36836
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • hatalakj
    #17979
    Köszönöm a választ.
    Nem a steam-es verzió.
    Azt nem tudtam, hogy a modulok béta verziói is fizetősek.
    Most csak a DCW 1.2.X. van fent. (Mint már írtam egy másik partíción nem a C-n) Működik rendesen.
    Addig szeretnék eljutni, hogy a BS 2-őt DCS Word-el szeretném használni.
    Felraktam a DCW: 1.2.16.x.-et és elindítottam.
    Felraktam a BS 1-et (nem kellett regisztrálni) elindult. Lehet ez volt a baj?
    Megnéztem a reg. kulcsokat és az Eagle Dynamics mappában benne volt a BS 1, BS 2, és a DCSW kulcsai is.
    Talán ki kellene törölni a kulcsokat és újra regisztrálni?
    Hogyan tovább?
  • sure
    #17978
    "Elsősorban a Mi-8-at (beta) szerettem volna kipróbálni."
    A Mi-8-as modul nem ingyenes a béta DCS World környezetben sem, ebből a szempontból irreleváns, hogy van/volt-e DCS Black Shark 1-esed vagy kettesed.

    Ha megvetted a Mi-8 modult, te döntöd el, hogy a DCSWorld 1.2.x-el, vagy az 1.5.x bétával használod. A DCSW 1.5.x béta környezetet/keretprogramot külön le kell tölteni és telepíteni (gondolom nem Steamen próbálod, mert ezt nem írtad külön)
    Utoljára szerkesztette: sure, 2015.11.28. 03:14:22
  • repvez
    #17977
    Én is ezt bogarásztam, ki,de lehet, hogy csak az akció nélküli 50$ körüli árat tartják, bár akkor is sokallom a modulokért ennyit.
    Ha meg megemelik akkor meg enyni erővel már egy autentikus joystikot is csomagolhatnának melléjuk,

    Nem is tudom ezt miért nem játszották meg , hogy kiadnak egy normális alapot és a modulook mellé meg egy markolatot lehetne venni amit mint a Cougarnál ráteker az ember az alapra és kész

    Ha ez igy lenne a későbbiekbe akkor jogdijat kérek érte, mert én találtam ki :P
  • zoltang
    #17976
    Igen, nagyon tartják a határidőket. :)

    Nem is várom a 2.0-át. Drágulnak a modulok, ha jó értem?
  • repvez
    #17975
    még szerencse , hogy szeptemberre igérték a 2.0-át, erre helyette jött az 1,5 és még csak most van alfa állapotba, akkor ebből mikorra lesz "végleges" cucc még?
  • zoltang
    #17974
    Nevada, Spitfire cockpit and WWII German bundle

    screenshots
    Utoljára szerkesztette: zoltang, 2015.11.27. 20:15:22
  • Solt
    #17973
    Nincs jelentősége, bár én is mindig ugyanattól a gyártótól veszem a VGA-t és a lapot is. :) A konfigod elég kiegyensúlyozott, ha nem akarsz tuningolni, akkor jó az úgy, de a biztonság kedvéért a lap topikjában azért érdeklődj PH-n, hogy nincs-e valami gyerekbetegsége.

    970-t én nem vennék elvből, de ezt már kifejtettem itt, most nem ragoznám! :)

    VGA-k tarén jó az MSI, általában a Gamer verziókat szokták javasolni, azok viszont gyakran túlárazottak, ha jól látom iPon-n olcsóbban kapsz Giga G1-t, (110K) sőt EVGA SC-t (112K) is, én biztos inkább utóbbi kettő közül választanék.

    Az ASUS termékekről kifejezetten lebeszélnélek, mostanában sok gond van velük, ráadásul indokolatlanul drágák. Nekem pár hónap alatt tönkre ment egy nem olcsó alaplap, plusz egy 290X is szar volt. Bent voltam egy bolt szerviz részlegén, 10 visszavitt termékből (alaplap, vga) 9 ASUS volt. Régen nagyon szerettem őket már csak a magyar support miatt is, de most 1-2 évig hanyagolom a termékeiket, hátha észhez kapnak.
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2015.11.27. 19:58:10
  • Rue East
    #17972
    Köszönöm a válaszokat (mindenkinek).

