36836
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • sakkay
    #18059
    Valakinek van infója steamos verzióhoz? Előrendelni vagy ilyesmi? A steamon semmit sem találtam.
  • Sidewinder
    #18058
    Egy igazi (jó értelemben vett) megszállott: mozgóplatformos Ka-50 szimulátort épít otthon a DCS-re alapozva.
    Jó ideje kalapálgatja már, remélem sikerrel befejezi:
  • Reaper
    #18057
    Csak 2.0-hoz van Nevada...
  • majonur
    #18056
    aha, szoval csak a 2.0 alpha hoz toltheto, szerinted? azt meg csak most toltogetem lefele.
    eddig csak a 1.5 beta module manager ben neztem eddig.
  • repvez
    #18055
    Sztem azért mert még a 2.0hoz nincs kompatibilis A10 modul. De már kezdem elveszteni a fonalat,hogy ki kivel van.
  • majonur
    #18054
    Sziasztok!
    Latom elerheto a Nevada map.
    A-10C beta vasarlo vagyok, meg is kaptam a serial numbert a maphoz, hogy tudom ezt letolteni?
    mert a module manager ben nem talalom, a DCS oldalan pedig azt ajanlja, hogy M manager bol telepitsem.
  • SnowFox79
    #18053
    Sajnos én most egész héten dolgozok. Hétvégén max. este érek majd rá.
  • SnowFox79
    #18052
    Addig egy kis A-10 teszt. A-10C Mission_1

    Az észrevételeket ide kérem majd.

    Köszönöm.
  • SnowFox79
    #18051
    Igen csak Nevadásoknak.

  • beci43
    #18050
    Igen,egyenlőre.Majd ha béta fázisba kerül,az 1.5-öt a Kaukázussal együtt beolvasztják a 2.0-ba.
    Utoljára szerkesztette: beci43, 2015.12.01. 21:46:03
  • bgabor911
    #18049
    Az csak a nevadásoknak elérhető, ugye?
  • Fürtös
    #18048

    Köszi!!!
    Hétvégén rá is próbálhatnánk!
    Vagy hétközben, de szerintem most mindenki a 2.0 át nyaggatja.
  • bgabor911
    #18047
    Mint mondtam, nem ismerjük a körülményeket, (amik mindegyik értékesített tételnél mások) így a nagy semmi alapján következtetéseket levonni ostobaság.
    Pl: a Hind esetében ne egy harci helikoptert képzej el, hanem egy olyan állapotú valamit, ami max fémhulladéknak jó.
    Meg aztán ugyebár az ilyesmit aukción szokták értékesíteni. Akarhatsz te a fémhulladék Hindedért 10 milliót, ha a legnagyobb ajánlat rá 1 millió forint. Akkor annyiért fog elkelni.
    Érdemes észben tartani a közgazdaságtan egyik szabályát: Egy dolog annyit ér, amennyiért valaki hajlandó megvenni.

    Értem én persze hogy Magyarországon nagy divatja van a tolvajozásnak.
    Utoljára szerkesztette: bgabor911, 2015.12.01. 20:44:12
  • Borisz80
    #18046
    Na majd szóljatok ha 1 milláért kaphatok egy MiG-21-est ;)
  • SnowFox79
    #18045
    És sz.ted megfelelő ár egy éles sorozatlövésre alkalmas lőfegyverért 14E ft?

    vagy egy MI-24D ért 1Milla?

    Vagy egy 12,7-esért 27E ft?

    Esetleg egy Éles SZ5M rakétáért 1600Ft???

    Valóban máshol is eladják. De máshol valahogy nagyobb a múltja ezen eszközök egy részének kiállítására esetleg eladományozására....

    Vajon külföldről tudnánk venni Hadihasználhatatlan dolgokat ilyen vagy hasonló áron? Ez nem értékesítés volt. Szebb helyeken szabad rablásnak hívják...

    Utoljára szerkesztette: SnowFox79, 2015.12.01. 20:13:03
  • bgabor911
    #18044
    Nem értem min háborogtok, más országokban is bevett gyakorlat hogy a hadseregek a felesleges/már nem működő felszerelést értékesítik, vigye aki akarja. Jobb mintha egy bázis sarkában a szabad ég alatt rozsdásodna el, amire szintén volt nem egyszer példa kis hadseregünkben.

    Az árakon sem kell fennakadni, függ attól hogy milyen állapotban van a cucc, és hogy a vevő mennyit hajlandó fizetni érte, tehát gyakorlatilag mindegyik szerződés esetében más. Én se fizetnék túl sok pénzt egy olyan Mi-8asért, ami 1994 óta nincs repülhető állapotban(pl:alkatrészkannibalizmus miatt, hogy ismét kicsiny légierőnk történetéből merítsek példát), és azóta állt valahol anélkül hogy szerelő látta volna.
  • sure
    #18043
    DieHard FIVE Kft, vazzzeee...Ügyvezető igazgató Bruce Vilmos...
  • repvez
    #18042
    azért elég durva, hogy 1 misi/db árért adták a komplett heliket, de csak a fülkét meg 5misiért
  • Death Rattle
    #18041
    Nem kicsit. Azért kíváncsi volnék hogy "hadihasználhatatlan" címszó alatt mit értenek egyesek. Micsoda iszonyatos pazarlás. Ez szerintem totális hűtlen kezelés...
  • SnowFox79
    #18040
    Csak 1 Szó...

