36836
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • LeonSilver
    #17939
    Igen, az gusztustalan
  • sakkay
    #17938
    Igen.
  • Borisz80
    #17937
    A 9. képen látható mikrotextura már túlzás.
    A szántóföldek viszont élethűbbek.
  • LeonSilver
    #17936
    Van új grount textures mod 4.0
  • Death Rattle
    #17935
    Lenne néhány kérdésem.
    A fejjel cél követést minek hívja a DCS, és hogyan lehet beállítani ? Továbbá hogyan lehet elmenteni a kontrol beállításokat ? A "Save profile as"-re kattintva nálam nem történik semmi...
  • LeonSilver
    #17934
    Hogy?
  • gantus68
    #17933
    Én is hotas x-t használok.
  • Death Rattle
    #17932
    Szevasztok !

    MiG-15 és MiG-21 modullal játszom, Thrustmaster Hotas X-el. Van itt valaki aki így nyomja ?

  • Ludowik
    #17931
    Nekem soha nem volt lock on a gépemen csak dcs mégis minden műxik
  • beci43
    #17930
    Ezt azért nem értem,mert már egy jó ideje nem kell a Lock-On a DCS-hez...na mindegy,lényeg hogy megoldódott!
  • Cancri55
    #17929
    Naszoval a megoldas megvan, gyanitottam, hogy kell a Lockon.exe a c:/ gyokerbe, es a regfile duplaklikkel.... juppiiii!
  • gsg16
    #17928
    megint foltozták a cuccost?
  • beci43
    #17927
    Akkor DCS uninstall,mindent törölj ki a felhasználói listádból,(beállítások,mentések,stb.) és DCS install,majd update.Valószínűleg megmaradtak a beállításaid.
    Utoljára szerkesztette: beci43, 2015.11.19. 14:35:00
  • Cancri55
    #17926
    Net keretrendszer fent volt, tuzfal ki volt kapcsolva, es rendszergazdakent akartam telepiteni.... nem muxik.
  • Cancri55
    #17925
    A windows frissitesek megvannak, ha hazaertem a tuzfalat, engedelyeket lecsekkolom.
  • beci43
    #17924
    Frissen telepített Windows?Akkor a Net keretrendszert telepítsd fel.
  • beci43
    #17923
    Nálam is ezt csinálta,valószínű túlterheltek a szervereik.Vagy nézz rá a tűzfaladra,az is megfoghatja.
  • Cancri55
    #17922
    Udv Urak!

    Kinkeservesen letoltottem a DCS world 1.5betat, es sajnos a telepites cirka 10 masodperc elteltevel megszakad, ami azt jelenti, hogy nem egy bizinyos fazisnal akadok el, hanem exe file inditása utan a jelzett idotartam alatt akermeddig eljutok, egyszeruen megszakad a telepites. Teljesen szuz DCS szempontbol a rendszer.

    a valaszokat elore is koszonom!
  • repvez
    #17921
  • f2d
    #17920
    Bocsesz, ezt elqrtam, nem ide akartam, hanem az Armored Warfare topicba.
    (Ma mikor észrevettem, azért jót röhögtem a saját hülyeségemen.)
  • Lysandus
    #17919
    És közben ezt hallgatta (különösen, hogy most már mindenki bombáz):

  • Lysandus
    #17918
    Learatott Karok???? Úrjézus segíts!!! :-)
  • sure
    #17917
    Gondolom a Learatott Karok modullal játszik.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    (Combined Arms)
    ...mivel tank veszteségeket említ, de lehet, hogy csak a World of Tanks fórumot tévesztette el.
  • PhantomAss
    #17916
    Hogyne számítana, A10-el mondjuk elég nehéz :D
    Egy Ladával sokkal könnyebb pl..
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2015.11.18. 15:30:03
  • gsg16
    #17915
    számít az?
  • LeonSilver
    #17914
    Mivel szeretnél tolatni kedves barátom?
  • f2d
    #17913
    HELP! HELP! HELP!

    Tolatást hol lehet beállítani úgy, hogy ha balra akarok menni, akkor balra is forduljon, ha jobbra akkor jobbra, és ne össze vissza váltogassa az irányokat.
    Minden megoldás érdekel, ha valamit módosítani kell a játék file-ain belül az is. Így egyszerűen játszhatatlan.