    Az miért jó, ha ugyanattól a gyártótól van az alaplap és a kártya is?
    Elvileg lehet benne logika, rákeresve neten mégis azt találom, hogy ennek semmi különösebb jelentősége nincs.
  • Papa01 #17971
    Sziasztok!

    Nálam is buzizik ez a szar.
    A BS2-őt aktiválnám be és ezt kapom:

    The system requires the correct Serial Number of the application to perform this operation. The Serial Number entered is wrong or mistyped. Enter a valid Serial Number and try again.

    Valaki tudna segíteni?
    Köszönöm! :)

    ui:
    Lassan eljutok oda, hogy SOHA, SEMMILYEN játékot nem fogok vásárolni.
  • sakkay
    #17970
    Sajnos a meló miatt ígérni sem tudok, Csak az biztos, hogy semmi sem az.
  • hatalakj
    #17969
    Megvan a BS-1 és BS-2 is.
    Elsősorban a Mi-8-at (beta) szerettem volna kipróbálni.
    Nekem a DCS Word nem a C: program files-ban van, hanem egy másik partíción.
  • hatalakj
    #17968
    Köszönöm Snow Fox!
    Ennek a modulnak a telepítőjét elindítom, és a DCS Word mappába jelöljem ki a telepítés helyét?
  • SnowFox79
    #17967
    Üdv Mindenkinek.

    Szombat délutánra ki fogok tudni adni egy Public Test Versiont a küldetésemből (Georgian Conflict).
    Ha van rá igény akkor szervezhetnénk valami repülést rá.
    Várom a válaszokat és ötleteket.

    Üdv.
    SnowFox
  • Papa01 #17966
    Szia!
    Az nem lehet gond, hogy BS 1 upgrade-t vásároltál? Ha jól tudom, akkor az BS1-et is fel kell telepítened.
  • SnowFox79
    #17965
    Szia

    Próbáld innen http://www.digitalcombatsimulator.com/en/downloads/modules/dcs_black_shark_2/ leszedni és úgy felinstallálni.

    letöltöd és simán csak install semmi module managger.
    Ez többnyire menni szokott.

    Üdv.
    SnowFox


    Utoljára szerkesztette: SnowFox79, 2015.11.27. 15:31:21
  • hatalakj
    #17964
    Üdvözletem!
    Kérek segítséget az alábbi problémámra!
    Régebben hajtottam a Black Shark 2-őt.
    Elkapott újra a honvágy és telepítettem a DCS WORD-öt.
    Működik is rendesen, csak a MODULE MANAGER-rel nem tudom hozzáadni a modult.
    Modul letöltése után nem ugrik fel az install gomb.
    DCS ver. 1.2.16
  • PhantomAss
    #17963
    Bocsi, véletlenül privátot küldtem neked de ide akartam írni :)
    Szóval csak annyi hogy igazad van, ezért is írtam neki h vegyen inkább egy Giga kártyát a Giga laphoz (vagy MSI lap+kártya kombót)
  • Fürtös
    #17962
    "Van akinek ez nem működik"
    Ugye ugye? két hétig turtam a netet ,hogy valahogy működésre bírjam mert a lap+proci csere nem volt betervezve.
    Tele a net vacakoló MSI termékekkel,elég csak felnézni a hivatalos forumokra...
    Ha mindenáron MSI-t akarsz akkor legyen a lap is meg a kártya is az!
  • PhantomAss
    #17961
    De nálad az alaplappal volt a gond, nála meg Gigabyte alaplap lenne MSI kártyával, ami a fórumban a legajánlottabbak között van.
    Egyébként az tény hogy az MSI alaplapokról sok rosszat mondanak, a support miatt is.