    FELHÁBORÍTÓ!!!

    http://www.kormany.hu/download/4/d6/50000/HM%20inkurrencia%20szerz%C5%91d%C3%A9sek%202012-0101_2015-0331.pdf
  • JoeDestroy
    #18039
    Ehhez csak be kell regisztrálnia a DCS oldalra és ott is regelheti a modulokat, hogy megvan. Azután már csak onnan kell telepíteni az egészet. Így ha a steamen olcsóbb, akkor tulajdonképp a kódot veszi meg, és a modult a DCS-ről telepíti. (Legalábbis azt hiszem így is jó.)
    Nekem az A-10 van meg igaz az az originről, de regeltem a DCS oldalán is, és ahhoz telepítettem.
  • repvez
    #18038
    DE már párszor leirtuk, hogy ahoz, hogy tudj sporolni ahhoz a dcs webshopos verziót kellene használni, mert azon belül tudod aktiválni mint a steames mind a saját oldalon vett modulokat attól függöen, hogy hol volt olcsobb , viszont a steames alapnál nincs választási lehetőséget hiába van olcsobban meg a modul a saját webshopban
  • priluki
    #18037
    hát ja.. igy gáz nagyon :( nincs info nem tudsz róla mikor kerül steamre?
  • bgabor911
    #18036
    Éppen ez a probléma, a retek weboldalukon vett dolgok nem aktiválhatóak steamben. Ezért nem ér semmit az egész amíg Steamre is ki nem kerül.
  • priluki
    #18035
    én megvenném csak az a kérdés össze tudom e hozni majd a steames modulokkal??! ha pl steamen is megjelenik és ott tudom e aktiválni.. vagy valahogy..
  • priluki
    #18034
    és vajon stemról mikor lesz? tud valaki infot?
  • bgabor911
    #18033
    Tízezer forintért, és persze Steamről nem csak a gagyi weboldalukról. :(
  • SnowFox79
    #18032
    Üdv All.

    Íme a legújabb kiadás. Georgian Conflict V5

    Ami változott:

    - Vörös védővadászok aktívak
    - Vörös AI csapásmérők Gudauta térségében
    - Behívható Harci helikopterek Gudauta elfoglalása után Földi parancsnok által (a jármű, amivel behívhatóak Sochin található Ground Commander néven)
    - Behívható SU-25TM gépek Gudauta elfoglalása után Földi parancsnok által
    - Páncéloserők érkezése Gudauta reptérre annak elfoglalása után
    - Fokozott AI CAP jelenlét
    - Fokozott légiharc tevékenység
    - Újratervezett AWACS útvonal és kíséret
    - Guruló úton Elakadó gépek nagy része javítva, újratervezve
    - +MI-8 feladatok
    - AI F-14 járőrök agresszivitásának növelése
    - Egység deaktiválások módosítva
    - 1-2 kisebb hiba egységelrendezések javítva

    Azt hiszem ennyi.

    Üdv.
    SnowFox
  • sakkay
    #18031
  • sure
    #18030
    Aszonta a Gazellás videóban, hogy amint kigyakták a nagyobb bugokat. Szóval olyan 2-3 év múlva.
  • repvez
    #18029
    A videoban ha jól hallottam akkor ha nem lesznek nagy problémák a nem stiemessel
  • sakkay
    #18028
    Steamon mikor lesz elérhető olvasott erről valaki???
  • beci43
    #18027
    Dehogynem.
  • macleody
    #18026
    Gyanús vagy te nekem. :D E heti lottószámokat nem tudod véletlenül?
  • beci43
    #18025
    Már szerkesztettem...
  • Solt
    #18024
    Naaaa... nem hülyének, csak túl optimistának! :)
  • beci43
    #18023
    Én megmondtam,hogy hétfőn jön.Solt,MacLeody?
    Utoljára szerkesztette: beci43, 2015.11.30. 19:56:08
  • repvez
    #18022
    Most akkor , ez hogy müködik? külön le lehet tölteni az ingyenes dcs word 2.0-t a szu25t és Tp-51D repülhető géppel,de milyen területen?
    Vagy csak akkor használhatom ,ha megveszem a Nevadát is?

    Valahogy nem tiszta
  • krisztian005
    #18021
    Elérhető a Nevada map.
  • priluki
    #18020
    aha köszi, akkor nekem mindenképp meg kéne várnom a modulok miatt a steamet ugye?!