történni.

    A készülő küldetésemet is átírom erre a verzióra ami valljuk be őszintén nem lesz kis munka de ezen verzióban legalább tesztelhetőek a kivitelezett dolgok.

    Megértéseteket előre is köszönöm.

    Üdv.
    SnowFox
  • repvez
    #17879
    DE az is elég érdekes, hogy eddig tulnyomo többségben zenére összevágott megkomponált videokat látni csak DCS-ból.
    Viszont olyanról nagyon ritkán, hogy egy virtuális század vagy csak egy nagyobb társaság egy kicsit komolyabban repülne.
    Vagy ha elvétve látni is olyat ahol küldetéseket repülnek, ott nagy ritkán látni 3-4 gépnél többet a levegőben mindkét oldalról .

    Nem nagyon jön át a videokon, hogy az egy háborus környezet
  • zoltang
    #17878
    Talán még változhat, mert még csak béta... Azért a jó videjó is eredmény. :)
  • macleody
    #17877
    Hát kb. erre lehet használni a DCS-t. Videót csinálni. Ja nem, az utolsó patch óta erre sem.
  • zoltang
    #17876
    Igen jó kis összeállítás. Aktuális. :)
  • sakkay
    #17875
    Ez kurva jó! Hangosan röhögtem az elején!
  • bakvarnyu
    #17874
    Magyar festésű gépeket lehet valahogy betenni a DCS 1.5-be?
  • repvez
    #17873
    dcs managger
  • repvez
    #17872

    [URL=https://play.google.com/store/apps/details?id=fr.yeepeekai.dcs.manager]meg ezt

    A10C-hez Találtam egy ilyen appot DCS-hez[/URL] hátha valakinek hasznos
    Utoljára szerkesztette: repvez, 2015.11.12. 12:37:23
  • zoltang
    #17871
  • molnibalage83
    #17870
    Van, de ne számíts közel sem olyan mélységre, mint a DCS-nél. Sőt, igazából szinte mindent felejts el. Ha nagyon érdekel, akkor Skypon elmagyarázhatom, hogy mi és miért van és mit tud és mit nem.
  • repvez
    #17869
    Van , azt hiszem, hogy az ATO részen lehet modositgatni a dolgokat,de a manuálok között sztem van ami ezzel foglakozik, még sose nyultam bele én igy.

    Amugy az EDE remélem ha már enynire cenzuráz akkor legalább a letörölt kinos megjegyzéseket lementi magának és az alapján megprobál utána járni a hibáknak. (költöi kérdés volt)
  • SnowFox79
    #17868
    Jut eszembe... A Falconnak van editor része???
  • SnowFox79
    #17867
    Na megvan a végkövetkeztetés.

    A DCS Jelen állapotában használhatatlan. A gépek akkor is egymásba mennek, ha előtte tartották a távolságot egymástól. A kifutónál az első gép megáll egy kicsit a második meg belerongyol. Nincs típusfüggőség, minden vadász és csapásmérő csinálja.
    A harci helikopterek nem támadnak, csak kőröznek a cél körül. Majd vagy lelövetik magukat vagy elmennek oda ahová nem kellene...
    A triggerelést elszúrták. Switched Conditions triggerelésre már nem működik sok minden így gyakorlatilag az egészet át kellene írnom de nem fogom....
    Ehhez jön még bizonyos AI géptípusok hibája a felszállással kapcsolatban....

    Ez még sok is ahhoz, hogy egyik küldetésem se menjen, így a mostanit sem folytatom tovább. A DCS Jelen állapotában még tesztelésre sem jó.

    Azt hiszem ennyi.

    Üdv.
    SnowFox
    Utoljára szerkesztette: SnowFox79, 2015.11.11. 22:30:32
  • wittman
    #17866
    Nem viselik el a segítőkész negatív kritikát...én is így jártam, bekaphassák.
  • SnowFox79
    #17865
    Még 1 hiba.

    Az F-15C nem tud felszállni.... Gurul, gurul, gurul majd a közeli adóba csapódik gurulás közben utánégetővel...

    Ezért bugolnak be a repülőtéren a gépek. Ezt viszont nem értem. MI A FASZNAK NYÚLTAK EHHEZ HOZZÁ AMIKOR NEM VOLT VELE BAJ???

    Tudom kérdezzem meg ED fórumon. Megtettem. Nyitottam topicot is róla amiben leírtam, hogy ha nem értenek hozzá a programozók akkor kezdjenek új megírásába és felsoroltam jó pár hibát (asszem 50-et) ami a "hibajavításokkal" jött be.

    Nem volt hosszú életű a topic... De előtte azért jópáran látták... :-)

  • SnowFox79
    #17864
    küld át és ránézek, hátha ki tudok találni valamit rá.
  • gsg16
    #17863
    én is kínlódok egy küldetéssel.a harckocsi oszlopnak "On road" állapotban,csak a harckocsik felét hajlandó az útra tenni,a többi a mezőn van,és amikor indítanám a küldetést,onnan alig akarnak elindulni,vagy egyáltalán nem is indulnak el
  • LeonSilver
    #17862
    Az biztos, hogy a mostani pöccs, az valami ótvar lett
  • sakkay
    #17861
  • molnibalage83
    #17860
    Amilyen kecsegető volt az első kiadott beta most megint azt látom, hogy soha nem lesz ebből semmi... Tudom, hogy szemét dolog, de a "amatőr" BMS csapat valahogy képes rohadt nagy újátásokat csinálni úgy, hogy a DCS-hez képest a bugmentes szó egyáltalán nem túlzás rá.