36836
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Rue East
    #18179
    Nem konkretizáltam milyen képességekről beszéltem.
    Arra gondoltam, amire kihegyezték a gépet, lopakodás és elektronika. Ettől függetlenül is van még 1-2 jó tulajdonsága, például szupercirkálás.
    még az F16 is ledogolta, akkor az orosz gép megint csak megeszi dogfightban...

    Megint mintha kicsit túlzó állítások lennének ezek. Az F-16 egy elég potens (konkrétan az egyik legjobb) dogfight gép, szóval, ha azzal elkapják az F-35-öt hadgyakorlatokon, az még nem a világ vége. Az orosz gépes megjegyzés meg (attól függetlenül, hogy nem tudjuk milyen gépről van szó) teljesen légből kapottnak tűnik nekem. Azt sugallja, hogy az orosz gép(ek) az F-16-ost is könnyen legyőzik, azt meg nem tudom mi alapján állítod.

    az oroszok előbb csinálnak 5 nagyjából 100%-ra működőt aztán gyártanak sorozatban

    A gépek (ki)fejlesztése nem azzal ér véget, hogy beindul a sorozatgyártás, minden gépnek vannak kisebb-nagyobb gyermekbetegségei. A PAK-FA-nak is lesznek. Azért megy így a dolog, mert ennyire képesek, nem azért, mert ezt akarják.

    ha nem lenne már az összes régebbi típust leváltották volna F35-re.

    Ezt a következtetést nem értem. Sose volt cél, hogy az F-35 leváltson minden gépet. Még ha fele ennyibe kerülne is.
  • krisztian005
    #18178
    Most néztem a maileket, nekem is is jött csak nem vettem észre, de csak 30%-os a csökkentés, reméltem hogy idén is lessz egy 70%-os csökkentés.
  • Ati810
    #18177
    Nekem ma küldtek e-mail-t leárazásról.
  • krisztian005
    #18176
    Kellemes Karácsonyt!

    Idén elmarad a karácsonyi akció ED-nél?
  • macleody
    #18175
    Vajon a ruszkiknál mekkora terület lehet az ahol még ember nem járt? Nézd már meg mekkora az az ország, szerintem simán vannak olyan helyek ahol nyugiban tesztelhetnek.
  • Hecker007
    #18174
    Miért ne lehetne? A tokozás adott, a hajtóanyagot lehet cserélni, a robbanófejet lehet cserélni, az elektronikát megint csak, sőt mivel a méretek csökkentek az elektronikai alkatrészeknél ezért komolyabb és több cuccot lehet bezsúfolni egy rakétába is. Tesztelni ezeket lehet akár nyilvánosság előtt is mivel külsőre ugyanaz, a földről meg úgy se mondod meg hogy az milyen rakéta éppen vagy hogy mi van benne.
    Az amcsik is Aim9-et használnak mai napig és óriásit fejlődött az első típushoz képest ráadásnak még most is tudnak rajta fejleszteni.

    Az hogy az F35 mennyivel durván jobb mindennél az megint vitatható. Manőverező képességre nem jobb a meglévő gépeknél, volt is hogy még az F16 is ledogolta, akkor az orosz gép megint csak megeszi dogfightban, egyetlen nagy előnye a lopakodó képesség.

    Az amcsiknak meg van bőven pénze hogy gyártsák ezerrel, az oroszok előbb csinálnak 5 nagyjából 100%-ra működőt aztán gyártanak sorozatban. Más felfogás alapján dolgoznak az új típuson. Attól meg hogy valami repül még nem jelenti azt hogy az összes rendszer kifogástalanul működik is rajta. Biztos hogy van ott is mind dolgozni bőven, ha nem lenne már az összes régebbi típust leváltották volna F35-re.
  • bgabor911
    #18173
    Megmondom őszintén, én a mai világban már nemigen hiszek a titkos fegyverekben, amiket bármilyen előjel nélkül ránt elő a kabátujjából egy ország, különösen ha a légi harceszközökről van szó. Ezeket tesztelni kell, aminek szemtanúi lesznek, akik fotóznak, és a cucc felkerül a netre még aznap. Ha a kínaiak meg az izraeliek új gépei meg fegyverei azonnal kiszivárognak, nem hinném hogy éppen oroszország volna képes rejtegetni a tutit. :D

    R-27ről: Én nem vagyok sajnos mérnök, de én nem hiszek benne hogy egy 35 éve tervezett fegyvert úgy lehetne modernizálni hogy az versenyképes lenne a manapság tervezett, modern típusokkal. Egyszerűen az idő múlásával megváltoznak a tervezési elvek, a rendelkezésre álló alapanyagok és technológiák, és a régi cuccot csak egy bizonyos pontig lehet modernizálni, azután az alapvető felépítése gátat szab a továbbfejleszthetőségnek.
  • Rue East
    #18172
    mégsem működik jól egyetlen rendszere sem

    Azért túlzásokba ne essünk már. Ha ez így lenne, nem is repülhetne a gép...

