36836
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • repvez
    #18099
    Pedig EDGE
    Az EDE is ugy érezte tisztázni kell, hogy most milyen verziók vannak használatban ,mert elég nagy volt a kavarodás az utóbbi időben, hogy most melyik melyik
  • macleody
    #18098
    Na, ez igazán örömteli hír. Ha az 1.5 EDGE, akkor befejeztem a DCS-s pályafutásom. Nem tudom most milyen állapotban van, de utoljára mikor próbáltam egy fos volt. Úgy néz ki van pár modulom ami eladó lesz.
  • bgabor911
    #18097
    Az a poén hogy ha egyedül próbálozom, se enged be multi szerverekre. Látom a szervereket, csatlakozom, tölt a gép, majd türkizkék képernyő alul a repülési adatokat kijelő csíkkal, és ha bármit megnyomok, fagyás. Havernél pontosan ugyanez a hibajelenség volt.

    Azt hiszem megvárom amíg kijavítják ezt. Az EDGE nélküli 1.2vel repülni felesleges már.
  • Caterpillar
    #18096
    Az 1.2 (a stabil verzió) a régi motort használja, az 1.52 az EDGE alatt fut ahogy a 2.0 is.
    Az 1.52 és a 2.0 között jelenleg a legnagyobb eltérés a térkép.

    A Fekete-tenger akkor kerül be a 2.0-ba ha a Nevada kvázi bugmentes lesz -> jövőre...
  • macleody
    #18095
    Úgy tudom, hogy nem. De az 1.5 sem EDGE, csak a 2.0.
  • bgabor911
    #18094
    Amúgy az alap(nem béta) verzió 1.5 (tehát EDGE-es) már?
  • Papa01 #18093
  • sakkay
    #18092
    Köszi srácok..lehet elviszem valami szakihoz. Bakker de részeg vagyok még a fenének keltem fel alig bírok írni
  • beci43
    #18091
    Szinte semmiben.A 33-as a haditengerészeti típus,fel van készítve a hordozóról való fel és leszállásra.
  • sulyid
    #18090
    Nagy nehezen végre sikerült összeszenvednem egy hordozós leszállást a típussal. Van valami amit tudnom kéne a gépről? Mikben különbözik a testvérétől (Szu-27-től)?
  • SnowFox79
    #18089
    Üdv.

    Nézzetek majd rá a HDF59 szerverre. Tegnap a küldetésemmel teszteltük és stabil volt.
  • bgabor911
    #18088
    1.5.2. béta verzióval próbálkoztunk.
  • bgabor911
    #18087
    Sajnos haverommal nem tudtunk multizni Steames DCS-vel, mindegyik multis szerver szétfagyott, le se tudtunk spawnolni. Nem értem a helyzetet.
  • bgabor911
    #18086
    Mit is mondtatok annó, multiba hogyan kell regisztrálni DCSben?
  • Hecker007
    #18085
    Én a csatlakozót szétszedtem, leszedtem a szemekről a kábelt és 12 eres riasztó kábelt raktam a gyári vagyis a Laca által modolt helyére. A külső szigetelést csak ott szedtem le ahol muszáj volt, így sokkal tartósabb. Igaz a meló is jóval több volt így vele, próbáltam venni csatlakozót magában, de sajnos a loginak az is saját cucca és nem lehet kapni sehol...
  • whiteskull
    #18084
    Nálam is megoldotta. A kábelokat előtte már én is megbütyköltem.
  • VO101Tom
    #18083
    Joyon vagy gázkaron kezd szarakodni? Ha a gázkar, akkor lehet, hogy a kábeles hiba újult ki. Nekem pl a gázkar hat switchek kezdtek nem működni, kábelcsere után jó minden.
  • sakkay
    #18082
    Igen. Megnéztem mert a DCS nem egy tuti igazmondó.
  • Solt
    #18081
    Megnézted máshol is? A logi driverben is szarakodik?
  • sakkay
    #18080
    Sajnos nem lehet. Én meg nem vagyok egy nagy tudós e téren
  • sakkay
    #18079
    Néha működik, néha nem.
  • Solt
    #18078
    Na jóóóóóó van má... :)
  • macleody
    #18077
    Na jó, de kinek van pénze 970-re? :)
  • Solt
    #18076
    Mit értesz elszállás alatt?
  • Solt
    #18075
    Na jó, de ez 1440p és minden maxon van, csak a látótávot variálja... :) 1080p-n egy 970-l is jól fog menni ezek alapján.