    @Rue East,
    szerintem jó az a konfig. Bár a videokártya félpasszív, alapból állnak a ventilátorok rajta, csak akkor indulnak be ha terhelve vannak. Van akinek ez nem működik, nem indulnak el a ventik, és olvastam már olyanról hogy túlmelegedett emiatt a kártya és kikapcsolt. Elméletileg ezt már orvosolta a gyártó, de ha biztosra akarsz menni akkor esetleg gondolkozz el egy Gigabyte G1 gaming vagy OC 970-es kártyán, ha befér a házadba.

    (egyébként nekem is 970-em van, Asus Black)
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2015.11.26. 08:36:41
  • stoppos
    #17960
    Nem fogsz érzékelni nagyon különbséget a két videókártya között, nagyjából ugyanazt tudják. Mindkettőn gyönyőrűen fog futni a DCS. Csak azért mondom, mert nekem egy öt éves laptopom van, 330m-es videókártyával szerelve és az is simán viszi. A tieden csillivilli lesz. :)
  • Fürtös
    #17959
    MSI-t semmi esetre sem!
    Én most buktam nem kevés pénzt az MSI support miatt.
    MSI Z77 lapom volt I7 2600k val.
    Vettem egy Gigabyte GTX980 at és amivel mintegy 3 hétig szórakoztam de nem lehetett müködésre bírni.
    A lap tudja a pcie3 at a specifikáció szerint csak épp nem müködik.
    Próbáltam ASUS, ABiT Asrock Gigabyte lapokkal mindegyikkel ment elsőre kivéve az MSI-t
    Tele a net az ehhez hasonló kompatibilitási problémákkal, az MSI reakciója meg annyi,hogy vegyél új lapot mert ez ilyen.
    A végén vennem kellett új lapot (meg procit), természetesen nem MSI-t.
    A lényeg: mielőtt megveszed a gépet bizonyosodj meg rólla,hogy kompatibilisek egymással a cuccok.
  • Rue East
    #17958
    Bocsánat, most egy kicsit off-topic leszek, csak azért bátorkodom itt felvetni a problémámat, mert már volt hasonlóról szó.
    Szeretném magam meglepni egy új géppel, amivel többek között nekifutnék a DCS-nek is, alapvetően repülőszimulátorok (FSX, CloD, stb.) futtatására méretezném a konfigurációt. A prohardver fórumán kaptam egy ajánlást már. Ti mit gondoltok?

    GIGABYTE GA-B150M-D3H
    INTEL Core i5-6500 3.20GHz 1151 BOX
    CORSAIR 8GB ValueSelect DDR4 2133MHz CL15 CMV8GX4M1A2133C15
    MSI GTX970 GAMING 4G PCIE (vagy ASUS STRIX-GTX970-DC2OC-4GD5 GTX970 4GB GDDR5 OC PCIE)
    SAMSUNG 250GB 850 EVO SATA3 2,5" MZ-75E250B/EU
    FRACTAL DESIGN Define R5
    SEASONIC M12II Evo 520W
  • krisztian005
    #17957
    Új patch van.
  • sakkay
    #17956
  • macleody
    #17955
    Megkockáztatom, hogy ezt itt senki nem tudja. Ahogy gondolom game módban sem repül senki.
  • Death Rattle
    #17954
    Nos köszi a segítséget, megvan a control beállítása, de még csak a MiG-15 van telepítve mert előbb ki akarom tapasztalni az 1.5 betát.
    Különben van Combined Arms, MiG-21bis és FW-190 D-9 modulom is.

    Annyi kérdésem van még hogy a Padlock view melyik része a kijelölt (locked) légi cél fejjel való követése ? A célt kijelölve, majd után a Joy button 9-et nyomva ugyanis nem működik a dolog.