    Amúgy meg egy fejlesztés alatt álló gépeknek szoktak lenni gyermekbetegségei. Az hogy milyen drága lett, mondjuk semmit nem számít a harcmezőn (vagyis afelett), mert hogy a gép képességei durván sokkal jobbak, mint bármily más típusé jelenleg.
  • bgabor911
    #18171
    Vannak az F35el problémák igen, de mint látható, az oroszok újgenerációs gépe sem éppen problémamentes, hiszen semmilyen határidőt nem tudnak tartani vele. Nem hiszem hogy az F-35 a PAK-FA-nál problémásabb lenne, viszont amíg a PAK-FAból létezik öt darab prototípus, addig az F-35 lassan eléri a 200. legyártott darabot, és ezek már szériapéldányok.
  • Hecker007
    #18170
    Azért nehogy azt gondold hogy az oroszoknak csak R27R-ből áll a fegyverzete, az R27-nek is van legalább 5 verziója amiről hivatalosan tud mindenki és ki tudja hogy mi az amit használnak, de nem nyilvánosak az adataik. Kinézetre többnyire egyformák ami fontos az az elektronika a belsejében.

    PAK-FA-hoz csinálják a K77M-et ami az R77 továbbfejlesztett verziója, R27-ből is biztos hogy a legfrissebb verziót kapja meg, ott van még az R37, K100 meg biztos vannak olyan tesztek is amiről még nincs nyilvános infó.
  • Death Rattle
    #18169
    Az F-35 nem kicsit problémás gép ha jól emlékszem. Elég sok gond van vele, a Pentagonban megy a balhé miatta rendesen hogy már 1500 milliárd (!!!) dollárban van, mégsem működik jól egyetlen rendszere sem...

    Itt egy cikk ami pont erről szól :
    Business Insider
  • Capt Baloo
    #18168
    Igazából arról fogalmunk nincs, hogy azokban az R-27-es rakétatestekben belül mi van. Gondolj az AIM-9-re pl.: Vietnám óta használják, nagyon hasonlóan néznek ki az egyes típusváltozatok, de képességekben több generációnyi a különbség.
  • Hecker007
    #18167
    Kellemes ünnepeket minden szobapilótának és repülés iránt érdeklődő topiklakónak!

    Lengyel Mig29 kabin 360° lehet nézelődni :)
  • bgabor911
    #18166
    Azon is gondolkodtam, hogy akkor most ha az oroszoknak sikerül végre csapatszolgálatba állítaniuk a PAK-FA-t 2020-ra (ez az ő jelenlegi céldátumuk), akkor szégyen szemre fel fognak dobni rá R-27eseket fegyver gyanánt? Gyakorlatilag a vadonatúj vadászgépük egy Sparrow kategóriájú légiharc rakétával fog készültséget adni?

    Persze 2020-ra a török légierő a megrendelt 100+ darab F-35ös jó részét már valószínűleg átveszi és szolgálatba állítja, szóval sokra nem fognak menni a ruszkik a PAK-FAval.
  • bgabor911
    #18165
    Az Októberi Aranysasban olvastam a számomra döbbenetes infót, mely szerint az R-77est megbízhatósági okok miatt az orosz légierő soha nem rendszeresítette. Akkor ezek most tényleg Szu-27/30asokkal meg kőkorszaki R-27R-el akarnak erőt mutatni meg terrorizálni a náluk kisebb országokat? Vagy azzal a kemény öt darab prototípus PAK-FA-val, amit a 2009-es első nyilvános repülés óta sikerült produkálniuk?