    (Hogy száradt volna le a keze annak a programozónak, aki ezt így írta meg, nem egy tankot vesztett emiatt a szöcsög megoldás miatt.)
    Utoljára szerkesztette: f2d, 2015.11.17. 20:52:52
  • gsg16
    #17912
    bebaszott a ménkű

    Utoljára szerkesztette: gsg16, 2015.11.17. 20:31:55
  • sakkay
    #17911
  • Sidewinder
    #17910
    Sikerült megtalálnom egy két érdekes dokumentumfilmet azzal a Kamov pilótával, aki a DCS: Black Shark fejlesztésénél tanácsadó volt. Nevét a Black Shark-1 manualjában is olvashatjuk.
    Alekszandr Rudih-nak hívják, az orosz csapatrepülő erők (szárazföldi pk-ság alatt levő repülőcsapatok) ezredese,az Oroszország Hőse cím birtokosa. Csecsenföldön, részt vett a Ka-50-es harci alkalmazásában.
    Az első filmben 5:57-nél szólal meg először(ekkor még nem írják ki a nevét, csak 22:25-kor). A másik nyilatkozó a műsorvezetőn kívül a Ka-50 főtervezője, a Kamov cég jelenlegi vezérigazgatója, Szergej Mihejev (usankás bácsi a heli mellett a hóesésben). A filmek az Udarnaja Szila (Támadó Erő) című orosz katonai műsorsorozat részei,és nagyon régiek. A második filmben Rudih ezredesen és Mihejev főtervezőn kívül még megszólal Szergej Papaj, a Kamov cég tesztpilótája, Benjamin Kaszjannyikov korábbi főtervező helyettes, Nyikolaj Bezdetnov nyugállományú tesztpilóta, a Szovjetunió Hőse kitüntetés birtokosa,Viktor Kalika a haditengerészeti légierő átvételi bizottságának vezetője, és Roman Csernyisev, a Kamov cég egyik alvezére is. A második film nem csupán a Ka-50-re koncentrál, hanem a kezdetektől fogva, archív felvételekkel bemutatja a Kamov típuscsalád fejlődését az 1940-es évek második felétől kezdve.
    1:


    2:






  • sakkay
    #17909
    éSZLEL VALAKI OLYAT KAMOVNÁL, HOGY NÉHA NEM REAGÁL A FLAR DOBÁSRA A GOMB? Faxom.. Csak mostanában vettem észre, azt hittem a joy szarakodik. De a controlsban nincs ilyen ott rendesen észleli.. Ráadásul többször nem működik a fegyverrendszer harc közben, állandóan újra kell indítani míg egyszer csak jó lesz.. Van valakinél hasonló?
  • macleody
    #17908
    Ha az open betára gondolsz, akkor az updater.exe parancsikonján jobb egér, tulajdonságok, és írd be a célhoz, az updater.exe" után, hogy update openbeta.
  • sakkay
    #17907
    Nagyon jól működik. Amikor kiléptem az ellen éppen elkezdte kiüríteni 2 légibázisát. Az ai gépek tankolnak, és ütközést sem láttam. Amikor az egyik páncélososzlopot 1 kivételével megsemmisítettem, mire visszatértem folytatta az útját és egy város előtt lőttem szét. Faxa. Ja, kamov. Missziók ,amikor kész volt, az is jött üzenetben.
  • hooah
    #17906
    SZiasztok
    Mit kell akkor csináljak, ha nem indul az auto updater emg az updater exere is csak simén elindul a dcs és tudom, hogy fel kéne updatelni?
  • SnowFox79
    #17905
    Szia Wittman.

    Köszönöm a visszajelzést és örülök, hogy működik rendesen.
  • wittman
    #17904
    Szia SnowFox!

    Letöltöttem újra a missiont, most már jó minden. Feladatok szépen jönnek, mindenki csinálja azt amit kell.

    Köszi!



    Utoljára szerkesztette: wittman, 2015.11.15. 01:09:54
  • s1lkforrent
    #17903
    Azért nem halunk bele, annyi történt, hogy az egybe csomagot nem árazták le. Majd legközelebb azt is leárazzák. Talán. Egyszer. -10%-al.

    Sokkal nagyobb bajnak érzem azonban, hogy a Nevada Test and Training Range Map, és így minden újabb térkép fizetős lesz. Anno vállalhatónak éreztem, hogy a gépeket külön-külön meg kell venni egy játék teljes áráért, ez amúgy erősen ízlés dolga, de a garnírung ingyenes mindenkinek, és korlátok nélkül lehet multiban is játszani. Na ha az 50 dolláros fizetős térkép nem korlát, akkor semmi.
  • priluki
    #17902
    probáltam .. se gyári se kampány semmivel nem megy :( áhh idegroncs vk
  • macleody
    #17901
    Ha nem gyári mission, hanem maszek cucc, próbáld meg azt, hogy megnyitod editorban és csinálsz egy mentést.
  • priluki
    #17900
    faxa.. akkor lehet azért nem megy nekem.. "örülök"...