    Utoljára szerkesztette: Death Rattle, 2015.11.23. 21:03:17
  • sakkay
    #17953
    Na akkor mégis jól rémlett...
  • Cancri55
    #17952
    Ha geptipusnal, vagy tipusoknal elvegezted a beallitast, akkor nem elegant csak elmenteni, hanem le is kell okezni. Ha talasz olyan funkciot, ahol mar van nyomogomb hozzarandelve, eloszor to told ki, és aztan add hozza az ujat. En most allitgattam a profilokat, nincs vele gond
  • Death Rattle
    #17951
    Felraktam az 1.5 betát, majd holnap modulozom. Remélem jó lesz.
  • gsg16
    #17950
    most kipróbáltam,kamovban,és az FC3 különböző gépeinél,minden gond nélkül elmenti,és tárolja az új joystick beállításokat.dcs újraindítás után is megvannak a beállítások.az vagy modul gond lesz,vagy dcs újratelepítés.szerintem.
  • Death Rattle
    #17949
    Nekem sem a Hotas X-el van a bajom, hanem hogy a DCS nem jegyzi meg a beállítást.
    -War Thunder
    -Strike Fighters
    -Il-2 Sturmovik
    -Lock On
    -ArmA 2

    sosem volt egyikkel sem baj pedig mindig a Hotas X volt a használt joystick, csak a DCS az ami szívózik velem...
    Utoljára szerkesztette: Death Rattle, 2015.11.22. 19:14:05
  • gsg16
    #17948
    nekem is ilyen joystickom van,de semmi problémám nincs ilyen téren vele.az adott típusnál,amikor beállítok valamit,egyszerűen mentem az új beállítást,és annyi.
  • gantus68
    #17947
    Nem profiloztam, csak átállítottam. Ha van már alapbeállítás, akkor elöször azt kell törölnöd (joy button 3), utána meg az új beállítást kiválasztani vagy megnyomni a gombot (joy button 4), utána csak ok-zni. Különben mindkét beállítás bentmarad. A gépnél állítsd, felülírja a fő beállítást.
  • Hecker007
    #17946
    Próbáld rendszergazdaként indítani a DCS-t, más játéknál nekem ez oldotta már meg a mentési gondot, egy próbát megér.
  • Death Rattle
    #17945
    Mármint hol ? A fő beállításoknál is, meg a repülés közben is mindig a MiG-15 Real-t állítom de mindig ugyanazt a control beállítást tölti be. Pl a 37 millis gépágyút a Hotas X 4-es gombjára állítottam, de a repülés közben mégi mindig a 3-as gombon van. Ezt nem értem. Ott van a "Save profile as" opció, elmentettem ahogy akartam, de onnan meg nem lehet betöltetni repülés közben.

    Most töltöm le a World 1.5 beta torrentet, felrakom azt és majd azon próbálkozom tovább. Este írok hogy sikerült.
  • LeonSilver
    #17944
    Kiválasztod, hogy melyik géphez akarod beállítani?
  • sakkay
    #17943
    Ja semmi. Mintha úgy emlékeztem volna, hogy kétszer kell leokézni', de most megnéztem és nem láttam ilyet.
  • sakkay
    #17942
    Segítenék de nem tudom. A DCS egy szar de nem nagyon van más-kivéve a csöveseknek. Mentet, a ..na mindjárt..
  • Death Rattle
    #17941
    Srácok, az a bajom, hogy akárhogy mentem el a control beállításokat, mindig ugyanaz fogad a szimulációban. Mindig ugyanazok a beállítások vannak betöltve. Azt hittem hogy ütközés van a modulok közt, de nem így van mert kiiktattam mindent a MiG-15-ös kivételével. Ez hogy lehet ? Mi a megoldás ?
  • sakkay
    #17940
    Van egy olyan probléma kamovnál, hogy amikor rá zoomols' valamire a "fejkeresővel" elmászik kicsit. Na erre múltkor találtam a fórumon megoldást, le is töltöttem, de most nem találom. Sem a gépen, sem a fórumon. Nem tudja esetleg valaki hol lehet megtalálni?