    Ezt az "armadát" szerintem a török légierő a maga 200+ db amraamos Flakonjával meg a F-4 Terminatorjával egymagában képes lenne megfékezni, de legalábbis a gerincét megroppantani.
    Utoljára szerkesztette: bgabor911, 2015.12.25. 12:17:25
  • sakkay
    #18164
    Boldog karit srácok.
  • gsg16
    #18163
    köszönöm
  • Papa01 #18162
    Boldog karácsonyt! :-)
  • macleody
    #18161
    c-users-neved-mentett játékok-dcs-config-options.lua
    Legalábbis azt hiszem. Nem tudom megnézni, mert nincs fent a játék.
  • gsg16
    #18160
    szóval,az a helyzet,hogy sikeresen elállítottam a játékban a "resolution" értékét,és most nem tudom visszaállítani.nem látszik az "ok" gomb,így nem tudom az új beállításokat le okézni.hol lehet az alap beállításokat a játék könyvtárán belül átírni manuálisan?
  • Lysandus
    #18159
    Boldog Karácsonyt mindenkinek!
  • f2d
    #18158
    Mindenkinek BéKá-t!
    (Békés Karácsonyt)
    Utoljára szerkesztette: f2d, 2015.12.24. 12:52:10
  • gsg16
    #18157
    Üdv!
    melyik file az,ahol a több képernyős beállításokat lehet állítani?
  • Ati810
    #18156
    Én is mindenkinek Kellemes Ünnepeket kívánok!
  • gsg16
    #18155
    Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
  • csolee
    #18154
    Hi All!
    Kellemes ünnepeket Mindenkinek!
  • levy668
    #18153
    Ooké, akkor mig-15:)

    (Bevallom, top választásként vezetett, csak gondoltam megkérdezem a tapasztaltabb embereket is.)
  • bgabor911
    #18152
    Én is a 15-ösre szavazok, mert jól elvan a Sabrek ellen. Viszont a Mig-21 egy erősen szánalmas képességű gép a modernekhez képest, és túl erős a koreai gépekhez képest, igazából nem sok értelme volt berakni. Majd akkor lesz értelme azt megvenni, ha lesz F-5E a játékban, amivel többé kevésbé egyenlő képességűek. (Mondjuk ott az F5-ösre tenném a pénzemet minden helyzetben)
  • levy668
    #18151
    Köszi pont ilyen választ vártam:)

    Én is inkább a mig-15-öt nézegettem alaposan. a 21-nél láttam youtube-on, hogy f-15 és társaival harcolgatnak, ahhoz én még nagyon kicsi vagyok.(de az is rohadtul mozgatja a fantáziám:))
    Régen néztem már szét szerver ügyben, van csak koreai éra szerver? Mert az lenne az igazi.
    Apropó az f-86 rakétái sokat zavarnak, vagy nem annyira borítja fel a "normális"(gépágyú és társai) légiharcot?
  • GálTomi
    #18150
    A 15-ös és a 21-es közül nagyságrendekkel összetettebb az utóbbi. Engem jobban lekötött,leköt még úgy is hogy a 15-ös az nagy kedvencem. Ugyan akkor a 21-es a vele szemben álló gépek többségéhez képest mérhetetlenül el van maradva. Neked kell tudnod mit akarsz. A 15-ös egyszerű egy igazi ellenfele van ami korban hozzá illik az pont a 86-os.



  • levy668
    #18149
    Üdv Urak! Egy gyors kérdés.

    Le van akciózva néhány gép, az lenne a kérdésem, hogy mig-15, f-86, vagy mig-21?
    Egy nem teljesen kezdő ám kissé gyakorlatlan emberkének melyik lenne a jobb választás?
    Multi szervereken melyik géppel van esély élvezhető csatára?(természetesen a géppel történő megfelelő gyakorlás után)
    Mind3 gép nagyon tetszik, de sajna csak 1-re van keret.

    Válaszokat előre is köszönöm!
  • gsg16
    #18148
    kurva jó videó
  • Death Rattle
    #18147
    Azt hiszem akkoriban csak F és PF változata volt Észak-Vietnamnak.
  • bgabor911
    #18146
    A valkűrössel baromi elcsépelt lett volna, ezek a korabeli rockslágerek sokkal jobbak. A B-52esen meg valóban jól látszik hogy még mindig a Lock-on féle 2003as modell. :D

    Viszont arra a csodaszép F-5E-re szeretném már rátenni a kezemet. Mire kijön talán már a multi sem fog kifagyni azonnal szervercsatlakozáskor.
    Utoljára szerkesztette: bgabor911, 2015.12.22. 17:15:14
  • Papa01 #18145
    :D
    Mondjuk a 21-est is betehették volna... :) Bár nem hiszem hogy ez a verzió repült volna akkor.
  • beci43
    #18144
    Az összes katona ilyen seggriszálósan fut?
  • Lysandus
    #18143


    Mondjuk azért Wágner tehettek volna alá! :-) A B-52-sek kicsit elnagyoltnak tűnnek, de egyébként nagyon szép.
  • Papa01 #18142
  • GaBika6
    #18141
    Írtam neked privit, majd nézd +! Thx!
  • z0ty4
    #18140
    ha nekem lenne nem adnám el soha.
    mikor ráírtam ezt írta vissza:
    "Már régóta nincs használva, azért lett vásárolva hogy 3D tervezésnél térben lehessen vele mozogni de nem jött össze aztán így azóta nem volt használva."