    (mondjuk azt nem értem, hogy miért vsync mellett tesztelt...)
    Utoljára szerkesztette: Solt, 2015.12.12. 11:15:46
  • Hecker007
    #18074
    Gondolom ehhez nem lehet gomb és poti készletet kapni mint a Cougarhoz, úgyhogy max marad a barkácsolás. Ahogy emlékszem a nyomógombok még szabványosak is, elektronika boltokban lehet kapni vagy pont ugyanolyat mint a gyári vagy nagyon hasonlót.
  • sakkay
    #18073
    A g 940 gázkar gombjai szép lassan kezdenek elszállni. Mit lehet tenni. A szokásos vezetékletapadási problémát már régebben megcsináltam, maga a gázkar jó.
  • macleody
    #18072
    Hát, egy 4.5-re húzott i7-tel, 980Ti-vel, meg 32GB RAM-mal lehet is :)
  • TG Gida
    #18071
    1.5.2
  • Solt
    #18070
    Ez így elég ígéretes...
  • sakkay
    #18069
  • GaBika6
    #18068
    Win10-ben használ valaki freetracket? Vagy win10-en mit érdemes használni trackir helyett? THX!
  • Death Rattle
    #18067
    Mi lehet annak az oka hogy az elmentett 22 perces küldetésből (replay) csak az első 15 másodpercet játsza le a DCS ? A többivel mi történhetett ?
  • Death Rattle
    #18066
    Kezdek belejönni a MiG-21 kezelésébe ! Már oktató nélkül is képes vagyok lelövetni magam...
  • sakkay
    #18065
    Azt hittem te annak idején előrendelted. Én nagyon felbaxtam az agyam, hogy nem lehet megvenni. Béta az egész dcs amióta csak megjelent, akkor most mi a faxért játsszák a mimózát?!
  • LeonSilver
    #18064
    Áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
  • GaBika6
    #18063
    Ki mit tapasztalt NEVADA mapon? Milyen? Hogy fut? Tapasztalatok?
    A képek alapján nekem nagyon tetszik...


    Utoljára szerkesztette: GaBika6, 2015.12.04. 18:03:17
  • Frenky
    #18062
    Sziasztok! Aki még esetleg nem tud rólunk, várunk minden érdeklődőt! DCS Virtual Hungarian Air Force <- FaceBook Csoport! A DCS Virtual Hungarian Air Force - HUNAF egy zárt csoport! Azért hoztam létre, hogy egy csapatban legyünk, akik használják a Digital Combat Simulator-t. Így mindenki számára elérhetők a csoportban létrehozott események és információk. Céljaink között szerepel, hogy egy baráti, társaságban tudjunk kulturált keretek között online repülni, képezzük magunkat, és a kezdő pilótákat is. Lehetőleg olyan tagok jelentkezését fogadjuk el, akik részt vesznek a közös virtuális repüléseken. A HUNAF tagjainak ajánlott, hogy repül online közösségben, DCS szerveren, a csoport által szervezett repüléseken is részt vesz. Az új jelentkezőknek részt kell venni egy TeamSpeak_en történő bemutatkozáson, ez a felvételhez tartozik, valamint az alábbi adatokra van szükség: Neved, a játékban használt neved, kedvenc géped, mennyi ideje használod a DCS-t! Jelentkezés és infó küldése ezen az elérhetőségen: [email protected] Üdv, HUNter & HUNAF
  • Loca
    #18061
    Sziasztok, most van egy kis szabad időm, és próbálgattam a küldetés szerkesztőt és nagyszerü dolgokat lehet benne csinálni, nagyon tetszik, a triggerekkel, kondiciókkal, akciókkal, hihetetlen hogy mi mindent lehet igy csinálni, pl, be lehet állitani hogy ha az ellenséges gép átlépi a határt amit egy trigerrel jelöltem akkor audio fájlokat játszon le, szöveget irjon ki, amit mivel én teszem be lehet magyar is, AI gépek reagáljanak rá, stb. eszméletlen, nem is gondoltam hogy ilyeneket lehet, van leirás vagy kézikönyv a küldetés szerkesztőhöz ami minden lehetőséget elmagyaráz, sok helyen lehet skripteket is betenni, erről is érdekelne valami oktató, ha van ilyen.

    Láttam hogy lehet még a küldetésszerkesztőben az AI gépekhez aerobatikus feladatokat adni, nem minden gépnél van ez az opció, ez miért van? Próbálgattam őket de nekem nem müködtek, hogy kell csinálni hogy ezek is müködjenek?

    Erre gondolok


    A másik, ma Mig-21-el kilőttem egy IR rakétát, és utána be tudtam fogni a kilőtt rakétát és tudtam is rá egy másik rakétát lőni, persze nem érte utól, de nagyon tetszik hogy ez is müködik benne, gondolom a valóságban is igy müködik, régebben próbáltam ilyet Su-27-el, ezt is meg a napra inditani, IR rakétát mikor nem volt célpont, de azzal nem müködött.
  • DonZorro
    #18060